Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Gość glasser

I na początkach się zakończy. Nie mam zamiaru tracić życia na beznadziejną grę. Jak wyrośnie konkurencja to może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna ale potrafi odpędzić od siebie wszelkimi niedoróbkami itp...

Mam sporo czołgów i mogę trochę opisać co nie co ;)

Co do balansu to w WOT takie coś nie istnieje trzeba zapomnieć o tym i grając np. danym tierem nie można podchodzić z założenia że czołgi z tych samych tierów są równe czy zbliżone.

Każdy czołg ma swoje zalety i wady no niektóre mają tylko wady ;)ale i tak najwięcej wad jest w losowaniu czołgów przed bitwą ale to już było setki razy poprawiane i omawiane i jest z tym coraz gorzej.

Grając w WOT musisz wiedzieć jak grać a dokładniej jakim czołgiem jak grać ale tego się dowiesz jak poznasz mapy ;)i mechanikę gry.

Glasser omawiany przez ciebie czołg t-34 i t-34-85 to są dość dobre czołgi jak na swój tier i jako czołg średni ale... są mało wytrzymałe wyróżnia je ze swojego segmentu zwinność oraz dobre działa które zadają spory DMG lecz są okrutnie nie celne a topowe działo w t-34-85 ma bardzo długi czas ładowania. Tymi czołgami powinno się nie grać jako sniper czy jako czołg w pierwszego kontaktu lecz jako dośrodkowy ;) twoje zadanie polega na ataki z bliskiej odległości (jeśli mowa o top lufie) kiedy przeciwnik jest skupiony na innym czołgu lub cię nie postrzegł.

Lecz zabawa zaczyna się tak jak wyżej piszą musisz przemęczyć się i wymaksować te czołgi. A t-44 to już bajka szybki zwinny z dobrym działem i pancerzem idealny czołg do męczenia dużych powolnych ciężkich czołgów.

Czasami dziwi mnie zachowanie graczy którzy tierem o 3 niższym atakuje topowy czołg któremu nic nie robią i są na jedną pestkę i w kilkunastu sekundach w drużynie jest już 3 mniej.

Zawszę się do czegoś przydasz nawet jak jesteś na dole tabeli skup się na czołgu zbliżonego tiera czy pomagaj wykrywać albo spieraj ogniem nawet z odłamkowej ale nigdy nie jedź jak idiota walczyć z dużo lepszym czołgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tt-34 z 57mm jest dobrym snajperem i to z bardzo szybkim reloadem. Ten czolg nienadaje sie na bliskie i srednei dystanse z powodu slabego przyspieszenia - jak woz z weglem. A tak krzaczki i prujesz ile wlezie. Rzadko kiedy mialem na nim mniej niz 3kille (nie mowie tu o bitwach gdzie losuje nas jako scaut, do czego ta puszka sie nienadaje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do balansu to w WOT takie coś nie istnieje trzeba zapomnieć o tym i grając np. danym tierem nie można podchodzić z założenia że czołgi z tych samych tierów są równe czy zbliżone.

Każdy czołg ma swoje zalety i wady no niektóre mają tylko wady ;)ale i tak najwięcej wad jest w losowaniu czołgów przed bitwą ale to już było setki razy poprawiane i omawiane i jest z tym coraz gorzej.

 

Jesli balans nie istnieje to czemu roznice w globalnym win ratio dla pojazdow uwazanych za przegiete i tych slabych sa na poziomie 1-2-3 punktow procentowych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tt-34 z 57mm jest dobrym snajperem i to z bardzo szybkim reloadem. Ten czolg nienadaje sie na bliskie i srednei dystanse z powodu slabego przyspieszenia - jak woz z weglem. A tak krzaczki i prujesz ile wlezie. Rzadko kiedy mialem na nim mniej niz 3kille (nie mowie tu o bitwach gdzie losuje nas jako scaut, do czego ta puszka sie nienadaje).

 

Meh, w roli snajpera znacznie lepiej sprawdza się Pz4.

 

Jesli balans nie istnieje to czemu roznice w globalnym win ratio dla pojazdow uwazanych za przegiete i tych slabych sa na poziomie 1-2-3 punktow procentowych ?

