Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po cichy licze na IS za pół ceny, ale pewnie nie dadzą nic co by pomogło wygrindować szybko do IS-4.

 

@SilaHD: Wszystkie 4 specjale sa 4 dniowe czyli Wielkanocny(6-9), z okazji urodzin(12-15), TD(20-23), na koniec miecha(27-30).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po cichy licze na IS za pół ceny, ale pewnie nie dadzą nic co by pomogło wygrindować szybko do IS-4.

 

@SilaHD: Wszystkie 4 specjale sa 4 dniowe czyli Wielkanocny(6-9), z okazji urodzin(12-15), TD(20-23), na koniec miecha(27-30).

 

4 dniowy jest tylko 1 z okazji urodzin w przyszłym tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet najlepszym się zdarza:D ja na początku nie zauważyłem, że z okazji urodzin jest 4 dniowy, dopiero pochwili się zjarzyłem:)

 

Tak patrzę na czołgopedię i za chiny nie widzę różnicy między PzKpfw V-IV a PzKpfw V-IV Alpha, jedynie ten drugi na miniaturce ma A, czym te czołgi się różnią??

 

EDIT: Jest info o specjalu i jest zniżka na KV-3:/ a tak chciałem na IS'a.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkanocny specjal rozpoczyna się w piątek, 6 kwietnia o 7:30 czasu polskiego, a kończy się 10 kwietnia o 7:00.

 

 

W czasie trwania tego specjala będzie obowiązywać trzykrotny mnożnik doświadczenia za pierwsze zwycięstwo każdego dnia.

Co bitwę wygrywajcie więcej!

 

 

50% zniżki na następujące pojazdy:

  • T-28
  • KV-13
  • Hetzer
  • VK3002 (DB)
  • M2 Medium
  • T20
  • AMX-40
  • BDR G1B
Poszerzcie swój arsenał o pojazdy różnych nacji z różnych tierów.

 

 

Możecie również skorzystać ze zniżki na amunicję premium, która może sięgać nawet 58%!

Używajcie amunicji premium częściej!

 

 

 

 

No to kupię tego VK****DB w końcu ;) i T20 :lol2: , już myślałem że T28 jest w promocji a to T-28.:wink:

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po cichy licze na IS za pół ceny, ale pewnie nie dadzą nic co by pomogło wygrindować szybko do IS-4.

No to się chyba przeliczyłeś :lol:

 

Może łyknę Hetzera i wreszcie ruszę niemieckie TD... :D

 

Jak ja zaczełem robić niemieckie TD, to właśnie na Hertzerze się zatrzymałem :), ma za mało ruchliwe działo na boki :wink:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja pier... jaki zenujacy specjal.

 

 

Niedługo urodziny, pewnie dadzą coś lepszego :)

BTW. Warto kupować któregoś z medów: T20 lub VK3002db?

Da się tym zarobić bez premium?

VK3002db pamiętam z bety i był to jeden z gorszych czołgów jakimi grałem...

O T20 nie wiem nic oprócz tego, że wchodzi w niego wszystko co wystrzelę...

A więc może lepiej odpuścić sobie tę promocję i nie kupować nic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo urodziny, pewnie dadzą coś lepszego :)

BTW. Warto kupować któregoś z medów: T20 lub VK3002db?

Da się tym zarobić bez premium?

VK3002db pamiętam z bety i był to jeden z gorszych czołgów jakimi grałem...

O T20 nie wiem nic oprócz tego, że wchodzi w niego wszystko co wystrzelę...

A więc może lepiej odpuścić sobie tę promocję i nie kupować nic?

 

Jeśli chcesz dojść do E50 czy do Pattona no to nie ma wyjścia , no chyba, ze konwersja free expa, ale w sumie to szkoda bo od VK***DB do pantery jest tylko 20tyś exp więc da się przeżyć. Dlatego wolę wydac 1,3 mln na dwa czołgi i po sprzedaży odzyskać ta kasę niż wydawać 2,6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo urodziny, pewnie dadzą coś lepszego :)

BTW. Warto kupować któregoś z medów: T20 lub VK3002db?

Da się tym zarobić bez premium?

VK3002db pamiętam z bety i był to jeden z gorszych czołgów jakimi grałem...

O T20 nie wiem nic oprócz tego, że wchodzi w niego wszystko co wystrzelę...

A więc może lepiej odpuścić sobie tę promocję i nie kupować nic?

 

3002DB jest masakrycznie g******** czołgiem! trzeba wydać ok 15k exp by zamontować coś lepszego od 75L70 do tego jego bracia 3xxx ladnie go leja... Jedyny jego plus to to, że jest w miarę szybki z wszystkimi modułami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na T20 mam rozegranych 229 bitew, 55% win rate i bardzo przyjemnie mi się grało tym czołgiem.

Jest masakrycznie szybki i zwrotny, najszybszy ze wszystkich US medów, topowie działo jest nawet znośne, strzelając w weakspoty daje radę.

A pershing to już w ogóle jest miodny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym tak. Całkiem przyjemny czołg. A jak porównujesz do braci: 3001P: 12.5k do czegoś lepszego od 75L48.

