Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

The IS3 is almost completely helpless in face of the E75 at 100 meters range @30 degrees

Też mi nowość. Żeby się dowiedzieć że czołg z 9 tieru jest lepszy niż czołg z 8 nie potrzebuję tabeli. W E75 za to pięknie z boku wchodzi. Niemal 100% szansa ze z 105L68 wejdzie.

 

BTW E75 dzisaj przyciąga kretynów. 5 przegranych 1 wygrana. 100k poszło się je****.

 

 

Tier 9 i 10 i wszyscy idioci jadą jedną stroną. WTF??? Myślałem ze po kilkudziesięciu tysiącach walk można się czegoś nauczyć, ale widać nie.

 

jakos mam wrazenie ze to 105L68 bije mocniej na E75 niz KT.

Też mam takie wrażenie. Niewiele ale jednak.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne rozwiązanie to grać w plutku, o 2 kretynów mniej :P

drugie rozwiązanie...nie walcz z 110/is4, bo cie zmiotą a ty jak nie jesteś en face i strzelasz w weakspoty to możesz sie obsr... tylko wal w drobnice, przecie...liczy sie zadany dmg, zdejmiesz np 5szt drobnicy(3-4k dmg) i jesteś do przodu...i to sporo

nie ma przecie bonusu(poza expem) w strzelaniu do tierów wyższych niż swój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omglol... nie mogę się doczekać E-50 :mrgreen:

 

Wczoraj:

Dołączona grafika

 

Przed momentem:

Dołączona grafika

 

Ani jednej ryski :mrgreen:

Biedacy, chyba nie do końca wiedzieli, co się wokół nich dzieje :lol:

Szczególnie ten amx... schował się za wrakiem M6 i dał się zdjąć nie strzelając ani razu (ammo miał, w naszego bata strzelił może dwa razy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie prędko jeśli w ogóle. Na razie są plany na uzupełnienie drzewka francuskiego, potem mają być nowe niemieckie tdki, potem fizyka... O Brytyjczykach nic nie wspominają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze, po prostu nie wierzę, takiej kumulacji niedorajdów to chyba jeszcze nigdy nie miałem. tygrysem II i KV3 po prostu dzisaj nie dałem rady zrobić expa x2. I to nie ważne czy miałem 3-4 fragi. Nic kompletnie nic.

kolesie po prostu jechali i gineli, tak oooooo.

 

 

KV3 win ratio 37% LOL

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nim dobrze grało... Pomijając momenty, kiedy grało się nim wybitnie źle :lol:

 

 

Nie wierze, po prostu nie wierzę, takiej kumulacji niedorajdów to chyba jeszcze nigdy nie miałem. tygrysem II i KV3 po prostu dzisaj nie dałem rady zrobić expa x2. I to nie ważne czy miałem 3-4 fragi. Nic kompletnie nic.

kolesie po prostu jechali i gineli, tak oooooo.

 

Gdzieś tak koło ósmej siadłem w is-8 i T34... no i się zaczęło.

IS-8 cztery bitwy chyba zrobiłem, zanim się udało zdjąć gwiazdki. T34 przestałem liczyć po szóstej wtopionej. DD na nim zrobiłem koło dziesiątej :mur:

Najlepiej po południu jeździ mi się Tetrarchem... Zrodził się w mojej głowie niecny plan odkupienia paru niskich tierów... tylko po to, żeby zrobić znaczek [M] przy nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba napisze w zeszycie 100 razy: "Już nigdy nie kupię i nie będę jeździł VK3002DB..."

 

Miałem go na totalnym stocku i zrobiłem nim asa pancernego.:lol: Pewnie dlatego że mało kto nim gra :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jak to bedzie z brytolami...

Narazie dobijaja mnie francuzy... bo jeden na jednego ciezko z nimi idzie

ja strzele raz a on mi wpakuje juz 4 kule

 

Filmik ma tyle wspólnego z gra co fakty historyczne czyli praktycznie nic.

 

Latające czołgi itp.

 

Jedynie czego się spodziewam to skopany balans i więcej rykoszetów i trafień za 0 dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają pewnie lepsze niż ty. Jak coś jest nie tak to wykaż niezgodności zamiast posługiwać się ogólnikami.

 

To jest wariant brytyjski Sherman III.

 

Poza tym nie zapominajcie, że ta gra to nie jest symulator ani encyklopedia.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 mogli chociaz encyklopedie z tego zrobic. a modele swoja droga sa do pupy.

 

co bedzie jak fizyke dodadza. normalne jajca :rolleyes:  

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli to wersja III , to mam nadzieję, że te dwa "cosie" obok karabinu na przodzie to tylko pozostałość po grafiku, który spieszył się do domu i nie zdążył usunąć z modelu.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają pewnie lepsze niż ty. Jak coś jest nie tak to wykaż niezgodności zamiast posługiwać się ogólnikami.

