Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak i na T34 da się zarobić 100k bez premium w jednej bitwie.

Ja zebrałem co prawda 93 ale przecież są lepsi ;)

maxymili (2012-04-22 21:37:10) Zwycięstwo! Bitwa: Erlenberg 22 kwietnia 2012 21:20:57 Czołg: T34 Doświadczenia: 2 848 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia) Kredytów: 93 594 Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Medal Billotte’a, Stalowa ściana, Snajper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być złośliwy, ale to co podałeś to skórki, których bym nie polecił. Ogólnie łatwo poznać na oficjalnym forum gry, że ich oceny oscylują w okolicach -5. Nie są to najlepsze modyfikacje. Czołgi wyglądają jak dziwki w tanim burdelu, precyzja rozmieszczenia oznakowań i kompletacja modeli pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie słabo, bz obrazy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj kretyni, walczę z 5 czołgami, a reszta stoi za górką i się przygląda. Żadnego wsparcia, dosłownie nic.

 

2 zniszczyłem ale co z tego. Jak wychodziłem to z 9 z naszych żyjących czołgów żaden nie miał żadnego fraga.

 

Czy dzisiaj jest jakiś dzień gracza z zespołem downa???

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałem jakąś rzeźnię w is-3... im bliżej końca expienia (20k), tym ciężej. Zrobiłem parę bitew, wygrałem może dwie... i odpuściłem.

W tym czasie każdy inny czołg robił DD praktycznie w pierwszej bitwie, do tego zbierając całe stado nagród.

Najlepszą miałem akcję w jagdpanterze - obstawiliśmy z pz 3/4 i T1 jedną trasę, a reszta teamu poszła pozostałymi. W 3 minuty zrobiłem 5 killi, bo się okazało, że trafiłem na ścieżkę pełną medów (3x pz 3/4, t-34, pz4, etc)... Fail taktyczny - puścić zabawki na trasę standardowo zarezerwowaną dla maszyn z topu listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź mi nie mów, wyjadę z bazy, jak tylko odjadę wybijają do nogi cała bazę w ciągu 60s i przejmują, jak zostaję w bazie, wybijają całe natarcie n00bów i muszę w bazie walczyć z kilkom czołgami wspieranymi artylerią ,a taka walka nie ma nigdy przyszłości.

 

Co do taktyki, to szczytem dla niektórych graczy jest zajechanie osamotnionego czołgu od tyłu.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 strzałów z IS 4 w E75, jak zawsze celuję pod brzuszek :) pierwsze 3 rykoszety, następne 3 "W dziesiatkę !" i 0hp :(

 

Pozytywne zaskoczenie ....nie nie drużyną, bo strasze n00by był znowu, tym razem większość Polacy.

 

Grałem Tygrysem 2 i wyłapałem chyba z 10 rykoszetów. Zazwyczaj to moje strzały rykoszetują :)

 

BTW: Moze dziś jakiś dzień wolny w gimnazjum jest czy coś???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to grzeje, może być i jutro. Brakuje mi tyle expa do IS-4, że pogram jeszcze wieczorem i resztę pojadę z free. A kasę już mam.

 

Kumpel mówił, że na teście IS-8 wymiata... taki M103, tylko kolor gwiazdy inny.

Btw, KW-3 ma bodaj 1300hp i topowe działo z IS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Nawet balans dzisiaj się pier****. Mój wynik 4 fragi(m.in lorraine i T34) i nasza przegrana. Z kasą oczywiście w plecy.

 

Ehhhhhhh

 

Mo cóż przynajmniej w każdej bitwie dzisiaj łatwo się fraguje na gimanzjalistach :P

 

Ciekawe jak egzaminy ich sfragują buahahaha (diaboliczny śmiech)

 

 

@edit kolejny wspaniały balance: 3KV vs BDR G1B i trochę mało znaczącego badziewia, zdjąłem 3 czołgi ale co z tego skoro mieli jednego spotera a drużyna nic z nim nie zrobiła. KV oczywiście wykroiły pół drużyny.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to często na IV tierze mi wpadały VIII także żadna rewolucja.

m4r ale nie każdy ma czas, że wraca z pracy i gra do nocy także dlatego pytam :) poza tym ja zwykły gracz szaraczek a nie premium gold pwner ;>

 

Po prostu zastanawiam się czy zapas xp na kw-3 zostawić i iść od razu w kw-4 czy jednak wziąć teraz is i lecieć na is-7, bo czytałem mieszane opinie na temat is-4.

 

A to "topowe działo z is" to się dostaje w zamian za jaki odpowiednik w obecnym kw-3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś kombinujesz za bardzo... ;)

 

IS i KW-3 to są dwa odrębne byty. Topowe działo na KW-3 (D-2-5T) jest jednym z dział na IS, ale nie topowym (ostatnie jest D-25T). Jak sobie odkryjesz D-2-5T na obecnym KW-3, to je na IS będziesz miał, jak nie, to nie. A co do tego, czy D-25T będzie po patchu na KW-3 odkryte, czy do wynalezienia, to nie jestem pewien, IMHO nie dadzą go za darmo (tak jak nie dają 85mm i drugiego silnika).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dalej mam dylemat, czy zaoszczędzonym na kw-3 xp odkryć D-2-5T i za chwilę is, czy poczekać i po patchu dopakować kw-3 i cisnąć w stronę kw-4. ;>

Czy tak czy siak d-2-5t odkryć muszę, bo po nowym patchu będzie ono na drodze do najlepszego działa.

Ma ktoś drzewko rozwoju nowego kw-3, bo nie mogę namierzyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to "topowe działo z is" to się dostaje w zamian za jaki odpowiednik w obecnym kw-3 ?

 

Po prostu będzie dostępne i odblokowane (albo nie) w zależności od tego, czy masz je na IS, czy nie. W którymś czołgu musisz je odblokować, inaczej się nie da. Zrobisz je w IS - będziesz miał w KW-3. Zrobisz je w KW-3, będziesz miał w IS.

 

______

Nie jestem premium gold cośtam. Jestem raczej przeciętnym graczem, który po prostu zamiast oglądać telewizję woli trochę więcej pograć.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...