Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

OK, jak następnym razem będę w trakcie bitwy zrzędził na penetrację i celność Niemców, to nawet zarzucę replay.

 

 

Tylko muszę wcześniej przestać bić w weakspoty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. A na stronie MWO nie masz żadnych informacji po zalogowaniu?

 

Podobno dobry pilot nawet na drzwiach od WC poleci,

ale czy to znaczy że nasze wojsko zamiast na F16, na latać na drzwiach od kibla?

 

Na drzwiach od stodoły poleci. Od sto-do-ły. Te od WC mają zbyt małą powierzchnię i nie generują wystarczającej siły nośnej -_-
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie mam - status pending - Check back soon for an update.

 

A jak się tam dostać do testów, też chce :P

 

Na drzwiach od stodoły poleci.

No właśnie...

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak im takie coś kiedyś zgłaszałem, to dostałem odpowiedź "nie można jednoznacznie stwierdzić w co został oddany strzał".

Jeżeli masz replay, to możesz im ticketem wysłać razem ze screenem skierowanym na swoje trafienia i czasem (żeby się nie tłumaczyli, że nie znaleźli momentu strzału). Może przynajmniej przestaną p@#%&lić od rzeczy, prezentując jakiś model obrażeń wzięty z kosmosu, gdzie zwalają całą winę za 0hp szoty na trafienia w bok/dół - tam gdzie masz prześwit pojazdu.

 

Ale pewnie mogę sobie pomarzyć, bo coś mi się wydaje, że sami się zakręcili w tym modelu uszkodzeń do tego stopnia, że będą wszystkie uwagi graczy zbywać tekstami w stylu "working as intended".

 

Tamten replay skasowałem, ale nie trzeba było długo czekać na podobną akcję.

 

Wysyłać im nic nie zamierzam. Sądzę że oni doskonale wiedzą jakie są bugi w tej grze, tylko robią z nas idiotów bo nie potrafią sobie z nimi poradzić, albo im się nie chce.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahh, mistrzostwo. Muszę więcej grać tymi ruskami, to sobie potem filmik zrobię i wrzucę na YT. Będzie miał tytuł "working as intended".

 

 

Btw, macie z przegranej. Akurat znalazłem:

Dołączona grafika

 

No k^#@, nie dało się Pluton 2 (czyli E-100) kampiący za artą, reszta bez ładu i składu. W końcu dojechał IS-7 (brakło mi do niego jednego strzału, żeby mieć dwa kille) i T110 od strony naszej bazy, a reszta wesołej gromadki od drugiej strony.

 

_____________________________

 

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=vvkLaa9bogU

2min 50s... :blink:

A tak ogólnie - mają rozmach, s#@$^ny :lol:

 

Btw... jak ktoś ma konto na amerykańskim wot: HAVENCEDAY = 1000 golda ;] Nie dziękujcie.

Na .eu nie działa.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw... jak ktoś ma konto na amerykańskim wot: HAVENCEDAY = 1000 golda ;] Nie dziękujcie.

Na .eu nie działa.

 

Dzięki że o mnie pamiętasz, ale : "Code cannot be applied for the current service."

 

doczytałem i to jest kod dla nowych graczy :lol2:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik

 

Nie będę cytować filmu bo tak się nie robi ale... Zawsze gdy widzę tego człowieka to widzę ten filmik ^^

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=N8IGDIujijQ

 

Sorry za offa ale musiałem :P

Edytowane przez Ram1rez
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu coś nt. skrzyni biegów w E-serii: OVERLORD'S BLOG: [WoT] The Notorious Transmission Thing

 

Ciekawe, ale niech sobie doczytają E75 - 40Km/h, nie 30.

 

Ludzie widze też już wkurzeni nerfieniem niemców :P

 

 

Why would you move the transmission to front, for historical reasons, to have the tank catch on fire from frontal shots, for non historical reasons?

