Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale trochę szkoda mi czasu poświęconego na ponad 9k bitew i wpompowanej w to kasy...

 

"II. C. Charges and Billing 2;

"You agree that WN has the absolute right to manage, regulate, control, modify and/or eliminate Gold or cash items as it sees fit at its sole discretion and that WN will have no liability to you based on its exercise of such right. Gold is not subject to refund, nor does it have "real cash" value. Regardless of the consideration offered or paid in exchange for the cash items, you do not have any ownership rights in the cash items."

 

Mówi o tym również II. Terms of Use;

"(...) The process of or attempt of selling or purchasing of game accounts, currency or modify any of the products or related products or use the affiliated graphics without our consent for either real money or in another game currency/items is not permitted. Any players found doing so will get their accounts permanently banned. (...)"

"

Wojna zakończona: ofiary: moje konto

 

Anyway support WG kozaczy: w jednym tickecie rozmawiałem z 3 paniami ;)

Edytowane przez kacp3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde ale mexyk, dwa czołgi się na mnie uwzięły. :)

Chodzi o vk3002db i m6, co walkę ubijam ok. 2 gości, ale już z 15 walk łącznie stoczyłem i nie mogę gwiazdek zbić, chociaż łącznie już pewnie dawno tą wartość xp zdobyłem. :D

Poza tym chyba mam za dużo czołgów, bo aktywnie zrzucam gwiazdy z 7 sztuk i trochę mnie to już męczy, także muszę się chyba części pozbyć i zostawić sobie dwa, które będę najaktywniej cisnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj rekord do 18 maszyn w garazu. Samo zbijanie x3 lub x5 potrafilo zajac caly dzien. Przy tej bandzie debili skutecznie zniechecalo do dalszej gry. Teraz gram tylko E50, E75, GWT i Ferdim. Skusilem sie tez na Tigera P w promocji ale chyba go zostawie w garazu niech gnije :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tygrys P - najbardziej niedoceniany 8 tier Dołączona grafika

 

-==--=-=--=-=-=-==-=--=-=-==-=-=-=-=-=---

 

Nie będę złośliwy... Nie będę złośliwy... Nie będę złośliwy...

Dołączona grafika

 

Cytuję: "gj noobs".

Morał: Zanim zabierzesz głos, spójrz na siebie.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po prostu - widzę lamkę z 600-900 effc, to wypadam na niego jak na meda 6 tieru i łoję do zera, bo zwykle bije mi w 200mm kadłub, dzięki czemu na 4 strzały ma trzy dingi (czasem cztery... frustracja na maxa). Ot, XVM w praktyce.

 

Hehe, przypomniało mi się:

IS-6 vs Lew... IS-6 zdjął mi 200hp, zanim zjechałem go do zera. Po dwóch dingach odpuścił strzelanie z AP i przełączył się na HE.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wieżę, jak masz penę w okolicach 170-200. Jak nie masz, to zostają klasyczne weakspoty w postaci "jak najniżej" + "wieżyczka dowódcy". Widzę w bitwach, że ludzie ciągle słabo ogarniają ten czołg i zwykle ginę od strzałów w bok, jak ktoś oflankuje. Rzadko od przodu. Ofc czołgi z peną 230+ biją w przód gdzie popadnie, bo im to praktycznie bez różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz Wam coś pokażę. Zrobiliśmy parę dni temu z kumplem mały sparring- JT vs T95, potem M103 vs T95 - od przodu, ze 100 i 50 metrów. Najpierw ostrzeliwałem ja, pomijając dolną belkę i strzelając wszędzie tam, gdzie normalnie się nie celuje (z wiadomych względów). W efekcie wyprztykałem się z ammo całkowicie (coś około 30 strzałów), a kumplowi i tak zostało coś koło 1000hp. Praktycznie, zjechałem go z HP tylko dlatego, że pociski dzięki rozproszeniu zahaczały o weakspoty.

Parę screenów z akcji (na JT screenów nie robiłem), celowałem w te same miejsca:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Aha, 0hp szoty leciały gęsto. I to były 100% 0hp strzały - ja strzelam i słyszę, że jest trafienie, a kumpel pisze po sekundzie, że nie ma żadnych strat: ani w modułach, ani w załodze. Tak było kilka razy pod rząd. Parę razy przy strzale w gąskę zdarzyło mi się ją uszkodzić, ale (werble!) nie zerwać.

 

Potem za strzelanie zabrał się kumpel. JT padł na trzy strzały (tak, krwa, trzy strzały - raz przebił się przez działo i zdjął mi je razem z 600hp, następnym strzałem w żelastwo tuż obok... dolną belkę pominęliśmy z wiadomych względów). Z M103 było bardzo podobnie.

