Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, doczłapałem się do IS-7 i... jestem rozczarowany. Jakieś porady jak tym grać? Pozycjonowanie itd. Mam ochotę to sprzedać i kupić z powrotem IS-4 ;) Wszystko we mnie wchodzi z przodu, z tyłu, boku począwszy od tear'a VI.

Edytowane przez skus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprzedałeś IS-4 aby kupić IS-7? Spory błąd, IS-4 zostanie podzielony na dwa czołgi jeden tier 9 drugi tier 10 wszystko za friko. IS-7 faktycznie jest miękki, wczoraj ARLem-44 zdjąłem 60% HP z takiego jednego, bo mnie nie wykrył w porę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, doczłapałem się do IS-7 i... jestem rozczarowany. Jakieś porady jak tym grać? Pozycjonowanie itd. Mam ochotę to sprzedać i kupić z powrotem IS-4 ;) Wszystko we mnie wchodzi z przodu, z tyłu, boku począwszy od tear'a VI.

 

Sprzedaj ten szrot i kup IS4 z powrotem. A IS7 kup jak będziesz miał wolną kasę. Jeszcze nie mam siódemki ale patrzac jaki jest miękki to tym trzeba grać jak amerykańcem, czyli chować dół, bo kopa to to raczej ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopa ma takiego sobie bo działo to samo co w IS-4. Za to ma sporą szybkość i właściwie to chyba to powinien być medium ;)

 

Niby tak, ale strzały idą za 800hp bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tierem ;)

 

ARL-44 jest magiczny, wczoraj wylosowało mnie jako top tanka (niestety Komarin), wziąłem 20 strzałów na klatę, jeszcze skasowałem stojącego w krzakach niewidocznego T-34, który uparcie rysował mi lakier, potem poszedł VK3001P, a potem 6 debili "broniących" bazy nie potrafiło zresetować licznika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dobrych rad prócz jednej - załoga na 100% dobić, uspokoić nerwy, dobrać ludzi w plutku i można działać(najlepiej 2 osoby tier 9 lub 10).

 

No może jeszcze...:

1. Jeździć w zależności od sytuacji, to szybki czołg więc jak coś pruc do przodu i strzelać :P ana poważnie, pruć do przodu, szukać luki i miejsca gdzie przynajmniej z 1 strony masz osłonę od pocisków i ustawiać się skośnie do przeciwnika.

2. Kampić. Brutalnie kampić. Nie mówie że w samej bazie, ale ten czołg jest b.miękki. Wczoraj zdechłem na strzała od arty t95, bo sie zatrzymałem po oddaniu strzału w szczerym polu.

3. Wykorzystywać gąsienice. Czyli grać bokiem często. Ale nie tak żeby dupe pokazywać, raczej przód. Ale tu też trza uważać na cholerny ammo rack...ale gąski aborbujące 300-350hp ze strzała pomagają nieraz bardzo.

4. Nigdy nie solować. Zawsze w otoczeniu minimum 3 czołgów. Zawsze dzięki temu po oddaniu strzału masz za czym się schować...

 

Osobiście dobiłem na nim win ratio 50% dopiero niedawno. I tak skacze od 47 do 53. Bo jak trafisz na bandę idiotów w drużynie to nie ma zmiłuj, zawsze ciach!o zrobisz i padniesz z kontem uboższym o 10-20k. Dlatego też warto grać w plutku...3 osoby ogarnięte to 20% teamu jakby nie było, i to na topie...sam to koło 7%(zakładam ogarnięcie) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie IS-7 to taki IS-3 tylko ze odbija ;D chcesz przeżyć w 7 ? po 1 dystans po 2 front musi być prosto do lecącego pocisku wychylanie się tylko bokiem jak w 4 a najlepiej znać swoje weak spoty do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz IS7 jest całkiem dobry, przed ostatnim czy tam przedostatnim patchem to był dopiero szrot :D Nie wiem na co tak narzekacie jak dla mnie na chwilę obecną najlepszy tier X, idealny do 1 vs 1 :D O ile grając IS4 trzeba ustawiać się bokiem tutaj najlepiej stać idealnie na wprost, reszta jak zawsze: kryć się przed arty, nie dać się zajechać itp. Co do prędkości to jak dla mnie szału nie ma, fakt że maksymalna wynosi 50km/h ale mimo wszystko wolno się rozpędza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś planuje w 7.2 kupić M18 Hellcat'a to warto teraz zrobić na Elite M10 Wolverine by nie zbierać potem 17,350 expa. Ja tak robię. Nie mam rzadnego szybkiego czołgu w garażu, a Hellcat może dawać sporo frajdy z jazdy.

