Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

m4R wow ja mogę powiedzieć jedno ze Ci się chciało.

 

Jak widzę takie idiotyzmy, to odruchowo robie screenshot. I tak nie wrzucam wszystkich, bo za dużo by tego było przy 20-30 bitwach dziennie.

Odnośnie błędów - widzę swoje i staram się je poprawić. Ale nic nie poradzę na to, że mimo prośb, gróźb, narzekania tutaj, narzekania w grze, etc. jest całe stado ludzi, którym nie przetłumaczysz, bo albo nie rozumieją, albo mają cię w [gluteus maximus].

Ot widzisz- mieliśmy przed momentem fajną bitwę - zgrany team i stockowy IS-4 + stockowy (no, prawie, bo już coś przy nim dłubałem) IS-3 razem z dwoma innymi rozniosły 4 czołgi przeciwnika, który zajął nam już bazę. A chwilę wcześniej (tak dla odmiany) miałem w teamie całkowicie bezużytecznego M103- przekampił całą bitwę dokładnie tak, jak pantera 2 z poprzedniego przykładu (tylko że na Mines). Na szczęście był na mojej flance, więc grałem jakby go nie było. A poproszony o pomoc przez drugą (!) flankę odpowiedział, że ma swój pomysł na grę... Weź gadaj z takim.

 

.:.:edit:.:.

Dość IMO ciekawy replay:

IS-3 @ Komarin

 

Akcja 1 - tutorial jak w IS-3 z działem o penetracji 175mm rozwalić 4502p.

Akcja 2 - zaciekawiony 3002db podświetlającym mi się przez kamień i grunt pomyślałem sobie, że do niego postrzelam. OMG WALLHACK!!!!!111eleven. Wie ktoś gdzie to zgłosić?

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja usprawiedliwiam się że kupiłem wczoraj pantere sprzedałem vk3001 (boże co to było za ciach!o...... m3lee lepszy?) i ten czołg to istny snajper niemieckiej rzeszy ma celne szybkie działo lecz słabe i nie widzę tu sensu nie walczyć tym czołgiem z ukrycia po 1na1 to nie ma z czym do innych. Na razie nie mam nawet silnika wiec nawet jako skaut się nie nadaje bo większość HT jeździ do mnie zbliżoną prędkością. Natomiast ruskimi medami zawsze grałem w pierwszej fali uderzenia działo mocne nie celne i długo się ładuje ale za to dawały trochę nadziej na przeżycie a pantera to tak jakby zrobić z kartonu i pomalować ją srebrzanką;) lub hammerite na rdze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że cały czas trafiał do tej gorszej drużyny?

 

Z każdą grą masz 50% szans na trafienie do przegrywającej drużyny i choćbyś na głowie stawał, to sam nie wygrasz. Sugeruję, że jesteś zbyt zapatrzony w statystyki, na które składa się więcej niż tylko umiejętności i wysiłek danego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie szumnie opisywany tu "debilizm" innych jakoś nie razi... i tak odsetek głąbów jest niższy niż w grach typu BF czy (szczególnie) CoD :)

Jedyne co obecnie psuje mi zabawę w WoT to... duży rozstrzał tierów w match-makingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie szumnie opisywany tu "debilizm" innych jakoś nie razi... i tak odsetek głąbów jest niższy niż w grach typu BF czy (szczególnie) CoD :)

Jedyne co obecnie psuje mi zabawę w WoT to... duży rozstrzał tierów w match-makingu.

 

No i jeszcze strzały za "0" i idiotycznym komentarzem ostatnio właśnie oddałem 6 strzałów pod rząd za "0" załamałem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie szumnie opisywany tu "debilizm" innych jakoś nie razi... i tak odsetek głąbów jest niższy niż w grach typu BF czy (szczególnie) CoD :)

Jedyne co obecnie psuje mi zabawę w WoT to... duży rozstrzał tierów w match-makingu.

 

I nowa kamp-mapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten specjal się trafił, akurat kupowałem t43 i chciałem odkupić kw-1s żeby sobie na nim win ratio poprawić ;) Powiem że kw-1s to chyba jeden z dających mi ostatnio najwięcej przyjemności z grania czołg. Spokojnie można ugryźć nawet tier 9-10, losuje dosyć wysoko ale nie znaczy to że czołg jest bezużyteczny, często mam więcej killi niż top tanki :D

 

Co do win ratio nie mogę się zgodzić że to tylko kwestia szczęścia.

 

Do niedawna miałem ogólny win ratio na poziomie 44-45% teraz już jest 49% lada chwila będzie 50%. Nie ma się czym chwalić, wiadomo że to cienizna, ale do czego zmierzam:

 

Im wyższy tier tym bardziej od nas zależy win ratio - wielokrotnie zdarza się że team daje ciała a ja np swoim isem 4 ratuję sytuację i dzięki temu wygrywamy. Najwyższe win ratio mam właśnie na is4, is3 też nieźle, na su85 itp pojazdach które sieją duże zniszczenie na mapie.

