Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Weekendowy special

 

Doświadczenie za pierwsze zwycięstwo każdego dnia będzie mnożone x3.

Do 58% zniżki na złotą amunicję.

50% zniżki na następujące czołgi: M41, M12, SU-8, SU-14, Hummel, GW Panther.

50% zniżki na następujące czołgi premium: Matylda, Churchill.

50% zniżki na miejsca a koszarach.

50% zniżki na szkolenie załogi na 100% poziomu umiejętności.

50% zniżki na zakupione z załogi czołgu.

50% zniżki na załogi przekwalifikowanie.

 

http://worldoftanks.eu/news/1611-3rd-march-special-pl/

 

Dla mnie lipa. Zniżki tylko na arte, którą albo mam albo jeszcze nie odblokowałem.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekendowy special

 

 

 

3 marcowy specjal | News | World of Tanks

 

Dla mnie lipa. Zniżki tylko na arte, którą albo mam albo jeszcze nie odblokowałem.

 

Kurde trochę jeszcze expa brakuje do GWPanther :/.

Mam nadzieję ze nieługo bedzie promocja na Ferdynanda :)

Kasa już jest ale szoda wydwać 2,5kk :P

 

 

 

50% zniżki na zakupione z załogi czołgu.

Nie rozumieć....

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumieć....

 

Zapewne chodzi o rekrutację czołgisty ze 100% skillem.

Załoga WG już nie raz dowiodła że polska być trudna język :wink:

 

GW Pantera tak źle nie zarabia, może nie jest to money maker ale da się spokojnie wyjść na plus.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!

Battle: Karelia 16 marca 2012 07:32:45

Vehicle: PzKpfw VI Tiger (P)

Experience received: 3 285 (x3 for the first victory each day)

Credits received: 25 519

Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Sharpshooter, Sniper

 

 

W już przegrywaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!

Battle: Karelia 16 marca 2012 07:32:45

Vehicle: PzKpfw VI Tiger (P)

Experience received: 3 285 (x3 for the first victory each day)

Credits received: 25 519

Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Sharpshooter, Sniper

 

 

W już przegrywaliśmy.

 

Nie ma czym się podniecić x3 normalnie wynik taki sobie jedynie co to odznaczenia pogratulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za bezsens z tymi CW, jak stracimy czołg w bitwie klanowej to mamy go zablokowanego przez cały tydzień, randomy nie wchodzą w grę ale jest to utrudnienie dla kogoś kto ma jedną 10 :angry:

 

jak dla mnie dobre rozwiązanie...problem w tym że nic nie przeszkodzi mieć paru 10 tego samego typu...

 

btw odkryłem juz e100 ale cięzko mi się zebrać by..kasę zebrać :P na razie pcham projekt 50 120, t30 plus is7 mi na razie wystarczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z OTM po patchu ? U mnie w momencie zadawania/otrzymywania obrażeń mam laga/ścinę(najbardziej w momencie gdy pojawia się ilość obrażeń nad czołgiem). Im bliżej jestem przeciwnika tym ścinka większa, na dużych odległościach da się przeżyć ale przy bliskich kontaktach czasami nie da się manewrować normalnie :/

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za bezsens z tymi CW, jak stracimy czołg w bitwie klanowej to mamy go zablokowanego przez cały tydzień, randomy nie wchodzą w grę ale jest to utrudnienie dla kogoś kto ma jedną 10 :angry:

 

No to musisz koksać drugie drzewko :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z OTM po patchu ? U mnie w momencie zadawania/otrzymywania obrażeń mam laga/ścinę(najbardziej w momencie gdy pojawia się ilość obrażeń nad czołgiem). Im bliżej jestem przeciwnika tym ścinka większa, na dużych odległościach da się przeżyć ale przy bliskich kontaktach czasami nie da się manewrować normalnie :/

pzd

 

Odnoszę wrażenie, że u mnie jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dzis troli wylazło

witki opadaja jak sie widzi is7 z gwr 43%...kampiącego w lesie i zdejmujacego 1 czolg bo mu wlazl w lufe...

 

No cos w tym jest, ja dzisaj wiekszośc czasu grałem Hummelem jako TD.

Nawet nieźle poszło kilka razy. Ale jendak celnośc fatalna :P

Trzeba liczyć na szczescie.

 

Raz się obudwie druzyny smiały. Oczywiscie z naszej strony lamy, zamiast cicho siedząc w

ukruciu juz na wstepie zdjałem jakiegoś T50 który przyjechał mnie rozwalić.

Moze ze 2 strzały oddałem i prawie całej naszej druzyny nie było.

 

Na końcu SU100 przyjechał myslać ze łątwo mnie zniszczy ale zdążyłem przeładować wystrzeliłem w niego niszczac go i siebie.

Obydwa teamy płakły ze smiechu :P Łącznie z kierowcą SU100.

 

Jeszcze 20k expa do GWPanther. Tylko że całą nocke teraz w pracy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam lubię weekendowe promocje. Jeśli jestem jedynym myślącym kierowcą w swoim teamie a w przeciwnym jest przynajmniej dwóch to jest faktycznie problem, ale też szanse, że jest się w ogóle jedynym myślącym graczem są na tyle duże, że można mieć z tego sporo frajdy :D

 

Jedyny minus to, że odsetek bitew przegranych z powodu zajęcia bazy znacząco wzrasta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z OTM po patchu ? U mnie w momencie zadawania/otrzymywania obrażeń mam laga/ścinę(najbardziej w momencie gdy pojawia się ilość obrażeń nad czołgiem). Im bliżej jestem przeciwnika tym ścinka większa, na dużych odległościach da się przeżyć ale przy bliskich kontaktach czasami nie da się manewrować normalnie :/

pzd

 

Po wejsciu 7.1.1 OTM nie przeinstalowalem, ale tez nie usuwalem go przed patchowaniem i jak ktos umiera to mam lekkiego freeza (a czasami nawet nie lekkiego), takze cos jest chyba na rzeczy.

 

HTC Vision - Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waga stockowego AMX 13 75 (ze stockowymi modulami, w tym gasienicami) to 14,6 tony na dopuszczalne 14,65 tony. Pozostaje wiec 0,05 tony (50 kg).

Stockowe dzialo (Gun 75 mm SA49 L48) wazy 1520 kg, natomiast drugie dzialo (Gun 75 mm SA50) wazy 1740. Roznica wagi to 220 kg. Jak sam widzisz nawet nie zakladajac niczego innego zabraknie Ci 170 kg. Odpowiedz wiec brzmi TAK trzeba miec drugie gasienice.

 

PS. Powyzszej metody mozna uzywac do kazdego czolgu i kazdego modulu (radia, silnika, wiezy czy dziala).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale metoda ta nie zawsze się sprawdza. Na t32 miałem swego czasu wolne ok. 300kg (dokładnie ile nie istotne, ale wolnego więcej niż chciałem założyć) i nie mogłem wrzucić siatki... Nie wiem czy ten sposób obliczania wagi dobrze działa jak zakładasz moduły dodatkowe, czy części lżejsze niż stockowe (np. drugie radio w t32 jest z tego co pamiętam lżejsze i mam wrażenie że gra tego nie łapała).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...