Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ze nie zrobilem screena wczoraj z jednej gry...

Losowanko, poiczatkowa plansza z czolgami i moja pierwsza mysl... "ele bedzie wpier%$#!$"

Walka trwala 4 min, sciagneli nam jednego tanka ktory polecial na rush...

A losowanie wygladalo tak... U nas dwa GWtigery, ja w E-50 i dwa inne E-50, 2 T-54, jeden is-3 reszta jakies popiardolki

Tam 2xE100, is-4 i dwa e-75, za to arty 2xhummel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do honoru gimbusów ;)

Dołączona grafika

Jak bym miał więcej czasu zdjął bym co najmniej typa59 i IS-3, prawie go zresztą ubiłem, 9% zostało.

 

Cały dzień tak mam, aż dziwne, że jakoś zrobiłem dziś kilka *.

 

A co powiecie o tym?

Gimbusy wylosowało Ci do przeciwnej drużyny ;) Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-117050-0-46592300-1335774891_thumb.jpg

 

Gratki!!!!

Uratowałeś honor drużyny gimbusów. :D

Jaki honor????

 

 

Jak sobie ustawiłeś auto uzupełnianie po bitwie, to się nie dziw że ubywa złota.

Spoko, ciesze się że tak się stało bo teraz wiem jaka jest różnica, a jest spora.

Poza tym to tylko kilkanaście golda poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pogoni za 100k kredek :mrgreen:

Victory!Battle: Siegfried Line 1 maja 2012 08:20:44Vehicle: T34Experience received: 4 911 (x3 for the first victory each day)Credits received: 96 664Battle Achievements: Boelter's Medal, Top Gun
Podziękowania za współpracę należą się: M103, IS-3, KT, KT, KW-5 i pomniejszemu planktonowi, który był na tyle szalony, że podjechał mi pod lufę :lol: .

Ciężko będzie z przebiciem 100k zarobku bez premium - trzeba by zdejmować same 8 i 9 tiery, do tego większość zjechać samodzielnie. Trudne, ale nie niemożliwe :D

 

.:.:edit:.:.

A, macie.

 

.:.:edit 2:.:.

 

Trolololo..

Victory!Battle: Ruinberg 1 maja 2012 09:05:11Vehicle: M103Experience received: 3 912 (x3 for the first victory each day)Credits received: 43 397Battle Achievements: Master Gunner, Steel Wall, Sniper, Top Gun
Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie z przebiciem 100k zarobku bez premium - trzeba by zdejmować same 8 i 9 tiery, do tego większość zjechać samodzielnie. Trudne, ale nie niemożliwe

Żadna różnica, bo bonusu finansowego za strzelanie do wyższych tierów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca kminisz...

Wolę strzelać do równych/wyższych sobie, bo nie mam ochoty tracić czasu na szukanie planktonu, który przeciętnie mam na 1-3 strzały. Przy jednym czołgu wysokiego tieru mam pewnych 4-5 hitów za 400+ dmg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne tak samo jak fakt, że w plankton będzie strzelał mój plankton, co zaowocuje strzałem za 400hp i dobitką za 30 (bo hp "spomiędzy" zgarnie reszta teamu). Czasem nawet się nie zdąży przeładować do tej dobitki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysokim tierom też często zostaje pare HP :] zresztą dyskutować można i nie dojdziemy do consensusu :)

Fakt faktem że startując z równym tierem, już nie mówię o wyższym, można nie wyjść z tego żywym :) (kwestia na kogo się trafi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysokim tierom też często zostaje pare HP :] zresztą dyskutować można i nie dojdziemy do consensusu :)

Fakt faktem że startując z równym tierem, już nie mówię o wyższym, można nie wyjść z tego żywym :) (kwestia na kogo się trafi)

 

Sprawa ma się tak, że jeszcze nigdy chyba mi się nie udało zrobić jakiegoś sensownego wyniku (z wyjątkiem całego stada nagród) w bitwach z niższymi tierami. Ot - dużo trafień, mało sumarycznego dmg. Do tego trzeba się najeździć jak wariat, albo czekać gdzieś na nich. Całkowicie nie po mojemu.

Co mogę stwierdzić - chcesz jeździć po odznaczenia - poluj na nie w bitwach gdzie jesteś w topie. Chcesz zbierać expa i kasę - startuj ze środka stawki.

 

Przed momentem miałem kolejną bitwę, gdzie mogłem robić za plankton:

 Victory!Battle: Mines 1 maja 2012 18:42:15Vehicle: VK 4502 (P) Ausf. AExperience received: 1 308Credits received: 38 461Battle Achievements: Top Gun
Swoją drogą - nieźle są wyśrubowane wymagania na Asa na tym czołgu. Na każdym innym miałbym (ee... miałem, nieważne) już to odznaczenie za tyle expa, a tutaj ciągle uparcie I klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie miałem taką bitwe, ja i drugi IS4 jako top tanki (który campił gdzieś w bazie i żadnego killa nie zgarnął):

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Prowincja 1 maja 2012 19:08:52

Czołg: IS-4

Doświadczenia: 2 046

Kredytów: 87 561

 

