Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

A, że tak zapytam,m bo nie jestem "elite i premium", po co ludzie trzymają po 10 czołgów, to jakieś trofea czy przez sentyment ? Bo jakoś wątpię, żeby wszystkimi grali

 

Czasem po to by do nich wracać w trudnych momentach jak nic nie idzie w tej grze (np. Pz IV, KV i trolenie wszystkiego na mapie), czasem po to by nabijać równolegle drzewka (ja sam w obecnej chwili nabijam 5 czołgów). No i przede wszystkim gdy dochodzisz do X tieru HT to warto po zakupie takiego bydlaka zostawić go jako ukoronowanie wysiłków:P

 

BTW. nie wiem czy to błąd wczesnego test serwera ale odblokowanie KV-4 kosztuje ok 50k doświadczenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, czy są jakieś określone zasady przez regulamin wot odnośnie używania troll guna z KV ?

Dzis strzeliłem w t29 i rozwaliłem mu działo, koleś napisał ze mnie zaraportuje i zostanę zbanowany.

Koleś był z klanu tesla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego błąd ? Może po prostu nie zbalansowali jeszcze albo rzeczywiście tyle będzie kosztował. Btw narobili tych klonów kw trochę do przesady.. ale mają na prawdę duże pole do manewru, bo każdy prototyp miał kilka jak nie kilkanaście wariacji.

 

@up - oczywiście, że nie ma, to on był w tym przypadku trollem ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gośc jest gupi i tyle. ;)

 

Dlaczego błąd ? Może po prostu nie zbalansowali jeszcze albo rzeczywiście tyle będzie kosztował.

Bo odblokowanie każdego innego tier 8 kosztuje ok. 100k expa.

 

A, że tak zapytam,m bo nie jestem "elite i premium", po co ludzie trzymają po 10 czołgów, to jakieś trofea czy przez sentyment ? Bo jakoś wątpię, żeby wszystkimi grali

Do niektórych lubię czasami wracać (PzIV, KW), niektóre przez sentyment (Marder II), a niektóre do jeżdżenia w plutonach z różnymi ludźmi (głównie tier 9 i 10). Slotów i tak mam tyle, że nie muszę się martwić, że się skończą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, że tak zapytam,m bo nie jestem "elite i premium", po co ludzie trzymają po 10 czołgów, to jakieś trofea czy przez sentyment ? Bo jakoś wątpię, żeby wszystkimi grali

 

Zostawiam te, którymi mi się dobrze gra. W tej chwili JPantera, Tygrys P, KT, E8, M103 i E-75. Reszta (głównie szurawi) pójdzie w komis po patchu i odkupię to, co też było fajne, a co musiałem sprzedać (t32, Pz IV, etc.).
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po patchu na pewno kv3 sprzedam, tylko se odpale raz by zobaczyc co sie zmieniło(jesli w ogole) i na zlom. Załoge zachowam, a nóż sie przyda bardziej wyszkolona, tylko sie z 80% poziomu na jakis inny tank przerzuci a juz skile maja. KV tak samo. Mimo że w drodze do s-51 zrobilem nim ponad 50% win ratio i ogółem fajnie sie nim grało.

Brak mi kasy atm na:

Isu

E100

50B

i jeśli pociągne 2 linie td usa i ger to na ferd/t28 prototype

 

Więc przynajmniej na 1 z tych czołgow pojdzie kasa z kv, reszte dozbieram :) szybko idzie z 2 premium tankami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tylu przekleństw we wszystkich językach świata by opisać poziom hołoty grającej w tą grę. :mur:

 

Niech się zesrają metr od kibla.

 

//EDIT low skille poczuli się urażeni? :f

Edytowane przez radiergummi
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie już ulubione umiejętności załogi ? co się najbardziej przydaje ?

 

Niedługo mam zamiar zakupić coś z VIII T, więc co polecacie ?

