Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Is-3 zły? Na nim mam chyba najlepsze wyniki ilość bitew ok. 340 win ratio sporo ponad połowę, Co do celności to chyba 83% :blink: maksymalny exp bez dubli i premek ponad 2200.

I napawdę szkoda mi go było sprzedawać aby uzyskać kasę na is4. A najlepsze jest to że bl-9 zalożyłem na samym końcu, po wszystkich tych gąskach i silnikach.

Przedewszystkim się boję że czwórką nie będze się grało tak przyjemnie jak trójeczką :cry:

 

Obawy sa uzasadnione. IS-4 zeby byc choc odrobine konkurencyjny potrzebuje S-70. Jeszcze jak na Tier 9 byl T34 to mozna bylo go gryzc BL-9 ale teraz nie ma co startowac przeciw E75 czy M103 bez 130mm. Przeciw innym IS-4 jest o tyle dobrze ze w weakspota wchodzi wszystko - problemem jest jesli przeciwnik ma S-70 a Ty BL-9 to nawet jak wejda Ci wszystkie strzaly to on wladuje w Ciebie wiekszy DMG i tak zakonczy Twoj zywot. A najgorsze ze S-70 to grubo ponad 110k expa na gasienice, wieze i sama rure. Na szczescie ludzie mowia ze przeskok z BL-9 na S-70 jest porownywalny z przeskokiem jaki dala 120mm na swego czasu tragicznym T34.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS-4 można oceniać dopiero po odblokowaniu S-70.

 

World of Tanks - test kart graficznych i procesorów

•• world-of-tanks.eu :: World of Tanks - test kart graficznych i procesorów

 

Wychodzi optymalizacja pod NV (a raczej to, że NV lepiej radzi sobie z WoTem) szkoda. Ciekawe kiedy przeniosą grę na UE 3.0 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ruszałem z Is-3 miałem takie samo wrażenie, że nawet IS był lepszy. Kiedy go wymaksowałem zmieniłem zdanie i to całkowicie. Sprzedając Is-3 żałowałem tego czołgu, ale cóż, nie można stać w miejscu i kupiłem Is-4.

Pierwsze bitwy i miałem to samo co na początku z poprzednikiem ;) nędza żen i gorycz choć dobre losowania uchroniły mnie przed złym winratio. Niewiele dawałem drużynie. Aż do czasu kiedy wymaksowałem ten czołg, przeszkoliłem załogę na 291%, nauczyłem się ustawiać pod kątem 30° do przeciwnika. Czołg nagle okazał się zwrotny, szybki, rpm nie jest już tak żenujący, dmg potrafi. Nawet po zmianach w 7.2 gra mi się niem bardzo dobrze.

 

Mam założone rammer, wentylację, osłonę (chciał bym ją zdjąć i założyć jak gdzie indziej lornety). Mam przeszkoloną załogę w BiA, i 91% cammo. Jeśli po paczu 7.3 będzie możliwość zmiany perków na is-4 wybiorę dla dowódcy szósty zmysł zamiast cammo, reszta jak jest. Taki zestaw dobrze mi się sprawdza na T34.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie warto. Po pierwsze jest mniejsza i trudniej w nią trafić, po drugie ma fajne zaokrąglenia. +18m zasięgu +dodatkowo 4m jeżeli mamy lornetki.

No i grubość: 220/110/110 Armor (Front/Sides/Rear, mm)

dla porównania pierwsza: 150/90/80 Armor (Front/Sides/Rear, mm)

 

Jedynie spada prędkość obrotu, ale da się żyć tylko o 2°.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS-4 można oceniać dopiero po odblokowaniu S-70.

 

World of Tanks - test kart graficznych i procesorów

•• world-of-tanks.eu :: World of Tanks - test kart graficznych i procesorów

 

Dosc optymistyczne te cyferki - na X6 @ 2800Mhz spokojnie mialem miejsca gdzie fpsy schodzily do kilkunastu - teraz spokojnie patrze przez dym i nic mnie nie rusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie warto. Po pierwsze jest mniejsza i trudniej w nią trafić, po drugie ma fajne zaokrąglenia. +18m zasięgu +dodatkowo 4m jeżeli mamy lornetki.

No i grubość: 220/110/110 Armor (Front/Sides/Rear, mm)

dla porównania pierwsza: 150/90/80 Armor (Front/Sides/Rear, mm)

 

Jedynie spada prędkość obrotu, ale da się żyć tylko o 2°.

 

jakie 4m dodatkowo z lornetami jak dają +25%

350*1,25=437,5 przy założeniu że upłynęły te 3 sek na załączenie lornet, dowodca ma 100% skila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo ponad to co dały by lornety bez tej wieży ;)

 

332*1,25=415

350*1,25=437,5

 

(437,5-(350-332))-415= 4,5(m) :lol:

 

U mnie jest dodatkowo wentylacja i BiA więc to jeszcze inaczej wchodzi a jak wiemy te dodatki nie skalują się tak dokładnie jak w wygląda to na papierze :mur:

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wentylacja i bia liczysz 133% a od tego chyba jeszcze te dodatkowe z okularów(chyba że 33 plus 25%...) - 133 procent wziąłem z wiki. Tam dla Pattona np max w grze wychodzi 570m a wieżyczka 2 przecie 420m.

