Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

jak każdy wie, w skrzyni biegów jest mieszanka paliwa i nitrogliceryny, po strzale nie ma bata, musi być zapłon!

Kocham nerf e50...

 

Btw kupiłem kraba...na stocku ssie niemiłosiernie. Działo w cholerę niecelne(plus mały dmg), do gąsek i działa top z t30(też ssie celność) brak mi 20k expa prawie, chyba z tydzień będę to robił( w uj głąbów, nowe ciekawe tryby gdzie się czołgam w trybie assault pod górkę na kampinowce rulz!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 7:30 w piątek 6 lipca do 7:00 czasu polskiego w poniedziałek 9 lipca będzie trwała wyprzedaż nadwyżek produkcyjnych w czasie której będziecie mogli skorzystać z następujących zniżek:

50% zniżki na czołg miesiąca!

 

Kupcie francuski czołg ciężki VI tieru, ARL 44 za 462.500 kredytów zamiast 925.000 kredytów, po czym korzystajcie z bonusów dla tego pojazdu aż do końca miesiąca!

50% zniżki na powiększenie koszar

 

16 nowych łóżek w koszarach normalnie kosztuje 300 sztuk złota. W czasie trwania tej wyprzedaży zapłacicie za nie jedynie 150 sztuk złota! Pamiętajcie, że nie ma czegoś takiego jak zbyt wielu czołgistów do polerowania czołgów w garażu!

50% zniżki na materiały eksploatacyjne dostępne za kredyty

 

W czasie trwania tej promocji będziecie mogli taniej zaopatrzyć się w materiały eksploatacyjne dla Waszych pojazdów. Możecie kupić między innymi: małe zestawy naprawcze, małe apteczki i ręczne gaśnice za jedyne 1500 kredytów od sztuki! Polepszcie swoje wyniki w bitwie dzięki stosowaniu tanich materiałów eksploatacyjnych!

Pamiętajcie, że wyprzedaż trwa tylko do końca weekendu! Nie przegapcie okazji i zaoszczędźcie kredyty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z losowaniem map i trybow jest cos niezle dopieprzone. wiekszosc gier jakie odbylem w tym tygodniu w nowych trybach to opcja ataku. 99% tej opcji to ja w druzynie atakujacej. na Prokhorovce grałem raz w trybie obrony. powtarzam RAZ. Karelia to tez non stop atak. w Ferdasie to juz norma. nigdy nie gralem nim broniąc.

w trybie spotkaniowym 90% moich bitew to ciagle jedna i ta sama strona mapy.

najczesciej wpadam do trypu ataku, ewentualnie bitwa spotkaniowa i daleko w tyle standardowa bitwa. smierdzi to jakas teoria spiskową i ustawianiem bitew przez kalkulator. bo to nie ma nic wspolnego z losowaniem. juz w kasynie na ruletce maja lepszy algorytm.

najlepsze na koniec. jak mozna przegrac 10+ bitew pod rzad. to nie jest normalne.

 

btw. w 7.5 poza E100 TD maja dodac JPII.

Edytowane przez Sarkazm
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. spróbujmy ogarnąć temat kompani, jak będziemy przegrywać będziemy mogli mieć pretensje wyłącznie do siebie, a nie do losowo wybranej grupki graczy. Zobaczcie jak tutaj to wygląda, jest dowódca, który nie walczy a dowodzi, jest taktyka, śmiechy na TS, ogólnie spoko sprawa.

http://www.youtube.com/watch?v=RBjskDyOMKM&feature=plcp

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z losowaniem map i trybow jest cos niezle dopieprzone. wiekszosc gier jakie odbylem w tym tygodniu w nowych trybach to opcja ataku. 99% tej opcji to ja w druzynie atakujacej. na Prokhorovce grałem raz w trybie obrony. powtarzam RAZ. Karelia to tez non stop atak. w Ferdasie to juz norma. nigdy nie gralem nim broniąc.

w trybie spotkaniowym 90% moich bitew to ciagle jedna i ta sama strona mapy.

najczesciej wpadam do trypu ataku, ewentualnie bitwa spotkaniowa i daleko w tyle standardowa bitwa. smierdzi to jakas teoria spiskową i ustawianiem bitew przez kalkulator. bo to nie ma nic wspolnego z losowaniem. juz w kasynie na ruletce maja lepszy algorytm.

najlepsze na koniec. jak mozna przegrac 10+ bitew pod rzad. to nie jest normalne.

