Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza bitwa dzisiejszego dnia. Co ciekawe myślałem że zakończy się dla mnie dość szybko bo pojechałem trochę za daleko naiwnie licząc na wsparcie mojej drużyny a konkretnie is4 który niestety tylko kampił za moimi plecami jednak udało się przetrwać ostrzał is4 i e75 ;)

Wpadł As pancerny co uważam za niezły wynik jak na stockowy czołg :D

post-124097-0-70965200-1334872199_thumb.jpg

post-124097-0-65683800-1334872206_thumb.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: musze czytac posty wyzej ;)

 

 

 

Nie taka dobra by byla bo przypadkiem wciskajac bys zmarnowal zestaw na gasienice itp.

 

Ja woze te zestawy na wszystkim od tier 7 w gore.

 

IMO warto nawet od tieru V. Czasami to ze naprawisz działo może zaowocowac kilkoma fragami więcej.

A to przekłada się na kilka tysięcy $.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że cie capną na otwartym polu albo kiedy wjeżdżasz na górkę na Kareli czy Kopalniach to wtedy nie ma wyjścia. :lol2:

 

Co do pacha 0.7.3 to na pewno nie będzie na koniec kwietnia tylko tak jak już pisałem "na wiosnę". Overlord to ponownie potwierdził. W tej sytuacji jeszcze IS-7 odblokuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz od jakiegos czasu zauwazylem ze jak nie gram w plutonie to musze grac bardzo zachowawczo. Niezaleznie od czolgu. Przed kazda bitwa wychodze z zalozenia ze jestem sam przeciw 15. I niestety dzieki ostatniom specialom bardzo czesto sie tak dzieje. Mozna cisnac F7 co 2sek ale i tak nikt nie przyjedzie pomoc - wiekszosc liczy na fraga albo przynajmniej przetrwac bitwe.. I potem mam... 25 porazek i 2 wygrane (aktualny rekord z zeszlotygodniowego speciala).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pacha 0.7.3 to na pewno nie będzie na koniec kwietnia tylko tak jak już pisałem "na wiosnę". Overlord to ponownie potwierdził. W tej sytuacji jeszcze IS-7 odblokuję.

 

Może nie będzie w kwietniu, ale w maju na pewno... ruszył test 7.3...także raczej nie zdążę zrobić is4 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że tylko ja mam słabo :) ale tak źle jeszcze nie miałem :)

Zresztą zawsze wydawało mi się że IX/X tier to już są goście ogarnięci :/ ale dzisiaj mi ręce opadły :

widzę że nasz IS7 przeciwko IS7 za budynkiem, tylko nasz pomału zaczyna za budynku wyjeżdżać w stronę wrogiego IS7, a tamten się cofa, więc ja IS4 chce pomóc i z drugiej strony zajechać wrogowi w dupę.

Nasz IS7 to zobaczył i do mnie (na moja stronę budynku), przeciwnik się ustawił do nas przodem, więc ja się wycofuję i od drugiej strony, chcę go znowu zajechać :) i znowu mój towarzysz broni sie wycofał i do mnie przyjeżdża :)

No ja takich ludzi nie rozumiem, jak się takie coś dobrze rozegra to mogliśmy pojechać tego IS7 i żaden z nas by nic HP nie stracił :) ale nie bo po co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć co drugi gracz musi wyjść z każdego starcia zawiedziony ;)

Ale tak jak wczoraj dawno już nie miałem. Jeżdżę stock T-43. Działo z epoki kamienia, takim polowali na mamuty, gąsienice pożyczone od Freda Flinstona. No i wyrabiam nim cuda na Erlenberg na około C3 na górce. Zdjąłem na początek prawie całego 3001H. Ok, potem ubiłem nieco tracąc z HP SU-100 kampiące za domkami. No i na koniec rodzynek. Zostały dwa IS-3 i zdjęli nam Tygryska II w tym kwadracie ale walczył nadal po naszej KV-5. Objechałem więc jednego IS-3 który podjechał pod górkę i walę go w zad ile wlezie. On na raz kręci lufą w moją stronę to uciekam dalej, odwraca bo KV-5 z drugiej go łoi. W końcu go wykończyłem i załapałem już trzy fragi. No niestety drugi IS-3 trafił w końcu i jednym strzałem pozbawił mnie pozotałej połówki HP. Zostawiłem grę po ich stronie IS-3 (53%) i IS (78%) i dwa medy, po naszej siedem czołgów i hummel. I co? No jak to co, przegrali :) a to by mogła być moja pierwsza wygrana tego dnia *2. Dobrze, że nie razy pięć :razz:

 

Ale dzięki takim akcjom podniosłem w ciągu miesiąca o 55 punktów Efficiency rating ;)

 

Edit:

Test aktualizacji 7.3:

Poziom MM dla czołgów ciężkich 5 tieru został obniżony o 1.

Ale KV-2 zostanie na tierze 6, a KV-1 dostanie kiepskie działo, więc raczej radochy nie będzie. Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się już komuś odpalić test? Mi przy próbie logowania cały czas wyskakuje że serwer zajęty i dodaje mnie do kolejki oczekujących na zalogowanie...

 

OK poszło.

Ale skopali is4 :( takie pierwsze wrazenia mam. Z przodu wchodzi teraz wszystko...

Edytowane przez zulik_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak myślicie, ile czasu zostało? bo mi jeszcze niecałe 80k expa brakuje ale dziś skończyła mi się promocyjna premka więc więcej jak 5k dziennie nie chciałbym robić, zwłaszcza, że do tego jeszcze trzeba ostro łoić typem i t34 żeby dozbierać kredytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jakieś 90k do zrobienia... nie bardzo mi się chce grzać po 20k dziennie (chociaż od 2 dni tak mam - ot dobra passa). Z kasą gorzej, ale jakoś nie narzekam.

Btw, jak ktoś będzie na teście, niech sprawdzi T34, czy może aby nie zarabia mniej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-3 tygodnie - obstawialbym patch w okolicach 14-15 maja by choc troche ludzi odciagnac od Diablo.

 

Ja odpuszczam - nie chce mi sie 250k expa farmic.

 

Zazwyczaj po odpaleniu pierwszego testu około tydzień mamy aktualizację. Wyjątek dotyczył 7.0 gdzie było chyba 4 test serwery.

 

Może jeszcze poprawią is-4, to dopiero pierwszy test. Kicha była by, jak by po przeniesieniu tier wyżej był słabszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...