Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

tragedia, ja o godzinie 16 sciagalem normlnie swoja predkoscia 2mb/s na czysto, poszedlem tylko zrobic kanapke i juz bylo sciagniete..

 

teraz probuje zaktualizowac wot na laptopie i idzie jak kuuu**ie w deszcz :P szkoda, bo nie mialem czasu jeszcze zagrac M103 ;)

 

@down

 

faktycznie, chwila moment i gram już ;)

Edytowane przez dbq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Niedawno aktualizowałem i przez launchera było strasznie wolno ale patch ze strony w exe leciał średnio 1,5MB/s.

 

Wrzuciłem sobie na SU-14 perka zwiększającego prędkość obrotu i imo różnica jest znaczna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest... aż się zastanawiam, jak by to wyglądało na T-50.

 

Btw, może mi ktoś wytłumaczyć, o co chodzi z dobijaniem przeciwników? Widzę, że teraz na porządku dziennym jest coś w tym stylu:

- koleś ma 300hp

- mam 100% pewny "finisher" z 10 metrów za ~500hp

- strzelam - kolesiowi zostaje ~30hp

- WHAT THE FUCK!?

 

Miałem tak do tej pory paręnaście razy - co chwilę widzę jak gościowi po salwie 5 czołgów i arty zostaje jakiś ułamek HP, zamiast grzecznie eksplodować. Sam skończyłem nawet bitwę z 48hp, inny T34 z teamu - 63hp, T110 - podobnie.

Przed momentem zza węgła przygrzałem z E-75 w gostka z 200hp... oczywiście dobił go ktoś inny, bo cudownie przeżył :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfer jest zabojczy, zaluje ze nie pojechalem do kumpla i nie zgralem po prostu katalogu WoT na penka...juz 2 godzina. Leci jakies 100kb/s ;-/

 

Dziwne, ja o 15:30 odpalilem sciaganie z HTTP calego klienta to szlo 10 Mbit/s.

 

@up - nie wiem, co to jest, ale mam tak nagminnie. Szlag czlowieka trafia...

 

HTC Vision - Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co lepsze w takim razie, brać kamuflaż dla załogi czy jeden z perków? Nie czaję jak to dokładnie z nimi jest (działanie od 100% dopiero?) . Czy wybierając teraz, świeżo po wyzerowaniu załogi perka będzie on działał czy dopiero gdy go wyexpie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znawco jakbyś czytał patch notes to byś wiedział, że statystyki sa wyświetlane dla wyszkolenia załogi 100%, a nie tak jak dawniej 133%. ;)

 

tego nie doczytałem :D

 

 

Jak nakierujecie na jakiś czołg to pokazuje wam ilość % życia ?

ja mam napisane undefined :) pewnie dlatego ze w okresie IIWŚ zdalnie nie można było określić hp czołgu :damage_wall: :lol:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego nie doczytałem :D

 

 

Jak nakierujecie na jakiś czołg to pokazuje wam ilość % życia ?

ja mam napisane undefined :) pewnie dlatego ze w okresie IIWŚ zdalnie nie można było określić hp czołgu :damage_wall: :lol:

 

Wejdź w ustawienia gry i tam możesz to sobie ustawić , a undefined pisze z nieprzystosowanego do tego patcha celownika. Miałem to samo i na razie zmieniłem na Jimbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mam to samo. Za to ja zginąłem już 2x przez rozwalenie mi ammo (1shoot). Widocznie trzeba zacząć walić w krytyczne moduły bo uderzając w "czysty" pancerz zostawiamy takiego "nieśmiertelnego" na polu :/ 

 

W T-127 zacząłem obrywać od BT-2 i jakiegoś niemca, kilka strzałów przyjąłem i...5HP zostało, powinienem być martwy już dawno ale gra/patch/idioci-twórcy dali mi szansę na jeszcze jeden strzał. Kto wpadł na pomysł takiego algorytmu czy czego tam? :mur:

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mnie zadziwia, przed momentem zdobyłem snajpera + odznaka II klasy mając 0 fragów :lol:

 

Poprawili MM, bo cały czas drużyna w której jestem wygrywa :D , pewnie porównali statystyki z poprzedniej wersji i teraz w 7.2 mnie lepiej losuje :damage_wall:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się cieszę, że T34 został premium... i dostałem za niego M103 :D

 

edit:

ale jaja. zagrałem dziś może z 6 bitem M103 a w statystykach mam 41 i win ratio 32% :o

ki diabeł..

Edytowane przez kiisiio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W T-127 zacząłem obrywać od BT-2 i jakiegoś niemca, kilka strzałów przyjąłem i...5HP zostało, powinienem być martwy już dawno ale gra/patch/idioci-twórcy dali mi szansę na jeszcze jeden strzał. Kto wpadł na pomysł takiego algorytmu czy czego tam? :mur:

 

Jeżeli napiszą "working as intended", to będę miał na to jedno wytłumaczenie: Chcieli, żeby perk przyspieszający ładowniczego miał rację bytu. Ot - ktoś w Ciebie strzela zanim osiągniesz wymagany próg, żeby perk zaczął działać, to masz szansę jeszcze mu się odgryźć.

