Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nowy rekord. Dziwne, bo po patchu do tej pory więcej niż po 4/strona (i to najniższych tierów) nie miałem.

Zapomniałeś się ruszyć po strzale? :>

Za późno zauważyłem Ferdka, którego zaraz później zdjął Greg ;) swoje zrobiłem zdejmując trzem artom po pół HP/ a Ferdynand mógł nam sporo namieszać a Greg miał tylko 1% HP więc w sumie dobrze się stało, że jego strzał poszedł na mnie, a nie na Grega.

W betę nie grałem, więc nie powiem. Ale pamiętam co potrafiło 105L68 przed tymi wszystkimi patchami, a co potrafi teraz (czyt. "niewiele"). A działo z M103/T110 to imo w tej chwili największy wymiatacz w tej grze- szybko celuje, dobry dmg, pena - bajka, a do tego celność taka, że często nawet nie czekam aż się celownik zejdzie, tylko grzeję bez zatrzymywania.

Do tego oba czołgi w miarę dobrze odbijają i są bardzo mobilne, szczególnie T110 także zwrotny. Przyjemnie się tym gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna opcja z tymi zniżkami w giftshopie :D 13zł za 1250 golda i slot albo 26zł za 2500 golda i slot :D

 

Czy coś oprócz T-14 daje tyle frajdy co t-127 z tego co jest w promocji? :D (t-127 właśnie znowu zaliczyłem 9 fragów, aż strach pomyśleć co będzie z załogą na 100%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, musisz mieć taki w garażu, wtedy dostajesz jego równowartość w złocie. Sprzedaż wewnątrz gry tylko za kredyty.

 

Ktoś już to testował i potwierdza, że tak to działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest małe info jak kupować "dobrze" gold - Tanie złoto ! - World of Tanks official forum

Najlepiej mieć już w garażu T127, kody dałem na poprzedniej stronie.

 

@costi

Potwierdzam działa - doławowałem 4x i dostałem: 4x 1250 gold + 4x slot + 4x duży zestaw naprawczy.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pięknie działa :D najlepsza opcja to t-127. Zawiódł mnie strasznie T14, niby HT a wsztstko w niego wchodzi, działo za to praktycznie nie penetruje niczego.. z PzIV czy Churchilem 1na1 bez szans zupełnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna opcja z tymi zniżkami w giftshopie :D 13zł za 1250 golda i slot albo 26zł za 2500 golda i slot :D

 

Nie zapominajmy o dużym zestawie naprawczym w każdej paczuszce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już miałeś wklepany kod na t-127 to drugi raz tego nie zrobisz na tym samym koncie, także musisz go odkupić za złoto. :)

 

Ogólnie opcja dobra, wg zanotuje niezłe zyski w tym miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WG ma na pewno świadomość, że jest spora rzesza graczy, którzy złoto kupują tylko w promocji lub ładują z kodów, a premkę kupują tyko jak trzeba dogrindować do jakiegoś gratisa lub jest promocja typu tydzień za 3 dni. I ich też trzeba jakoś zdoić przecież :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliło mnie to, z tematu na forum WoT odnośnie tego zbierania złota

 

"Jedynym warunkiem jest manie tego czołgu premium, który kupujemy w zestawie. "

 

To już wszystko jasne, jeżeli takie matoły grają to nie dziwię się jużże tyle kiepskich bitew (edit) się trafia.:mur:

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo iz sam z tego skorzystalem (kiedys na allegro kupilem tego t127 za 5zł chyba) to uwazam ze to celowo robili dla nich nie ma znaczenia czy ktos dostanie 2500 czy 5000g bo to jest waluta wirtualna generowana przez nich, tak czy siak na tym duzo zarobia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS-4 wymiata z działem S-70 130mm, BL-9 122mm jest za słaba, ciężko uszkodzić amerykańca i E-75 z przodu. w S-70 drzemie diabelska moc :b

 

T-127 wymiata, fajnie się nim pokur**a po mapie :) super grywalny.

Edytowane przez baka
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba czas na powrót do aktywniejszej gry :) na lajcie bez nerwów mimo przegranej bitwy..

 

PorażkaBitwa: Bagno 6 maja 2012 19:13:27Czołg: T34Doświadczenia: 1 045Kredytów: 99 195

nie tak zle. prem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam nic szczególnego z przed chwilki:

 

Dołączona grafika

 

Szkoda że nie ma bonusów za niszczenie wysokich tierów ;)

Wrzucam bo is7 którego zniszczyłem trafił się straszny noob a co śmieszniejsze odparował po drugim moim strzale - wybuchł ammo rack :D. Koleś czaił się za górką żebym mu czasem farby nie zarysował zamiast ze mną pójść w zwarcie i wykończyć przy pomocy lepszego RoF, tym bardziej że akurat w tym miejscu byłem sam. Jak tylko zauważyłem że się boi specjalnie się wychylałem i drażniłem żeby chybił a potem na spokojnie waliłem w te płyty skośne z przodu - tam mi na ogół wchodzi, no i drugi strzał w to samo miejsce spowodował efektowną eksplozję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma? ja mam wrażenie, że za ubicie dwóch +2 tierów dostaję dużo więcej expa niż za ubicie sześciu swojego tieru..

 

W czym jest lepsza druga wieża w Wolverinie? bo wg statystyk jest gorsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I od jutra kolejny specjal Special Offer: Military Parade | News | World of Tanks :) znow sie zacznie :P

 

Trzeba bedzie tydzien premki kupic :) Dobrze, ze tani gold jest.

Cos czuje, ze T34 bedzie ostro tyrany, bo kilka zakupow sie szykuje.

 

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...