Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

O'Rly?

Ob704: For last two weeks winratio 53.34%

JgTiger: For last two weeks 49.74%

 

Jak ktoś umie nim grac... w lowe masz 46% win ratio a to nic nie znaczy ;D bo 90% graczy w lowe ma eff na poziomie 800 i mniej ;) ale Ci co maja większa eff to zazwyczaj maja lepsze WR ;) 704 nie ma żadnego miejsca którym może odbijać chyba ze jesteś downem i strzelasz w jarzmo ale zostawmy ta kwestie... JT ma i jak grasz nim jak Tankiem Typu T30 itp to 704 nie ma szans ;) o to mi chodzilo ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wielkie, za miękkie, za słaby ogień. 10s przeładowuje, no to jeszcze ujdzie. Działo to największa zaleta tego TDka, celne, szybko łapie cel, niezła penetracja i za mały trochę dmg. Dlatego JT biorę na pierwszy ogień najchętniej walę w niemożliwe od ukrycia boki, ale i z przodu potrafi łyknąć parę pestek od takiego T34, nawet z 300 metrów. Ob.704 jest przede wszystkim lepiej wyprofilowany i niższy. Już na tym zyskuje sporą przewagę. Działo BL-10 ma wyższe penetrację i dmg, ale wolniej łapie cel i ma mniejszą celność. Statystyki trzech serweów są zgodne, Ob.704 lepiej sobie radzi, a owszem, widziałem koksów po 60% winratio w JgTigerach. Tak, bardzo dobrze nimi grają, ale tacy są też w Obiektach.

 

Zresztą z 5 TD IX tieru różnych nacji JgTiger statystycznie jest najgorszy, Najlepiej wypadają Ob i oba amerykańce.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano niestety po 20 bitwach na JgTigerze stwierdzam, że szału nie ma (stock co prawda, ale szans na wielką poprawę po wymaksowaniu nie widzę). Za wolny jest, te 250mm z przodu nic nie daje na IX/X tierze (wolałbym mniej, ale szybszy obrót i jazdę w tył). Na dodatek obraca się tak powoli, że byle lolek po przyklejeniu się z boku lub sodomizacji robi z kotem, co chce (Ferdi z kierowcą dobrze władającym sprzęgłem nie miał takich problemów). I z maskowaniem jest tragicznie - widoczny jest zawsze pierwszy spośród wszystkich TD, pomimo 100% maskowania i siatki. O powierzchni czołowej i bocznej nie wspomnę nawet (toż w to trafiłby nawet północnokoreańską rakietą balistyczną...) Dam mu jeszcze ze sto bitew na rehabilitację... najwyżej wrócę do Ferdka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano niestety po 20 bitwach na JgTigerze stwierdzam, że szału nie ma (stock co prawda, ale szans na wielką poprawę po wymaksowaniu nie widzę). Za wolny jest, te 250mm z przodu nic nie daje na IX/X tierze

 

z silnikiem ostatnim już jest ok z mobilnoscia nie jest to 704 ale daje rade po za tym JT nie ma 250 mm z przodu tylko 150mm 250 ma nadbudówka a WOLNY to jest JP E100 za wolny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... JT na otwartej przestrzeni to jeżdżąca trumna. Po którymś tam patchu (jeszcze przed sławetnym 7.x) pociski wchodzą w cały przód z wyjątkiem w.w. nadbudówki.

Za to bardzo dobrze się spisuje w miastach i górzystym terenie, gdzie 704 strasznie obrywa, bo przez te ruskie wynalazki w postaci blach pod różnym kątem i marnego pancerza, można w niego grzać z większości dział i zawsze, jak by się nie ustawił, znajdzie się punkt, który łyknie dmg.

Zobaczę jak w JT będzie z długim 128... bo ciągle jeżdżę na ferdynatorowym, które peną nie zachwyca.

 

 

_____

Z ciekawostek - byłem wczoraj świadkiem akcji stulecia. Nasz T-50-2 rozwalił T110E5. Płakaliśmy ze śmiechu.

A po dwóch dniach grania Lwem mogę spokojnie powiedzieć, że lepiej mi się nim jeździ, niż T34. Dlaczego? sam nie wiem. Tak po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... Nie wiem. Ja żadnym czołgiem nie startuję na stocku. W JT miałem w pierwszej bitwie topowy silnik i co tam jeszcze można było mieć. Cały czas zbieram na działo, co przy akcjach "atakuj górkę w trybie assault" 5 razy dziennie jest mocno wkurzające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze będą mogli wyłączać konkretne tryby gry wedle upodobania. Bitwy standardowe będą zawsze dostępne w kolejce, możliwe będzie jedynie wyłączenie z kolejki szturmu lub bojów spotkaniowych.

Allelujah !!!

Przydałoby się jeszcze filtrowanie map, chociaż komarynu już nie ma, więc nie jest tak źle.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy filtrowaniu map mógł byś ustawić odpowiedni pojazd na odpowiednią mapę, wystarczyło by wyłączyć wszystkie inne od pożądanej. W ten sposób gracze nie stosujący takiego triku zawsze mieli by mniejsze szanse, więc tego raczej nie zrobią, a przynajmniej nie tak. Może wyłącznie do trzech dowolnych map był by ciekawym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyłączenie do 2-3 map było by super, w końcu pozbył bym się tych 2 piaszczystych map, el haluf i piaszczystej rzeki czy jak one się tam nazywają. Dobrze, że chociaż będzie można "do ataku" wyłączyć.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogaście zbędne wodotryski to będziecie mieć stałe 60fps.

http://benchmarkreviews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=17568&Itemid=38

 

Cytuję Overlorda:

 

ETA for 8.0 is September-October 2012.

To dla tych co myślą, że na początku września pojawi się update.

Edytowane przez radiergummi
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie o 50% , aczkolwiek wszyscy mamy takie "dziwne wrażenie", że mając konto premium zarabia się 2-2,5 raza więcej (przynajmniej jeśli chodzi o doświadczenie w moim przypadku).

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie losowań:

Zrobiłem mały test - zainstalowałem jakiś czas temu XVM i przestawiłem sobie na pokazywanie win ratio na konkretnym czołgu:

  • Pantera 2 - na starcie mam bitwy, gdzie mamy 40-95% szans na wygraną, a masa ludzi ma effc 1200+ i win ratio grubo powyżej 50% (rekordzista miał bodaj 70%... ja mam ~60%).
  • E-50 - na starcie bitwy z 40-70% (nie widziałem jeszcze ani jednej z 80%+) szans na wygraną, ludzie mimo wysokiego effc (takie samo jak wyżej) mają win ratio na czołgach 45-50% - tak jakby się dopiero na nie przesiedli i nie wiedzieli jak grać. Sam się momentami zastanawiam, czy umiem grać E-50 <_<

Btw, myślałem, że jestem przeciętny, ale moje 1320 effc okazuje się być często najwyższym ratio w teamie. Za cholerę już nie wiem, jak gracze są dobierani do bitew Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie o 50% , aczkolwiek wszyscy mamy takie "dziwne wrażenie", że mając konto premium zarabia się 2-2,5 raza więcej (przynajmniej jeśli chodzi o doświadczenie w moim przypadku).

pzd

 

To nie jest wrażenie - przy wygranej dostajesz 225% tego, co na standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5-6 metrów skok. Parodia.

 

Nie wiem czy na filmie naprawdę tak trudno zauważyć, że czołg opada w dół, a nie wznosi się w górę w przeciwieństwie do filmików z WoT. Edytowane przez Szawel
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...