Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież i ja o tym piszę. W terminarzu jest kilka dni 19-21 w których nic nie zaplanowali stąd moje przypuszczenie, że wtedy zrobią zmianę. Jeżeli testserwer jak pisaliście na poprzedniej stronie ruszy za kilka dni to do 21 wprowadzenie patcha jest całkiem możliwe. To, że nie podają, kiedy będzie zmiana do tego to już się chyba wszyscy przyzwyczailiśmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu porządki z żabojadami... Dobrze :twisted2:

 

 

A nie spotkałeś jeszcze 88L71 albo 75L100, który robi to samo? :lol:

 

 

Moment, bo czegoś nie kojarzę. To nie było tak, że tylko poprawili wyświetlaną wartość w statystykach czołgu, a realny pancerz od jakiegoś czasu już miał taki?

 

Mieszają jak idzie niewidzialne pancerze itp kto o zdrowych zmysłach lądował by 140 z przodu a 160 z boku z tego co widziałem po planach to IS4 miał wszędzie 140 pancerza ofc po za tyłem

a BL-10 nie istniało :D ...

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten bok IS-4 na 160 jest bardzo grywalny :D

obracam się kontem 45 do kolesia w E-75 dając mu taki boczek do skubania. Po pierwsze może mnie trafić w oponę czym zadaje mi zero HP straty, a ja z rammerem oddaję mu strzał z wymyślonej BL-10. Po drugie jak nawet trafi to trzy na cztery mniej więcej się odbijają. Więc kolejne strzały lecą w jego stronę. I tak załatwiłem ostatnio E-75 tracąc 1/4 HP bo mnie jakiś med od tyłu objechał, zdejmuje nagminnie całe JgTigery nie tracąc nic, załatwiam inne IS-4 o ile ludzie nie ogarniają tego myku z bokiem i jestem na tyle szybki by powalczyć z E100 zajeżdżając go od boku, ale tu już strzały zazwyczaj wchodzą i robią jesień średniowiecza więc trzeba się ogarniać.

 

Najbardziej nie lubię grając IS-4 walczyć z medami i artami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim kątem mam się ustawiać do takiego e75? Próbuje pod 45 i często we mnie włazi. Przeważnie z nimi wygrywam, ale więcej niż połowa życia w 1 na 1 mi nie zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pod mniejszym się ustawiam bo przy 45 może cię w tył trafić. 45 jak masz za czym tyłek schować, mniej jak sam na sam. Ja tak robię i przeważnie jest ok. Wiadomo zawsze coś wejdzie ale 75% rykoszet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeciwnik wie o co chodzi w te klocki to kiedy ustawiasz się pod kątem to ci wali w skośne płyty i w najlepszym przypadku niszczy/uszkadza ci Ammo Rack, a w najgorszym ładnie wybuchasz. Bardzo powtarzalne.

IS-4/E-75 to dobre czołgi dla botów bo dużo wybaczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim kątem mam się ustawiać do takiego e75? Próbuje pod 45 i często we mnie włazi. Przeważnie z nimi wygrywam, ale więcej niż połowa życia w 1 na 1 mi nie zostaje.

 

Tak :P +/- ;]

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trafiłem na niezniszczalne KV :o w dodatku stockowe. Chyba z 8 strzałów z 88 Tygrysem z bardzo bliska za 0dmg :o już myślałem, że mnie wywaliło z gry i dlatego nie zmniejsza się pasek życia u niego... jakiś dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Francuzy wg. statystyk europejskiego serwera (Win ratio w %) są przekozaczone i nerf im się jak najbardziej należy. Przede wszystkim dostaną po [gluteus maximus] medy i lekkie.

 

Lorraine 40 t 57.95 % Bat Chatillon 25 t 56.31 % AMX 13 90 53.97 % AMX 50B 53.42 % AMX 50 120 53.12 % AMX 13 75 52.99 % AMX 50 100 52.96 %

 

Francuzy sa na serwerze kilka tygodni. Ilu graczy z polki Johny casualowe warzywo dobilo w tym czasie do tier 8-9 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że pomimo niskich pozycji w tabeli KV3 może sprawiać przyjemność.

Zwycięstwo!

Bitwa: Urwisko 7 marca 2012 22:27:47

Czołg: KW-3

Doświadczenia: 1 431

Kredytów: 40 726

 

nawet JT poczuł smak 122'ki :)

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz kolejny specjal pozwoli Wam zakupić aż osiem czołgów dostępnych za kredyty po promocyjnych cenach. Specjal rozpoczyna się w piątek, 9go marca o 6:30 CET (5:30 GMT), a kończy 12go marca o 6:00 CET (5:00 GMT).

