Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

1. Pantera II lepsza z 75/100 czy 88/71

W sensie koszt pestek / celność a zyski z obrażeń.

Pytam żebym nie miał takich jaj jak na VK z tą 88.

 

2. Jakie modyfikacje najlepiej w niej montować?

Wiatrak, stabilizator, dosyłacz?

Edytowane przez Szawel
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat, jak w E-50 bawiłem się z T34 i KW-5 w akcji, która tutaj by miała replay :mur: :mur: :mur:

 

Najśmieszniejsze, że chwilę wcześniej padł mi net i myślałem, że to przez to - poszedł szybki restart sieciówki, routera i gry... a tu dalej Zonk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kiedyś narobiłem 1mln shermanem, to już miałem dość tej gry, a co dopiero 2mln o_0 ?

 

Jeżdzi ktoś amx17/90 po patchu, warto odkryć za free exp 90mm? Bo zwykłą 75 nic nikomu nie mogę zrobić ... źle zrobili, że przesunęli w górę te czołgi ;/

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie działko ma on niczego sobie. Jednak dziś cały dzień albo mam pecha na takie losowania, albo w klasach 8-10 grają sami idioci. Miałem dzisiaj może 6 sensownie rozegranych rund. Reszta to albo kampa albo pęd w jedną stronę zostawiając arty lub bazę pustą.

Ja wiem, że HT tier 9-10 ruchawe nie są zbytnio, ale żeby kampić tym w krzakach z tyłu planszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend expiłem Ferdka... konkretnie najlepsze działo. Ze 105-ką jest to co najwyżej średni TD. Szczerze mówiąc dużo przyjemniej grało mi się JagdPantherą z 88-ką.

Ferdek vel Elefant ze stockowym silnikiem jest wolny jak słoń. Dwa razy niestety poległem w bliskim starciu z T-50-2 i nowym ELC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze nowe Tdeki francuskie Ace 46,48 bardzo dobre bardzo szybkie nie jeden cwaniaczek się zdziwił że nie można tego objechać. Nawet w t-44 kiedy zobaczył że nie przelewki uciekł ale go dogoniłem i ubiłem.

Naprawdę dobrze się nimi gra tylko trzeba przejść przez piekło niższych tierów bo lipa totalna ale już ac 46 daje frajdę z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłem wczoraj GW panterą AC MLE '48 w 1v1. Byłem ostatni vs 7 kolesi. Chciałem niniejszym podziękować wiatrakowi na wzgórzu kampinovki za perfekcyjną osłonę przeciwko artylerii, oraz całemu jego teamowi - za niebywałą precyzję strzelecką m.in. trzech artylerii, KW-3 oraz T28 (krwa, jakim cudem oni wygrali?).

Miałem 10 hitów na 14 strzałów... Dobił mnie dopiero E-50, jak pojechałem zresetować bazę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kiedyś narobiłem 1mln shermanem, to już miałem dość tej gry, a co dopiero 2mln o_0 ?

 

Jeżdzi ktoś amx17/90 po patchu, warto odkryć za free exp 90mm? Bo zwykłą 75 nic nikomu nie mogę zrobić ... źle zrobili, że przesunęli w górę te czołgi ;/

 

Do konca weekendu dobilem juz do prawie 3 mln :)

 

Po czym stwierdzielem, ze wywalam GW Panter i M103 i kupilem T110.

 

Dzisiaj znowu farmimy bo trzeba na IS-3 i VK4502 zebrac.

 

PS. Przy okazji 20 epkow gundama obejrzalem na drugim monitorze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą nasza arta dostała od innej arty centralnie pestkę i okazało się, że pojawiła się nowość po naprawie strzałów za zero w paczu 0.7.5 a mianowicie strzały od arty w artę za zero.... Ciekawe co jeszcze nam zaserwują, uprzedzając pytania nie nie miał zniszczonego żadnego modułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba mam jakiś koszmar. Od wczoraj co losowanie, to 50% moich ginie w pierwszej minucie. Najczęściej na początku lecą tier IX i X.

Reszta potem to tylko kwestia czasu. Najdłużej żyje arty, bo zwykle nie ma spotera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...