 

To jest wariant brytyjski Sherman III.

 

Poza tym nie zapominajcie, że ta gra to nie jest symulator ani encyklopedia.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

Rozbawiłeś mnie :) Tak się składa, że o czołgach (tych prawdziwych) to ja trochę wiem. A i kwity na temat czołgów mam.

 

Po pierwsze dwa kierunkowe karabiny, które były stosowane tylko na prototypach. Po drugie szczeliny obserwacyjne w kadłubie. Owszem można się czepiać że te dwa elementy były dostępne w modelach IP, ale całkowity blamaż stanowi posadowienie na tym kadłubie wieży T23 z armatą M1, ponieważ taka kombinacja nie istniała, a Brytyjczycy ogólnie Shermanów z tą wieżą mieli śladowe ilości.

 

A o co to halo i bezsens? Ponieważ wóz w takiej kombinacji nie powinien istnieć po stronie brytyjskiej, bo pod względem parametrów taktyczno-technicznych będzie bardzo mocno pokrywał się z tym co mamy w drzewku amerykańskich Shermanów. Jeśli jednak mają zamiar dawać drzewko Shermanów u Brytoli to jedyne co mi przychodzi do głowy dlaczego taki model 3D wrzucili, to chęć odróżnienia na siłę od wozów z drzewka amerykańskiego.

 

Jedyny sens istnienia Shermana po stroni brytyjskiej to Sherman Firefly, który będzie wyróżniał się celną armatą z wysoką penetracją i dmg nieco wyższym niż E8, ale ten pojazd modelem 3D nijak Firefly nie przypomina. Brytyjskie Shermany za tym jednym wyjątkiem niczym bowiem nie różniły się praktycznie od wozów z USA (poza takimi drobnostkami jak np radiostacja).

 

Poza tym kolego szanowny - Sherman III to nic innego jak M4A2. Wóz ten ma wieżę, armatę, kadłub taka samą jak masz w obecnym w grze M4A2E4.

 

A jak wyglądał naprawdę Sherman III/M4A2 to chyba potrafisz sobie wygugolować?

 

Przedstawiony model 3D co najwyżej może być od biedy Shermanem IIIA, ale model 3D kadłubem nie odpowiada temu wariantowi.

 

To, że gra nie jest symulatorem nie tłumaczy do wrzucania takich baboli, bo dla grafika jest to 5-10 minut roboty.

Edytowane przez Lancer
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jakie parametry będzie miała 17 funtówka w Shermanie FF, czy zrobią coś podobnego do 7,5cm KwK42 L70, w Centurionie najmocniejsze działo obstawiam ze 105mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Centurion dostanie armatę L7 105 mm , pierwsza wersja to coś koło roku 59 się pojawiła , montowana w czołgu podstawowym Leopard I czy amerykańskim Abrams M1 .

 

Chociaż patrząc na dotychczasowy sprzęt to wszystko możliwe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sherman z 17 funtówką i pociskiem APDS miał coś pod 200mm penetracji na 1000m, więc powinien być lepszy niż KwK (ten miał gdzieś 150mm). Ale stawiam, że tyle to będzie osiągały tylko pociski za złoto. Sęk w tym, że te pociski były dosyć niecelne...

 

Natomiast zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Normalne Shermany miały załogę 5 osobową, a Sherman Firefly, który w drzewku powinien być wyżej miał załogę 4 osobową... Ciekawe co z tym zrobią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic, Firefly ma być czołgiem premium...

 

@Lancer - wiele czołgów w tej grze istniało tylko na papierze, więc specjalnie mnie nie dziwi zapychanie drzewka prototypem czy projektem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak se szukając info o rożnych takich znalazłem rodzynek odnośnie bitwy o Kursk (teren Prochorowka)

"Równie efektywne były plutony psów niszczycieli czołgów - pluton liczył 23 psy z umieszczonym na grzbiecie psa 4-6 kg ładunkiem trotylu, Pluton zajmował szyk tyraliery na odcinku przewidywanego ataku czołgów, po sygnale dowódcy "czołgi wroga" przewodnik psa zakłada na niego ładunek i trzymał go na smyczy przygotowując do atak, gdy czołg znalazł się w odległości 75-100 m przewodnik dawał psu komendę "bierz" wyciągał zawleczkę -bezpiecznik i puszczał psa, pod jeden czołg kierowano od 3-4 psów ze względu na ogień km czołgowego."

 

Jak myslicie kiedy wprowadzą lekkie oddziały psów niszczycieli? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lancer - wiele czołgów w tej grze istniało tylko na papierze, więc specjalnie mnie nie dziwi zapychanie drzewka prototypem czy projektem.

 

OK, masz rację. Podkulam ogon i już się nie odzywam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...