Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą nasza arta dostała od innej arty centralnie pestkę i okazało się, że pojawiła się nowość po naprawie strzałów za zero w paczu 0.7.5 a mianowicie strzały od arty w artę za zero.... Ciekawe co jeszcze nam zaserwują, uprzedzając pytania nie nie miał zniszczonego żadnego modułu.

 

Podobne akcje się już wcześniej zdarzały, tzn. nie było strzałów za zero z HE, ale bywało że taki delikwent obrywa np za 20pkt z 150mm HE i wyższych kalibrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0hp szot nie tak dawno chyba na mnie ktoś zrobił. Usłyszałem dźwięk, jakby mi ktoś z grubej berty pojechał, po czym nie ucierpiało dosłownie nic. Nie wiem tylko z czego - czy jakieś działo z czołgu 9+ tieru, czy od artylerii.

 

 

 

Tymczasem radosne <span style='color: red;'>[ciach!]</span>a mać Dołączona grafika

Równowaga musi być:

E-50 gra mi się wręcz wybornie, jest tylko jeden szkopuł: mam jedną wygraną bitwę dziennie + całe stado takich, w których 3/4 killi dla mojego teamu robię ja... i na tym się kończy.

 

A teraz lekcja matematyki dla moich topowych medów:

- mam win ratio w całej grze na poziomie 53%

- na Panterze II mam 60% zwycięstw

- na E-50 mam 45% zwycięstw.

- średnie ratio z tych dwóch czołgów to 52,5%, zaokrąglając według zasad matematyki, tudzież funkcją round(), wychodzi jak w pysk strzelił 53%.

 

Wnioski:

- zacznę grać Panterą II jak debil - ratio mi spadnie do 45%

- zacznę grać jeszcze czymś innym w podobnym stylu... może KW-3?

- na E-50 będę dostawał normalniejsze teamy i ratio podskoczy powyżej 50%

 

-==-=-=-=-=--=-==-=-=-=---=-==-==--

Podsumowanie dnia dzisiejszego:

10 bitew (myślałem że 9, ale jednak 10) na E-50.

1 (JEDNA!!!) wygrana.

9 przegranych.

Przegrane wyglądają tak (jeżeli ktoś ciekawy):

http://www.mediafire.com/?r83n0e1k3a1vyig

ciach!icy można dostać.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez mam dosc.

Albo trafiaja sie lemmingi co jeden za drugim jada jak kretyni i zostawiaja jedna strone bez wsparcia.

Albo arta ktora kreci sie jak fryga i nic nie zdziala tak jakby klienta jaja bolaly.

Ogolny brak wspolpracy.

Co z tego ,ze tluke sie z dwoma przeciwnikami majac za plecami kilku ogladajacych.

Po jakims czasie gine bo ogladajacy uciekaja widzac przeciwnika nadjezdzajacego za moimi plecami.

Nie jestem jakims super graczem ale chcialbym trafic na kogos kto zagra w zespole, a takich jest malo.

Chwilami mam ochote nawsadzac takim delikwentom od roznorakich "wujkow" itp. ale to i tak nie pomoze.

Wiem, ze ja tez popelniam mase bledow ale staram sie zawsze pomoc druzynie a ostatnie potyczki tocza sie zazwyczaj bez ladu i skladu.

Zaczyna to juz byc nudne.

Edytowane przez pablo.k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mialem mega mecz T110 - postrzelalem sie z m103 wspieranym przez dwoch kolegow t8 , m103 zostal na kilkunastu procentach a dwoch innych skasowalem ale zostalo mi 300 hp, uszkodzona gasienica i silnik tak ze ledwo jechalem - nagle wyjezdza mi jadtiger zza rogu - nie udalo sie uszkodzic gasienicy tak by sie zablokowal wychylony no to mysle po mnie - a tu ding no to fajnie jeszcze z 400 dmg wbije, strzelam , on tez ding i znowu potem go wykonczylem, wypelzam zza rogu a tu bum pestka od m103 i ding no to go dobilem ;)

 

Potem mnie francuskie spg dobilo jak zajezdzalem w zawrotnym tempie pozycje gw tigera schowanego przed reszta druzyny za budynkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam czytać te wasze spiskowe teorie dziejów, jak to zły MM wrzuca was w takie bitwy abyście na pewno przegrali.

