Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Też sie wam nie 'swieci' czerwona obwódka wokół czołgu, kiedy jest w krzakach?Przy zoomie?

 

już dwa razy to było w tym temacie opisywane, ale nie pamiętam na jakich stronach. Miałem podobnie, ale mi nie podświetlało na żadnym czołgu, naszym wrogim itd. W Catalyście trzeba było wyłączyć jakieś skróty klawiszowe czy coś takiego.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sold: 'KV-1' sold successfully. You have received credits: 195 000.

Sold: 'KV-2' sold successfully. You have received credits: 460 000.

Sold: 'KV-3' sold successfully. You have received credits: 695 000.

 

Zostawiłem tylko T-150 w razie chęci pogrania w małych kompaniach. Wydaje mi się lepszym wyborem od KV-2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swój kod bonusowy wpisałem wczoraj i dzięki dzisiejszemu patchowi przedłużyli mi konto premium jeszcze o jeden dzień co daje za darmo całe 2 dni zamiast jednego :D.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!Bitwa: Klasztor 8 maja 2012 21:59:03Czołg: IS-3Doświadczenia: 2 197Kredytów: 68 214Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Strzelec pancerny, Strzelec wyborowy, Snajper, Specjalista

fajna giera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spuściło się baty ;)

 

Strzały 30/30

Exp. 11055

Ogólny ER po 122 bitwach 2224

Kocham ten czołg :)

 

Aż strach pomysleć co sie stanie jak dojdziesz do E50 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a swoją drogą, nie zauważyłem wczoraj, że na tych podzielonych KV (a przynajmniej na jednym z nich) jest tylko jeden rodzaj amunicji + jeden za gold.. no i taki roztargniony załadowałem jakieś 5 pocisków.. stan konta z 2500g zmienił się na 2495g :C dafuq ? trzeba bedzie dokupic jakies 200g z allegro za 2zł czy coś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio korzystając z promocji giftów T14 i jest całkiem przyjemnie pomimo działa wołającego o pomstę.

Zaletą są bardzo dobre przydziały. Jest gdzieś z 70% bitew gdzie jestem top-tierem i z 30%, kiedy jest tier VI.

Zarobki też mnie zaskoczyły udało mi się kilka razy wyciągnąć 50k (premium). Naprawa i amunicja śmiesznie tanie.

Teraz jest lepiej, gdyż KV został podzielony, a na KV-2 trafia się raczej rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio korzystając z promocji giftów T14 i jest całkiem przyjemnie pomimo działa wołającego o pomstę.

Zaletą są bardzo dobre przydziały. Jest gdzieś z 70% bitew gdzie jestem top-tierem i z 30%, kiedy jest tier VI.

Zarobki też mnie zaskoczyły udało mi się kilka razy wyciągnąć 50k (premium). Naprawa i amunicja śmiesznie tanie.

Teraz jest lepiej, gdyż KV został podzielony, a na KV-2 trafia się raczej rzadko.

 

OOO no to elegancko też se kupię :)

 

edit

YYYYYYYY nie kupię... przecie już go w sklepie nima :(

Edytowane przez pr1est

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocho widzę nerf T110 będzie.

 

Oj tam od razu nerf potrzebny. Ja bym to rozpatrywał w ramach dziejowej sprawiedliwości. Właścicielom Niemieckich i Ruskich fajnie się biło do papierowego T34 czy T30 i jakoś wtedy przewaga ich czołgów im nie przeszkadzała. Teraz posmakowali ołowiu na dupsku i czują się strasznie pokrzywdzeni.

 

K@R@ B-)

Edytowane przez radiergummi
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KV 1, KV 3 sprzedane, jeszcze się zastanawiam czy zostawić T 150 czy KV 2.

pzd

 

pograłem trochę i

KW-1 nijaki - też sprzedany

KW-2 daje radę, albo coś z ZISem 107 zrobili albo mi się oko wyrobiło. gra sie OK ale losuje często z X tier'em :blink:, no i nie zarabia jak kiedyś KW :(, chyba też na sprzedaż,

KW-3 też sprzedany, choć widzę po bitwach ze nieźle wali z działa 122mm (VIII tier),

T-150 na papierze wydaje się najciekawszy. lepszy pancerz, szybszy... ździebko mi braknie żeby zamontować ZISa 107 (nowa wieżyczka musi być) wtedy się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na KV-3 zamontowałem 100mm. Pociski 4 razy tańsze, obrażenia mniejsze o 160, penetracja taka sama, szybciej celuje i częściej strzela. Gra się może mniej komfortowo, bo pierwszy strzał jest słabszy, ale kasowo wychodzi lepiej.

 

Dołączona grafika

 

No i najważniejsze, dużo lepsza celność :)

Edytowane przez Sławomir Guzik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na KV-3 zamontowałem 100mm. Pociski 4 razy tańsze, obrażenia mniejsze o 160, penetracja taka sama, szybciej celuje i częściej strzela. Gra się może mniej komfortowo, bo pierwszy strzał jest słabszy, ale kasowo wychodzi lepiej.

 

No i najważniejsze, dużo lepsza celność :)

 

A przed patchem pisalem, ze na KV-3 najlepiej mi sie jezdzi z 100 mm ;)

 

Ale to bylo przy starym 122mm, teraz 100mm daje ok 1600 dpm a 122 z ISa daje 2k dpm.

 

Acha wczoraj wgrałem logo - wyświetla sie na czolgu komukolwiek ?

 

 

PS. Czy IS-8 i IS-4 maja jakies weakspoty na przednim pancerzu ? Bo IS-4 mi wczoraj odbil 2 pestki z M103 w miejscu gdzie kiedys mial plyte przebijalna dlugim 88.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przed patchem pisalem, ze na KV-3 najlepiej mi sie jezdzi z 100 mm ;)

 

Ale to bylo przy starym 122mm, teraz 100mm daje ok 1600 dpm a 122 z ISa daje 2k dpm.

Jak trafisz ;)

Celność gorsza o 0,04.

Acha wczoraj wgrałem logo - wyświetla sie na czolgu komukolwiek ?

Nie działa.

PS. Czy IS-8 i IS-4 maja jakies weakspoty na przednim pancerzu ? Bo IS-4 mi wczoraj odbil 2 pestki z M103 w miejscu gdzie kiedys mial plyte przebijalna dlugim 88.

IS-4 ma słabszą dolną część przedniego pancerza.

 

Zostawili mnie samego na wąwozie po lewej, nie miałem wyjścia, musiałem wygrać sam ;)

Zwycięstwo!

Bitwa: Klasztor 9 maja 2012 16:47:09

Czołg: M4A3E8 Sherman

Doświadczenia: 1 176

Kredytów: 26 620

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Snajper, Specjalista

http://speedy.sh/tmzQv/20120509-1647-usa-M4A3E8-Sherman-monastery.wotreplay

Już bez premki niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakie wyposażenie zainwestować w IS ? Póki co mam siatkę maskującą, co warto mieć na sobie ? No i fajnie, żeby się jeszcze przydało w kolejnych czołgach na drodze do IS-7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli takie coś jak lornetka, kamuflaż, skrzynka naprawcza - nie warto tego w ogóle używać ?

No i te moduły ze "śrubką" da się zdjąć wydając złoto w ilości 10 sztuk za każdy czy w zależności od wartości modułu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...