 

A oo nasze propozycje:

20% za kamuflaże

 

Zmień swoje kolory na zbliżający się sezon:

20% bonusu przy konwersji złota na kredyty

 

Potrzebujesz kredytów? Cóż, dostaniesz ich więcej niż mógłbyś sobie wymażyć.

50% zniżki na następujące czołgi:

 

VK 3001 (H)

VK 3601 (H)

VK 3001 (P)

M4A3E2

M7

M4 Sherman

T-34

KW-13

 

Szkoda,ze nie T34 ;)

 

Same mediumy 5-7 tier, optócz jednej nacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieee! ostatnio kupilem dzien przed specjalem AMX 13 75. A wczoraj kupiem T-34! Krew mnie zaleje zaraz. Ja wiem ze to sa psincowe pieniadze ale teraz kiedy jestem w potrzebie kazdy kredyt sie liczy,,

 

No nic się nie uczysz na błędach :wink:

 

Mam 2,5mln na TD. Kupić T28 czy Ferdka?

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja podobnie - 4502a, czy Ferdek?

W ostateczności mogę jeszcze T-50-2 / leoparda / amx {coś}, ale po jeżdżeniu T-50 stwierdzam, że mnie jazda lekkim, łapiącym wszystko czołgiem średnio bawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdka, jest bardziej uniwersalny, jak wylądujesz w topie możesz spokojnie grać w 1 linii.

 

[EDIT]

mnie jazda lekkim, łapiącym wszystko czołgiem średnio bawi.

 

4502a znienawidzisz, to dokładna charakterystyka tego "ciężkiego czołgu" Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T28.

 

Jakieś argumenty za? Ostatnie działo ma gorsze parametry niż te z Ferdynanda.Pytam bo serce za hamburgerem, ale rozum za Ferdkiem.:mur:

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4502a znienawidzisz, to dokładna charakterystyka tego "ciężkiego czołgu"

 

Wiem, ale potem jest 4502b :s

To, że 4502a łapie wszystko, doskonale się już przekonałem strzelając do niego. Z KT nie ma najmniejszych szans, Panterą 2 można go spokojnie zjechać, nawet bardzo się nie wysilając z celowaniem i zachowując odrobinę ostrożności. O pershingu i T-44 mówił mi kumpel - vk zawsze obrywa. A Jak go spotkam w 9 tierze... ech :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz ferdka, działa w amerykańskich tdkach powinny się pokrywać, więc po patchu prawdopodobnie będziesz miał odkryte w T28 topowe działo.

 

Myślisz, że jak mam T30 to będę miał działa z drugiej linii TD odkryte po patchu?

 

A tak z innej beczki:

Dziś mam same gry takie, że ląduje IS4 na górze i zostaje zawsze sam , a reszta jedzie do bazy. Fakt ze za każdym razem wygrywamy, ale ja dostaje po doopie walcząc z kilkoma czołgami z topu.

Ale ostatnia walka wyglądała troche inaczej tzn. lemmingi wszystkie padały i zostałem sam przeciwko 7 : Panter II, Lowe, VK3601. AMX12t, S51, GWPanter i M12 no i skończyło się tak:

Zwycięstwo!

Bitwa: Kopalnie 8 marca 2012 14:51:16

Czołg: IS-4

Doświadczenia: 1 896

Kredytów: 66 780

Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Specjalista, Medal Bioltera, Medal Kołobanowa, Rozpruwacz

post-177535-0-16909900-1331217317_thumb.jpg

post-177535-0-87155500-1331217329_thumb.jpg

post-177535-0-80555300-1331217351_thumb.jpg

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie, są jakieś korzyści z tego T30 ;) Jednym słowem na razie Ferdi, a potem T28. Swoją drogą myślałem, że T30 jako TD ulegnie jakimś zmianom wizualnym, ale wynika z tego, że nie.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że jak mam T30 to będę miał działa z drugiej linii TD odkryte po patchu?

 

 

Jak widać na powyższych screenach tak ;)

Ściągam testowego klienta, ciekawe jak zarabia T34.

[EDIT]

Wizualnie było pewne, że T30 nie zmienią, ale dostał nerfa -50% na obrocie wieży.

Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...