Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

  ludzie tez nie chca grac nowych trybow. graja wedlug starej zasady. "wykoncz wszystkich" tryb spotkaniowy na Himmelu to kpina. ludzie jada na gorke i tam sie klepią. ewentualnie na jej podnóżu. w zasadzie maja w [gluteus maximus] capowanie bazy na torach. a scapowanie jej to nie lada wyczyn. dodatkowo ograniczyli czas do 10min i mam wrazenie ze spowolnili capowanie przez conajmniej 1 pojazd.  

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo w gorze latają ptaki i wpływają na tor pocisku(zagarniają skrzydłami powietrze-turbulencje, no i jak trafisz to pocisk pójdzie wszedzie tylko nie w cel)

niżej możesz trafić konia/koguta/świerszcza/motyla, stąd rozrzut, ale ciut mniejszy(jak trafisz konia na prohorowce to nie trafisz czołgu niestety...)

 

a na poważnie nie wiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ile się dochodzi do T7 ? Jak ktoś z premka pociśnie to tydzień, także wtedy się jeszcze o grze mało wie. ;>

 

2ch kumpli z 8T nie wiedziało, że można obracać kamerę do tyłu bez konieczności obrotu lufy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS-6 ma tak samo jak reszta ruskich - najbardziej prostopadła płaszczyzna w danym momencie. I jako że ma wysokie podwozie, w bok grzejesz gdzieś w okolicy górnych gąsienic... bo inaczej za 0hp. JT 88 jeszcze nie spotkałem (twarzą w twarz), ale podejrzewam, że tak jak reszta JT - dolny przód pancerza.

 

Ghh... dorobiłem się somua S-40.

Omg, rzuf. I to nie tylko w jeździe, ale i w zbieraniu expa: albo dojeżdżam po akcji, albo ginę po dwóch strzałach od czegokolwiek... i wtedy też jest po akcji T_T

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, pluton smierdzi(śmierci dla teamu ktory go dostanie, w tym przypadku mój)

2 panowie w is7, win ratio 40%(równe), eff odpowiednio 490 i 590

oczywiście, skoro taktyka rambo zawodzi, to zostali w bazie, ponieważ zbrakło ich na linii, 1 flanka kompletnie zmielona i ta flanka zrobiła ich jak chciała.

Dla potomnych jak nie grać is7(i każdym innym hvy) naby

 

w ogole klan geniuszy, pewnie grając w bierki powbijali by se w oczy SEA

szkoda ze nie można ich jakoś omijać....

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś jadąc m18 udało mi się zmieść typa59, 1 strzałem(a-rack) :D

 

w innej bitce, skolei w su85, miałem mega passe mając 8%hp, celowałem w kogoś, ale jakiś kretyn z drużyny we mnie wjechał, przegraliśmy bo debil nie umiał zniszczyć 2 prawie nie żywych czołgów :lol:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubię takich weekendów z 3x exp... Za dużo gimbusów. Żeby na lakeville 5 czołgów pozwoliło przejechać pershingowi przez górki i zabić artę...

 

Ja tam lubię. Jak mam gimbusów w swoim teamie, to zaciskam zęby i robię co mogę, po czym klnę na forum. A jak mam w przeciwnym, to jadę i się śmieję :lol:

Przed momentem combo: jedna flanka lemmingi (no, prawie), druga flanka ja w T34 + Typ... wpadliśmy na Pershinga, T28 Pr., KW-2 i jakiegoś innego HT, na którego nawet nie zwróciłem uwagi (za górką był, tylko typ go widział). Typ zginął dość szybko (T28), a ja potem siedziałem w dolince, wystawiając wieżę i grzejąc po 400-500hp :lol:

Między przeładowaniami działa śmiałem z nich na czacie razem z resztą teamu.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii gimbusów. Frajdę mam w sytuacji, kiedy biorę su-152 z trollem i losuje mnie w górnej stawce ^^ Ostatnio jakiś T29 zwyzywał mnie od noobów, bo bijąc go cały czas po wieży z HE doprowadziłem go do stanu agonalnego. Jego kolega z ISa po zebraniu bomby za 500hp więcej mi się nie pokazał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo gimbusów takie tam jp

3700dmg :) assault, byłem w stronie broniącej. Dla odmiany wygrana, wczesniejsze bitwy na tej mapie w tym trybie jako broniący przy nieogarach są nie do wygrania. Team jakiś złoty nie był ale zrobiłem 6 kili, za scouta prawie robiłem no i sieka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny dzień dzisiaj nie ma co.

 

Zaliczyłem 0 dam za Sturmpanzer II i 0dam na hummelu (dostał w bok z Ferdynadna 105). Dno po prostu dno.

 

 

No wlasnie trafiaja sie takie kwiatki...

 

Strzal ze 105 KT w Pnz III/IV prosto w dupke z kilku metrow... "Trafienie krytyczne!!" a ten nic...

Znowu dobilo mnie jak jakis francuzik amx-13-75 zjadl mi polowe zycia ladujac mnie w bok i przod :|

 

Ogolnie francuziki sa lekko OP jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myslalem do poki sam nie zaczalem jezdzic AMXami. Wladowac w 30sek 1200dmg w przeciwnika daje fun ale co potem? jesli nie ubiles przeciwnika lub mial ze soba kolegow to masz minimum 40 sek spieprzania w podskokach bo inaczej zostanie z Ciebie dymiaca kupa zlomu. Te cholerstwa trzeba sposobem brac - nie pozwolic im dojechac do Ciebie i liczyc im strzaly. Do tego jak widzisz jadacego AMXa to najlepiej zapodac mu szlaga w gasienice najpierw zeby go zatrzymac. W ten sposob nie tylko nie pozwolisz mu sie objechac ale tez im wiekszy dystans tym mniejszy pozytek z rewolweru bo celownik schodzi sie wolniej niz przeladowuje. A jak wiadomo rewolwer to jedyna zaleta Francuzow. Sa zrobione z papieru toaletowego (fr. "le toile pape") i lykaja wszystko z kazdej lufy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie malo smieszylo bo urwal z mojej 105 i uslyszalem dinga a zaraz potem wyjechal z niego T110e5 i tez mu nic nie zrobil...

Wylapalem caly magazynek, pozniej ja go w bok, poszly mu gaski, a amerykaniec dobil...

No ale dzieki niemu urwalbym od arty...

 

Tak serio to chyba sam sie zabiore za te francuzy... Siepacze niemilosierne

Ich TD z reszta tez zajebiscie szybkie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...