Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pociski z KT się od ferdiego nie odbijają :P

 

Albo masz pecha do przeciwników, albo lecisz na pierwszą linię.

 

___

Wczoraj w bólach zbiłem gwiazdki. Tetrarchem dopiero trzecia bitwa była udana <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj trochę pograłem artyleria dobiłem do 7 Tieru i stwierdzam jedno ze to syf, magazynek jest tylko na Tierze 8 4 pociski 5-6sec reload a potem 1min reload do tego na 7 tierze robię dmg jak GW pantera... ktos sie TD bawil ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj trochę pograłem artyleria dobiłem do 7 Tieru i stwierdzam jedno ze to syf, magazynek jest tylko na Tierze 8 4 pociski 5-6sec reload a potem 1min reload do tego na 7 tierze robię dmg jak GW pantera... ktos sie TD bawil ?

 

Na teście się nie bawię, ale tu masz GwTigera i 10 duszyczek puszczonych do nieba.

 

20120601_1422_germany-G_Tiger_malinovka.wotreplay

 

Od 5 tieru już można się nieźle zabawić. Im wyżej tym śmieszniej :wink:.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy narzekacie na graczy na naszych serwerach, zagrałem na testowym to w zasadzie wszyscy z dopiskiem RU to banda idiotów, campią w bazie albo jadą jedną stroną. Ciężko w ten sposób ocenić poszczególne pojazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki problem, ze nie działał mu czat ogólny w grze? Daje CTRL+Enter i figa z makiem, zawsze na zielono pisze czyli do swojego teamu.

 

Tak, ze dwa razy.

A jeszcze przed Francuzami miałem inaczej - nie mogłem wcale pisać. Po prostu w pewnym momencie przestawała gra reagować na enter, ctrl + enter, a wiadomości się nie wysyłały. Czasem też przestawało działać pingowanie mapy. Tylko że ono przestawało działać z komunikatem o blokadzie floodu, a okno czatu nic takiego nie miało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdają 500g za free, wystarczy być testerem WoWP. ;>

 

Heh... a ja myślałem, że to tak na dzień dziecka :)

Ale opcja jak dla mnie świetna bo akurat miałem 7k golda i teraz jest 7,5k, w sam raz na 3 miesiące premium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZwycięstwoEnsk

1 czerwca 2012 23:40:35

AMX 50B Doświadczenia 3 666 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia) Kredytów70 603

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Medal Bioltera, Specjalista

 

8 kili, w tym gw tiger, 110, e75, t54, 13 75, t34, type, panther 2, is3 :D

 

td fr z testa miotą....

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ze dwa razy.

A jeszcze przed Francuzami miałem inaczej - nie mogłem wcale pisać. Po prostu w pewnym momencie przestawała gra reagować na enter, ctrl + enter, a wiadomości się nie wysyłały. Czasem też przestawało działać pingowanie mapy. Tylko że ono przestawało działać z komunikatem o blokadzie floodu, a okno czatu nic takiego nie miało.

 

Ja z kolegą mamy identycznie, wbijam ctrl+enter i pisze do swoich :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee nie, mały dmg ma ogólnie francuska arta. Poza sytuacjami gdzie na stronę było po 5-6 art to w teście raczej mnie ubijała za często. Nadrabia celnością to fakt, no i rewolwerowym magazynkiem na t8, ale jakiś overkill to to nie jest moim zdaniem. A i td francuskie t9 nie ma rewolwerowego magazynka... Się zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to td laduje dosyc szybko i ma spoko pierdniecie. na T8 jest juz armata T10. wyzej tylko foch. zaskoczylo mnie ze np do focha silnik jest taki tani w walucie exp. jakies 25k za topowy. burzuje.

 

jedno co maja ze soba wspolnego wszystkie fr to karton zamiast stali. bez znaczenia czy to td. troche tam wiecej odbija. T8 tylko 1000hp :)

 

i zdaje sie ze od T6 maja ladna belke z kopulami na szczycie. prawie jak w E100.

 

arta jest niezla. wyciaga z 60km/h. trudno scoutem dogonic. :lol2:

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pośmigałem trochę foch'em i powiem ze to jedyny francuz z pancerzem. Spokojnie dało rade odbijać nim topowe tanki (IS-4,T110,IS-7,E100..) do tego mobilny działo trochę mały dmg robi ale szybko strzela i jest celne jak u niemcow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolegą mamy identycznie, wbijam ctrl+enter i pisze do swoich :(

 

Klikasz ENTER -> wpisujesz treść wiadomości -> klikasz ENTER = wiadomość do swojej drużyny.

Klikasz ENTER -> wpisujesz treść wiadomości -> trzymając CTRL klikasz ENTER = wiadomość do obu drużyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać francuzami bo amerykańce na początku to strszna męka...

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Malinowka 2 czerwca 2012 15:46:36

Czołg: Hotchkiss H35

Doświadczenia: 1 305

Kredytów: 15 690

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Strzelec pancerny, Strzelec wyborowy, Medal Kołobanowa, Okupant, Specjalista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikasz ENTER -> wpisujesz treść wiadomości -> klikasz ENTER = wiadomość do swojej drużyny.

Klikasz ENTER -> wpisujesz treść wiadomości -> trzymając CTRL klikasz ENTER = wiadomość do obu drużyn.

 

tak i czasem to drugie niestety nie działa <_<

Edytowane przez 2ms2ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe Hotchkiss jest mocny :) ale potem juz jest coraz gorzej.. AMX38 nie dosc ze papierowy to nic nie jezdzi.. AMX40 co prawda odbija ale dzialem to sobie conajwyzej mozesz w nosie podlubac. I tez nie jezdzi.. AMX 12t jest odrobine lepszy szczegolnie z ostatnim dzialem. I potem pojawia sie AMX 13 75 czyli wg mnie pierwszy czolg francuski ktorym da sie grac i to z duza przyjemnoscia :) Niestety AMX 13 90 juz nie daje tyle radosci glownie z losowania gdzie non stop jest tier 9 i 10 (a czasem nawet piec tier 10 w jednej druzynie). Podobono Lorraine to totalna kaplica i dopiero BatMobil jest prawdziwa nagroda za wszystkie meki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...