Niestety odznaczenia nie zdobyłem :), tylko 4 tanki zniszczyłem bo reszta teamu dobijała :(

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam na Chaffee :D

 

post-164419-0-83363700-1335896205_thumb.jpg

 

post-164419-0-73885300-1335896217_thumb.jpg

 

post-164419-0-03329800-1335896233_thumb.jpg

 

Victory!
Battle: Prokhorovka 1 maja 2012 20:04:55
Vehicle: M24 Chaffee
Experience received: 1 627
Credits received: 20 553
Battle Achievements: Boelter's Medal, Top Gun

Edytowane przez szkkam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo gra głównie daje kase za dmg, za zabicie nie jestem pewien czy w ogóle daje jakiś bonus, Nieraz miałem dużo tanków zabite mało kasy, a czasem mało czołgów ale że nastrzelałem się jak głupi i kasa była ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!Bitwa: Murowanka 1 maja 2012 22:05:19Czołg: M103Doświadczenia: 4 203 (x3 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)Kredytów: 41 642Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Wsparcie
Zaczynam kochac ten czolg :D A jakby kogos interesowala powtorka to jest tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Ja dzisiaj akurat miałem dobre szpile, ale oczywiście musiała trafić się dawka debilizmu:

 

1)Arctic Region- Prawie cały team skampił sie w bazie, ja (T29) i 2 M4 pojechalismy na drugą strone. M4 pojechały na pałę i zostałem sam, oczywiscie zero pomocy. Jakoś ubiłem 4 czołgi, w tym arte, został sie T44 ktorego ledwo ledwo konczyłem. Zajety walką nie zwracałem uwagi na to co sie dzieje z teamem. Nagle patrze i oczom nie wierze- zostałem tylko ja i 5 tankow enemy. Jak oni to zrobili ze wszyscy zgineli - pojecia nie mam.

 

2)Znowu Arctic region (mapa przyciąga debili?). Tym razem na M41. Ustawiłem sie, strzelam, a 3 HT od nas z teamu (kv3, kv i lowe) ustawiły sie w lewym dolnym rogu mapy.....i kampią. Zero reakcji na prośby, groźby czy besztanie. Nosz ciach!a mać.

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo gra głównie daje kase za dmg, za zabicie nie jestem pewien czy w ogóle daje jakiś bonus, Nieraz miałem dużo tanków zabite mało kasy, a czasem mało czołgów ale że nastrzelałem się jak głupi i kasa była ;)

 

Chyba jest właśnie tak jak mówisz. rozwalone czołgi wypadają fajnie tylko w statach.

Mysle ze to swietne podjeście, które nie promuje tylko ubicie czołgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem przed chwila z kolesiem z 1PADX, na radomie. Byl w przeciwnej druzynie, zostalem (t29) wspolnie z tigerem 2 skasowany w 15 sekund.

 

I co w związku z tym ??

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW: Proponuję zagrać między 6:30 a 9:00 rano.

Poziom graczy miażdży nawet w porównaniu do bezmózgich graczy z godzin wieczornych.

O tej godzinie nawet zajechanie wrogiego czołgu od tyłu graniczy z cudem.

Żeby wygrać trzeba zniszczyć chyba z 10 czołgów z drużyny przeciwnej i na samym początku gry tak z 5 ze swojej żeby nie przeszkadzali.

 

Nawet tier 7-10 mnie dzisiaj zadziwił głupotą.

 

Ehhhhhhh.

Idę spać bo witki opadają.

 

Na pocieszenie odkryłem dzisaj E75 i 122mm na KV-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem przed chwila z kolesiem z 1PADX, na radomie. Byl w przeciwnej druzynie, zostalem (t29) wspolnie z tigerem 2 skasowany w 15 sekund.

 

Dołączona grafika

 

A z innej beczki: czy może ktoś sprawdzić w teście 2 nowego patcha, czy KW-4 nadal kosztuje te 53k expa?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne ile kosztuje. Znerfili mu prędkość maksymalną o 20km/h, więc moje zainteresowanie nim spadło do zera nawet jakby go darmo dawali.

 

To ile to jedzie? 15km/h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było trochę dziwne, że czołg o powierzchni dwóch autobusów śmiga sobie zgrabnie niczym scout. ;>

Ja zbieram xp na nowe działo do kw-3 (te od is co ma być w patchu, przy okazji odblokuje sobie też w stalinie) i silnik. Chociaż ten drugi jakiejś większej różnicy nie zrobił gdy go zasadziłem na test serwerze.

 

Btw coś wspominali o patchu ? Bo wcześniej ogłosili, że końcówka kwietnia a jak wiemy nie wyszło im to za bardzo, więc czy są jakieś świeże informacje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle kłamali co do wypuszczenia patcha :D

 

przed patchem lepiej wrzucić załogę z kv,kv3 do baraków i wstawić z 50% skillem, czy nie ma sensu nic ruszać ?

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki: czy może ktoś sprawdzić w teście 2 nowego patcha, czy KW-4 nadal kosztuje te 53k expa?

 

Odblokowanie KV-4 nadal kosztuje 53k exp

Prędkośc maksymalna KV-4 została ograniczona do 30km/h (wcześniej miał chyba 40km/h)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...