 

O dzieki za info, nie wiedziałem ile będzie potrzebne xp to zrobiłem 40k :damage_wall: :lol:

 

jak myślicie mając is i 15k exp (122 już odkryta z kv3), zdążę wyrobić na is4 grając tylko bitwy raz dziennie(exp x2) ? :rolleyes:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzieki za info, nie wiedziałem ile będzie potrzebne xp to zrobiłem 40k :damage_wall: :lol:

 

A to nie działa tak, że jak masz Wolva na elite i dojdzie M18 to M18 nie masz odkrytego ale Wolv nadal ma status elite?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronę wcześniej albo nawet dwie ktoś to już wyjaśniał .

 

Czołg który na obecny moment ma status elite a po patchu dojdzie mu jakiś pojazd do odkrycia , tego statusu nie traci - nadal jest elite .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronę wcześniej albo nawet dwie ktoś to już wyjaśniał .

 

Czołg który na obecny moment ma status elite a po patchu dojdzie mu jakiś pojazd do odkrycia , tego statusu nie traci - nadal jest elite .

 

Pozostaje elite ale nowo dodany czołg jest do odkrycia czy jest już odkryty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy czołg wymaga odkrycia .

 

Nie ma tak dobrze że nowo dodany pojazd będzie za free kiedy poprzedni miał elite , to nie konwersja z normalnego pojazdu na pojazd premium gdzie z reguły są bonusy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo epic winow - wczoraj w skladzie jagdtiger, moj kv - 1 i 2x spg przejechalismy dluga alejka na Himmelsordfie kompletnie pozbawiona obrony i zajelismy baze w ktorej spal jeden jagdpanzer zanim ktos zdazyl wrocic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ten M103 jest beznadziejnie miękki...Wyjechałem sobie dzisiaj na niego moją miniaturką IS-4 i go przemieliłem, nawet strzelając w tę gigantyczną wieżę. On ma 127 mm pancerza, Stugiem się go będzie zabijać oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie is7(z boku) to papier :D , własnie grając t43 IS ubiłem go dzialem 100mm :lol:

 

IS-em to nic ja 7 KV-3 ze 122 zniszczyłem jak miał ponad 1K HP :D rashowal na mnie wyjechał strzeliłem w bok i ammorack xD

 

Nic lepszego po Amerykancach się spodziewać nie można było z Papieru na Cienki karton przeszli :P

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem świadkiem jak KW-3 strzela w jakąś rosyjską SPG III tieru i zdejmuje 99,9% HP. Tamtemu został 1HP i spierdzielił :-D

 

 

Pytanie techniczne (sprzęt z sygnaturki). Dlaczego według MSI Afterburner oraz samego FPS w grze moja grafika pracuje na 1/3 wydajności? Procentowe użycie GPU sięga 30%. Skąd takie cyrki? Ten duży pik wydajności na końcu wykresu to koniec bitwy i wyświetlanie statów. W garażu użycie GPU to stałe 85% a w grze, tak jak widać :/

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Hm...może i to wina CPU, ale zwróć uwagę proszę że gram w to od hoho. Jestem pewien że wcześniej FPS był na wyższym poziomie, chyba że od 6.5 zmieniała się na lepsze też grafika. Coś mi śmierdziu tu i szukam przyczyny gdzie indziej. No i jeżeli proc jest za słaby tzn że na 100% swojej mocy nie nadąża za grafiką. Ale właśnie przyuważyłem że proc wcale na 100% nie chodzi. Nawet po wymuszeniu koaligacji na 1 rdzeniu. 

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co WG kombinuje, ale... zmniejszanie celności na prawie wszystkich działach medów i heavy nie do końca się podoba (teraz trzeba kv wjechać przeciwnikowi w zadek aby trafić... 0,69 celności).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Havoc w laptopie mam coś takiego jak PowerPlay czego włączenie powoduje ograniczenie taktowań gdy się zablokuje podczas gry. Nie wiem nawet czy jest odpowiednik tego na PC ale możesz sprawdzić.

Edytowane przez szkkam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...