Więc patton to najlepszy stacjonarny(lornety) spotter w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufa, czy wszystkie czołgi teraz będa zmieniać na takie same? "less alpha, faster aim time, higher accuracy, higher RoF, higher penetration" to wypisz-wymaluj działo z T110 czy Francuza...

 

Coś wiadomo o urodzinowym specjalu? Niby jutro się zaczyna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w us jest calkiem doby special:

5x experience for the first victory of the day on each of your tanks    15% discount on six-month and one-year premium account options    3-day premium for 250 (normally 650)    7-day premium for 650 (normally 1250)    50% discount on:        Standard: IS, KV-13, SU-8, PzKpfw V Panther, PzKpfw VI Tiger, Hummel        Premium: T-25, T14, Matilda, Valentine, Churchill    50% discount on 100% crew training    50% discount on crew retraining    50% discount on camouflage    50% discount on equipment

szkoda ze nie ma kodu na gld albo na kredyty ;d

liczyłem też na 50% na is3 :D

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche lipa - na urodziny to myslalem, ze dadza z 1 dzien premki albo troche golda kazdemu w prezencie.

 

Ale znizka na ISa by sie przydala bo niedlugo kupuje.

 

jest i EU:

 

Pięciokrotnego mnożnika doświadczenia za pierwszy zwycięstwo każdego dnia!

Zdobywanie doświadczenia nigdy nie było takie proste!

 

 

50% zniżki na następujące czołgi:

  • SU-152
  • T-43
  • PzKpfw Panther
  • PzKpfw VI Tiger (P)
  • M7
  • T-20
  • AMX M4 (1945)
  • SU-5
  • T-34
  • KW-1S
  • PzKpfw III
  • PzKpfw IV
  • Hummel
  • M6
  • M12
  • AMX 38
  • B1
  • ARL 44
50% zniżki na następujące czołgi premium:

  • Valentine
  • Matilda
  • Churchill
  • T-127
  • T-15
  • PzKpfw S35 739 (f)
  • T-25
  • Ram-II
  • T14
  • T2 Light Tank
  • M22 Locust
To świetna okazja na powiększenie swojego arsenału!

 

 

50% zniżki na wyszkolenie załogi na 100% poziomu umiejętności.

50% zniżki na zakupienie załogi wyszkolonej na 100% w momencie zakupu nowego czołgu.

50% zniżki na przekwalifikowanie załogi na 100% umiejętności.

100 sztuk złota zamiast 200 za szkolenie członka załogi.

 

 

50% zniżki na wyposażenie czołgów.

Myśleliście o nowej siatce maskującej, lub o lornetce dla swojego czołgu? Teraz możecie je dostać w bardzo niskiej cenie.

 

 

50% zniżki na kamuflaże.

Udekorujcie swój czołg, z okazji rocznicy!

 

 

Duża zniżka na konta premium.

Trzy dni premium będą dostępne w cenie jednego, siedem w cenie trzech, a konta na sześć i dwanaście miesięcy będą przecenione o 15%! Konta premium nigdy nie były tak tanie!

 

 

 

 

 

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy działo nie jest stworzone pod HE (troll w KW (chociaż tutaj wożę pół na pół) lub jakiś Sherman), to używam tylko w jednej sytuacji: jestem w połowie mapy, a nasza baza jest przejmowana. Szybki powrót, a podczas niego przełączenie na HE, aby zwiększyć szanse na zbicie capa. Chyba, że to jakiś lolek się tam zapędził. A gdzie celować? W bok albo tył. Jak zawsze ;)

W innych sytuacjach wolę się pokręcić i znaleźć coś do przebicia AP.

 

No i na EU też się pojawił specjal. Chyba to samo+plus więcej czołgów za 50%.

Edytowane przez tymej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż mnie trzepie jak se pomysle o x5.....dzis jest x2 tylko ale poczatek to ujnia na potege, 2x trafil mi sie is7 z win ratio 40-45%, kompletne nieogary, padające w otwartym terenie od arty lub skomasowanego ognia wroga, bo byli pro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdanie jest tak zamotane... Ciekawe ile bitew wygraliśmy, wznosząc się na wyżyny widząc wyższe win ratio przeciwnika. A poza tym: bardziej niż win ratio przeciwnika wkurza top tank z win ratio 44% i 400 "efficiency rating". Ostatnio miałem takiego IS 4 na Malinówce. Najpierw pokampił za artą, a potem przy stanie 13-2 dla nas zaczął się wspinać na górkę. Nie zdążył nawet się wspiąc. Jak widzę takie staty (<45% win ratio,<500 eff rating,>6k bitew) mam jedną myśl w głowie: po co oni grają? I co najgorsze, często o tym myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...