 

btw. w 7.5 poza E100 TD maja dodac JPII.

 

 

Dokładnie mam te same odczucia.Tylko ja w obronie bylem 3 razy, na campinowce raz. NA El haluf 99% gier mam z tej samej strony w trybie spotkaniowym to zaczyna być nudniejsze niż walki standardowe.

 

Panowie. spróbujmy ogarnąć temat kompani, jak będziemy przegrywać będziemy mogli mieć pretensje wyłącznie do siebie, a nie do losowo wybranej grupki graczy. Zobaczcie jak tutaj to wygląda, jest dowódca, który nie walczy a dowodzi, jest taktyka, śmiechy na TS, ogólnie spoko sprawa.

 

Raz zagraliśmy w kompanii i na tym się skończyło. Plutony też już po[gluteus maximus]dły.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam różnie strony, różne spawny. Raz jest lepiej, raz gorzej.

Wygrywałem i w obronie i w ataku, da się.

Ale...

 

Losowania są upierdliwe, np w trybie asault na campinówce w stronie atakującej byłem artą(plus inne 2) same hvy, 1 med...przeciwnik miał 5 medów i 2 lekkie, rozjechali nas najpierw jeden vk db sie stoczył w dół i podświetlił dla ich arty 4 czołgi w tym t30, padły, potem t44, pantera, type...

bez szans...

Hvy zanim się gdzieś dotoczy (poza 110 itp) to wędrująca trumna. Czas 10 min też nie pomaga. A brak zgrania i logicznego myślenia w druzynie to już nie wspomne.

 

Więc kombinacja "mm cie nie lubi" plus idiotenteam = spadek win ratio.

I naprawdę czasem mam wrażenie, że w danym dniu ktoś gdzieś włącza przełącznik i nagle możesz zapomnieć o akcjach takich jak wczoraj, bo twoje pociski latają czołgom koło du.. a nie trafiają, jak już trafią to za 0/zdjęcie gąski w 30% przypadków a w 70% ding od płaskich powierzchni i komunikaty "tym go nie przebijemy" gdy używam działa tier 10 pokroju t30, 110, e100, e50 w cel z papieru, w kufer pokroju leoparda...itp, itd...

Wczoraj kupę przypadków miałem, że oprócz tego że padałem nazwyczaj szybko(is7/4 110 penetrowany od przodu nieważne jaki kąt, ustawienie) to jeszcze na np 5 strzałów 4 celne a tylko 1 zadał obrażenia.

Patrząc w w statsy po bitwie/logger - strzałów 5, hitów 4, dmg z loggera 478 (ot taki przykład z głowy).

Pro graczem nie jestem...ale na is7/110/is4/t30 przeważnie wyciągam nieważne co sie dzieje od 2,2k dmg w górę...a tu seria bitew z dmg 0 do max 1200...

Znika gdzieś penetracja, zanika celność(celownik pełne skupienie-pocisk leci w izdu na 100m), znika dmg(ja uderzam 450, przeciwnik to samo działo prawie 600...)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos niedobijania/dobijanie resztek czołgów. Grałem T-50-2.z IS3 , Lowe itp. No to biorę się za podświetlanie. Dostałem dwa strzały i zostało mi 5% , ale co tam może jeszcze coś zrobię. Kręcę się dalej , podjeżdżam , wracam, Jak już o mnie zapomnieli to rozwaliłem jedyną artę, potem KW1 (afk) podjechałem od tyłu T-44/43 i tez wpadł na moje konto , a na koniec T32, z którym męczyli się IS3 i Lowe oraz AMX. Więc czasami lepiej jednak dobijać tegie małe g...z 5% hp. :wink2:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos niedobijania/dobijanie resztek czołgów. Grałem T-50-2.z IS3 , Lowe itp. No to biorę się za podświetlanie. Dostałem dwa strzały i zostało mi 5% , ale co tam może jeszcze coś zrobię. Kręcę się dalej , podjeżdżam , wracam, Jak już o mnie zapomnieli to rozwaliłem jedyną artę, potem KW1 (afk) podjechałem od tyłu T-44/43 i tez wpadł na moje konto , a na koniec T32, z którym męczyli się IS3 i Lowe oraz AMX. Więc czasami lepiej jednak dobijać tegie małe g...z 5% hp. :wink2:

