Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam - bany lecą teraz za wszystko tzn: jakikolwiek zakup (gift) poza stroną wota.

 

Łatwo to sprawdzić.

 

W moim przypadku było to tak :

Lipiec zakup 2x2,5k golda na allegro 2x ban . - po tej dacie golda już nie kupowałem

I po tej akcji dostaje 3 ban , za gold kupowany znacznie wczesniej ok 8 miesiecy u legalnego allegrowicza.

 

Więc WG dało mi 2x bana słusznie , a potem przeleciało po wszystkich moich tranzakcjach do roku wstecz i te co nie poszly przez ich strone (a tak robilem 90% zakupów) a za które DOSTALI KASE każą mi zapłacić

 

Podsumowując

 

SelaVi WOT

 

UPDATE

 

- po 5 dniach czekania na support - moje konto zostało odbanowane, zostałem przeproszony, wg przyznało się do błędu (skrypt przeleciał po wszystkich legal/nie) , dostałem rekompensate 5 dni premium.

 

PS niesmak pozostał - wg mojej kasy już na oczy nie zobaczy

 

 

pozdrawiam

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się "ekspert", buhehehe.

 

On tylko stwierdził znany wszystkim fakt. Dałeś przecudną popisówkę parę miesięcy temu, a teraz robisz powtórkę, starając się przekonać wszystkich do swoich racji.

Moja rada - nie mierz wszystkich swoją miarą* i nie zaglądaj innym do kieszeni**.

 

* - Udowodniłeś tu już, że ta gra jest dla Ciebie zbyt skomplikowana. Aczkolwiek zamiast z tym walczyć w "normalny" sposób (tzn wziąć się za siebie), walczysz od [gluteus maximus] strony - pokazując jakim to wielkim profesjonalistą jesteś, a cały WG to miernoty, bo nie potrafili zrobić gry, którą ogarniesz.

** - To, że ludzie są skłonni płacić za grę, to tylko i wyłącznie ich sprawa, i nie powinno Cię to w żaden sposób obchodzić.

  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On tylko stwierdził znany wszystkim fakt. Dałeś przecudną popisówkę parę miesięcy temu, a teraz robisz powtórkę, starając się przekonać wszystkich do swoich racji.

Moja rada - nie mierz wszystkich swoją miarą* i nie zaglądaj innym do kieszeni**.

 

* - Udowodniłeś tu już, że ta gra jest dla Ciebie zbyt skomplikowana. Aczkolwiek zamiast z tym walczyć w "normalny" sposób (tzn wziąć się za siebie), walczysz od [gluteus maximus] strony - pokazując jakim to wielkim profesjonalistą jesteś, a cały WG to miernoty, bo nie potrafili zrobić gry, którą ogarniesz.

** - To, że ludzie są skłonni płacić za grę, to tylko i wyłącznie ich sprawa, i nie powinno Cię to w żaden sposób obchodzić.

 

Nie używaj słów, których nie rozumiesz, mam tu na myśli słowo "fakt", bo on nie stwierdził znanego wszystkim faktu :) Rzucił jedynie popularne hasło wśród eksperuf :)

WoTa ogarniam lepiej niż ty, miernoto Dołączona grafika Dla mnie płacenie za tak słabą i zabugowaną grę, jest debilizmem i takie jest moje zdanie, do którego mam pełne prawo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glasser wszyscy już znają Twoje zdanie więc przestań się produkować. Kolejny urlop od forum już wisi w powietrzu.

A do reszty - postarajcie się nie odpisywać, bo wiadomo co się dzieje, jak nie ma pożywienia.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[img.]fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/551881_10152146246440377_562494225_n.jpg[/img]

 

...

 

No co, przecież wygrywają :lol:

 

A do reszty - postarajcie się nie odpisywać, bo wiadomo co się dzieje, jak nie ma pożywienia.

 

Nawet nie wiesz, jak bardzo się powstrzymuję :mrgreen:

 

Swoją drogą, chyba odżałuję tych parę złotch i się odbanuję, bo ciężko znaleźć jakąkolwiek alternatywę dla tej gry :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz, jak bardzo się powstrzymuję Dołączona grafika

To się nie krępuj, tylko pisz. Ja chętnie wymienie się mięsem z "ekspertem"... :)

 

Swoją drogą, chyba odżałuję tych parę złotch i się odbanuję, bo ciężko znaleźć jakąkolwiek alternatywę dla tej gry Dołączona grafika

 

Dobry żart, masz plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co, przecież wygrywają Dołączona grafika

 

 

Nawet nie wiesz, jak bardzo się powstrzymuję Dołączona grafika

 

Swoją drogą, chyba odżałuję tych parę złotch i się odbanuję, bo ciężko znaleźć jakąkolwiek alternatywę dla tej gry Dołączona grafika

 

Nom.. jak nie grałem 3 dni w czołgi to w sumie nic innego nie odpalałem, bo nie było co. ;>

 

Zależy ile masz, jak za samego lwa to jeszcze można przełknąć. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nie krępuj, tylko pisz. Ja chętnie wymienie się mięsem z "ekspertem"... Dołączona grafika

 

Niedoczekanie.

 

Nom.. jak nie grałem 3 dni w czołgi to w sumie nic innego nie odpalałem, bo nie było co. ;>

 

Zależy ile masz, jak za samego lwa to jeszcze można przełknąć. ;>

 

Tylko lwa. Inna sprawa, że na razie sprawdzam jak długo wytrzymam Dołączona grafika

A będzie z tym nędza, bo... książki mi się skończyły - w tempie "jedna dziennie" już w sobotę (szlag by trafił szybkie czytanie), w telewizji nic ciekawego nie ma, a z nowszych gier mam tylko Metro 2033, które jest imo marne (tak, marne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedoczekanie.

 

 

Tylko lwa. Inna sprawa, że na razie sprawdzam jak długo wytrzymam Dołączona grafika

A będzie z tym nędza, bo... książki mi się skończyły - w tempie "jedna dziennie" już w sobotę (szlag by trafił szybkie czytanie), w telewizji nic ciekawego nie ma, a z nowszych gier mam tylko Metro 2033, które jest imo marne (tak, marne).

 

E tam, ja nie będę sobie odbierał przyjemności gry za te kilka groszy. ;>

Z singli to już mi się w nic nie chce, jednak wolę mordować żywy organizm. Niby bf3 jest, ale nikt nie chce grać już.

 

Co do modeli to też myślałem, kiedyś samoloty kleiłem ale to było z podstawówce, może kiedyś powrócę - prezent pod choinkę ? ;>

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak plastikowe z metalowymi elementami: siatki, skirty i male detale sa fototrawione, lufa jest aluminiowa. Bede sobie sluchal wieczorem muzyki i cos tam szkrobal jak kobieta bedzie w pracy a junior w lozku. Moze za pol roku a moze za rok bedzie na dioramie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem jak to wyglada Dołączona grafika to byl lekki zarcik. ceny zaporowe, ale zabawki fajne. zeby jeszcze strzelaly Dołączona grafika respekt dla panow za te dziela sztuki.

mnie swego czasu tez naszlo na modele, oczywiscie po WoT Dołączona grafika cos ze stajni dragon armor. nie ma jak miec garaz z WoT na polce w pokoju :D

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...