Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ferdi z topowym działem daje przepotężną radość z gry, a eff leci w górę jak rakieta. Pochwalę się dzisiejszą bitwą (jedna z najlepszych w karierze):

http://zapodaj.net/f...d307b3.jpg.html

http://zapodaj.net/d...e975c2.jpg.html

 

Dostał już ktoś z Was medal Fadina? To za zniszczenie ostatniego przeciwnika na polu bitwy ostatnim nabojem w czołgu Dołączona grafika Mniemam, że raczej często nie ma to miejsca...

 

Jutro JagdTiger w garażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam medal Fadina i to od bardzo dawna. Zdobyty jakąś niskiego tieru artą. Co ciekawe sytuacja była o tyle ciekawa, że dodatkowo gościa straciłem z pola widzenia i ostatni strzał oddałem w ciemno Dołączona grafika

 

Bardzo polecam lekcję gry na przykładzie T-62A minus, że po rusku, ale można się domyślić jeżeli ktoś nie zna języka, naprawdę kawał dobrej taktyki:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=jlw-D1Iz1Z0&feature=player_embedded#!

Przykłady zaczynają się od 5 minuty.

 

edit: Jako, że nie umiem grać francuzami tym ciekawsza jest udana walka:

Zwycięstwo!

Bitwa: Fiordy 18 sierpnia 2012 03:17:54

Czołg: AMX 50 100

Doświadczenia: 5 517 (x3 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 52 726

Całość polega na dynamice, prawidłowej taktyce i wsparciu 2/3 czołgów w czasie przeładowania. Bardzo ładna gra gdzie w czterech zrobiliśmy różnicę. Sam bym nic nie osiągnął. Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpusc sobie 122mm , penetracja jest za niska na ten tier juz przez to przechodzilem. (ale odkryc tak czy tak musisz, bo te dziala beda wymagane przed BL10)

Uzywaj derp guna + HE i to niestety az do BL10. (ktory to pozniej wynagrodzi ci cala mękę)

 

Mękę? Mi się z tym bardzo fajnie jeździ.

 

Dostał już ktoś z Was medal Fadina? To za zniszczenie ostatniego przeciwnika na polu bitwy ostatnim nabojem w czołgu

Mam na Marderze II. Tak jak i maxymili - ostatni strzał na ślepo (w Bisona). Żeby było weselej, w tej samej bitwie wpadł Top Gun i Scout :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz od zatrzęsienia świeżaków w premkach, przynajmniej nie trzeba się za dużo z nimi gimnastykować. ;p

 

Jako świeży posiadacz Lwa za dychę z paczki czipsów, mogę potwierdzić znaną prawdę ludową: Löwe dies first.

Aczkolwiek na pierwszej bitwie nim zrobiłem odznakę Majstra i zarobiłem 90k kredek... jedyny dmg jaki zgarnąłem, był od mojego własnego teamu :lol:

 

Jest ktos kto ma i T34 i Lowe i moze je porownac pod kazdym wzgledem? Bede robil ostatnia galaz w niemieckim Tiger P => Maus i przydaloby sie zaloge wykoksic na 100% zanim bym ich wsadzil do Tigera Dołączona grafika a przy okazji zarobic troche szmalcu Dołączona grafika

 

T34 ma pier...nięcie z działa odpowiednie dla 9 i 10 tieru. Jak się go nie upilnuje i przepuści za jakaś osłonę, skąd wystawi tylko wieżę, to potem jest płacz i zgrzytanie zębów.

A Lew to Lew. Muli przy ruszaniu - w celach eksperymentalnych zalałem mu Vpower 100, ale niewielka różnica, więc wywaliłem. Aaa, no i działo ma 230+ peny, co owocuje mniejszą ilością dingów, niż z KT. Dla mnie to taki wariant przejściowy między KT a E-75... tier 8,5 :lol:

Jeszcze jeden z nim problem jest taki, że większość (nawet nieogarów) wie gdzie do niego strzelać.

 

Dostał już ktoś z Was medal Fadina? To za zniszczenie ostatniego przeciwnika na polu bitwy ostatnim nabojem w czołgu Dołączona grafika Mniemam, że raczej często nie ma to miejsca...

 

Jutro JagdTiger w garażu.

