Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Nie można zdaje się zamieszczać replayów z testowego, ale wykorzystałem możliwości fizyki do poprawy skuteczności gry, w tym ślizganie się z górek:

 

Victory!

Battle: Fisherman's Bay 10 września 2012 22:42:57

Vehicle: M48A1

Experience received: 3 144 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 47 425

Battle Achievements: Top Gun, Sniper, Sharpshooter, Mastery Badge: "1st Class"

7 kili same X tiery Dołączona grafika

1 uszkodzony X tier i jedna uszkodzona arta IX tier Dołączona grafika

 

Mam na SU-100 125 bitew, AR wybuch mi dosłownie 2-3 razy, uszkodzenia AR też raczej rzadko mi się zdarzają.

 

Miałem podobnie, może to zależy od sposobu gry? Ja się bardziej kampię szczególnie TD. Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pomału zaczynam mieć dość jak to niektórzy piszą "lemmingów" lub 5 lub 6 art po każdej stronie.

To przypomina rzeź, wystarczy że czołg jest przez chwile widoczny i od razu wali w niego cała artyleria.

To po jaką cholerę grać aktywnie?

Lepiej schować się w krzakach jak to teraz robi większość.

Bardzo rzadko trafia się grupa z którą gra jest zespołowa i sprawia to przyjemność.

Zazwyczaj są Dupki które mają wszystkich wiadomo gdzie a jak zaczynają dostawać po dupsku to krzyczą na czacie Pomocy.

Wówczas mam ochotę takiemu jeszcze pestkę "sprzedać"

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można zdaje się zamieszczać replayów z testowego, ale wykorzystałem możliwości fizyki do poprawy skuteczności gry, w tym ślizganie się z górek:

 

 

7 kili same X tiery Dołączona grafika

1 uszkodzony X tier i jedna uszkodzona arta IX tier Dołączona grafika

 

 

Miałem podobnie, może to zależy od sposobu gry? Ja się bardziej kampię szczególnie TD.

 

Dobrze Ci szło co, aż dziwne.. może nie zauważyłeś, że ludzie testują fizykę a nie grają na poważnie także nie spinaj pośladów tak na te kille na testowym. ;>

Swoją droga X med usa to w tej chwili dla mnie najlepszy medzik w grze.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden z przeciwników nie testował fizyki. Może i testowali przez dwa dni, alei nie teraz.

 

Może dlatego, że ludzie sprawdzają teraz jak nowa fizyka wpływa na możliwości faktycznej gry co sam tez robię i to jest inspirujące. Nowe możliwości są spore, obróciłem trochę JgE-100 uderzając go w bok moim testowym ob-268 co pozwoliło mi objechać go dookoła, strzeliłem i zmusiłem do odwrócenia się moją stronę. Kiedy już to zrobił wjechałem pomiędzy ale nie nastąpiła blokada, tylko przepychanie czołgów. Tymczasem on był ostrzeliwany przez mojego sojusznika. Obaj nie mogliśmy oddać celnego strzału ale o tracił hp.

 

Z ciekawostek PzIV wygląda na to, że już tylko trolgun mu został. Bierze na hita ale ciężko tym trafić. W sumie sprzedam go i załogę przeznaczę do wyższego tieru meda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska fizykę testowali wcześniej , teraz większość normalnie gra - czasami tylko przy okazji sprawdzając nową fizykę ( jak ja - na test fizyki nie mogłem się dostać - za mało ludu było ) .

 

Faktycznie M48 to obecnie jeden z lepszych medów w grze - szybki , zwrotny , armata szybko się ładuje , do tego wieża ładnie pociski odbija - zagrałem topowymi TD od Niemców i Francuzów ( + JT do tego ) - niezła mordęga , po nich jazda M48 to sama przyjemność .

 

Choć równie dobrze moje odczucia mogą brać się z tego że obecnie ( nocami ) gram na dość kiepskim sprzęcie gdzie WoT chodzi bardzo kiepsko - 5-10 fps-ów .

