Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja odpuscilem dlatego ze zmienia ono diametralnie sposob uzycia E50. Musisz kampic i bawic sie w snajpera. Moze w trzyosobowych plutonach (z racji zmniejszenia liczby debili w teamie) zdaloby to egzamin ale nie samemu w randomach. Pozostalem (na razie) przy 88L71 i jade zawsze za HT Tier9+ i kiedy nadarza sie okazja flankuje przeciwnika a wtedy wystarczy mi jej 200mm penetracji. Jakos te 83k expa przemecze do 105L52. A poza tym fajnie na pelnym gazie wjechac w niektore medy lub jakiegos lekkiego AMXa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednej rzeczy i prosze zeby ktos mi to wyjasnil. Mianowicie, od samego poczatku wiadomo, ze wedlug WG jedynym oficjalnym zrodlem golda jest strona Worldoftanks.eu. Skad wiec allegro-sprzedawcy maja tanszy gold? Widzialem tu i na forum WoTa stwierdzenia, ze "kupuja ilosci hurtowe wprost od WG". No ale skoro strona Worldoftanks.eu nie umozliwia takowej, to jak? Ponadto, jak mieliby przekazac taki "hurtowy gold" graczowi? Ani golda, ani kredytow, ani czolgow (ani tez expa) przeciez sie nie da transferowac. Zostaje wiec gift shop. No ale tam trzeba i tak placic, a jako ze "ilosci hurtowych" tez nie sposob otrzymac, allegro-sprzedawcy zmuszeni sa placic tyle co kazdy inny. Skad wiec Waszym zdaniem (pytam allegro-kupujacych) wzial sie ten tani gold/Lowe/KV-5?

 

Pozostaje jeszcze kwestia bonus kodow, ale rozumiem ze "niepudelkowych" kodow nikt nie kupowal?

 

Niektóre portale dawały wcześniej gold w różnych ilościach i premium tanki w kodach, gazety dawały gold. Można więc było przypuszczać, że jakoś ten gold nabywają. Swoją drogą sam bym się dał nabrać, na szczęście nie miałem ani tyle kasy aby zakupić "super okazje" na allegro.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre portale dawały wcześniej gold w różnych ilościach i premium tanki w kodach, gazety dawały gold. Można więc było przypuszczać, że jakoś ten gold nabywają. Swoją drogą sam bym się dał nabrać, na szczęście nie miałem ani tyle kasy aby zakupić "super okazje" na allegro.

 

No tak, ale to by sprzedawali owe kody. Nie ma możliwości transferu golda między graczami, więc nie da się nazbierać golda z kodów i potem sprzedawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale maxymiliemu chodziło chyba o to, że są "jakieś" sposoby zdobycia golda poza tym, co jest na stronie. Więc może skoro są sposoby dla gazet, to może w innych sytuacjach też.

Edytowane przez tymej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde ale mi się m6 nie chce expić, wbiłem już 10k i chyba odpuszczę sobie robienie gąsek i wieżyczki, żeby 90mm zamontować. :D

Jeszcze tylko 30k i będzie T29 także się nie opłaca. I tak zbijam tylko x2 na każdym..

 

Btw is-8'ka jest dziwna.. raz w nią wchodzi od dołu z E8 a drugi raz z bliska T34 nie mogę go przebić. Przy tym jak sam nim gram to mam wrażenie, że wchodzi wszystko. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale maxymiliemu chodziło chyba o to, że są "jakieś" sposoby zdobycia golda poza tym, co jest na stronie. Więc może skoro są sposoby dla gazet, to może w innych sytuacjach też.

 

keye.pl nadal sprzedaje kody na golda i jakis tank. wiec jak to sie ma do regulaminu i zakupow na jedynej slusznej stronie wot?

i nadal ktos sprzedaje na allegro gold, ale juz w duzo wiekszej cenie. to tak jakby WG zabolalo to ze ktos kupil golda 4 razy taniej niz w ich cenniku. nie wazne juz gdzie kupil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

keye.pl nadal sprzedaje kody na golda i jakis tank. wiec jak to sie ma do regulaminu i zakupow na jedynej slusznej stronie wot?

i nadal ktos sprzedaje na allegro gold, ale juz w duzo wiekszej cenie. to tak jakby WG zabolalo to ze ktos kupil golda 4 razy taniej niz w ich cenniku. nie wazne juz gdzie kupil.