 

Ta gra mnie zadziwia, przed momentem zdobyłem snajpera + odznaka II klasy mając 0 fragów :lol:

 

Przebij to

 

Strasznie się cieszę, że T34 został premium... i dostałem za niego M103 :D

 

edit:

ale jaja. zagrałem dziś może z 6 bitem M103 a w statystykach mam 41 i win ratio 32% :o

ki diabeł..

 

M103 jest kozacki. Podgonię nim staty z T34. A T34 dzielnie się trzyma powyżej 60% wygranych :blink: No ale w końcu ja na nim powyżej 95% graczy :lol:

 

A te jaja to nie jaja - M103 odziedziczył staty z T34 (mam na nim 200+ bitew :lol: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie MM tylko debile w plutonie, przed chwilą tak miałem Su26 kontra tier X

 

A no faktycznie, nie zauważyłem, że to pluton i myślałem, że MM takie jaja zrobił:D Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś bardzo nieśmieszna komedia z tymi końcówkami HP.... przecież to się kupy nie trzyma.. Tygrysowi zdejmuję 700HP, ale w jakiegoś nędznego M6 wbijam 200dmg żeby mu zostało te 20.. no co za...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladam sobie forum WoTa (poranny dyzur w pracy) i jest masa komentarzy typu "wszystkie moje czolgi zostaly znerfione, celnosc, czas ladowania, predkosc - wszystko. Teraz nie da sie grac". Wczoraj jeszcze innym chcialo sie tlumaczyc ze to chodzi o zejscie ze 133% na 100% ale teraz juz chyba "noone gives a F anymore". I pomyslec ze wlasnie z takimi ludzmi trzeba mi jezdzic w teamie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa akcja na pierwszej bitwie obiektem dziś. Zostałem sam na 5 bo resztę oczywiście wybili. Wracam z t30 bronic bazy bo t44 zajmuje a reszta zdechła. On nie dojechał bo isu go zdjęło w krzakach, ja zdjąłem t44 i czekam w bazie. Pierwszy jedzie isu - podpalony 100% poszło. Potem po kolei persching, vk, obj. I zostałem na arte to jadę capować. Zacząłem dosłownie z 5 sec przed nim. I wygraliśmy :) Takie pierwsze bitwy to ja rozumiem ;) Nawet As pancerny wpadł.

post-142649-0-21413600-1333172976_thumb.jpg

post-142649-0-43943700-1333172995_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka

Bitwa: Koło podbiegunowe 31 marca 2012 08:41:46

Czołg: T34

Doświadczenia: 760

Kredytów: 90 735

 

Nikogo nie zabiłem ;) tylko kaleczyłem strach się bać ile za wygraną ;)

A podsumowując T34 jako premium to działo zagłady ale czas przeładowania to już nie za różowo no i pojechali po nim wieża obraca się nie wiele szybciej niż w KV z lodówką i czołg taki mułowaty coś słabo przyspiesza i gra nim się ociężale. Od samego początku amerykańskie HT są delikatne ale t34 to już wydmuszka i jeśli ktoś myśli że za dolary to wymiatacz to myślę że szału nie robi ale wszystkie smutki zabija strzał za 500hp a nawet widziałem x2 razy po 700pare ale z statystyki to nie możliwe ale... sam na sam z is i strzał i 712 hp poszło mu. Nie wiem jak nie wiem nic nie pytajcie.

Ale darowanemu koniu w zęby się nie zagląda a do tego jak pełni rolę kaczki znoszącej złote jaja.

Jak bym miał kupić za dolary hmmm od typa 59 myślę że gorszy od lowe chyba lepszy od kv-5 trudno powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te nowe Mastery Badge. Mam nawet I Class na KV... Pochwalcie się - macie gdzieś Ace'a?

 

 

Ale chyba biorą pod uwagę exp dodatkowy z premium?

Jeśli tak to - jest to bez sensu... do takich statów powinna być brana bazowa wartość expa z każdej bitwy.

 

BTW. Widzę, że przelicza te staty dopiero po zagraniu bitwy danym czołgiem.

Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te nowe Mastery Badge. Mam nawet I Class na KV... Pochwalcie się - macie gdzieś Ace'a?

 

 

Ale chyba biorą pod uwagę exp dodatkowy z premium?

Jeśli tak to - jest to bez sensu... do takich statów powinna być brana bazowa wartość expa z każdej bitwy.

 

Nie biorą żadnych bonusów - za premium, wygraną, pierwsza bitwę itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o procent graczy grający typem czołgu (Czyli HT np) czy danym modelem? I o średni exp z wszystkich bitew czy tylko tej ostatniej?

 

edit: też mam KV I klasy czy to znaczy, że jesteśmy w 5% graczy, którzy najbardziej wymiatają tym czołgiem? :D

 

Wczoraj cały wieczór grałem KV, to co trollgun teraz wyprawia to magia :D

Edytowane przez kiisiio
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...