Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

E tam.. ja wolę T34. Lowem X tierów za bardzie nie drapniesz a amerykańcem jak najbardziej. ;> Ostatnio mausa oskubałem. A wiadomo dmg=kasa.

Dobrą alternatywą jest jeszcze kw-5 z allegro za 100zł, ma przekozak losowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki, ale nie do końca. Przeczytałem Wargaming.net i World of Warplanes dostały nominację do European Games Awards | News | World of Tanks wchodzę oddaje głosy (bynajmniej nie na WOT) patrze na wyniki , a tam gdzie się da prowadzi nasz Witcher2 więc nawet jak ktoś nie gra to niech zagłosuje na porządną polską grę.

 

Glosy oddane. Az sie usmieszek pojawia na twarzy jak nasz polski wiesiek pokonuje takiego BF3 :lol2: Smieszy mnie troche ze WG prowadzi w kategorii najlepszy wydawca, skoro duza ilosc graczy ciagle narzeka na ich zmiany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszystkie czołgi mają w miarę podobne zarobki podobno. Bo ze znajomych to raczej T34 wszyscy mają. Nie wiem czy grałeś kiedyś amerykanami jak T29/32 i czy odpowiada Ci taki styl gry. Czyli pancerna wieża a reszta papierowa, taktyka "hull up/down". Lwa to się nigdy nie boję i nawet 1v1 wyjeżdżam bez ogródek. ;>

Co do celności to działko na stocku się "troszkę" ładuje ok 15 sek., z dodatkami mam ok 12,5, jeszcze dojdą skille i będzie lepiej. No i trzeba czekać na max skupienie działa, żeby w ogóle było sens strzelać. Zalecają nim grać bardziej jako TD, ale ja nie lubię kampy i centralnie w miasto jadę itp. ;>

Kiedyś testowałem sobie czołgi prem na test serwerze i miałem mniej więcej porównanie jaki mi będzie pasował.

 

Jeszcze odnośnie T34 to gry przechodził z T9 na T8 (premium) dostał mega nerfa, ale na szczęście to co najważniejsze nie zostało osłabione - działo. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest, może nie tak niedawno ale w ciągu tego miesiąc grałem T34 premką i trafiłem na schowanego T29. No to co - wiadomo walić w uszy.. na ~15 strzałów _trafionych_ żaden nie wszedł..

 

chyba ze 3 pacze temu naprawili uszy w grze wiec nie wiem dlaczego miał byś w to strzelać ? :) trza walić po włazach

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Kopalnie 28 czerwca 2012 17:23:45

Czołg: T34

Doświadczenia: 3 020 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 93 540

Osiągnięcia w walce: Specjalista, Snajper

Spotkałem AMX 50 Foch, niestety nie ubiłem go bo mi Tiger zabrał fraga ale muszę powiedzieć, że jakaś słabizna :/ Wszystko w niego wchodzi i nie czuć strachu jak przed JagdTigerm i Ob 704

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedni napęd w E-50 ssie. Spotkałem Batmana... zaliczyłem jednym strzałem detrack, drugim zniszczenie silnika. Podpalenie mnie szczęśliwie ominęło.

 

A tu dla odmiany fajna akcja na GW Panterze :D

20120628_2037_germany-G_Panther_prohorovka.wotreplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 heh. ja dzis doswiadczylem na E75 strzalu w LFP po ktorym ubylo mi polowe mocy silnika.na szczescie obylo sie bez zaplonu. dziura zalatana zestawem naprawczym. szkoda, bo widac na to bedzie on szedl po tym patchu.   

 

za to zdobylem odznaczenie Ekspert: Niemcy. szkoda ze za ubicie ulubionej nacji :lol2:

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od soboty 30 czerwca od godziny 7:30 czasu polskiego do 3 lipca do godziny 7:00 będziecie mieli okazję uczcić pamięć bohaterów pierwszej bitwy o El Alamein. Przejedźcie się pojazdami, które były użyte w czasie pierwszej bitwy o El Alamein i skorzystajcie z następujących bonusów:

W czasie trwania tego specjala będzie obowiązywać trzykrotny mnożnik doświadczenia za pierwsze zwycięstwo każdego dnia.