 

Btw. Czy mi się wydaje czy ulepszyli trochę silnik - test wersji 8.0 chodzi jakoś trochę lepiej na tym sprzęcie ( X2 5200+ , 2GB i GF6150 :( ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chciałem kupić SU 100 i był za 900k, a dziś jest za 454k, a nie widzę nigdzie żadnej promocji.

 

Zakupiono:

Zakupiono czołg 'SU-100'. Wydano kredytów: 454 450.

 

Albo ja wczoraj coś ......

 

P.S. Wyposażenie też za pół ceny to może jednak jakaś prymicja jest ;)

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Ensk 11 września 2012 16:54:45

Czołg: Obiekt 212

Doświadczenia: 2 694 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 35 386

Osiągnięcia w walce: Rozpruwacz

 

lol jakich mało, druzyna przeciwna to taka w ktorej za chiny nie chcielibyscie sie znaleźć. Oddałem 4 strzały, 3 celne, i 4 kile, w tym na samym początku full hp wrogi batmobil, se przyjechal ubic arty...

Btw było po 5 czy 6 art

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chciałem kupić SU 100 i był za 900k, a dziś jest za 454k, a nie widzę nigdzie żadnej promocji.

 

Zakupiono:

Zakupiono czołg 'SU-100'. Wydano kredytów: 454 450.

 

Albo ja wczoraj coś ......

 

P.S. Wyposażenie też za pół ceny to może jednak jakaś prymicja jest Dołączona grafika

 

http://worldoftanks....road-finals-pl/

 

Od godziny 7:30 we wtorek 11 września, do 7:00 w sobotę 15 września będziecie mogli skorzystać z następujących bonusów:

 

50% zniżki na następujące sowieckie niszczyciele czołgów:

  • SU-85 z V tieru
  • SU-100 z VI tieru
50% zniżki na wyposażenie.

 

50% zniżki na reset umiejętności i atutów załogi!

 

Dwa razy więcej doświadczenia dla załogi.

 

 

Dołączona grafika

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was na testowym też są takie spadki fps? Czasami mam połowę tego co na aktualnej wersji. Testowałem wszystko na maksa, potem obcinałałem na wysokie i nadal czasami fps-y potrafią chwilowo załapać ~25.

 

Kiedy oni w końcu ruszą kolejne rdzenie na prockach! Sic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was na testowym też są takie spadki fps? Czasami mam połowę tego co na aktualnej wersji. Testowałem wszystko na maksa, potem obcinałałem na wysokie i nadal czasami fps-y potrafią chwilowo załapać ~25.

 

Kiedy oni w końcu ruszą kolejne rdzenie na prockach! Sic!

 

Tak. U mnie jest dokladnie tak samo. Na aktualnej mam high i mam 60fps a na tescie mam wszystko na off/low i ponizej 20fps. Jesli w oficjalnej wersji bedzie tak samo to sprobuje z innymi driverami ewentualnie poczekam az ktos na forum WoTa znajdzie rozwiaanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Ensk 11 września 2012 16:54:45

Czołg: Obiekt 212

Doświadczenia: 2 694 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 35 386

Osiągnięcia w walce: Rozpruwacz

 

 

Obiekt 212 to na prawdę fajna arta, kupiłem parę dni temu załoga na 95% ale frajdy co niemiara.

 

Hehehe, akurat tu nie spodziewałem się znaleźć wiadomości na temat promocji. Thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M3 Lee to świetny czołg i nie wiem skad ta opinia padaki. Ma działo 75mm i niesamowicie szybkie przeładowanie. Co prawda nie ma szans w pojedynke z tierem 5, ale do 4 tiery wszystko kosi bez problemu. Moim zdaniem jest nawet lekko przegięty :P . Załogi nie mam jeszcze na nim chyba nawet na 75% a fragów sporo więcej niż bitew.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...