 

Zgadza się ile to razy darowany frag mnie zabija. Ile to razy odpuszczam bo szkoda pestki albo się uganiać za niedobitkiem a później człowieka szlag trafia jak taki cię dobije ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losowania są upierdliwe, np w trybie asault na campinówce w stronie atakującej byłem artą(plus inne 2) same hvy, 1 med...przeciwnik miał 5 medów i 2 lekkie, rozjechali nas najpierw jeden vk db sie stoczył w dół i podświetlił dla ich arty 4 czołgi w tym t30, padły, potem t44, pantera, type...

bez szans...

 

Więc kombinacja "mm cie nie lubi" plus idiotenteam (...)

 

Dołączona grafika

Ja + JT na prawej flance...

Pogrzaliśmy trochę do 2xM103, Tygrysa i AMX. Jak już JT miał 100hp, a ja 300, oberwaliśmy po kulce. Za nami wesoła gromadka "snajperów" w KW-3 i stockowym tygrysie 2 :mur:

Z drugiej strony nie było lepiej.

I weź tu, graj. Wiem, że wojna nie jest fair, ale kur... na wojnie nie ma się wyboru. A to coś to nie wojna, tylko zwykłe gnojenie człowieka, który chce się po prostu rozerwać po całym dniu harówki.

Na szczęście za parę godzin wyjeżdżam... odpocznę od tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich, którzy nie grali jeszcze niemieckimi TD zachęcam do Mardera II. TD z dobrym działem, szerokim kątem skrętu lufy, mobilny. NA minus jak to w TD niskich tierów slaby pancerz.

 

Na razie mam na nim odznakę II stopnia, ale to kwestia czasu coś lepszego wykręcić. 4 kile na stock dziale ubiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No całkiem miło się nim gra, ale gdy przejdziecie na Hetzera to broń boże nie grajcie ze stockowym silnikiem, bo wszystko was wyprzedzi:D

 

Czy w ciągu ostanich kilku godzin wyłapano wszystkich noobów grających w WoT'a?? Grałem w plutonie z kumplem z 10-15 bitwe z czego tylko 2 były nie udane, a reszta to normalnie sama przyjemność, team ogarnięty, same wygrane, chciałbym, żeby tak było częściej. Cały czas po 5-6 kili(tak wiem, że ważny jest dmg, nie kille), no kolega nie miał tyle szczęścia, no ale staty i tak szły w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja akcja dnia:

 

Mapa polarna u nas w teamie T43, Ja w Wolverinie i KV-1, u nich Ferdek, ARL i dwa jakieś czołgi i arty, których nie pamiętam. ARL przejmuje bazę jest już 90% nasz T43 killuje im artę, a ja poświęcam swój żywot by zresetować ARLa, ładuję HE wyjeżdżam i reset. Pozostałe dwa czołgi zaczynają przejmować i przy stanie 2 vs 4 wygrywamy ^^

 

Na mapce lotnisko:

 

Jadę E75 od dołu na lewo i trafiam na IS-4 i KV-3 to klepię F7 by ktoś mnie ubezpieczał bo jestem sam i nic. IS-4 wyłapał 2 pestki ale nadjechał support dla niego i musiałem bronić się przeciwko 2xE75, Tiger P, IS-4 i KV-3. Mimo, że waliłem F7 zero reakcji teamu. Wytrzymałem 5 minut w tym czasie 2 flanka wybiła pozostąłych i zorientowali się, że chyba trzeba wracać.

 

Swoją drogą dziwna rzecz nabiłem wczoraj wszystkie czołgi za pierwszym razem ale gdy przeskoczyłem na niemieckie HT już tak kolorowo nie było i mimo, że miałem zajebiste akcję i VK4502A zatrzymałem IS-8, KV-4, KV-5 to przegrana :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Ruinberg 7 lipca 2012 12:21:34

Czołg: GW Typ E

Doświadczenia: 1 494 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 16 740

Osiągnięcia w walce: Lew Synaju

 

Ktoś wie za co otrzymuje się takie osiągnięcie?

 

P.S Znalazłem:

 

Zniszcz co najmniej 100 czołgów z serii IS i czołgów opartych na zawieszeniu IS: IS, IS-3, IS-4, IS-6, IS-7, IS-8, ISU-152, Obiekt 704, Obiekt 261.

