Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Michaelius wczoraj koledzy na kompani kilka razy wycisnęli ponad 100 000 na czysto w T34 co prawda na premium ale nadal jest to 100 000 :D co do "Nowego" drzewka to myślę ze było by fajne dlaczego ? bo mamy w grze jakiś tam balans i dla tego tez niektóre czołgi pomimo ze są nie do przebicia jak T95, da się je przebić ;] po za tym arty nie było by już tak mocne jak w stosunku do teraz bo by były już 3 tiery różnicy a nie 2 ! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego drzewka to...kurka, teraz niby primaaprillis. Ale to drzewko wcześniej już widziałem. Chodzi mi konkretnie o gałąź z T-34 na T-34M. Będzie to naprawdę czy nie będzie jednak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy skupili się na T34, a co powiecie o nowych TDkach i nowych mapach? Mnie osobiście bardzo podoba się Prowincja szczególnie gdy ruszamy z południowej strony, TDkiem z lornetą mamy wgląd na całe pole walki. Na Dębinie walczyłem dopiero 1 raz i nie wiedziałem co robić za bardzo bo mapa jest dosyć mała ale wpadły 4 kile na ARLu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie wczoraj wota i niby wszystko ok, wlacza sie itd, ale mam dwa problemy.

W ustawieniach nie mam nic

http://s3.ifotos.pl/img/shot005jp_rnwrrwh.jpg

żadnej mozliwosci ustawienia/wyboru

a jak dam bitwa to wisi na

http://s3.ifotos.pl/img/shot004jp_rnwrrsp.jpg

 

i nie da sie nic zrobic, pomijajac 3 magiczne klawisze...

w tle czasem cicho slychac, ze walka niby trwa, no ale mi nie znika owa plansza, nie jest ona tak do konca zamrozona, bo widze dolaczajacych si eludzi itd... spotkal sie ktos z takim babolem?

Sprzet ponizej, aktualne sterowniki itd, z niczym innym nie mam problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego drzewka to...kurka, teraz niby primaaprillis. Ale to drzewko wcześniej już widziałem. Chodzi mi konkretnie o gałąź z T-34 na T-34M. Będzie to naprawdę czy nie będzie jednak?

 

Tak będzie, t-34 rozbije się na t-34m i su-85

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te wszystkie nowe perki to jakas paranoja, nic do konca nie jest wyjasnione i ludzie poklikali co im sie najlepsze wydawalo, a tak naprawde nadal najbardziej oplacalne sa skille ktore byly dostepne przed patchem.. heh, kwestia taka, ze teraz jak chcesz reset expa na skille to trzeba dac zloto, a to sie WG oplaca :/ sam sie wpieprzylem niepotrzebnie w te nowe perki, ktore nic nie daja po zabiciu zaloganta, a gina czesto i jedna apteczka niewiele daje..

 

[gluteus maximus] ogółem. no ale co kto lubi.. mi sie nie spodobaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sobie poradziłem ze strona techniczna, trzeba bylo jeszcze raz przeinstalowac calosc.

 

Mam teraz pytanie takie. Robie to szkolenie poczatkowe i pisze mi zebym opracowal wszystkie moduly i technologie dowolnego czolgu na pziomie I, ja mam wydaje mi si ewszystko na 2, a dalej nie chce mi przejsc na nastepna 6 misje. Daje screena bo moze, a raczej napewno jeszcze ni eogarniam i ktos si edopatrzy, a moze i wie co trzeba ogarnac :)

 

http://www.fotoload.pl/123aa49/4053a775e38a0bef916bd6e5b8c2c5ba5220.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge się pożalić?

 

KV miał mieć + do zarobków z tego co pamiętam.. według mnie zarabia diametralnie gorzej.

 

podzielcie sie swoimi odczuciami.. bo chyba każdy używał KV do zarobków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie właśnie uświadomiłem, że mój plan dorwania IS-4 przed patchem 7.3 nie ma szans, bo nawet jak będę zbierał i po 15k XP na dzień, to nie będę nadążał z kredytami, żeby te czołgi kupować, rozwiązaniem było by konto premium, ale szkoda mi kasy.

 

Co do nowych map, to na dębinie grałem 2 razy i całkiem przyjemnie się walczy w miasteczku można szybko się z za rogu wystawić odstrzelić i schować, co do drugiej mapy się nie wypowiem, bo grałem na niej przez jakieś 2 minuty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te wszystkie nowe perki to jakas paranoja, nic do konca nie jest wyjasnione

 

Jest wyjaśnione. Najeżdżasz na perk i czytasz o co chodzi. Inna sprawa, że nie znalazłem procentowych przyrostów po dodaniu perka/umiejętności. I tak po zrobieniu sobie u radiowca i dowódcy umiejętności zwiększających zasięg widzenia, po podskoczeniu skilla o 2% ciągle mam taki sam zasięg.

Ale:

- mega przydatny jest skill pokazujący czy ktoś mnie widzi... w E8 już mi parę razy życie uratowął, a w artylerii/td to praktycznie mus.

- umiejętność jazdy po grząskim terenie mam w E-75. Czuć różnicę w prowadzeniu... spróbuję to dodać do KW.

