Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

SU-85 odpada 107mm

T-28 odpada 85mm

Już w garażu, bez załogi za to z odpowiednim obciążeniem ;)

 

Churchila bym nie kupował, działo badziew. T-25 też jakiś szczególnie porywający nie jest, miękki med. Tyle to można zarobić na dobrze wygrindowanej arcie albo dobrym V tierze. Nie widzę sensu gry czymś takim dla kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy odkryte, ja wbiłem na test i miałem 19k Free Expa, pomimo, że T-28 nie mam w garaźu.

 

Chyba pozostaje mi ciułać złoto z kodów aż uzbieram na tego Lowe'a albo T34, liczę, że jak wyjdzie WoWp to z wspólnego złota będzie mnie stać:D

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla kasy, to tier VIII, wszystko niżej to raczej popierdółki w sensie ekonomicznym, o słabej stopie zwrotu. Pomijam tier 2 i 3, gdzie takim Tetrarchem czy T-127 się fantastycznie trolluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy odkryte, ja wbiłem na test i miałem 19k Free Expa, pomimo, że T-28 nie mam w garaźu.

 

Chyba pozostaje mi ciułać złoto z kodów aż uzbieram na tego Lowe'a albo T34, liczę, że jak wyjdzie WoWp to z wspólnego złota będzie mnie staćDołączona grafika

 

Ale powiedzmy F-30 miałem odkrytą na KW a nie na T-28, to też dostanę tego free xp ? Trochę bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedzmy F-30 miałem odkrytą na KW a nie na T-28, to też dostanę tego free xp ? Trochę bez sensu.

 

To nie jest ważne, na czym miałeś ją odkrytą - to przecież ten sam moduł. Ja też odkryłem na KW, w T-28 nie mam odkrytego poprzedzającego działa 76mm, a expa dostałem.

 

@kiisiio - tylko weź poprawkę na to, że 85mm dostało buffa, a do tego zmniejszył się rozkład tierów, więc supermocne działo nie jest absolutnie niezbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramatyzujecie... pojeździłem trochę tym niby znerfionym SU-85 i gra się bardzo dobrze. Działo jest szybkie (nominalnie 10 strzałow/min), całkiem celne i nie ma problemów z penetracją, a zadaje 150-200 obrażeń na strzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, po 10 fragów mam właśnie na Su-85, 38H735 i T-127.... na Tetrarchu jeszcze się nie udało, ale obiecuję poprawę :D

 

Ale jak na to popatrzeć z drugiej strony to Su-85 jest jedynym nie premium tankiem z takim wynikiem.. ech.. dobrze, że Su-100 ze 122 gra mi się ostatnio równie fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, po 10 fragów mam właśnie na Su-85, 38H735 i T-127.... na Tetrarchu jeszcze się nie udało, ale obiecuję poprawę Dołączona grafika

 

Ale jak na to popatrzeć z drugiej strony to Su-85 jest jedynym nie premium tankiem z takim wynikiem.. ech.. dobrze, że Su-100 ze 122 gra mi się ostatnio równie fajnie.

 

Ja dla odmiany jedyne 10 fragów zrobiłem na nowym KV-1 Dołączona grafika

Yyyyy bitwę przegralismy :]

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy moze wejsc 7.5? bo pimiedzy AMX40 a AMX12t a chca wrzucic jeszcze jednego tiera i chyba musze przycisnac Dołączona grafika

 

Już jest test nr2, więc dużo czasu nie zostało, stawiam na max tydzień.

 

Swoją drogą, ten nowy ELC AMX wygląda, jakby miał randkę z walcem, płaski jest niesamowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zrobią to ja kończę przygodę z tą grą, jest to ostatni pojazd, którym przy dobrej taktyce można bezstresowo walczyć z lepszymi pojazdami.

 

PzIV to jeden z moich ulubionych czołgów i faktycznie można nim stuknąć VIII tier, Ale po paczu to tylko w plutonie będzie można, więc działo z niego też raczej zdejmą, bo jak nie to będzie kiler w swojej klasie ;)

 

Ale przecież pozostaje KV-2 który jest obecnie najmilszym wymiataczem małych dużych pręgowanych i łaciatych do 8 tieru, a i 9 np. M103 zdarzało mi się nieźle oskubać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak gra artylerią przeciwko wysokim tierom.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Wogóle śmiechowa gra, na samym początku t-50 zespotował IS-7'ke któremu po pierwszej salwie arty zostało 17%. (po naszej stronie byl jeszcze M40/43 i GW Tiger)

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie się zgłaszać to życzę powodzenia:)

 

EDIT: Ciekawe ile WG zarobi na goldzie przy takim turnieju, podejrzewam, że liczba drużyn będzie spora co spowoduje, że i trochę złotych pestek zostanie wystrzelone.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic. bedzie na tym samym tierze co JPII. podobno docelowo z Tigera P i przez Ferdasa ma byc przejscie do TD. tak wynika ze screenow przyszlych drzewek.

poki co z JP do Ferdasa i JPII za tyle samo expa.

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic. Zostanie "wysuniety" z linii ale dalej bedzie miedzy JagdPanther a JagdTiger. Rownolegle do niego (a dokladniej w jego miejsce) trafi JagdPanther II. Dodatkowo bedzie przeskok z Tigera P do Ferdiego (bo to w sumie to samo podwozie) i jesli masz jakikolwiek exp nabity na Ferdku Elite to zostanie przesuniety w calosci do JagdTigera.

 

Drzewko: http://worldoftanks.eu/dcont/fb/media/art/tank_trees/germany_tree_full%28eu%29-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że WG zrezygnowało już z sturmtigera :P Ostatnio odnoszę wrażenie, że oslabili is'a-7. Jakby więcej wchodziło w górną część jego dzioba :S Swoją droga przejście z Tygrysa p na Ferdka będzie dosyć kosztowne (150k expa piechotą nie chodzi).

 

Wystukane za pomocą mojego SGS 3

Edytowane przez kacp3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze jeszcze raz. Ktos bylby chetny na udzial w Ural Steel? (turniej wot)

Ogolne zasady:

- maksymalnie 8 tier

- 7graczy + 3 rezerwowych

- maks. 42pkt tierow na team

- dozwolone premium dodatki (czolgi, amunicja, itp)

- zawody w dniach 2-10 sierpnia

 

Jak cos to piszcie PW albo tutaj to mozna by wystartowac Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...