Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie za 100 pkt dostaniemy T30 TD jako elit czy do odkrycia moduły będą? ^^

 

Wydaje mi się, że niedługo będą chcieli wycofać cichaczem KV-5 (idzie IS-6 jako prem tank) i znając życie jego cena będzie wynosić ok 12k golda. Wg tego co zamieściliście T34 ma kosztować 12k golda Lowe już kosztuje 12,5k więc...

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wygrał w konkursie "wiersz z okazji dnia kobiet" 5k golda to na bank bym kupił KV-5. Wg mnie czołg dobry bo grałem nim na test serwach i fajnie się nim grało. I pomyśleć tylko o zarobkach tandemu T34&KV-5 ]:->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdek z muss gunem wymiata, ale dojscie do niego to mordega bo musisz polegac na lemingach, ze ci boki oslonia i nie dadza zjesc byle shermanowi od tylu ;)

 

edit: o wow ale zwalili nowe amerykanskie dzialo na tier 9/10.

 

Nie dosc, ze zachowalo dmg 400 to znerfili celnosc od 0,38 w zamian dajac 20 mm przebicia wiecej wobec tier 9 i ciut mniej niz mial tier 10.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Server has been down / unreachable since 5pm.

Robią jakiś update. Czytać czytać czytać.

7.2 Test Server Stats of M103, T110, T34 and TDs - World of Tanks official forum

 

Ja tylko na chwilę włączyłem po godz 15 by powstawiać sobie dodatki i ammo gdzie potrzeba. Jak włączą ponownie to rozkminię nowe skille na załodze. Ogólnie zmiany w garażu bardzo pozytywne.

 

edit: o wow ale zwalili nowe amerykanskie dzialo na tier 9/10.

Overlord

There has bee some fuss about the specs of the upcoming M103 / T110 tanks being too low. The info came from public tesr of 7.2.

 

I would like to clarify the situation.

 

1. The specs of all tanks have been rerated by 12.5% so as to make them as per 100% crews. Thus, to get eg the old dispersion multiply the value by 0.875, if the parameter is of "the bigger the better" type, divide the value by 0.875.

 

2. The specs of the aforementioned tanks are not finalized yet, those are preliminary test values. Final version is going to be better.

 

Hope, it helps

Mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Overlord:

The preparatory work for 7.2 test has been done in advance however there were some technical issues and the server had been up for some time. Basically a fault of ours that players could actually jump in at that stage.

Czyli wypadek przy pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już serwer działa.

T34 Premium zajebisty. M103 i T110E5 też ciekawe, ale rozegrałem na razie po jednej walce na każdym z braku czasu. Wybranie teraz skilli i perków to na prawdę nie lada problem. Głowa może od tego rozboleć.

 

Podgląd 7.2: Zmiany w ekonomii. | News | World of Tanks

Lista zmian w wersji 7.2. | News | World of Tanks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Poprawiono lub stworzono na nowo modele czołgów: JS , JS-7, T34, Panther II, А-20, Т-127, JS-3, ISU-152, AMX 40, B1, M3 Stuart, VK 1602, AMX 13 90, JagdTiger, JagdPanther.
  • Rozmiar następujących czołgów został poprawiony aby był bardziej zgodny z historycznymi odpowiednikami: JS-3, JS-4, JS-7, ISU-152, Obiekt 704, S-51.

 

Może ktoś sprawdzić na testowym czy zmieniła się też ilość HP ISU152?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle samo, dziwne inne TD tego tieru mają więcej HP. mogli to zmienić jak już tak grzebią.

 

Mogą mu dać i 1400hp, co mi tam. Ba, niech mu wzmocnią przedni pancerz do 200mm. Szaleć - to szaleć.

Tylko niech mu odbiorą jednocześnie dostęp do BL-10, bo żaden inny TD z VIII tieru nie może założyć topowego działa z tieru IX. Jak już mamy takie zmiany robić sprawiedliwie, to róbmy po całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą mu dać i 1400hp, co mi tam. Ba, niech mu wzmocnią przedni pancerz do 200mm. Szaleć - to szaleć.

Tylko niech mu odbiorą jednocześnie dostęp do BL-10, bo żaden inny TD z VIII tieru nie może założyć topowego działa z tieru IX. Jak już mamy takie zmiany robić sprawiedliwie, to róbmy po całości.

 

Co mi z topowego działa jak po dwóch trafieniach ide w ziemię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej, żeby zdejmował cokolwiek jednym strzałem z przodu miał bunkier, z tyłu drugi i jeszcze obrotową wieżę ;)

 

Nie w porównaniu z T28 i Ferdkiem to papier z lufą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam niemieckie drzewko Arty i zastanawiam się na jakiej zasadzie WG chce wprowadzić do gry Stumtigera ?

 

Przeca to samobieżny moździeż rakietowy .

 

Ciekawie będzie trafić nim Mausa czy E100 albo chmarę lekkich czołgów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...