 

A propos osiągnięć to znalazłem coś takiego jak "Nietykalny" -Przetrwaj co najmniej 5 bitew bez przyjmowania jakichkolwiek obrażeń. No to potem roi się od kamperów ;)

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wina kacapów, ale grałem dziś chyba z 20 meczy e-50 - żadnej wygranej... I każdy mecz to sroga porażka, naprawdę ostro. Chodzbym zrobił 3 k dmg to i tak wszystko jak krew w piach. Podobnie z innymi czołgami. W ciagu poltorej godziny stracilem 150k na naprawy, żeby nie pare meczy m4 marderem i pz IV to bylbym z 200k do tylu. Na dziś dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos osiągnięć to znalazłem coś takiego jak "Nietykalny" -Przetrwaj co najmniej 5 bitew bez przyjmowania jakichkolwiek obrażeń. No to potem roi się od kamperów ;)

 

Tia jak widzę kogoś z tym osiągnięciem to w 95% jest to elita wśród noobów.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj jadąc T34 zadałem IS-3 śmiertelnego strzała za 1500, krytyk w ammo racka. ;>

 

Btw tego filmiku powyżej to kumpel gra właśnie w tym klanie i jest jeden gościu 5-60 lat, który ma odblokowane wszystko co się da w drzewku technologicznym. :D Old-nolife. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord, dzisiaj jadąc Ferdim dostałem strzał od IS 7 za 975 dam i nie [ciach!]lcie mi głupot że max dam od IS7 to 640 dam.

 

Replay or it didn't happen.

 

Co do przegranych bitew; nowe tryby rozgrywki przerosły spokojnie 80% graczy, nowe czołgi w połączeniu z wakacjami przyciągnęły do gry ludzi o wątpliwych umiejętnościach. Jeśli ktoś interesuje się Wotowskimi statystykami: http://forum.worldof...ost__p__2198257 umiejętności ponad 50% graczy wołają o pomstę do nieba, około 30% gra jak przeciętny Kowalski, a na pozostałą garstkę można najczęściej liczyć.

 

Ja już nawet gwiazdek nie zbijam jeśli nie mam plutonu, bo wygląda to jak wygranie olimpiady. 1 vs 15 vs 14 >.> A i wtedy bywa, że we dwóch trzeba wybić przynajmniej połowę wrogiego teamu i liczyć, że debile w naszym nie zginą za szybko. Takiej ilości głupoty dawno nie widziałem w grze komputerowej.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu racja. Wy rozważacie o tym czy aby nie odinstalować, a mnie conajwyżej nachodzą chęci zainstalowania wota ;] Uwolniłem się i jestem happy. Ale temat wciąż czytam..jakoś tak cieżko do końca odejść :D

A propo no-lifeów, wciągnąłem w to kiedyś kumpla, po m-cu zaczął się z ojcem kłócić o kompa i granie w wota. Jedno konto, wieczorami kumpel a od 16 ojciec grywa. Nie wiele im chyba już zostało to odkrycia wszystkiego na 100%. Najciekawsze że to jedni z najgorszych graczy z jakimi miałem okazję współpracować :-D Ale w tej grze żeby jeździć iX tierem nie trzeba umieć, tylko mieć czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miec czas. albo kase i troche mniej czasu. ogolnie najlepiej to i to Dołączona grafika

ja wczoraj w ogole nie gralem, przepadl exp x2. bo jak sobie pomyslalem ze pol dnia zajmie mi zdjecie gwiazdek na 8 czolgach to dostawalem palpitacji. a tak na spokojnie minal dzien Dołączona grafika

za to dzis nie popuszcze Dołączona grafika

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu racja. Wy rozważacie o tym czy aby nie odinstalować, a mnie conajwyżej nachodzą chęci zainstalowania wota ;] Uwolniłem się i jestem happy. Ale temat wciąż czytam..jakoś tak cieżko do końca odejść Dołączona grafika

 

Ja przestałem grać po wejściu 7.3, jak już dostałem wszystkie gratisy przewidziane i jakoś nie tęsknię za tą grą. Aczkolwiek na pewno odpalę ponownie jak się pojawi drugie drzewko niemieckich TD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...