Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio gram tylko kv1 z troll gunem i powiem że losuje wybitnie dobrze po 10 z rzędu wygranych na 1 przegraną tak to wygląda mniej więcej :). Czasami wskakuję na s51 i powiem że wczoraj właśnie mnie jakiś debil wkurzył w teamie, jakiś wielki pan z dupnego klanu w pattonie mi napisał że mam się brać do roboty albo mnie zdejmie, fakt wystrzeliłem może 4 strzały bo wróg się za zabudowaniami chował i nie miałem czystego strzału, ale tam gdzie się dało coś zdjąć splashem to strzelałem a tu taki wielki mistrzu mi będzie groził... Powiedziałem żeby się fakał i sam wyszedłem z gry bo buractwa nie zniosę...

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wotem i liczę na pomoc, mianowicie gdy odpalę komputer i grę wszytsko jest OK. Problem zaczyna się gdy wybudzę kompa po uśpieniu wtedy wot się przycina, zauważyłem, że obciążenie GPU skacze wtedy i nigdy nie jest 100%. Macie jakieś sugestie? Sprzęt to 2500k, 8GB ramu i GTX460 1GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołgiści,

 

W tym miesiącu chcielibyśmy, abyście zapoznali się z sowieckim czołgiem średnim, T-34, który pełnił bardzo istotną rolę w zwycięstwie aliantów w czasie II Wojny Światowej. Specjal dedykowany tym czołgom trwać będzie od 28 kwietnia, od godziny 7:30 czasu polskiego, do 4 maja, do godziny 07:00 czasu polskiego.

Poza zniżkami na czołgi T-34 i T-34-85, będziecie mogli skorzystać z trzykrotnego mnożnika doświadczenia za pierwsze zwycięstwo każdego dnia.

W czasie trwania tego specjala będziecie mogli skorzystać z następujących zniżek:

 

50% na T-34, sowiecki czołg średni 5 tieru

50% na T-34-85, sowiecki czołg średni 6 tieru

 

Będziecie mogli skorzystać także z 50% na miejsca w garażu na Wasze nowe czołgi

Szału nie ma delikatnie mówiąc.

 

Oferta specjalna: czołg miesiąca | News | World of Tanks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh chyba będę odchodził od tej gry.

 

Gra zaczyna ssać na całej linii. Gracze jak gracze, że mają IQ słupa telegraficznego to nie wina twórców gry

ale matchmaking i rykoszety mnie już po prostu zaczynają męczyć.

 

Przed chwila walka 2x Tier 9, 2xTier 8 i całą reszta tier 4-6. WTF!!!???

 

 

 

Ehhh nie po prostu nie da się dzisiaj grac. Passssss.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że tak narzekacie na serwer EU, na NA też jest nieciekawie :

mój mega team

 

Dołączona grafika

 

edit1 :

Nie da się grać, z takimi debilami, Maus kampi w bazie w krzakach :D :mur: :lol:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio gram tylko kv1 z troll gunem i powiem że losuje wybitnie dobrze po 10 z rzędu wygranych na 1 przegraną tak to wygląda mniej więcej :). Czasami wskakuję na s51 i powiem że wczoraj właśnie mnie jakiś debil wkurzył w teamie, jakiś wielki pan z dupnego klanu w pattonie mi napisał że mam się brać do roboty albo mnie zdejmie, fakt wystrzeliłem może 4 strzały bo wróg się za zabudowaniami chował i nie miałem czystego strzału, ale tam gdzie się dało coś zdjąć splashem to strzelałem a tu taki wielki mistrzu mi będzie groził... Powiedziałem żeby się fakał i sam wyszedłem z gry bo buractwa nie zniosę...

;)

 

KaWulec Mordulec :b

też polubiłem nim pomykać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OO widzę że dzisiaj kolejny zje***** dzień dostawania w główne działo. Ehhhhhh

 

Po 2 razy na bitwę dostaję w działo

 

Chyba pasuję na dzisiaj nie da się grać, ciągle działo, celowniczy, lub gąsienice.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to troche nie fair wozic binocularsy warte wiecej niz cala druzyna przeciwnika na tym poziomie , ale co tam :)

 

Mówisz?

Mam coated optics w tetrarchu od jakiegoś czasu :lol:

Binocsy też będą, do tego coś trzeciego, na co jeszcze nie mam pomysłu. Do tego załoga przeniesiona z t-50 (najlepiej wyszkolona ruska załoga jaką miałem w koszarach, nie licząc tej z IS-4). Przez to kiedyś pisałem, że czuję się jak cziter :D

 

 

Co do grania dzisiaj / wczoraj, to ja nie narzekam. Albo zasłużenie wygrywamy, albo po długich kombinacjach przegrywamy, albo remisujemy, bo przeciwny team nie daje sobie w kaszę dmuchać, a my nie jesteśmy im dłużni.