 

Working as intended Dołączona grafika

 

-=-=-==-=-=--

Edit... zapomniałem dodać - na kilkanaście strzałów z HE (wystrzelałem wszystkie), żaden nie zadał obrażeń większych, niż 20hp :mur:

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysiadłem wieczorem z nadzieją, ze z 3002db i m6 zbije gwiazdy a tu już 5-ta przegrana z rzędu, czyli razem hmm z 25 przegranych będzie na tych 2ch czołgach. :D

 

Ale WG sorry na razie premki nie kupuję. ;>

 

Serio nawet tym gówienkiem 3002db zabiłem e50 z przodu w pełnym biegu - taki strzał desperacji, ale gwiazdki jak nie chciały tak nie chcą. Inne czołgi za pierwszym, max 2gim razem. WTF ? :)

 

update: m6 zeszła z gwiazdek, ubita pantera 2 działem A2 ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej trafiłeś na swojego konia trojańskiego. Moim jest w tym momencie E-50. Nie przez to, że jest beznadziejny, tylko przez to, że po prostu mam pecha- czy do teamu, czy do okoliczności:

- Trollgunem KW-2 zbijam z 500m bezbłędnie jakiś czołg jednym strzałem, żeby E-50 zrobić z 20m hit za 0hp w decydującym momencie

- Panterą 2 zbieram steel walle, a E-50 łyka zapłon dwa razy z rzędu, przy czym pierwszy niszczy większość modułów, a drugi po prostu dopala czołg do zera

- M4A3E8 niszczę 6-7 przeciwników, E-50 obrywam od 6-7 przeciwników

Tak po prostu jest...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja przeważnie zdejmują gwiazdki z 5-6 czołgów w godzinę także mam teraz niezłą polewką. ;>

Vk3002db to bardzo fajny czołg, jakby był na V tierze to może by coś się udało ugrać, a tak to 1800xp za x3. Ale dobrze, że to tylko droga do pantery, bo jakbym miał tym dłużej jeździć to chyba bym rerollnął na inna nację. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej trafiłeś na swojego konia trojańskiego. Moim jest w tym momencie E-50. Nie przez to, że jest beznadziejny, tylko przez to, że po prostu mam pecha- czy do teamu, czy do okoliczności:

- Trollgunem KW-2 zbijam z 500m bezbłędnie jakiś czołg jednym strzałem, żeby E-50 zrobić z 20m hit za 0hp w decydującym momencie

- Panterą 2 zbieram steel walle, a E-50 łyka zapłon dwa razy z rzędu, przy czym pierwszy niszczy większość modułów, a drugi po prostu dopala czołg do zera

- M4A3E8 niszczę 6-7 przeciwników, E-50 obrywam od 6-7 przeciwników

Tak po prostu jest...

 

To samo miałem z T-44 by nagle ze zwierzyny stać się myśliwym... i bajka mogła by się skończyć, gdyby pewnego pięknego dnia nagle na tym samym czołgu 8 porażek z rzędu ;( i do pary jeszcze 6 na pershingu.

 

A gra mi się nimi bardzo very dobrze. Szybkie, zwrotne z najlepszymi działami potrafią ugryźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Zachłanność WG dopiero ich samych zgubi, jak nagle zauważą, że odpływają im ludzie, bo nie płacą za odbanowanie kont, ani też nie zakładają nowych.

 

A ludzie - jak ludzie. Ja kupiłem Lwa i ani mnie perspektywa bana grzeje, ani ziębi - będę się martwił, jak go w końcu dostanę.

Co zrobią inni w tej materii, mam szczerze gdzieś.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wizja niezłej kasy, jakiej się dorobi WG. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że teraz każde konto będzie sprawdzane pod kontem allegro. Pomijam już fakt, że na podstawie prawa białoruskiego WG może wytaczać procesy sądowe...

Więcej głosu w temacie godła nie zabiorę. Dla mnie to jest czyste wyłudzenie...

 

 

Wystukane za pomocą mojego SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednej rzeczy i prosze zeby ktos mi to wyjasnil. Mianowicie, od samego poczatku wiadomo, ze wedlug WG jedynym oficjalnym zrodlem golda jest strona Worldoftanks.eu. Skad wiec allegro-sprzedawcy maja tanszy gold? Widzialem tu i na forum WoTa stwierdzenia, ze "kupuja ilosci hurtowe wprost od WG". No ale skoro strona Worldoftanks.eu nie umozliwia takowej, to jak? Ponadto, jak mieliby przekazac taki "hurtowy gold" graczowi? Ani golda, ani kredytow, ani czolgow (ani tez expa) przeciez sie nie da transferowac. Zostaje wiec gift shop. No ale tam trzeba i tak placic, a jako ze "ilosci hurtowych" tez nie sposob otrzymac, allegro-sprzedawcy zmuszeni sa placic tyle co kazdy inny. Skad wiec Waszym zdaniem (pytam allegro-kupujacych) wzial sie ten tani gold/Lowe/KV-5?

 

Pozostaje jeszcze kwestia bonus kodow, ale rozumiem ze "niepudelkowych" kodow nikt nie kupowal?

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy jak to bedzie...

Ja narazie bawie sie E-75... jeszcze 32k expa i mam najlepsze dzialo

Udalo mi sie w jednej walce wykrecic effi >10k ;]

 

Do tego wczoraj mialem ubaw z IS-7

Pierwszy raz widzialem takiego nooba... ja ze swoja 105mm na otwartym terenie 1 vs 1

Spektatorzy ubawu mieli co niemiara.

Musialem oddac mu kolo 60% zycia za jego 100% ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...