 

Ty nadal nie rozumiesz ze ten super tani gold na 99% byl kupiony kradziony kartami kredytowymi, ew. poszedl chargeback?

Juz ci mowilem ze rowniez kupowalem gold z allegro, tylko po normalnych cenach a nie "super okazje" z -70% znizka i z moim kontem jest wszystko okej.

Za to dostaliscie bana, a nie za to ze nie kupowaliscie przez strone WG. :S

 

Myslisz ze jak przykladowo przez Steama kupisz gre, dodasz sobie do konta i zrobisz chargeback to oni beda sie bawic w usuwanie tej gry z konta?

Nie, zablokuja konto to jest normalna praktyka.

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumie i to doskonale. nie rozumie natomiast wzmianki ze jedyny oryginalny i zajebisty gold jest tylko i wylacznie ze strony WG. skoro takie keye tez go sprzedaja i nikt nikogo nie banuje. wzmianka byla ze bany leca za kupowanie na allegro.

w takim razie bany powinny byc dla wszystkich ktorzy kupili poza strona WG. i nie od WG. pomijam wersje pudelkowe itp.

 

czyli mozna kupowac poza strona wot. byle nie w cenie nizszej niz nalozona przez WG.

do [gluteus maximus] z takim niejasnym regulaminem.

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nadal nie rozumiesz ze ten super tani gold na 99% byl kupiony kradziony kartami kredytowymi, ew. poszedl chargeback?

Juz ci mowilem ze rowniez kupowalem gold z allegro, tylko po normalnych cenach a nie "super okazje" z -70% znizka i z moim kontem jest wszystko okej.

Za to dostaliscie bana, a nie za to ze nie kupowaliscie przez strone WG. :S

 

Myslisz ze jak przykladowo przez Steama kupisz gre, dodasz sobie do konta i zrobisz chargeback to oni beda sie bawic w usuwanie tej gry z konta?

Nie, zablokuja konto to jest normalna praktyka.

 

Chyba zle przeczytales wypowiedzi WG, które wstawiłem. Tam nie było mowy o wycofanej wpłacie. Jeszcze raz Ci zacutyje wypowiedź:

 

"Po ponownej analizie, odnotowaliśmy, że więcej prezentów pochodziło z nieautoryzowanych przez Wargaming źródeł, stad ta końcowa kalkulacja." <--- powodem wycofania jest źródło (allegro)

 

Ja też kupowałem po normalnych cenach(w maju nie bylo takich akcji), a wpadkę zaliczyłem z kv-5 (to było opłaconej z kradzionej i karty i system poprawnie to wykrył). Pomijam fakt, że maksymalny czas, jaki może minąć do wycofania gifta to 3 miesiące, a WG podliczyło mnie także za rzeczy sprzed 4 miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście sobie odpuściłem Lowe'a za 70PLN.

 

Panowie jak wyglądają obecnie zarobki na KV-2 z 152mm?? Bo naszło mnie na odkupienie tego czołgu.

 

Na KV-2 dość dobrze się zarabia. Koszt ammo 1k za sztukę rekompensuje likwidacja czołgu na raz lub duże uszkodzenia w czołgu wysokiego tieru żadnych strzałów za zero. Jak strzelisz w bok TD 7-10 tieru bywa, że urwiesz nawet ponad 1000 HP. Zarobki jak cokolwiek zrobisz od 5k do 20k za wykończenie połowy ekipy przeciwników. Polecam taką konfigurację, ale premium tanka to nie zastąpi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie o to. Ja już nie ogarniam tego. Bo ty płacisz na allegro osobie za to, żeby zakupiła Tobie gifta na stronie WG i wysłała do Ciebie. Ja tu nielegalności nie widzę, ale support wie lepiej. Bany dopiero zaczną się sypać. Dzisiaj WG przemieliło (prześwietliło) cały mój klan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zle przeczytales wypowiedzi WG, które wstawiłem. Tam nie było mowy o wycofanej wpłacie. Jeszcze raz Ci zacutyje wypowiedź:

 

"Po ponownej analizie, odnotowaliśmy, że więcej prezentów pochodziło z nieautoryzowanych przez Wargaming źródeł, stad ta końcowa kalkulacja." <--- powodem wycofania jest źródło (allegro)

 

Ja też kupowałem po normalnych cenach(w maju nie bylo takich akcji), a wpadkę zaliczyłem z kv-5 (to było opłaconej z kradzionej i karty i system poprawnie to wykrył). Pomijam fakt, że maksymalny czas, jaki może minąć do wycofania gifta to 3 miesiące, a WG podliczyło mnie także za rzeczy sprzed 4 miesięcy...

 

Tak właśnie jest, WG przyczepiło się do allegro, dostałem prezenty od dwóch ludzi a tylko jeden ma zablokowane konto na allegro, widać komuś w WG zaczeło allegro przeszkadzać, wiem jedno olewam ich, może kiedyś odblokuje konto ale golda poza odblokowaniem już nie kupie i innych ich wynalazków nie mam zamiaru instalować, natomiast wszystkim już odradzam produkty WG ze względu na ich złodziejskie zapędy, który z czasem mogą być jeszcze większe.

 

A tu odpwiedź suportu WG

Nie możemy Ci podać informacji o płatnościach dokonywanych z innych kont. Jest to niezgodne z naszą polityką prywatności. Wolno nam Ci podać tylko dane dotyczące Twojego konta.

Jeżeli chcesz uzyskać takie informacje musisz się skontaktować z osobami, które dokonały płatności i liczyć, że Ci takie dane przekażą.

Kwota do spłaty zawiera koszt zakupu .... Po spłacie tej sumy, prosimy o ponowny kontakt w celu odblokowania konta.

ps. Kwestia czasu kiedy pojawią się bany z używane mody.

 

Czekam aż pojawi się konkurencja do WoT.

Edytowane przez baka
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja pier. coz za skrupulatnosc. potem znalezienie na kogos haka to tylko westia czasu ;]

 

WOT i białoruska skrupulatność bezpieczniaka ;)

Pytałem, czy mają dowody, że giftu nie otrzymałeś, allego kupiłeś? Tego w logach mieć nie mogą. Ty dowodzić niewinności nie musisz. No chyba, że w Polsce już Białoruś, co akurat mnie nie zdziwi ;)

 

Czekam aż pojawi się konkurencja dla WoT.

 

Dlatego nie mam zamiaru wkręcać się World of Warplanes. Może coś się zmieni kiedyś... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na KV-2 dość dobrze się zarabia. Koszt ammo 1k za sztukę rekompensuje likwidacja czołgu na raz lub duże uszkodzenia w czołgu wysokiego tieru żadnych strzałów za zero. Jak strzelisz w bok TD 7-10 tieru bywa, że urwiesz nawet ponad 1000 HP. Zarobki jak cokolwiek zrobisz od 5k do 20k za wykończenie połowy ekipy przeciwników. Polecam taką konfigurację, ale premium tanka to nie zastąpi..

 

To że nie zastąpi prem tanka to wiem, po za tym nie mam zamiaru kupować go w celach zarobkowych, a w celu 1 strzał = 1 kill:) bo za to lubiłem KV, ofc teraz będzie pewnie mniej okazji, ale spory dmg zadany wysokiemu tierowi to dla mnie też niezły fun:) A pytanie o zarobki było tak z ciekawości, czy odkupić go przed czy po kupnie Pz III/IV, który będzie służył do trzepania kasy, tak jak np. stug, którym teraz z ramerem, wentylacją i siatką naprawdę fajnie się gra.