Właśnie przed chwilą zginąłem osłaniając prawą flankę w E-75, podczas gdy dwa nasze mausy zrobiły na lewej jesień średniowiecza. W sumie żyłem na tyle długo, że wystawiłem batmanowi rachunek na 1000hp a paru innym czołgom na 400-500 (dojechały ich nasze medy).

W poprzedniej bitwie byliśmy na dobrej drodze do wygranej, tylko przeciwnik był tak cwany, że brakło nam czasu na podejście go. A dokładniej - na przepchnięcie wraku kw-5 blokującego przejazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitwa KV1S, działo 85, max 6 tier. 33 Wystrzelone pociski, 18 w celu. Strzelał toto wszędzie tylko nie we wrogi czołg, Zagnijcie ile penetracji: 2 słownie dwa razy udało mi się przebić pancerz z czego drugi raz HE.

 

Czołem sie tam jakby wrogie czołgi były niezniszczalne.

 

Na zakończenie dostałem 2 strzały od KV3 i po drugim strzale czołg mi się zapalił i spłonął. Nie było sensu używać gaśnicy nawet

 

Jak tak dalej pójdzie to autorzy tej gry będą grali sami ze sobą (i może gimnazjalistami)

 

Kolejna walka BDR G1B ws stock KV wynik???

 

Oddałem do kolesia 4 strzały, jedna penetracja. Koleś mnie po prostu zniszczył.

 

Kolejna walka w której grając PZ IV nie moglem przebić żadnego pancerza. A Tier ten sam.

 

 

KU*** co jest z tą gra????

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KU*** co jest z tą gra????

I tak powinien nazywać się teleturniej w polsacie.

 

Ostatnio grałem su-152 działo topowe oczywiście konto premium i wchodziło jak w masło aż miło. Wczoraj gram konto się skończyło i zjadłem wszystkie cukierki z melisą itp..

Dosłownie dostałem białej gorączki 15% strzałów z su152 które zabrało HP reszta to strzały za 1050 kasy z komunikatem to musiało boleć, w dziesiątkę, itp....

Sytuacje typu 1na 1 z T30 zjadłem mu prawie całe HP zostało mu 260HP i 3 strzały za słowa to musiało.... mam więcej..... i nic takich sytuacji miałem kilkanaście gdzie strzelam w hellcat w bok ;) i w dziesiątkę..... no nie mam słów na to co się działo wczoraj kilka godzin wieczorem poszło w dziesiątkę.

Pytam się kur... o co biega? co premium mi się skończyło? a może specjalnie żeby kupił ammo za golda? jednym słowem rozpierd...... mnie ta gra wczoraj że poszliśmy z kumplem na call of [gluteus maximus].

Chyba będzie trzeba odłożyć czołgi na bok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak powinien nazywać się teleturniej w polsacie.

 

Ostatnio grałem su-152 działo topowe oczywiście konto premium i wchodziło jak w masło aż miło. Wczoraj gram konto się skończyło i zjadłem wszystkie cukierki z melisą itp..

Dosłownie dostałem białej gorączki 15% strzałów z su152 które zabrało HP reszta to strzały za 1050 kasy z komunikatem to musiało boleć, w dziesiątkę, itp....

Sytuacje typu 1na 1 z T30 zjadłem mu prawie całe HP zostało mu 260HP i 3 strzały za słowa to musiało.... mam więcej..... i nic takich sytuacji miałem kilkanaście gdzie strzelam w hellcat w bok ;) i w dziesiątkę..... no nie mam słów na to co się działo wczoraj kilka godzin wieczorem poszło w dziesiątkę.

Pytam się kur... o co biega? co premium mi się skończyło? a może specjalnie żeby kupił ammo za golda? jednym słowem rozpierd...... mnie ta gra wczoraj że poszliśmy z kumplem na call of [gluteus maximus].

Chyba będzie trzeba odłożyć czołgi na bok.

 

A już myślałem, że to ze mną coś nie tak. Dokładnie to samo. Jakimkolwiek pojazdem bym nie grał, to po skończeniu premium jadę na 25%. A niby jest +50% więcej tylko, no chyba (dam sobie konto zbanować, że tak jest), że chłopaki z WG mają suwaczek z % szczęścia który spada do minimum w momencie wygaśnięcia premium i premium tak naprawdę daje 150-200%...eh.

np: IS3->500-700 (1300-1500xp z premium) średnio na bitwę.