1. Tiger II

2. KV-4

3. IS-3

 

nick w WoT: drbozz

Edytowane przez baka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny cel to fun z gry, który czołg daje więcej fanu wg was druzija ?

 

dodam że duży fan mam z KV-2 152mm, zawiodłem się na Panther i T-43.

Edytowane przez baka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, że tak zapytam,m bo nie jestem "elite i premium", po co ludzie trzymają po 10 czołgów, to jakieś trofea czy przez sentyment ? Bo jakoś wątpię, żeby wszystkimi grali

 

Mam 16 czołgów, w tym dwa działa. Gram zależnie czym mi się zachce, doskonałą sytuacją było by mieć wszystkie i grać tymi,które Ci się najbardziej podobają. Ale sloty by były zbyt drogie ;)

 

Jeszcze pięć wolnych slotów i po paczu dostanę trzy dodatkowe za KV KV-3 i IS-4.

 

Dziś grałem 5 czołgami, akurat medami, na których nie mam jeszcze elite. Wczoraj grałem tylko T-43 dla * i T34. Często ograywam dla * tylko czołgi 9 i 10 tieru. Mam wybór, mogę sobie zmieniać, rozwijać kilka drzewek równocześnie. Na przykład u francuzów idę jednocześnie do Bat Chatillon 25 t i AMX 50 120. Równolegle u ruskich brnę do T-54 a u jankesów do M46 Patton.

 

Oczywiście można się ograniczyć do jednej linii ale skoro sloty mam za friko, kupiłem tylko dwa reszta z różnych promocji to po co?

 

Brakuje mi w tej chwili jednego czołgu, który chciał bym mieć ale nie chce mi się sprężać na niego ;) Tigera II. Mam już od pół roku opracowany ale nie mam wiecznie kasy. E100 nawet nie chcę, zostanę później na E-75.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niemieckie 88L71 ostro zepsuli, dzisiejsza walka tygrysem P. 13 strzałów, każdy dokładnie celowany, tylko 8 w celu. Do tego tylko 3 zadały obrażenia. WTF!!!???

 

Przecież wcześniej jak w coś przymierzyłem, niemal zawsze wchodziło, do tego w czołgi poniżej 9 tieru często nawet nie celowałem w weakspoty, bo nie było takiej potrzeby. A teraz lepiej przycelować nawet w 5 tier bo zrykoszetuje.

 

Może napiszemy petycję żeby już nie 'poprawiali' tej gry???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde działo zepsuli tak samo. Ze 128 w E-75 też muszę się zastanowić, zanim wystrzelę. Teraz mam już taki nawyk, że z bliska zawsze w weakspot, a z daleka przynajmniej celownik na weakspocie... mniejsza o spread. Nieważne jaki czołg, czy działo.

Kiedyś przygrzałem w pz38na z T34 - tylko gąsienice zdjąłem. Cholera, niedługo wyższym tierom nie będzie się opłacać strzelanie do skautów, bo wystrzelają więcej kasy, niż ten skaut jest warty :mur:

 

Nie ma tylu przekleństw we wszystkich językach świata by opisać poziom hołoty grającej w tą grę. :mur:

 

Przeciętny gracz za €, który przed chwilą totalnie roz#@$lił system:

Player Profile KingtigerJack | World of Tanks

 

Mieliśmy (w normalnych warunkach*) praktycznie wygraną bitwę, kiedy przedarł się jedną stroną Pershing i wykrył naszą jedną artę - zjechała go ze 100% do 400hp. W tym momencie nasz śmiałek rozglądał się z drugiej strony naszej bazy siedząc sobie spokojnie w E-50, które nawet z 88L71 miałoby gościa na 2 strzały. Zero reakcji na pingi, zero reakcji na zjeby (praktycznie wszystkich z teamu) ot - wyglądał jak klasyczny "cojatutajrobię?" bot. W tym momencie mieliśmy liczebnie po równo, tak samo tierowo.

