Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Też miałem 88 na początku, ale miałem wrażenie, że mnie nie biorą na poważnie z tym działem (szczególnie medy). Po założeniu 105 już rzadziej wypadają jak filip z konopii. A nawet jak wypadną, to po odebraniu pierwszej piguły na uspokojenie w postaci 300+ hp szybko wzywają wsparcie, albo czmychają w bliżej nieokreślonym kierunku- byle dalej ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 4502a chyba będę z 88L71 jeździł...

 

Też tak myślałem i pierwsze 100k expa tak jeździłem, ale od kiedy T34 pozwolił mi zignorować aspekty finansowe to krótkie 105 jest zdecydowanie lepsze.

 

Masz wyższy alfa strike i sporo maluchów kasujesz na strzał a KV-1 na dwa, ale co znacznie ważniejsze krótkie 105 ma o wiele niższy aiming time.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie na dniach zakupuję IS-4 i się zastanawiam , czy zacząć nim grać, czy moze w patchu dostanę juz ze wszystkim odkrytym :)

 

Toż gra IS-4 to sama przyjemność... :) o ile ma się premium.

 

 

Ja teraz męczę AMX M4 1945...

Przez pewien czas (po ok. 25 bitwach) miałem win-ratio 30%... ale nie zważam zbytnio na ten parametr... Po prostu słabe teamy się trafiały.

Teraz dźwigam się powoli do 40%.

Czołg mało ma wspólnego z HT. Trzeba grać po prostu jak wolnym medem - próbować coś ustrzelić z dystansu.

W bliskim starciu można przegrać 1:1 z ogarniętym KV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZwycięstwoPrzełęcz

16 kwietnia 2012 12:44:09

KW Doświadczenia 9 395 (x5 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia) Kredytów42 418

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny

 

Dawno kv nie jeździłem i wylosowało mega tiery byłem ostatni w tabeli rozwaliłem kv-5 i M6 ;) jako jedyny pilnowałem mostku kv-5 ruszył a ja pełne gacie ale zabiłem monstrum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seraphins? damage panel czy cos....albo rabbits....jest na forum wota

jeden grzyb jak dla mnie, tu można se trilixem wrzucic swoje zdjęcie z prawej strony co prawda... ale ja używam panelu z pakietu Crabtr33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seraphins? damage panel czy cos....albo rabbits....jest na forum wota

jeden grzyb jak dla mnie, tu można se trilixem wrzucic swoje zdjęcie z prawej strony co prawda... ale ja używam panelu z pakietu Crabtr33

 

Moze chodzi o to:

MOD Panel 7serafim7 Bionick - World of Tanks official forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba to, tylko ja ściągałem swój z jakiejś ruskiej strony z modami i mogę mieć nieco inną wersję, bo kolorki mam inne ;)

 

Jak mozesz to podeslij bo te zielone kolory nijak nie pasuja do reszty interfejsu :/

 

edit: jednak znalezione ;p link: http://wot-planet.com/mods/626-panel-povrezhdeniy-ot-7serafim7-bionick-dikey93.html

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!Battle: Ensk 16 kwietnia 2012 17:52:08Vehicle: IS-3Experience received: 1 532Credits received: 45 976Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Master Gunner, Sniper, Top Gun
BL-9... Mooooc! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt IS-3 nie istnieje bez tego działa i trzeba się do niego trochę przemęczyć po naprawdę warto. m4r czemu nie zapiszesz się do naszego klanu? Chciałbym pograć z tobą w plutonie, może bym się trochę podszkolił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m4r czemu nie zapiszesz się do naszego klanu? Chciałbym pograć z tobą w plutonie, może bym się trochę podszkolił.

 

Próbowałem grać w plutonach, ale muszę mieć do tego naprawdę dobry nastrój.

Ogólnie - wolę jeździć sam. Przez to nie jestem w klanie i przez to rzadko mnie widać w plutonach (jeżeli w ogóle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem grać w plutonach, ale muszę mieć do tego naprawdę dobry nastrój.

Ogólnie - wolę jeździć sam. Przez to nie jestem w klanie i przez to rzadko mnie widać w plutonach (jeżeli w ogóle).

 

Też jeżdżę sam albo w plutonach ze znajomymi, a w klanie jestem i nawet czasem coś na chacie napiszę. Zawsze możesz być z nami dla towarzystwa i kozackiego PPC w tagu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza bitwa dzisiejszego dnia ;)

 

6 fragów skautem!!!!!!????? Wow, respekt.

 

Fajny weekend, premium + 5xexp, niesamowicie poszedłem do przodu, szkoda tylko ze brakuje kasy na nowe czołgi. Średnio 3-6k expa na bitwe raz dziennie robi swoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mieliście pecha, mi się udało jeszcze załapać :

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Ensk 17 kwietnia 2012 07:03:18

Czołg: SU-152

Doświadczenia: 5 055 (x5 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 32 014

Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana

 

Tu bardzo mi nie poszło ale zawsze :/

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Prowincja 17 kwietnia 2012 07:08:46

Czołg: IS-3

Doświadczenia: 3 930 (x5 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 20 017

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chetnie bym dolaczyl do PPC, stare pamietne czasy jak sie pomykalo w TDU1. Ale przy moich lagach to wole jezdzic sam. Zanim kogos namierzę, lub jak juz wypale to zazwyczaj ten ktos wsiaka/wsiakaja wszyscy i mam piekny napis lag. Jak uda mi sie ubic 3/4 to znaczy, ze nie mialem laga poprostu ;0.

Jeszcze takie pytanie, bo nie moge ogarnac tego moda ze statystykami. Opisal by to ktos po chopsku, przy okazji? Lub dal namiar na mozliwy opis?

 

nick w grze mam taki sam jak na forum, a szczerze powiem, ze jeszcze nikago z PPC nie widzialem.

Edytowane przez SGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje czy IS-1 ma lepsze losowania niz KV-3 jesli chodzi o ilosc T9-10 w grach ? No i zdecydowanie lepiej sie nim jezdzi w takich grach bo chociaz mozna komus wyjsc na boczny pancerz albo szybko sie wychylic zza oslony i zapakowac pestke co w przypadku KV-3 bylo mocno utrudnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje czy IS-1 ma lepsze losowania niz KV-3 jesli chodzi o ilosc T9-10 w grach ? No i zdecydowanie lepiej sie nim jezdzi w takich grach bo chociaz mozna komus wyjsc na boczny pancerz albo szybko sie wychylic zza oslony i zapakowac pestke co w przypadku KV-3 bylo mocno utrudnione.

Ma. Bitwa gdzie KV-3 otwiera to święto, a w IS standard.

 

Researched:

IS-4 researched. Undistributed experience spent: 157 019. Free Experience spent: 7 681.

 

Poszło szybciej niż myślałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego nastawiłem budzik na 3:00AM, a jak skonczyłem to pojechałem do pracy na 6:00AM :P

 

Ja pobudka o 5:00 i na 7. do roboty :) Miałem zrobić tylko ARL i IS-4, a udało się jeszcze Tigera P i T34, nieźle szło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe podsumowanie mojej drogi do IS-4.

 

Drzewko radzieckie zacząłem od KV-3 (skromny convert + free exp by nie jeździć tym małym ciach!em)

 

KV-3 66 bitew, avg 760 exp

IS 157 bitew, avg 874 exp

IS-3 177bitew, avg 877exp

 

W sumie czas gry na wszystkich czołgach wyniósł 36h 13min.

Konto premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...