 

BTW: KT według kilku źródeł mógł się pruszać do 41Km/h. ale w grze choćby spadał z przepaści nie przekroczy 27Km/h

 

 

 

 

The E-series make the German tanks competitive, and you nerf them into shit. Why don't you just remove the entire fucking German line if you hate Germans so much? Would save us a lot of trouble. False hopes, too.

lol

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to mnie wkur**li. Zrodla historyczne mowia o donosnosci 88L71 przekraczajacej 4000m i celnosci na 1000m wynoszacej niemal 100% ale WG mowi NIE.. niech 88L71 z gracja dinguje o dupe KV z odleglosci 1m i niech na odleglosc 500m sieje pociskami jak rozrzutnik gnojowki. Aaaaaaale za to ktos gdzies widzial jak ktos gdzies mowil o tym ze ktos gdzies slyszal ze to nie mozliwe zeby skrzynia byla z tylu. Poprzyjmy to setka (narysowanych przez WG) blueprintow. O i w ten oto sposob ISy znow sa najmocniejsze. Pret im w oko!

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to mnie wkur**li. Zrodla historyczne mowia o donosnosci 88L71 przekraczajacej 4000m i celnosci na 1000m wynoszacej niemal 100% ale WG mowi NIE.. niech 88L71 z gracja dinguje o dupe KV z odleglosci 1m i niech na odleglosc 500m sieje pociskami jak rozrzutnik gnojowki. Aaaaaaale za to ktos gdzies widzial jak ktos gdzies mowil o tym ze ktos gdzies slyszal ze to nie mozliwe zeby skrzynia byla z tylu. Poprzyjmy to setka (narysowanych przez WG) blueprintow. O i w ten oto sposob ISy znow sa najmocniejsze. Pret im w oko!

 

Powiem więcej 88L71 była bardziej efektywna od ruskiej 122mm(lepsza penetracja i celność oczywiście), dzięki znacznie większej prędkości wylotowej pocisku.

 

Co do Tigera 2, sądząc po tabelach jego mobilność niewiele ustępowała Pantherze, no chyba ze trafił na miękki grunt. Wtedy był jak przysłowiowa mucha w smole(Bitwa pod Sandomierzem).

Czytałem tez ze pancerz frontowy Tygrysa 2 nigdy walce nie został spenetrowany przez żaden pocisk. Ale to tylko jedno źródło więc należałoby to jeszcze potwierdzić.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak:

- Pierd#%^%$& ta gre... To co dzisiaj ujrzalem to masakra... Nerf niemcow siega zenitu... Dawniej KT znaczyl cos na mapie... w tej chwili jest mistrzem dingow

Bok is-3, ferdka, kv-3, t-54... nic poprostu nic nie wchodzi ;/

 

Co do Tigera 2, sądząc po tabelach jego mobilność niewiele ustępowała Pantherze, no chyba ze trafił na miękki grunt. Wtedy był jak przysłowiowa mucha w smole(Bitwa pod Sandomierzem).

Czytałem tez ze pancerz frontowy Tygrysa 2 nigdy walce nie został spenetrowany przez żaden pocisk. Ale to tylko jedno źródło więc należałoby to jeszcze potwierdzić.

 

Bo jego wrogiem za czasow WW2 byl teren i lotnictwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak:

- Pierd#%^%$& ta gre... To co dzisiaj ujrzalem to masakra... Nerf niemcow siega zenitu... Dawniej KT znaczyl cos na mapie... w tej chwili jest mistrzem dingow

Bok is-3, ferdka, kv-3, t-54... nic poprostu nic nie wchodzi ;/

 

 

 

Bo jego wrogiem za czasow WW2 byl teren i lotnictwo...

 