 

Dostałem na Hummelu. 1v1 na Fisherman's bay i owacje na stojąco od teamu :lol:

 

JT to taki deko przerośnięty Ferdas. I mam wrażenie, że 9/10 tiery średnio się go boją. Na pewno mniej, niż Ob704.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JT to taki deko przerośnięty Ferdas. I mam wrażenie, że 9/10 tiery średnio się go boją. Na pewno mniej, niż Ob704.

 

i bardzo dobrze ;D bo obecnie JT jest lepsze niz 704 a jak sie gra nim jak chamburgerem to każdy tank w grze można zjechać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał już ktoś z Was medal Fadina? To za zniszczenie ostatniego przeciwnika na polu bitwy ostatnim nabojem w czołgu Dołączona grafika Mniemam, że raczej często nie ma to miejsca...

 

Łatwo zdobyć Fadina. Bierzesz KV ładujesz 152 i ok 5 naboi i masz olbrzymią szansę na zdobycie tej odznaki. Za to bardzo ciężko dostać zagończyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zagończyka a Fadina nie, z tym, że nie nastawiam się i kombinuje by zdobyć jakąś odznakę. Zagończyka dużo osób robi na kompaniach, drużyna trzyma ostatniego wroga z dala od bazy i capuje sobie ktoś wcześniej nie wykryty zazwyczaj artą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno WG maczalo w tym palce. a konkretnie wprowadzili zapis, ze gifta moze dawac konto z rozegranymi bitwami.

tyle ze to odnosi sie do tankow hm. a golda nie wiem w jakiej postaci sie daje.

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze ;D bo obecnie JT jest lepsze niz 704 a jak sie gra nim jak chamburgerem to każdy tank w grze można zjechać Dołączona grafika

 

O'Rly?

Ob704: For last two weeks winratio 53.34%

JgTiger: For last two weeks 49.74%

 

Na serwerach ruskich i amerykańskich statystyki bardzo podobne. W starszych patchach to samo.

 

Łatwo zdobyć Fadina. Bierzesz KV ładujesz 152 i ok 5 naboi i masz olbrzymią szansę na zdobycie tej odznaki. Za to bardzo ciężko dostać zagończyka...

 

Też mam, ale nie mam pojęcia kiedy to zdobyłem Dołączona grafika

Edit: sprawdziłem, hummelem i już wiem kiedy Dołączona grafika ciekawa bitwa, skończyło mi się ammo i pojechałem capować a gość drugą stroną też artą też ostatni, tylko jakąś wolniejszą, S-51 czy coś w tym stylu Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystajac z promocji chcialem kupic rammer do haubic duzego kalibru. z mysla o arty ktora odkrylem, ale jeszcze nie kupilem. niestety wydaje sie to niemozliwe, bo nie mam pojazdu w garazu. moze ktos potwierdzic tą durną opcje?

 

// ee smiga. cos sie w opcjach sklepu pogmeralo.

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza bitwa jaka miałem na premium tanku i to właśnie na T26E4, ten czołg dużo może przyjąć z przodu :)

 

Zwycięstwo Murowanka 19 sierpnia 2012 20:43:33

Czołg T26E4 SuperPershing

Doświadczenia: 1 809 Kredytów: 130 246

Osiągnięcia w walce: Wsparcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS z mojej drużyny chciał zniczyć mojego SuperPershinga. W 7 strzałów w przód, bok i tył dostałem całe 20 dmg. Strzelał z HE. Dzięki temu wykazałem się opanowałem i ani razu do niego nie strzeliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak mechanizmy tej gry potrafią wnerwić. Przegraliśmy bitwę, ale przez, jak to nazwać, pecha, zaliczyłem kolejną nieprzetrwaną. Całe stado lemingów poleciało okupować flagę, a my, biedne dwie arty zostaliśmy bez obstawy. Zdjąłem trochę HP jednemu T-62A i schowałem się przeładowując. Wynurzyłem zza winkla, przywaliłem jeszcze raz i....został mu 1HP co oczywiście skończyło się moją śmiercią. W desperacji miałem nadzieję że zdążę go staranować i...może jakoś :-D Ale do cholery...1HP?! Takich cyrków kiedyś nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...