Po parunastu sekundach nasz dzielny E-50 pojawił się w zasięgu widzenia Pershinga (i v-ce versa). Oczywiście w tym momencie nasza pozostała artyleria też stała się dla Pershinga widoczna, co zakończyło się fajerwerkami... po czym zostaliśmy bez artylerii. Jakby tego było mało - pershing wygrał z naszym dzielnym E-50 (1800hp, nówka - nieśmigany) mając 400hp. Potem było już tylko dobijanie naszych przez artę przeciwnika. Radosne ciach!a mać <_<

 

 

*normalne warunki - takie, kiedy nie dajesz dwulatkowi dostępu do komputera. Ta gra powinna mieć wymagania odnośnie wieku i przymusowy test na spostrzegawczość i kontrolę interfejsu / skrótów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kur*** dzisiaj odpuszczam. M6 mnie prawie zjechał jak grałem Pantherą 2. Nie mogłem mu się przez pancerz przebić. Ledwo 2 strzały przeszły, a on mi zjechał 80% hp.

 

Ja juz sobie darowalem bicie do IS4. To jest bezcelowe z takimi idiotami jakimi mnie losuje. Wpadna 2 sloty za KW i KW3 i bede happy. Narazie bez stresu polatam sobie na M103 i KT. Moze od czasu do czasu IS3. A co do poziomu graczy, jesli ta tendencja sie utrzyma to za rok wszyscy beda tylko rushowac przed siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś geniusz w lekkim czołgu przejechał mi przed lufą akurat w momencie oddawania strzału do stojącego 50m przede mną wozu i teraz jestem niebieski. Ile to będzie trwało?

 

EDIT: tylko w garażu jestem tak oznaczony, w bitwie nie, czy ktoś wie dlaczego? :)

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zostało 10k do S-70, robię tylko gwiazdkę na IS-4 i starczy ;) W tym samym tempie ciupię sobie ARL44 i szkolę załogę na Tigerze P i Hummelu.

 

A co do poziomu graczy, to gra bardzo potrzebuje jakiegoś tutoriala albo trybu treningowego z botami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zostało 10k do S-70, robię tylko gwiazdkę na IS-4 i starczy ;) W tym samym tempie ciupię sobie ARL44 i szkolę załogę na Tigerze P i Hummelu.

 

A co do poziomu graczy, to gra bardzo potrzebuje jakiegoś tutoriala albo trybu treningowego z botami.

 

Po co? Szkolisz sie grajac na niskich tierach. Kiedys w becie to nawet bylo oznaczone jako bitwa treningowa (czy jakos tak ) gdzie graly same tier 1-2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nadal (czołgi tier 1 mogą spotkać max tier 2 i mają ograniczony zestaw map), tylko co z tego? Gra na tym poziomie jest tak diametralnie różna od normalnej, że niczego to nie uczy. Już nie wspominam o tym, że każdy z tieru 1 wyskakuje po paru bitwach.

 

A tutorial jest potrzebny choćby po to, żeby ludzie się nauczyli, że jak ktoś nam capuje bazę, to trzeba go czym prędzej zresetować, a nie olać sprawę itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi tier chyba też ma losowanie tylko z 1 i 2 (przynajmniej czołgi). Tetrarchem nie trafiłem do tej pory na żaden 3 tier. Ani na artylerię, ani na TD.

 

Z innej beczki - "poczuj się jak czołg premium" :lol:

Victory!Battle: Fisherman's Bay 22 kwietnia 2012 14:28:42Vehicle: IS-3Experience received: 1 551Credits received: 57 588Battle Achievements: Sniper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś geniusz w lekkim czołgu przejechał mi przed lufą akurat w momencie oddawania strzału do stojącego 50m przede mną wozu i teraz jestem niebieski. Ile to będzie trwało?

 

EDIT: tylko w garażu jestem tak oznaczony, w bitwie nie, czy ktoś wie dlaczego? :)

 

Tu masz dokladny opis: Team-kill autosystem - World of Tanks official forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...