 

Poczytajcie w wiki o MatchMakingu: http://wiki.worldoftanks.eu/Battle_Mechanics#Matchmaking

 

The selection of the battle tier you fight in depends on the amount of players available for each battle tier and is otherwise random.

To jest gra multi gdzie połowa graczy to niedzielni kierowcy czołgów.

 

P.S. Mam kumpla, który na M18 Hellcat ma rozegranych przeszło 1000 bitew i W/R 73%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam czytać te wasze spiskowe teorie dziejów, jak to zły MM wrzuca was w takie bitwy abyście na pewno przegrali.

 

Poczytajcie w wiki o MatchMakingu: http://wiki.worldoft...ics#Matchmaking

 

 

 

To jest gra multi gdzie połowa graczy to niedzielni kierowcy czołgów.

 

P.S. Mam kumpla, który na M18 Hellcat ma rozegranych przeszło 1000 bitew i W/R 73%.

 

I co chcesz powiedzieć ze taki kierowca czołgu z X tieru to niedzielny kierowca? Żeby dojść do X tieru trzeba rozegrać te kilka tysięcy bitew, a to już daje przez rok kilka bitew dziennie.

 

BTW: Od siebie dodam ze najbardziej ogarnięci gracze to tier 6-8, ale to tylko moje spostrzeżenie.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczba rozegranych bitew nie świadczy o jakości gracza. Jak ktoś nie ogarnia to nawet 20k bitew mu nie pomoże, a takich graczy jest pełno.

 

Żeby dojść do tier X bystremu graczowi wystarczy 1300-1500 bitew (biorę pod uwagę potrzebny exp). Z premium będzie szybciej.

 

Trochę aktualnych statystyk z serwera EU:

 

Statistic was parsed at:

06.08.2012

Total Players:

4 192 179

Active players in the past week:

491 092

Players in Clans:

186 886 (4.458%)

Players with more then 1000 games:

457 174 (10.905%)

New players registered in this month:

50 075 (1.194%)

 

The number of vehicles per level for the entire server

 

Level: 1

6 267 539 (19.8 %)

Level: 2

7 778 326 (24.57 %)

Level: 3

5 951 033 (18.8 %)

Level: 4

4 025 576 (12.71 %)

Level: 5

2 703 579 (8.54 %)

Level: 6

2 012 759 (6.36 %)

Level: 7

1 381 809 (4.36 %)

Level: 8

930 610 (2.94 %)

Level: 9

407 434 (1.29 %)

Level: 10

203 480 (0.64 %)

 

I na deser:

 

75% graczy ma średni exp poniżej 400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś mod pokazujący statystyki graczy na czołgu biorącym udział w bitwie?

Jeżeli ktoś ma na niego namiary, proszę o info. Mod podający średnie ratio dla gracza zostanie użyty w ostateczności. Dzisiaj wieczorem uruchamiam mały eksperyment, tylko wcześniej zabezpieczę sobie kasę.

 

 

Chwilami mam ochote nawsadzac takim delikwentom od roznorakich "wujkow" itp. ale to i tak nie pomoze.

 

Wczoraj, już śmiejąc się do rozpuku w trakcie rozjeżdżania naszego teamu (dwa jedyne kille dla nas to ja + ogarniający w miarę AMX, który mi pomógł, zanim rozjechało nas 6 przeciwników), zobaczyłem na ekranie komunikat "Wracać do bazy" naszego IS-8.