Bo gra z nami 14 innych graczy i trzeba by strzelać do swoich żeby znacząco obniżyć win ratio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję grać medami, amx40 i vk3601h. Są tak mega wolne, że ze spotowania nici i mam takie przerąbane losowania, że zabić kogoś jest ciężko. Nie wiem jak ja do is-3 doszedłem, ale tam były ciekawsze czołgi po drodze. W sumie w tej chwili najprzyjemniej mi się T34 gra, bo is-3 z tą swoją wieżyczką i wszystko odbijalnością to mnie osłabia - tylko we mnie dosłownie wszystko wchodzi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga bitwa na Panterze II i od razu As Pancerny więc pozwolę sobie wrzucić. Swoją drogą niezła miejscówa dla meda z działem snajperskim ;)

20120618_1957_germany-Panther_II_fishing_bay.wotreplay - Speedy Share - upload your files here

Zwycięstwo!

Bitwa: Zatoka rybacka 18 czerwca 2012 19:57:19

Czołg: Panther II

Doświadczenia: 1 217

Kredytów: 28 328

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Strzelec pancerny, Strzelec wyborowy

Oczywiście bez konta premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga bitwa na Panterze II i od razu As Pancerny więc pozwolę sobie wrzucić. Swoją drogą niezła miejscówa dla meda z działem snajperskim ;)

20120618_1957_germany-Panther_II_fishing_bay.wotreplay - Speedy Share - upload your files here

 

Oczywiście bez konta premium.

 

Miałem ją sprzedać, ale odpuściłem i zbieram całą kasę na e-50. Szkoda czołgu, który zostaje zniszczony tylko przez laga, albo niefortunny zbieg okoliczności (drugi strzał w gąsienicę, silnik, etc.).

 

A przed momentem dosłownie mieliśmy bitwę... jeden koleś z teamu używał tego moda na % zwycięstwa... wyszło mu 90% na wygraną :lol:

No i... bitwa trwała może 5 minut.

Victory!Battle: Ensk 18 czerwca 2012 20:49:19Vehicle: Panther IIExperience received: 1 896 (x2 for the first victory each day)Credits received: 20 376
Parę detracków za 0hp zmniejszyło mi ilość expa i kasy. Zdjąłem tylko IS-7 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ktoś z teamu pisał że mamy 25% szans na zwycięstwo,no i ..... wygraliśmy :D także chyba te mody są o kant...

 

 

My nie mieliśmy szans na przegraną. Ensk i całe stado medów, a na miasto T110 z drobnym supportem.

W niecałe 5 minut się uwinęliśmy.

 

20120618_2049_germany-Panther_II_ensk.wotreplay

 

Btw, sterta 0hp shotów z 88L71. Wina głównie tego, że grzałem po kołach.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję grać medami, amx40 i vk3601h. Są tak mega wolne, że ze spotowania nici i mam takie przerąbane losowania, że zabić kogoś jest ciężko. Nie wiem jak ja do is-3 doszedłem, ale tam były ciekawsze czołgi po drodze. W sumie w tej chwili najprzyjemniej mi się T34 gra, bo is-3 z tą swoją wieżyczką i wszystko odbijalnością to mnie osłabia - tylko we mnie dosłownie wszystko wchodzi. :D

 

Jak to ktoś gdzieś napisał IS-3 to taki przerośnięty med, dlatego też tak nim powinieneś grać, dziś IS-3 objechałem T29 i ubiłem :)

 

Zwrotność jest jego atutem, trzeba się nim nakręcić przed przyjęciem strzału ale to zaowocuje rykoszetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktoś gdzieś napisał IS-3 to taki przerośnięty med, dlatego też tak nim powinieneś grać, dziś IS-3 objechałem T29 i ubiłem :)

 

Zwrotność jest jego atutem, trzeba się nim nakręcić przed przyjęciem strzału ale to zaowocuje rykoszetem.

 

Nie wiem jak IS-3 , ale IS-1 i T34-85 to prawie bracia blizniacy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...