Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz ponad 100k "darowanym koniem" :lol:

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Urwisko 3 kwietnia 2012 21:12:50

Czołg: T34

Doświadczenia: 1 642

Kredytów: 105 570

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: I klasy

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tłusto! :D

 

a tak mi ta gra sie podobała! od czasu do czasu nawet premium kupiłem... a tu: zarobkowe su-85 po patch'u totalnie spierdzielone... nie mogę trafić... strzelam ze 100m w bok iiiiiii nic... ręce opadają... kilkanaście bitew i to samo, trafienie z daleka z kilkuset metrów to jak totolotek, ehhh... a IS to już zupełna mieszanka, ciężko trafić ale o dziwo da się na tym zarobić a przynajmniej nie stracić... oj chyba ciężkie czasy idą bez premium (tanka) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja żałuje że zacząłem grać na serwie dla hamburgerów, to są oszuści i krętacze(zarządzający grą), dają jakieś <span style='color: red;'>[ciach!]</span>iane speciale, w dodatku 3 dniowe, a nie 4ro jak na EU :lol:

 

pozatym ludzie grający są pozbawieni mózgu, to mnie jeszcze bardziej dobija

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS to już zupełna mieszanka, ciężko trafić ale o dziwo da się na tym zarobić a przynajmniej nie stracić... oj chyba ciężkie czasy idą bez premium (tanka) :lol:

 

Zacząłem nim dzisiaj grać (może zdążę do is-4 - akcji z kupnem premium jak do T34 nie będzie) i... potwierdza się to, co zauważyłem jak do niego strzelałem - wchodzi wszystko i wszędzie. Ale od niego też dużo obrywają, a i zarobek, faktycznie, jakiś jest. Co najwyżej z expem krucho, ale nic dziwnego, skoro w trzeciej bitwie trafiłem jedynie na 5x T110, Mausa i jakieś E-75 w przeciwnym teamie :rolleyes:

 

Pierwszy raz ponad 100k "darowanym koniem" :lol:

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Urwisko 3 kwietnia 2012 21:12:50

Czołg: T34

Doświadczenia: 1 642

Kredytów: 105 570

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: I klasy

 

Berek! :D

 

 

 

Victory!Battle: Mines 3 kwietnia 2012 22:27:06Vehicle: T34Experience received: 1 326Credits received: 79 129Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Sniper
:P

Bez premium :E

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że nie grałem przed-patchowym T34 i liczyłem na to, że jego następca będzie lepszy. Nie pomyliłem się, M103 jest fajny. :)

Bzdury na forum piszą, że to złom, mnie się nim gra jak takim napompowanym medem no i działo w końcu potrafi kopnąć w tyłek

Runda z przed chwili, gdybym miał jeszcze chociaż jeden pocisk AP to może i Top Gun by wpadł

 

 

Battle: Ruinberg 4 kwietnia 2012 01:09:50

Vehicle: M103

Experience received: 1 246

Credits received: 43 481

Battle Achievements: Mastery Badge: I Class, Reaper, Steel Wall

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnio zacząłem, grać po dłuższej przerwie i powiem szczerze że trochę mi popsuli zabawę tym patchem :/. Znerfili isa4 - wchodzi teraz wszystko w niego, gorzej losuje, win ratio znowu mi leci w dół. W pierwszej partyjce po poatchu zginąłem po 20 sekundach gry przez wybuch ammo rack - strzała od e100 dostałem, gdzie wcześniej nigdy się to nie zdażało od e100. Tyłek łoją mi teraz nawet maluchy, typ 59 z boku przebija bez problemu, wcześniej musiał w weak spoty walić teraz walą jak popadnie i wchodzi wszystko. Jedynie od przodu jeszcze jakoś odbija od mniejszych czołgów.

 

Do tego popsuli zarobki (zwiększyli koszty naprawy), bez premki to się już nie da grać czwóreczką. Wczoraj bitwa gdzie wystrzelałem całą ammo, na końcu zginąłem, zniszczyłem 5 czołgów zadałem masę obrażeń a dostałem całe 30k srebra - łatwo policzyć - naprawa 20k, ammo ponad 30 i mamy ponad 30 w plecy.

 

To co w is4 poprawili to obrażenia z top działa są chyba większe, takiego amx 13 75 da radę zdjąć czasami na strzała, a w większości wypadków wchodzi w niego za full dmg gdzie wcześniej na dwa strzały ciężko było skończyć.

 

Lepiej się za to gra teraz t34-85 - własnie chyba przez to że ogólnie pogorszono pancerze - wczoraj przebiłem bez problemu dwa razy pod rząd wierzyczkę w t34 (amerykańskim ;) z boku, spokojnie mogę skopać tyłek czołgom do tieru 8.

 

Na pewno też poprawili trollcannon w KW taki mój t34-85 teraz jest zawsze na jednego strzała, wczesniej różnie to było.