Odpisałem mu "przecież jesteś w bazie"... Bo był. Razem z 8 innymi HT - brakło im miejsca za kamieniami i budynkami, ściskali się i blokowali nawzajem. Przeciwnicy oflankowali ich, a artyleria dobiła (uprzednio łojąc naszą artylerię, która nie zmieniała pozycji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj syn ma średni exp 393 zdaje się...eff 760. top tank to t29/tigr p

a czasem gra o wiele lepiej niż wiekszość zje... ktorych widziałem w moim walkach, jak ma wenę to robi po 5 kili truchłami pokroju t-25

gra bez prem...raz zrobiłem bład kupiłem mu prem i pół miesiąca poszło w piach

a

syn ma tera 7 lat, gra w to(wcześniej na moim koncie) od startu oficjala na eu, na swoim koncie ma koło 3k bitw a konto założone w grudniu.

Niski eff...bo gra niskimi tierami, probował też arty, męczy td usa nisko lvl, a dodatkowo czesto za szybko strzela, zanim celownik się zbiegnie(nie jak siedzi np w kw-1s, tu czeka), czasem se postrzela w krzaki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mu spokoj. Co drugi post trolluje ;)

 

Sobie jade dzis w IS8 i naprzeciw mnie wyskakuje IS7. Sprzedaje bombe w dolna plyte. "We've hit them hard". Za 0 dmg. Wpisalem na chacie "Lucky". Strzela we mnie.. ding. Pomyslalem sobie ze teraz mu pokaze. Wyjezdzam, strzelam w dona plyte "Penetration!". Za 0 dmg. Na chacie zrobilo sie wesolo. Oddal mi za ponad 450. Wiec szybko wyskoczylem, strzelam w plyte "That's gotta hurt". Za 0 dmg. Koles wyjechal na wprost mnie i... stoi. Strzelam wiec w plyte po raz czwarty. "Punched right through their armor". W tym momencie dojezdza do mnie Ferdek ale dostaje od IS7 komende "stop". Strzelam po raz piaty... weszlo za prawie 500. Kara spadla na mnie szybko.

 

Z tego miejsca chcialbym wszystkim ktorzy pracowali nad ostatnim patchem 0.7.5 przeslac karnego kutola. Wsadzcie go sobie gdzie lubicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę, że ludzie mają mega problem z Super Pershingiem.

Za zero wchodzi w nie tyle, że jeżeli w teamie jest Maus i SP, steel walla dostanie SP Dołączona grafika

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę, że ludzie mają mega problem z Super Pershingiem.

Za zero wchodzi w nie tyle, że jeżeli w teamie jest Maus i SP, steel walla dostanie SP Dołączona grafika

 

Nadziałem się na SP jadąc pershingiem z najlepszym działem (słabe to to) i faktycznie musiałem się nieźle nagimnastykować żeby go trafić nie za 0 dmg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretny patch się szykuje. ;>

 

Trawienny coś tam wspominają o końcu sierpnia, początku września. Przecież nie kazali by czekać aż pół roku na kolejną cyferkę.

Może nowy system renderowania to wsparcie dla więcej niż jednego rdzenia ? Oby to nie były tylko wizualne "eye candies".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nową gałąź sowieckich niszczycieli czołgów:

  • SU-100M-1 (tier VI)
  • Uralmash-1 (tier VII)
  • SU-122-44 (tier VIII)
  • SU-122-54 (tier IX)
  • Object 263 (tier X)

No to pewnie któryś z 5/6 tieru będzie wymieniony na nowy i warto go będzie mieć w garażu, choćby dla dodatkowego miejsca. Tak czy nie ?

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, w garażu zagościł Ferdek i Tiger P. Gra się coraz przyjemniej tym i eff rating powoli w górę idzie [1170 obecnie, więc szału nie ma, ale dopiero 1790 bitew na karku]. Gorzej, że po Tigerze P na 8. tierze jest VK 4502 - ze specyfikacji gorsze toto od poprzednika... Jakie macie doświadczenia z tym wynalazkiem?

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...