Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Devsi przedluzyli dzialanie kodu na dzien premki do 17maja :wink:

 

Moze bym i sie z tego ucieszyl, gdybym nie aktywowal go wczoraj ze wzgledu na wczesniejsze skrocenie dzialania kodu do dnia dzisiejszego. Pierwotnie planowalem skorzytac w weekend majac na uwadze, ze dostepny byl do 15 maja wlacznie. Tera to juz tylko przyslowiowa [gluteus maximus] ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!Battle: Abbey 10 maja 2012 19:29:42Vehicle: IS-8Experience received: 1 555 (x5 for the first victory each day)Credits received: 10 590
Jadę sobie spokojnie, lag. Budzę się na jakimś wzniesieniu i obrywam pierwszy strzał od IS-4. Chwila bez laga, uciekam... widzę is-8... trafiam za 460hp. W tym samym momencie IS-4 zdążył przeładować. Moment później salwa pocisków w moją stronę (is-7, obiekt, is-3 no i ten is-8). Dla mnie po bitwie. No i qrfa moi wygrali :mur:

 

Chwilę wcześniej miałem przegraną bitwę...

DefeatBattle: Westfield 10 maja 2012 19:08:42Vehicle: IS-8Experience received: 715Credits received: 39 136Battle Achievements: Master Gunner
5 killi, wszystko szło dobrze, dopóki moi nie trafili na sprytnego T30 i mausa :mur:

Mnie na drugiej flance (razem z KT - dostał snajpera) ubili jako ostatniego... T-44, IS-8, Patton, Typ, amx i M41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisujesz nick i wybierasz ktory serwer. Klikasz load i pobiera dane z serwera. Pozniej u dolu masz calculate efficiency. Ja jade na 1206

 

No włąśnie wpisuje i pisze ze nie ma takiego gracza/brak danych itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według tego kalkulatorka mam 717.17, według tej tabeli to raczej nie zbyt dobrze.

 

Moze grasz czołgami niskiego tieru??? U mnie tez nie ma szału, ale wydaje mi się im wyższy Tier tym lepsze staty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta efektywność to ściema bez premium dobiłem do 3K bitew i miałem efektywność niecałe 1200 po miesiącu premium 1300 i rośnie :D

 

To poczekaj jak Ci zacznie spadać, też miałem 1950 a przez francuzy spadło do 1850 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży wpływ ma to, czy masz na czołgach wyposażenie, czy załoga jest doświadczona i ma perki zrobione. Samo doświadczenie w grze też, bo nie gra się jak w typowej grze FPS, tylko trzeba się przede wszystkim czaić.

 

Statystyki mi stale rosną, miałem bardzo słabe na początku, przez ostatni miesiąc podniosłem efficiency o 65 a winratio 1% co przy tak dużej ilości rozegranych jest sporym osiągnięciem. Teraz na wszystkich czołgach mam wyposażenie takie jakie chcę, czasem jak trzeba używam kupionych z pół ceny materiałów eksploatacyjnych. Gram czołgami, które lubię, a lubię te, którymi częściej wygrywam...

 

To wpływa na wyniki.

 

To poczekaj jak Ci zacznie spadać, też miałem 1950 a przez francuzy spadło do 1850 :/

 

Twoja średnia była trochę zawyżona bo grałeś tylko IS-4 praktycznie, a teraz dostał nerfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze grasz czołgami niskiego tieru??? U mnie tez nie ma szału, ale wydaje mi się im wyższy Tier tym lepsze staty.

 

Na tetrarchu mam ~1800 eff. 2 razy więcej ubitych, niż bitew :lol:

Drugi jest E-75 - 1700+. Potem reszta ferajny... najwyższe efficiency mam na czołgach któymi najwięcej gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze grasz czołgami niskiego tieru??? U mnie tez nie ma szału, ale wydaje mi się im wyższy Tier tym lepsze staty.

 

No fakt ja jestem "początkujący" dopiero dobiłem do VII tieru u sowietów(KV-3 i IS).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki problem, że pierwszy raz grał to było ok, lecz przy drugim włączeniu gry już biały ekran i po chwili gra się wyłącza? Wszystkie rozwiązania znalezione w necie nie działają. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

bemol, spaprałeś sprawę :lol:

Miałem najwięcej 7 kili przy porażce, wcale nie było mi przykro z tego powodu ;)

 

Pytanie:

jeżeli kasujemy umiejętność załogi to jaki % doświadczenia tracimy?

 

Słyszałem, że 10%, ale ten podstawowym 10%, czy 10% na danym poziomie umiejętności. To zasadnicza różnica, bo 10% podstawowego poziomu to 1,25% trzeciego poziomu.

No i czy kasując umiejętność kasujemy tylko ostatnią, wybraną, czy wszystkie wybrane na raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

bemol, spaprałeś sprawę :lol:

Miałem najwięcej 7 kili przy porażce, wcale nie było mi przykro z tego powodu ;)

 

Pytanie:

jeżeli kasujemy umiejętność załogi to jaki % doświadczenia tracimy?

 

Słyszałem, że 10%, ale ten podstawowym 10%, czy 10% na danym poziomie umiejętności. To zasadnicza różnica, bo 10% podstawowego poziomu to 1,25% trzeciego poziomu.

No i czy kasując umiejętność kasujemy tylko ostatnią, wybraną, czy wszystkie wybrane na raz?

 

 

jeżeli robisz to za golda to nie tracisz nic. Wczoraj pozamieniałem umiejętności i nic nie straciłem

 

 

kasują się wszystkie

Edytowane przez dsowlad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi spoko, ale pierwszy, zgodnie z tradycją WG, g... wnosi. Nie wiem co oni mają za opory żeby podać jakieś numeryczne wartości skilli?
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka

Bitwa: Erlenberg 11 maja 2012 11:21:08

Czołg: Ferdinand

Doświadczenia: 729

Kredytów: 34 949

Osiągnięcia w walce: Strzelec wyborowy, Snajper, Specjalista

 

 

:(

 

Zrobiłem w końcu działo na ferdku, ładnie kosi jak widać, ale trzeba mieć te 5 killi,żeby coś zarobić. Strasznie słabo zarabia ten td, a koszty niemałe.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja je wgralem...

 

Wyświetla się na stronie klanu, ale na czołgach już nie :-|

Mogę dodać przezroczystość, to zaledwie minuta roboty.

 

EDIT:

Mówisz i masz

http://imageshack.us/photo/my-images/155/emblem64x64.png/

 

Zostawiłem trochę białego żeby było dobrze widać na różnych tłach.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dodaj :) przecież logo jest. Ja nie mam opcji wgrywania loga, to może zrobić tylko dowódca.

@Michaelius, tu musi być gdzieś indziej w takim razie.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, ze nawet teraz powinno cos sie wyswietlac na czolgach bo wgralem wszystkie 4 loga (24x24,32x32,64x64 i 64x64 na czolgi).

 

Wiec do supportu i tak musze napisac

 

PS. dzieki za to z przezroczystoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...