- umiejętność wykrywania uszkodzonych modułów też się przydaje, o ile jest czas zerknąć co kto ma zniszczone (zwykle patrzy się w celownik). Parę razy to wykorzystałem, np. widzę że uszkodzony ammo rack - to wiem że gość będzie się przeładowywał dłużej i bez stresu wyjechałem żeby mu przygrzać drugi raz.

- clutch braking (nie wiem jak po polsku) - to do szybszego zawracania - mam w GW panterze i E8. W rezultacie objechałem wczoraj GW jako TD na dwa strzały Obiekt 704 (strasznie się śmiałem)...

- pozostałych perków jeszcze nie mam na 100%, więc się nie wypowiem. Większość mam w E8, bo to taki mocno testowy czołg - mam na nim masę expa, cały czas nim gram i bez żalu załogę przeszkolę nawet tracąc trochę umiejętności.

 

moge się pożalić?

 

KV miał mieć + do zarobków z tego co pamiętam.. według mnie zarabia diametralnie gorzej.

 

podzielcie sie swoimi odczuciami.. bo chyba każdy używał KV do zarobków?

 

Nie zauważyłem różnicy. Zauważyłem na 4502a (co trochę dziwne imo, bo skok drastyczny) - 15, max 20k... ale przynajmniej jest tani w utrzymaniu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te wszystkie nowe perki to jakas paranoja, nic do konca nie jest wyjasnione i ludzie poklikali co im sie najlepsze wydawalo, a tak naprawde nadal najbardziej oplacalne sa skille ktore byly dostepne przed patchem.. heh, kwestia taka, ze teraz jak chcesz reset expa na skille to trzeba dac zloto, a to sie WG oplaca :/ sam sie wpieprzylem niepotrzebnie w te nowe perki, ktore nic nie daja po zabiciu zaloganta, a gina czesto i jedna apteczka niewiele daje..

 

[gluteus maximus] ogółem. no ale co kto lubi.. mi sie nie spodobaly.

 

A ja biorę wszystkim towarzysze broni. Mimo, że po śmierci załoganta perk wyłącza się warto, bo rzadko mi giną. To kwestia czołgu, w T34, IS-4, T110E5, M103, T30 załoga zazwyczaj nie dostaje, częściej tracę gąsienice, silniki, najgorsze to ammoracki. Dlatego w sumie na takim T34 z rammerem, wentylacją nawet przeładowanie "w miarę szybko" działa. Minus taki, że perk jest aktywny dopiero po osiągnięciu 100%.

 

Drugi dla dowódcy wybrałem szósty zmysł. Też działa tylko na 100% co jest nieco irytujące, jak tych 100% nie macie, ale warto poczekać. Inna gra, no i perk dajesz tylko dowódcy. U mnie już działa.

Reszta załogi na drugi już cammo, bo pozostałe perki to jakiś kit wg mnie, ale może się mylę. Na ostatni trzeci perk, wybrałem naprawy a dowódcy, który nie miał cammo dostał kamuflaż. Mam na razie 49% trzeciego i jeszcze sporo wody upłynie zanim będę miał 100 ;)

 

To idealna sytuacja gdzie mamy już odkryte całe co najmniej dwa perki a czołg nie jest szczególnie miękki i załoga zazwyczaj wraca w komplecie. Do czołgów gdzie straty w ludziach są na porządku dziennym wybrał bym szósty zmysł dla dowódcy. Resztę po staremu.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie właśnie uświadomiłem, że mój plan dorwania IS-4 przed patchem 7.3 nie ma szans, bo nawet jak będę zbierał i po 15k XP na dzień, to nie będę nadążał z kredytami, żeby te czołgi kupować, rozwiązaniem było by konto premium, ale szkoda mi kasy.

...

 

Spokojna twoja...nie ma takiej możliwości, żeby patch wyszedł do końca miesiąca. Poczytałem trochę fora i wychodzi na to, że na koniec Kwietnia to oni przypuszczają rozpoczęcie testów na rosyjskim serwerze a nie wyjście gotowego patcha. Także do połowy najpewniej do końca maja mamy czas. Mnie brakuje 140k ;)

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym.. w listopadzie ub. roku też spekulowaliśmy czy patch 7.2 wyjdzie przed świętami czy przed sylwestrem. Gdybym wtedy wiedział, że to tyle potrwa to pewnie z samego zbierania gwiazdek bym uzbierał na T34.

I jeszcze T30 ;) ja już T30 zbierałem same * i jakoś poszło przed końcem stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojna twoja...nie ma takiej możliwości, żeby patch wyszedł do końca miesiąca. Poczytałem trochę fora i wychodzi na to, że na koniec Kwietnia to oni przypuszczają rozpoczęcie testów na rosyjskim serwerze a nie wyjście gotowego patcha. Także do połowy najpewniej do końca maja mamy czas. Mnie brakuje 140k ;)

pzd

 

Tak tylko, że ja dopiero na IS zbieram i potrzebuje jeszcze 35k XP co nie jest wcale tak dużo, ale brakuje mi jeszcze 1,1kk kredytów co już jest dość sporą sumką.

 

Bardzo bym się cieszył jak by się patch tak trochę przeciągnął:)

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...