 

Najgorsze win ratio mam na czołgach lekkich które nie są typowymi scoutami - czyli wszystkie low tiery, straszną męką do osiągnięcia 50% win ratio był np t28 :), strasznie słabo idzie mi na t34-85 na którym jeszcze niedawno miałem 41% ale w miarę jak zacząłem ogarniać ten czołg wzrasta powoli do góry (46%)

No i słabo mi idzie na artylerii niestety, tu mi się wydaje że rolę gra fakt że mało jest map na których arta rządzi, ostatnio najczęściej losuje mapy gdzie nie mam po prostu artą co robić :)

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ;D

 

Ja się muszę czymś takim zadowalać ;/

 

chociaż dzisiejszy wieczór mogę uznać dotychczas za udany, z pośród 30 rozegranych walk 25 wygraliśmy :D 30k expa bliżej do IS-4

post-185718-0-27137100-1334347660_thumb.jpg

post-185718-0-42293800-1334347951_thumb.jpg

post-185718-0-04114900-1334347970_thumb.jpg

Edytowane przez bemol911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vive la France ;)

Victory!Battle: Redshire 13 kwietnia 2012 22:45:48Vehicle: ARL 44Experience received: 9 195 (x5 for the first victory each day)Credits received: 41 935Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Top Gun
A co by było z najlepszym działem? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vive la France ;)

Victory!Battle: Redshire 13 kwietnia 2012 22:45:48Vehicle: ARL 44Experience received: 9 195 (x5 for the first victory each day)Credits received: 41 935Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Top Gun
A co by było z najlepszym działem? :D

 

Nie chce być złośliwy, ale znając tą grę pewnie byś dostał gorsze losowanie i by było zgrzytanie zębów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taranowanie Panterą 2 i E-50 jest świetne. Ponad 50 ton rozbujane do 60 km/h wchodzi w przeciwników jak w masło. Wjeżdżając w mediumy zadaje się większy dmg niż z działa:D Jeśli brać skilla od lepszego taranowania, to właśnie na tych czołgach;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo daję, to cała frajda gry tymi czołgami, to są tak na prawdę duże medy, i mimo wszystko są szybkie i zwrotne w porównaniu do ich kolegów.

Gra ber silnika + gąski IS/IS3 to męczarnia, bo najlepiej sprawdza się taktyka objeżdżania, i nie dać się objechac bo tył to karton :/

Spędziłem na jednym i drugim prawie po 500 walk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Himmelsdorf 14 kwietnia 2012 18:06:25

Czołg: PzKpfw IV

Doświadczenia: 1 633

Kredytów: 32 692

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Strzelec pancerny, Rozpruwacz, Strzelec wyborowy, Snajper, Specjalista

A już miałem sprzedać to dziadostwo po 10 porażkach z rzędu...

W życiu nie miałem tyle odznak w jednej grze, a nie było łatwo, amx'y, kw, is'y...a, bez premium ;)

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra na lagach po 400ms :damage_wall: :lol: :lol: :

Victory!Battle: Ruinberg 14 kwietnia 2012 20:53:49Vehicle: T29Experience received: 10 770 (x5 for the first victory each day)Credits received: 54 972Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Reaper, Boelter's Medal, Top Gun

gra miała takiego laga, że nie zrobiło mi screenów z podsumowania bitwy :D

 

ps. szkoda że na ammo straciłem 22k kr.

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2dni przerwy, wchodze do gry i co? bitwa w IS-3 skonzzona po 3min, otoczony przez wrogow ze wszystkich stron, team wybity w 70-80% Kolejna bitwa w M103, jedna z kilku wygranych, ale to glownie dziek itemu ze nikt u nich mostu nie obstawial i udalo mi sie tamtedy przeslizgnac. Kolejne bitwy w T34, IS3 czy KT to powtorka pierwszej bitwy. 15przegranych bitew w niewiele ponad 40min... Po takim czyms sie ma ochote odinstalowac gre i zapomniec o niej. Na wszystkich czolgach ledwo udalo mi sie ubic 1,3k expa na mnoziku x5 o,O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio 700expa za bitwę artą... =80bitew do M12. A specjal do wtork

 

Ja do 152 mam załadowane tylko HE :D

 

O człowiek się nowych rzeczy uczy całe życie. Wytłumaczcie proszę. Pisaliście że HE tylko bo AP w 152-jce ma 100mm penetracji tylko? No ale...jakim czołgiem bym nie jeździł to ładuję samo AP bo He to conajwyżej mi artę przebije od tylca. Przecież to one zawsze mają najmniejszą penetrację ale większe obrażenia, a AP na odwrót. Dla mnie HE są zupełnie bezużyteczne. Gdzie jest mój błąd w rozumowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem moda XVM wyświetlającego statsy i po kilkunastu bitwach jestem przerażony poziomem graczy...

Wśród graczy w randomach dominuje kolor czerwony ;/

Zielonych jest naprawdę mało, zazwyczaj 3-4 na bitwę (oprócz mnie :)).

 

BTW. Zaktualizowałem nieco pierwszy post, żeby nie było już tam informacji o becie. :) Jak znajdę chwilę czasu postaram się dopisać więcej przydatnych informacji.

Na razie moim pomysłem jest, żeby opisywać wszystkie promocje na konta premium / złoto, jak też okazje, kiedy można dostać coś za darmo.

Planuję jeszcze opisać najciekawsze mody. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły co tam wrzucić - piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subiektywnie uważam że ten mod można o kant tyłka ;) Tj. okey, pokazuje to i owo. Ale, powtarzam subiektywnie, patrząc na siebie, nie uważam żeby mnie dobrze te staty określały. Zdarzają się głupie błędy ale w większości rulezuje tam, szczególnie M41 ;) Ale odbić się w statach mając za sobą xx "niedzielnych" partii gdzie ani ja ani współbratymcy widocznie specjalnie się nie przykładali, ciężko. U mnie ten cały współczynnik przydatności w bitwie sięga 850 czy coś koło tego, więc lipton. A mimo to w 9/10 bitew czuję się jakbym grał sam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...