Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

O kurde ale mi się m6 nie chce expić, wbiłem już 10k i chyba odpuszczę sobie robienie gąsek i wieżyczki, żeby 90mm zamontować. Dołączona grafika

Jeszcze tylko 30k i będzie T29 także się nie opłaca. I tak zbijam tylko x2 na każdym..

 

Ale chyba nie masz zamiaru jeździć z 76mm na T29 co? Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga support miał pretensje do mojego klanu o to, ze na mapie globalnej oddawaliśmy bez walki prowincje innemu klanowi, ponieważ staraliśmy się go kryć przed naszym wrogiem.

 

To nie powinno ich w ogole interesowac tak naprawde. PRowincje sa namiastka strategii, a jaka dany klan wybierze to juz jego sprawa. Niedlugo pewnie jeszcze sie beda czepiac do tych co podczas bitwy wystrzelili mniej niz xx pociskow :/ Jak dobrze ze juz mi przeszla ochota na wota.

 

Co do WG to mysle ze pasuje do nich okreslenie "kolos na glinianych nogach" - kolos ktory sam se te nogi rozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo mam 90mm z T20. ;>

 

 

Ciśnij do 105 i wymaxuj tego tanka. Jest świetny. Mi się super nim grało. Chyba sobię wykupie ponownie :)

Potem T32- tragedia, M103 spoko choć miękki i T110E5 - podziałać się da z ogarniętym teamem, ale jest miekki no i kubeł na wieży daje w doopę...

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do modów to nie zdziwię się jak pewnego razu wejdę do WoT'a i się dowiem, że mam bana za weakspoty albo białe wraki. Tylko o ile w przypadku golda wiadomo ile kosztuje unban to ciekawe ile każą sobie sypnąć za unbana za mody.

Choćby dziś za to zbanowali mi konto i zażądali 0,01zł to ie zapłacił bym dla zasady. Nie założył bym też owego konta.

 

mam pytanie, czy przy t-44 dalej konieczny jest wet ammorack ?

 

Nigdy nie montowałem tego kitu. Nauczyłem się używać 6 - gaśnica w dość szybkim tempie i w razie czego wciskam. Czołgi niemieckie czy ruskie palą mi się bardzo rzadko, nie wiem, czy ja po prostu tak gram, ale jak bym miał powiedzieć jak często to około raz na 30 bitew? +/-.

 

Tak Dołączona grafika

No co ty ;)

Na 99 bitw zapalił mi się może ze dwa razy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byla Edyta.

nie moge usunac wlasnego postu. nie to nie!

a ze sie pomylilem, to nic konstruktywnego nie chce mi sie pisac.

moze poza tym ze gwiazdki zbilem dosyc sprawnie w 2-3h.

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie odkrylem tylko jeden czolg ktory notorycznie sie pali - Pantere II - ale to wogle jeden wielki gigantyczny weakspot jest ;)

 

Dobrze, ze tylko 50k zostalo do E50 i koniec z miemieckimi medami tier 8+. Moze kiedys Pantere I sobie odkupie bo z plujka L100 jezdzilo sie super przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciśnij do 105 i wymaxuj tego tanka. Jest świetny. Mi się super nim grało. Chyba sobię wykupie ponownie Dołączona grafika

Potem T32- tragedia, M103 spoko choć miękki i T110E5 - podziałać się da z ogarniętym teamem, ale jest miekki no i kubeł na wieży daje w doopę...

 

Wiem, bo mam T34. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem maila o treści:

 

Podczas analizowania podejrzanych transakcji zauwazylismy, ze Twoje konto otrzymalo 2500 zlota w ramach nieuczciwej transakcji zwiazanej ze sklepem z podarunkami. Aby utrzymac ekonomiczna stabilnosc gry i przeciwdzialac osobistym korzysciom, zloto o wartosci nieuczciwie otrzymanego i niezaplaconego towaru zostalo potracone z Twojego konta.

Prosze zauwaz, ze zloto do gry World of Tanks moze byc kupione tylko poprzez nasza strone internetowa: https://worldoftanks...rsonal/payment/

Jest to zautomatyzowany mail – prosze nie odpowiadaj na niego. Jezeli masz dalsze pytania, to zwróc sie do naszej obslugi klienta.

 

Czyli w sumie luzik, niech tylko reseller odda kasę i po kłopocie.

 

Ale to niezły bullshit... złoto można kupić tylko na stronie ale gifta można otrzymać i jest nawet wymieniony na stronie jako sprawdzony i akceptowany przez WG sposób nabywania złota... eh..

Edytowane przez kiisiio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem maila o treści:

 

 

 

Czyli w sumie luzik, niech tylko reseller odda kasę i po kłopocie.

 

Ale to niezły bullshit... złoto można kupić tylko na stronie ale gifta można otrzymać i jest nawet wymieniony na stronie jako sprawdzony i akceptowany przez WG sposób nabywania złota... eh..

 

To samo 15 minut temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...