Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie też dzisiaj blokada, sprzedawca na allegro na razie nie odpowiada ( Reseller79 ), czy ktoś u niego też kupował ?

 

No BA.

 

http://forum.purepc....ost__p__3745831

 

Powodzenia z zalatwianiem z nim czegokolwiek. Dołączona grafika

Co do resellera masz 99% pewnosc ze dostales gifta kupionego kradziona CC.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że mój sprzedający zwrócił kasę kilka godzin po banie (jakoś na początku września)

Kilka dni temu dostałem maila od kogoś, kto też kupił od niego, abym spodziewał się bana i nie liczył na zwrot kasy od niego. Jak widać, mi się udało. Moze dlatego, że wtedy jeszcze komentarza nie wystawiłem, mimo upływu miesiąca od kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tle narzekania napiszę co innego - pogrywam w WoT okazyjnie i od niedawna - i nigdy mi się tak dobrze nie grało, jak od czasu afery z banami. Z serwerów odpadli maniacy. Najlepszy czołg mam 6 tier (czyli niewiele grałem),

O płaceniu żywą gotówką za wirtualne dobra mam takie samo zdanie jak o 'kopaniu' wirtualnych bitcoinów zużywając realny prąd. Czyli nic nie kupowałem, gram sobie na luzie i gra dostarcza mnóstwo fajnej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze drugie konto...

Ale tam masakra z czolgami chyba max 4 albo 5 tier ;]

 

Tak jak powiedzialem... narazie sie nie grzeje... najwyzej odpuszcze sobie ta gre...

 

A moze dropnie mi cos w diablo i splace wschodnich sasiadow...;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarobki na KV-2:

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Ruinberg 18 września 2012 15:34:07

Czołg: KW-2

Doświadczenia: 2 556 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 27 047

 

 

Naprawa:

Naprawiono czołg KW-2. Wydano kredytów: 3 562

(przeżyłem z około połową)

 

 

Zakupiono:

Amunicja w czołgu KW-2 uzupełniona. Wydano kredytów: 6 480

I pociski HE kosztują 810 a nie 1000 kredek. 8 pocisków dało 4 kile... :F

Bezwarunkowo potrzebny rammer, ja korzystam jeszcze z wentylacji i lornet. Cenna uwaga to, że od przodu ciężkie czołgi 6 tier wyżej uszkodzisz na 200-300 a z boku 400-600 a od tyłu lub jak dobrze wejdzie z boku nawet za 1000 HP.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - bany lecą teraz za wszystko tzn: jakikolwiek zakup (gift) poza stroną wota.

 

Łatwo to sprawdzić.

 

W moim przypadku było to tak :

Lipiec zakup 2x2,5k golda na allegro 2x ban . - po tej dacie golda już nie kupowałem

I po tej akcji dostaje 3 ban , za gold kupowany znacznie wczesniej ok 8 miesiecy u legalnego allegrowicza.

 

Więc WG dało mi 2x bana słusznie , a potem przeleciało po wszystkich moich tranzakcjach do roku wstecz i te co nie poszly przez ich strone (a tak robilem 90% zakupów) a za które DOSTALI KASE każą mi zapłacić

 

Podsumowując

 

SelaVi WOT

Edytowane przez Abaddon+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - bany lecą teraz za wszystko tzn: jakikolwiek zakup (gift) poza stroną wota.

 

Łatwo to sprawdzić.

 

W moim przypadku było to tak :

Lipiec zakup 2x2,5k golda na allegro 2x ban . - po tej dacie golda już nie kupowałem

I po tej akcji dostaje 3 ban , za gold kupowany znacznie wczesniej ok 8 miesiecy u legalnego allegrowicza.

 

Więc WG dało mi 2x bana słusznie , a potem przeleciało po wszystkich moich tranzakcjach do roku wstecz i te co nie poszly przez ich strone (a tak robilem 90% zakupów) a za które DOSTALI KASE każą mi zapłacić

 

Podsumowując

 

SelaVi WOT

 

A jak wytłumaczysz, że temu "legalnemu allegrowiczowi" się to opłacało? Zakładam, że nie zapłaciłeś mu więcej niż cena za gold na oficjalnej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...