50% zniżki na następujące pojazdy:

 

Niemiecki czołg średni IV tieru, PzKpfw III

Amerykański czołg średni IV tieru, M3 Lee

50% zniżki na następujące pojazdy premium:

 

Rosyjski czołg lekki IV tieru, Valentine

Rosyjski czołg średni V tieru, Matilda

 

50% zniżki na amunicję premium

Pierwsza bitwa o El Alamein | News | World of Tanks

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu bedzie młyn jak tydzien temu.

 

jakby komus znudzily sie standardowe modele pojazdow, polecam ten temat [0.7.4]Historical Realism Mod re-modelling project - World of Tanks official forum

moje E75 na wypasie. wersja sport :lol2:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 heh. ja dzis doswiadczylem na E75 strzalu w LFP po ktorym ubylo mi polowe mocy silnika.na szczescie obylo sie bez zaplonu. dziura zalatana zestawem naprawczym. szkoda, bo widac na to bedzie on szedl po tym patchu.   

 

za to zdobylem odznaczenie Ekspert: Niemcy. szkoda ze za ubicie ulubionej nacji :lol2:

 

Zestawu używam wyłącznie do naprawy działa a apteczki dla ładowniczego lub celowniczego. Silnika ani gąsienic nie naprawiam, chyba, żeby miało mnie to wyciągnąć z pod ostrzału artylerii i mam szanse uciec. Oczywiście każdy ma swój styl i dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boze. Wlasnie mialem bitwe w ktorej Jagdtiger bedac top tankiem uciekal przed innymi czolgami. W JT! Nawet Ferdi z przeciwnej druzyny postanowil sie zatrzymac i zobaczyc co JT zrobi.. UCIEKL! a potem zaczal do Ferdiego strzelac z HE zabierajac mu po kilkadziesiat HP... WSZYSCY polewali na czacie. Jakby ktos chcial sprawdzic staty to:

Player Profile Reuthman | World of Tanks

Efficiency rating: 422

 

Polecam sprawdzic jaka czesc wszystkich ~3900 bitew stanowia bitwy w czolgach premium ;)

 

Nie wierze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestawu używam wyłącznie do naprawy działa a apteczki dla ładowniczego lub celowniczego. Silnika ani gąsienic nie naprawiam, chyba, żeby miało mnie to wyciągnąć z pod ostrzału artylerii i mam szanse uciec. Oczywiście każdy ma swój styl i dobrze ;)

 

nie mam ostatniego silnika przez co pojazd nie jest wystarczajaco zwawy. zabranie 50% mocy silnika robi z niego juz prawdziwego mula. nie bylo wyjscia. na dodatek bylem gdzies tak w 1 linii :| a do domu daleko :wink:

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jonathan: z tego co pamiętam, to jest przeciętny wynik.

 

O boze. Wlasnie mialem bitwe w ktorej Jagdtiger bedac top tankiem uciekal przed innymi czolgami.

Nie wierze..

 

Dzięki, kolejny do długiej już listy ignorowanych.

Całkiem niedawno miałem bitwę, gdzie był jakiś koleś, którego miałem na tej liście. Na samym początku napisałem do teamu, że mam takiego pacjenta, ale nie pamiętam dlaczego (dwie przyczyny, które podałem: noob, albo TK). Okazało się to pierwsze i po 2 minucie już był zrobiony na cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, jak się kiedyś mieliśmy dwóch skautów w plutonie - 2801 + T-50). T-50 podjechał pod gąsienicę m103, który napisał coś w stylu "patrz gdzie jedziesz". Plankton niewiele się zastanawiał, tylko zaczął grzać w silnik tego M103, razem z kolegą z plutonu. M103 stracił cierpliwość i sprzedał każdemu z nich po jednej pigule.

Tuż po tym T-50 napisał na otawrtym "zaraportujcie m103 za teamkill", tak jakby specjalnie na taki obrót sprawy czekali. Wyśmialiśmy (na otwartym) obu szczeniaków, po czym spokojnie wygraliśmy bitwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na ten kalkulator Efficiency rating i on też na dobrą sprawę nie oddaje tak naprawdę tego jak gracz jest dobry, bo jak ktoś gra dużo niższymi tierami, a mało tierami od powiedzmy VIII w górę to ma znaczniej trudniej, żeby zdobyć tyle pkt co ktoś to gra na przemian IX i X tierami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...