I psy po stronie ruskich z ładunkami wybuchowymi. Prawda jest taka, że wprowadzają jakieś prototypy czołgów Bóg jeden wie z jakich lat i to ma walczyć z czołgami WW2. Może przyjdzie patch i wprowadzą Leoparda 2? ^^ Prawda jest taka, że gdy zaczynałem grę przy patchu 6.6 to gra wglądała inaczej. Wyjeżdżając na KT widziałem, że jestem martwy, Tak naprawdę zaczynałem go penetrować dopiero przy T29 i T34 z 105. Później gdy sam się do niego doczłapałem to coś nie fajnie się zrobiło. Działa, które mają zajebiste parametry nie trafiają, nie zadają obrażeń, dingują. Gra była dużo ciekawsza na 6.6 gdzie walczyłem Pz4 z KV i to dopiero była gra! Dziś męczyłem shermany M4A3Ex i ląduje w takich teamach i składach, że nie mam szans na zrobienie czegokolwiek! Taka prawda nie przebiję niczego stockowym działem...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I psy po stronie ruskich z ładunkami wybuchowymi. Prawda jest taka, że wprowadzają jakieś prototypy czołgów Bóg jeden wie z jakich lat i to ma walczyć z czołgami WW2. Może przyjdzie patch i wprowadzą Leoparda 2? ^^ Prawda jest taka, że gdy zaczynałem grę przy patchu 6.6 to gra wglądała inaczej. Wyjeżdżając na KT widziałem, że jestem martwy, Tak naprawdę zaczynałem go penetrować dopiero przy T29 i T34 z 105. Później gdy sam się do niego doczłapałem to coś nie fajnie się zrobiło. Działa, które mają zajebiste parametry nie trafiają, nie zadają obrażeń, dingują. Gra była dużo ciekawsza na 6.6 gdzie walczyłem Pz4 z KV i to dopiero była gra! Dziś męczyłem shermany M4A3Ex i ląduje w takich teamach i składach, że nie mam szans na zrobienie czegokolwiek! Taka prawda nie przebiję niczego stockowym działem...

 

Psy były użyte podczas operacji na Łuku Kurskim i to tylko raz, bo niestety miały problem z odróżnieniem swoich od obcych i w warunkach bojowych, nieprzyzwyczajone do pola bitwy, chowały się pod pierwszym napotkanym pojazdem. ;) Także KT nie miał szans się z nimi zetknąć, za to dobrze poznał najpotężniejszy pojazd ppanc 2WŚ - Jeepa z radiem ;)
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak:

- Pierd#%^%$& ta gre... To co dzisiaj ujrzalem to masakra... Nerf niemcow siega zenitu... Dawniej KT znaczyl cos na mapie... w tej chwili jest mistrzem dingow

Bok is-3, ferdka, kv-3, t-54... nic poprostu nic nie wchodzi ;/

 

Je, je, łotewer.

Specjalnie dla fanów i antyfanów: PRZEGRANA (no, prawie) BITWA NA KT W MOIM WYKONANIU!.

 

DrawBattle: Mines 7 czerwca 2012 08:06:41Vehicle: PzKpfw VIB Tiger IIExperience received: 1 013Credits received: 38 005Battle Achievements: Top Gun
Przód ferdka, Przód IS-4, Przód E-75, Przód JT...

W trakcie akcji nie ucierpiał żaden nabój premium. Za to zrobiłem ding HE od ferdynanda (gdzieś pod koniec).

 

Znowu mi qrna brakło czasu T_T

 

__________

Wyjaśnienie:

Nie mówię, że nerfa nie ma, bo czasem to czuję. I widzę nawet grając przeciwko innemu KT, czy Lwu. Jak dawniej miałem problem z przestrzeleniem frontu kadłuba w obu czołgach, tak teraz muszę tylko uważać, żeby nie grzać w wieżę, bo tam lubi zrobić ding. Poza tym wczoraj pantera (198pen) przestrzeliła mojemu ferdkowi kilka razy pod rząd przód pancerza (w najgrubszej części)... Jak jeszcze grałem panterą, nigdy mi się ta sztuczka nie udała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Financial transaction.Date: 1 czerwca 2012 11:54:50You have received gold: 500

Rofl... nawet nie ściągnąłem klienta WoWP jeszcze :lol:

 

czy dają te 500 golda jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje wszystkich niemcow ktorych mam chyba z 8 w tym tiger P i tiger, w porownaniu z ruskimi ssa. Ide teraz w ruskie.

 

Akurat Tiger P jest bardzo dobrym ciężkim czołgiem 7 tieru, a IS i KW-3 to kupa złomu. Najlepszym HT T7 jest chyba T29, ten czołg wymiata nawet ze stockowymi modułami.

 

----------

 

Koko koko WoT jest spoko :lol:

 

Dołączona grafika

 

Brawa dla ekipy Wargaming.net za świetny model jarzma km-u w PzKpfw III.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...