 

Grałeś wszystkimi Vk3xxx? Nie? Widzisz ja przeszedłem wszystkie medy Vk3xxx (wszystkie na elite) i mam prawo podsumować że akurat Vk3002DB jest najsłabszy z nich wszystkich! Wszystko w niego wchodzi i ma znacznie gorsze losowania, ze względu na to, że jest o tier wyżej niż reszta braci! Dlatego zdobycie owych 15k exp jest straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś wszystkimi Vk3xxx? Nie? Widzisz ja przeszedłem wszystkie medy Vk3xxx (wszystkie na elite) i mam prawo podsumować że akurat Vk3002DB jest najsłabszy z nich wszystkich! Wszystko w niego wchodzi i ma znacznie gorsze losowania, ze względu na to, że jest o tier wyżej niż reszta braci! Dlatego zdobycie owych 15k exp jest straszne!

 

Podsumować prawo masz, ale może komuś się grało nim fajnie. Tym czołgiem trzeba zrobić 20k exp na panetrę i tyle, nie kupować modułów tylko odkryć czołg i sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś wszystkimi Vk3xxx? Nie?

 

Tak.

 

Widzisz ja przeszedłem wszystkie medy Vk3xxx (wszystkie na elite)

 

Ja też.

 

i mam prawo podsumować że akurat Vk3002DB jest najsłabszy z nich wszystkich!

 

Rozumiem, że ja nie mam.

 

I bonus: ile masz bitew na serii VK?

Edytowane przez tymej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bijcie się! :twisted:

Może być na treningu, chętnie dobiję zwycięzcę :lol:

(544 nie licząc 3002 db... z DB jest 657. Coś wygrałem?)

 

A jak porównujesz do braci: 3001P: 12.5k do czegoś lepszego od 75L48.

 

A jak porównujesz do jego tieru, to masz panterę, Tygrysa, Tygrysa P i Jagdpanterę. Przy dużej ilości szczęścia możesz zdjąć panterę. O tygrysach i JP możesz zapomnieć.

IMO to jest taki przerośnięty 6 tier, który się tam po prostu nie zmieścił. Lubiłem go, bo mi się nim jeździło podobnie do 3001h. Ale nic poza tym.

  • pantera ma 75L100, które po prostu miażdży przebijając IS-3 (czasem IS-4) z połowy mapy
  • Tygrysy mają 88L71
  • Jagdpantera ma 88 PaK L71 i 105 K L52 (Takie szybsze i celniejsze wersje dział z czołgów. 88mm ma celność jak L100 w panterze, a 105 jak 88 w tygrysie).
  • 3002DB może mieć co najwyżej 88L56, albo 75L70. Z czym do ludzi?
Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DB ma coś innego. Mobilność.

 

1) Pantera miażdży? Bardzo dobra: OK, miażdży: raczej nie.

2) Tygrysy i JagdPantera: zgadzam się (trudno zaprzeczyć faktom).

 

m4r, niestety nie wiem jaka jest nagroda za drugie miejsce. Za pierwsze zresztą też.

Edytowane przez tymej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo urodziny, pewnie dadzą coś lepszego :)

BTW. Warto kupować któregoś z medów: T20 lub VK3002db?

Da się tym zarobić bez premium?

VK3002db pamiętam z bety i był to jeden z gorszych czołgów jakimi grałem...

O T20 nie wiem nic oprócz tego, że wchodzi w niego wszystko co wystrzelę...

A więc może lepiej odpuścić sobie tę promocję i nie kupować nic?

 

oo kolego, T20 mi sie akurat super grało. Jest szybki i szybko sie zbiera, ma dość dobre działo i w miare dobre losowania (zawsze coś ubijesz). Grało mi sie nim dużo lepiej niż pershingiem, który dostaje bitwy z tier 10. No i kasę szło zarobić, lepiej niż na shermanie i o niebo lepiej niż na pershingu(na ktorym wychodze 5k-10k na + po wygranej bitwie - naprawa 13k, moduły, ammo).

 

anyway, troszeczke wyczułem T32. Rezultaty są dobre, jeżeli jestem topowym czołgiem w dużynie, co zdarza się niestety bardzo rzadko:

Dołączona grafika

 

Natomiast jeżeli u enemy są jakieś tiery 8+, to jestem w [gluteus maximus]. Max 1-2 kille, kasy mało bo i mały dmg z działa 105, częste dingi za 0(przynajmniej połowa strzałów - ostatnio 6 pod rząd w is3 celujac a ammorack, kierowce i silnik!). Czołg w zwarciu spisuje się dużo gorzej niż T29(a tu zauważyłem że ludziska często celują w "uszy", gdzie w 99% wchodzi ding za 0 :) ).

Kasa- rewelacji nie ma, nawet po skaraniu szpila (jak wyzej na obrazku) zarabia sie niewiele: 51 500 - 10 700 naprawa - 25000 ammo -6k moduły wychodzi niecałe 16k na czysto. Co jest po przegranej bitwie, z czołgiem zniszczonym chyba nie musze mowic.

 

W porównaniu do T29, lepsze szpile z dzisiaj:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Niebo a ziemia.

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...