Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

ok wiec tak

1. komp most used( z syg, 1) - 7.3 updatowana, przekopiowane mody z pakietu ceber33 czy jakos tak plus nowy j1mbo i nowy xvm - dzis jeszcze, rano, nie widziałem loga, tylko standard.

2. 2 komp z syga - tu widze normalnie logo, własnie dokonałem aktualki...przy czym przekopiowałem katalog z modami 7.3 z pierwszego konfigu...

3. 3 komp, ax2 64, 2gb ram, gf7900 512 gs, j.w w pkt 2

 

wiec nie wiem ocb, moze chodzi o cache w katalogach user/uzytkownicy, wargaming.net czy coś

 

btw- 20120511_2022_france-Bat_Chatillon25t_hills.wotreplay - Speedy Share - upload your files here ładna bitewka, nie żebym wiele dokonał, ale batem uratowałem meczyk :)

 

ps, komp 2 i 3 nie właczam wot loggera(statystyki moich meczy-np max dmg dla is7 jaki wyciagnelem to 7299 w bitwie) no i nie uzywam xvm moda, nie przeciagnelem skrotow na pulpit...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greg natchnął i zacząłem szukać tego folderu wargaming.net i pomogło. C:\Users\xxx\AppData\Roaming\wargaming.net\WorldOfTanks\custom_data - usunąłem wszystkie pliki które tam były i pomogło, jest logo. Nie wiem co tam jest, kopie zapasową sobie zatrzymałem.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greg natchnął i zacząłem szukać tego folderu wargaming.net i pomogło. C:\Users\xxx\AppData\Roaming\wargaming.net\WorldOfTanks\custom_data - usunąłem wszystkie pliki które tam były i pomogło, jest logo. Nie wiem co tam jest, kopie zapasową sobie zatrzymałem.

 

Działa :D

Niech jeszcze Michaelius ustawi logo które wysłałem i będzie miód malina.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co, cache działa tak sprytnie, że wyświetla logo WoT i wszystkich innych klanów, a mojego akurat nie? ;)

 

Nie wiem jak działa.

Wiem, że jest i pobrane logoski są w katalogu:

%APPDATA%\Wargaming.net\WorldOfTanks\custom_data
Otworzyłem sobie parę plików i trafiłem na jakieś logo- mimo innych rozszerzeń mają w nagłówkach m.in. "png", chociaż część plików nie chce mi się otworzyć (mniejsze - te po 1kb).

Możecie spróbować przeczyścić ten katalog i zobaczyć czy pomoże.

 

.:.:edit:.:.

szybciej odświeżać :mur:

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M62-T2 daje rade

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Przełęcz 11 maja 2012 21:49:57

Czołg: IS-4

Doświadczenia: 1 342

Kredytów: 62 432

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Strzelec pancerny, Rozpruwacz, Medal Bioltera, Snajper, Specjalista

 

http://imgur.com/vYJsG

Edytowane przez dsowlad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pech jakis dziaj był. 88l71 na Tygryise nie mogłem dzisaj przebić zadnego IS/IS3/Obj, odbijały pociski ze wszystkich stron. Zupełnie jakbym miał penetracje na poziomie 40mm. a trochę pocisków wsystrzelałem.

 

do tego aktywowałem kod i zamiast o 12:00 to aktywowali mi o 19:00 jak już byłem w pracy i nie mogłem zdobyć expa x5 na premium. ehhhhhhh

 

Na koniec dzisaj mnie zbanowali. Gram sobie mikormausem na mapie mines, wjechałem pod górke, zjechałem 3 czołgi, oczywiscie jak tylko moja drużyna zauważyła ze można ze mną jechać i dobijac to co ja zjade do kilkunast procent to zaraz za mna pojawiło się kólko adoracji. Oczywiscie baza została pusta zwróciłem uwage, zero efektu, jeden czołg pojechał ale zaraz zginął a przeciwnik zaczał zajmowac baze. Napisłęm jeszcze raz nic. No wiec przy 50% jak widziałem ze każdy mam t w d*** rozwaliłem 2 swoje czołgi które za mną jechały i jeden uszkodzłem do koło 50%. warto było :]

 

BTW. Dużo nie grałem jeszcze ale długa 122mm na KV1S to na razie zagłada. Obrażenie ma niesmaowite i jeszcze ani razu mi nie dingowałą, do tego nawet jak mam celownik w kolorze pomarańczowy (penetracja) to wchodzi zabierając chocy te 10% hp. Jedynie co mozna zarzucić to wolne przeładowanie ale załoge mam na jakieś 70% i brak Rammera więc to oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem dzisiaj is4 i chyba kupię is7.

Czwórka jest za słaba jak na tier10, działko słabe, pancerz słaby, mimo większej v-max jest stosunkowo powolna. Wydaje mi się że is7 bije ją pod każdym względem, ja przynajmniej się nie potrafiłem na niej odnaleźć. O ile is8 z tym działkiem daje radę to tu naprawdę wypada słabiutko.

Sprzedałem też kv1, kv2, t150, kv3, moim zdaniem zmiany tylko na niekorzyść dla wszystkich czołgów, generalnie ruskie dostały po tyłku, może wcześniej te czołgi były OP jak na swój tier to teraz wypadają po prostu słabo. Najgorsze że zarabiać teraz nie ma na czym, chyba tylko su85 został :)

Jeszcze trochę takich zmian i bez premium się nie da grać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie ukryć że IS4 jest bardzo powolny, zwłaszcza po IS/IS3, ale jak sie popatrzy na niemieckie, to już tak źle nie jest :)

IS7 jest ładniejszy :) wiecej odbija, ale mniej HP, a IS4 też potrafi sporo odbić, zwłaszcza jak go ogarniesz, warto kontować pancerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie lekko zapóźnione pytanie. Czy kamuflaż kupowany za złoto wprowadzony w paczu bodaj 0.7 ma jakieś własności taktyczne (obniża wykrywalność wozu) czy to tylko płatne skórki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto expic do VK4502B czy iść w E-75? Którym według was gra się lepiej. Tier X mnie nie interesuje.

Tigerem P gra mi się rewelacyjnie. Jeżeli VK byłaby podobna to szedłbym ta ścieszką przez VK4502A który ma gorsze działo od Tiger II :(

 

takie tam przed sniadaniem

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Murowanka 13 maja 2012 07:31:02

Czołg: PzKpfw VI Tiger (P)

Doświadczenia: 2 908 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 37 305

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Medal Bioltera, Snajper, Specjalista

 

http://imgur.com/jR5JQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...