 

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wczoraj strzelając z arty(M12) w IS4, rąbnąłem 2 direct hity - jeden przed wieżą, drugi w silnik. Usłyszałem komunikat: "Nie przebiliśmy jego pancerza'. Amunicja HE ocyzwiscie, bo innej sie nie da użyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sobie zapisuje jak mnie losuje przy poszczególnych czołgach i tak:

 

Grając HT T6 przy 60 bitwach otrzymałem takie wyniki:

T6(top tank) -> 4 razy (6,7%)

T7 -> 14 (23%)

T8 -> 15 (25%)

T9 -> 15 (25%)

T10 -> 12 (20%)

Ciężkie czołgi T6 (poza ARL który ma mocne działo) są prawie niegrywalne. W prawie połowie bitew jestem totalnie zdeklasowany, a takie gdzie otwieram stawkę są od święta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam się kur... o co biega? co premium mi się skończyło? a może specjalnie żeby kupił ammo za golda? jednym słowem rozpierd...... mnie ta gra wczoraj że poszliśmy z kumplem na call of [gluteus maximus].

Chyba będzie trzeba odłożyć czołgi na bok.

 

Powiem tylko tak, raz grałem Tygrysem 2, po wystrzeleniu 21 zwykłych pocisków (większość zrykoszetowała) amunicja przełączyła mi się automatycznie na premium o czym nie wiedziałem. Mile zaskoczony tym że skończyły się rykoszety pojechałem dalej rozwalając jeszcze 2 czołgi. Wchodziło jak w masło i nieważne w co strzelałem. Potem tylko zaskoczyło mnie po walce jak golda mi pobrało. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że to ze mną coś nie tak. Dokładnie to samo. Jakimkolwiek pojazdem bym nie grał, to po skończeniu premium jadę na 25%. A niby jest +50% więcej tylko, no chyba (dam sobie konto zbanować, że tak jest), że chłopaki z WG mają suwaczek z % szczęścia który spada do minimum w momencie wygaśnięcia premium i premium tak naprawdę daje 150-200%...eh.

np: IS3->500-700 (1300-1500xp z premium) średnio na bitwę.

 

pzd

 

Pamiętaj, że na premce przy wygranej jest +125%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np: IS3->500-700 (1300-1500xp z premium) średnio na bitwę.

 

Ja wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale może z powodu premium podświadomie bardziej się staracie?

Bez premium mam 50-1400 expa, z premium miałem 50-2xxx expa (nie pamiętam ile tego dokładnie było- na t32 miałem ponad 2000). Zawsze po przeliczeniu mi się zgadzało procentowo z non-premium.

Ale wiem też, że jak mi zależało na expie/kasie, to potrafiłem się sprężyć i rozłożyć paru kolesi robiąc za typowego wrednego sk...la, zamiast bezmyślnie podjeżdżać pod lufę (jak mam czasem w zwyczaju, kiedy widze, że bitwa jest przegrana, a mam jeszcze w garażu 10 innych czołgów czekających na daily double).

 

 

Powiem tylko tak, raz grałem Tygrysem 2, po wystrzeleniu 21 zwykłych pocisków (większość zrykoszetowała) amunicja przełączyła mi się automatycznie na premium o czym nie wiedziałem. Mile zaskoczony tym że skończyły się rykoszety pojechałem dalej rozwalając jeszcze 2 czołgi. Wchodziło jak w masło i nieważne w co strzelałem. Potem tylko zaskoczyło mnie po walce jak golda mi pobrało. :P

 

Jak nie kupisz ammo premium, to go miał nie będziesz. Jak sobie ustawiłeś auto uzupełnianie po bitwie, to się nie dziw że ubywa złota.

Ilość ammo przy końcu (bodaj od 5 pocisków w dół) zawsze świeci się na czerwono na stockowym celowniku, więc jak masz jakiś pseudo mod "wspomagający" celownik to się nie dziw, że nie widzisz jak się kończy.

 

______

Panowie, mam chwilę czasu, możemy się pobawić w treningowe strzelanie do bezbronnego (no, prawie):

- 4502a

- E-75

- IS-4

- Tygrysa P

- KT

- KW-3

- KW

- M103 (wiem że to dla niektórych zmora, mimo papierowego pancerza)

- T34

- paru medów (pantera 2, E8, M5 stuart, tetrarch) i jagdpantery

 

Ogarniecie weakspoty i rozgryziecie w co celować przy różnych nachyleniach. Taka szkółka niedzielna, jako że trochę wypiłem i nie chce mi się psuć bitwy innym na randomach (wiadomo: alko = +100% do brawury).

Wszystkie wymienione czołgi (oprócz is-4) są @elite, albo na zaawansowanej drodze do odblokowania tieru powyżej (więc "prawie elite").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sobie bitwa: Komarin, tiery 4-7, początek nieciekawy bo żaden z naszych ciężkich nie pojechał na środek... jakby mało było tego gość w KV-3 spamuje mape sugerując AMX12t, że to on powinien tam pojechać :D Wyśmiałem go na chacie i myślę, że już mnie nic nie zdziwi a tu proszę:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez szkkam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...