 

A tak to zacząłem odkupywać czołgi co kiedyś nimi grałem i miałem słabe win ratio. Gram nimi dociągam wr do minimum 50% i sprzedaję. W większości przypadków idzie szybko, ale stanąłem na bt-2 ;). Wczoraj nawet zniszczyłem nim 7 czołgów ale jakoś nie mogę poprawić wr na wyższe niż 47%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znerfili isa4 - wchodzi teraz wszystko w niego, gorzej losuje, win ratio znowu mi leci w dół.

 

I bardzo dobrze. Już nie ma strzałów w bok za 0 z działa o penetracji ponad 250.

Ja doskonale rozumiem, że IS4 fajnie się grało, bo co chwila przeciwnicy na tobie dingowali, ale dobre czasy się skończyły. I bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, is-4 należał się nerf ale pod warunkiem, że po przejściu na Tier X wzmocnią go z powrotem. Chyba o to im chodzi, aby mieć z czego podnosić po kolejnym "paczu", aby nie narzekali, że dali tier wyżej, a te same parametry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20zł

300gold

coś ciut mało

 

edit - najtanszy pakiet 1500g kosztuje koło 30zł, więc zakup tej gazety sensu nie ma, chyba że jest dodatkowy bonus

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregu

No niby mało, ale jak ktoś kupuje lub jakiś jego znajomy to zawsze coś. Najlepsze jest to, że kod jest nadrukowany na płycie która jest wklejona w przeźroczystej kopercie, a oczywiście sama gazetka nie jest zafoliowana, wszystko na widoku. Znowu będą "kidsy" latać po marketach i spisywać klucze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kiisiio

Ban raczej odpada, już ktoś kiedyś miał problemy z poprzednimi zdrapkami gdzie było znacznie więcej złota i support go generalnie olał. Odpisali tylko coś o skierowaniu reklamacji do wydawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Is4 się może i należał nerf ale szczerze ja sam jak stawałem przeciw niemu nie miałem jakichś szczególnych problemów z penetracją. Gorzej mi się walczyło z e75 który wg mnie dużo więcej dinga z przodu. Wiadomo jak się grało niższymi tierami to taki is4 był ciężki do ugryzienia ale od tieru 7 nie było problemu żeby go pokąsać. Wystarczyło w weak spoty walić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś robili nie wiem, mi się gra gorzej, dużo wchodzi za full dmg, tam gdzie wcześniej na tych skośnych płytach z przodu dingało teraz mam spenetrowane, z tego co na forum wota czytałem ludzie piszą że stracił pole siłowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam robili - nie robili... Pojawiły się M103 i T110 a.k.a. wredne france :lol:

 

A trochę bardziej serio - widzę, że przestali właściciele IS-4 tak kozaczyć: Już nie szarżują jak Superman na całą hordę wrogich czołgów, ani nie wystawiają boków jak wcześniej.

Innymi słowy - na świecie znów zapanował ład i porządek. No, może jeszcze do szczęścia mi brakuje zniesienia konieczności dobijania kolesi ze szczątkowym HP, ale widocznie nie można mieć wszystkiego na raz.

 

Teraz czekam z utęsknieniem aż wprowadzą patch robiący nerf (pewnie cichy) T34, bo każdego dnia ilość ludzi wkurzonych przez ten czołg wzrasta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A weź... <_<

Ciekawe czy zdążę do niego... na stockowym IS na razie 4000 expa :lol:

 

m4r nadal bok jest nie przebijany ;D tylko pancerza z przodu ten czołg nie ma no ale jak tak robią to powinni znerfić front E75 tez ;]

 

W niedzielę ślicznie wchodziło w bok z jagdpantery na 300 metrach. A to 88L71 tylko (idealne działo do niej imo). Jedynej rzeczy, jakiej mi się tylko nie udało jeszcze zrobić, to przygrzać mu w koło i zadać jakiekolwiek obrażenia - wszystko rozchodzi się po gąsienicach.

Nerf E-75... on ma przebijalny bok - sprawiedliwość musi być :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na skraju załamania.. jak mam dotrzeć do IS-4, grając już 15 bitew na IS i przegrywając 14, remisując 1 .. tak tak - win 0% !!

 

chyba coś robie nie tak.. ale fakt faktem - trafiają mi się na IS tylko i wyłącznie drużyny idiotów i niemot :( na te 15 bitew często ginąłem na początku bo może ze 2 grałem jako top, ale żeby 15 razy moja drużyna nie potrafiła ugrać kompletnie nic? nie wierze w swoje nieszczęście.. karma -100%

 

pisząc to wskoczył mi win.. oczywiści dopiero pierwszy raz zbite gwiazdki, zamykałem tabele jako 7 tier, wiec rowniez padlem szybko i exp x2 - 608xp

 

facepalm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...