 

Co do modów to nie zdziwię się jak pewnego razu wejdę do WoT'a i się dowiem, że mam bana za weakspoty albo białe wraki. Tylko o ile w przypadku golda wiadomo ile kosztuje unban to ciekawe ile każą sobie sypnąć za unbana za mody.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOT i białoruska skrupulatność bezpieczniaka Dołączona grafika

Pytałem, czy mają dowody, że giftu nie otrzymałeś, allego kupiłeś? Tego w logach mieć nie mogą. Ty dowodzić niewinności nie musisz. No chyba, że w Polsce już Białoruś, co akurat mnie nie zdziwi Dołączona grafika

 

Kolega z (już go tam nie ma) supportu mówił mi o logach. Te związane z giftami z allegro mają tam jakieś błędy czy cuś i to min świadczy o pochodzeniu z allegro. W moim przypadku na sporą ilość giftów WG bezbłędnie wychaczył wszystkie z allegro. Propo modów, to tactical tableta, XVM i celownika J1mb0s zalecił mi usunięcie tych dwóch ostatnich jednocześnie pocieszając, że kiedyś ten standardowy celownik zmienią na coś fajniejszego.

Edytowane przez kacp3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomina mi sie zagadnienie skorek z weakspotami. WG radzi ich nie uzywac, ale nigdzie nie ma oficjalnego stanowiska w tej sprawie. tylko pojedyncze posty w morzu tematow i oceanie innych postow.

i tutaj jes to samo. mowia po cichu zeby nie uzywać. w razie czego powiedza, "przeciez wam mowilismy".

 

gift to gift. jezeli jest oplacony to ok. szkopół w tym, że byly one wysylane z zapewne niedawno zalozonych kont i napewno z kont bez bitew. stąd ostatnio byl rumor i zmiany w zasadach dawania prezentow z kont.

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie maja zadnych bledow tylko byly wykonane z tego samego konta na WoT. Gdyby dla kazdego kupujacego taki allegro-sprzedawca zakladal nowe konto WoT to pewnie by nigdy do tego nie doszli (mowie o giftach na ktorych nie zrobiono chargebacku). Ale jak jakis bolo wyslal 2734 gifty to nietrudno sie kapnac ze je popychal za kase na allegro, ebayu, gumtree czy innym bazarze.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, wiec zamiast stękać jakie to WG zle zacznijcie pisac do tych cwaniaczkow z Allegro z lewymi giftami.

To oni was w pierwszej kolejnosci "oszukali" a nie WG.

 

Poza tym nadal nie rozumiem jakiej reakcji WG wy oczekujecie, w wypadku gdzie dostaliscie golda / czołgi a oni fige z makiem. (w przypadku kradzionych cc/chargebacka)

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WG też trochę zacwaniakowalo. Pierwsza seria blokad wymagała uiszczenia opłaty za tylko za wycofanego gifta. Nagle nastąpiła zmiana reguł i teraz banują za sam fakt skorzystania z allegro. Jeśli dobrze pamiętam, to od tego samego sprzedawcy w 3 przypadkach dostawałem gifta z konta stworzonego tego samego dnia.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WG też trochę zacwaniakowalo. Pierwsza seria blokad wymagała uiszczenia opłaty za tylko za wycofanego gifta. Nagle nastąpiła zmiana reguł i teraz banują za sam fakt skorzystania z allegro. Jeśli dobrze pamiętam, to od tego samego sprzedawcy w 3 przypadkach dostawałem gifta z konta stworzonego tego samego dnia.

 

Powtarzam Ci jeszcze raz - nie, nie banuja za fakt korzystania z Allegro bo sam tam kupilem na pęczki golda i konto jest w porzadku.

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam Ci jeszcze raz - nie, nie banuja za fakt korzystania z Allegro bo sam tam kupilem na pęczki golda i konto jest w porzadku.

 

Kurde Kelcior. Bo seria banów niedługo się zacznie. Gdałem z Panią z Supportu i dzisiaj już sprawdzali 10 najlepszy klnaów w WOT + mój bo nakryli ode mnie 3 osoby, później będą lecieć alfabetycznie A, B, C...

Edytowane przez kacp3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...