Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem letnie camo do T34 i nie widzę go na czołgu. Niezłe jaja.

 

 

Kupiłem nowy kamuflaż, ale on regularnie znika.

KUPIłEM NOWY KAMUFLAż, ALE ON REGULARNIE ZNIKA. Nowy adaptacyjny kamuflaż daje graczom możliwość wybory 3 równych typów w zależności od map: zimowych, letnich i piaskowych. Jeśli gracz zakupił kamuflaż do map z kategorii letnich i przystąpi do gry na mapę w takiej kategorii, kamuflaż pojawi się na pojeździe oraz później w garażu po zakończeniu bitwy. Jeśli natomiast gracz przystąpi do gry na mapie z kategorii zimowych lub piaszczystych, posiadając wcześniej zakupiony kamuflaż letni, to kamuflaż ten nie pojawi się na żadnej z tych map tak samo jak nie pojawi się on w garażu po zakończeniu bitwy. Każdy z typu kamuflaży przypisany jest do odpowiedniego typu mapy (zimowych, letnich i piaskowych) i będzie widoczny na pojeździe tylko na odpowiedniej mapie.

 

I wszystko jasne.

Edytowane przez ShaoLee
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w snach kupiłeś. Złota ani kredytów nie ubyło.

 

:f

 

Nie bądź taki do przodu...

 

 

........ to kamuflaż ten nie pojawi się na żadnej z tych map tak samo jak nie pojawi się on w garażu po zakończeniu bitwy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klan PPC ogłasza otwarty konkurs na najlepszą porażkę (lub remis) weekendu.

 

Wklejajcie scren wynik indywidualny i drugi wynik drużynowy w spoilerze, jeżeli macie wklejcie też powtórkę. Tylko porażki i remisy.

Wygrywa najlepiej oceniona przez forumowiczów. W konkursie mogą brać udział wszyscy zarejestrowani na forum PPC. Dołączona grafika

 

Czas trwania konkursu od 02:00 28-09-2012 do 02:00 01-10-2012. Dołączona grafika

 

Oceniamy plusami, jedna porażka jeden post. Który post zdobędzie najwięcej "+" ten uczestnik wygrywa.

Uprzejmie proszę o nie minusowanie postów konkursowych Dołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Zgłoszenie do konkursu ;F pierwsze na zachętę, choć nie wątpię, że będą lepsze Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Powtórki nie daję, ciekawa walka, ale nie była epicka Dołączona grafika

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe podsumowanie bitwy jest super .

 

Drzewka nie zmienili , jak było nie czytelne na testach tak dalej jest .

 

Gra chyba chodzi trochę płynniej , w gotowej 8.0 na kompie z pracy da się grać , gdzie w 7.5 dopiero się dało po wgraniu skompresowanych tekstur .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra bitwa na M24 Chaffee, umieszczam na prośbę maxymili

 

Replay:

http://www.sendspace.com/file/h494o6

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Zgłoszenie do konkursu ;F pierwsze na zachętę, choć nie wątpię, że będą lepsze Dołączona grafika

Przebijam! Dołączona grafika Epic team fail

 

Replay:

http://www.sendspace.com/file/bqy1i2

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupię letni kamuflaż i trafię na letnią mapę to dostaje te +5%? Czy muszę kupić wszystkie 3 i dopiero wtedy na każdej mapie dostaję?? Zastanawiam się nad kupnem dla stuga bo nim najwięcej jeżdżę, bo głównie nim zarabiam, a kupowanie za kredyty bez prem tanka i przy tym, że ostatnio mniej gram jest nie opłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym wrzucił na kilka premium tanków i X i IX tierów + ulubionych V i VI ale musiałbym chyba golda na allegro kupić Dołączona grafika

 

edit:

fajna ta paczka dźwięków, jak S-51 walnie słychać taki fajny grzmot, że chyba teraz tylko nim będę grał :D

Edytowane przez kiisiio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 raz mi sie zdazylo ze broniąc w assaulcie przy stanie 3-4 żywych(ledwo bo ledwo ale zawsze, ja np mialem na t25/2 4%) w 59sek do konca był koniec bitwy. Dla mnie na szczęscie wygranej. Jeden czołg wroga był niedaleko bazy, nie miał szans przejecia, ale jako td miał szanse nas poubijac. Niemniej...gra sie skonczyła przy stanie 12:12 naszą wygraną.

Zapewne tak ma być...

Swoją drogą...wczoraj w 110E5 nie mogłem 5 razy z rzędu z odległości 10-20m spenetrować focha 155, gdzie wcześniej problemu nie było...ma blachy ze wzmocnieniem ceramicznym?

I jeszcze jakiś dziwny rykoszet na e50 na ufp....zawsze właziło chyba że skątował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, to mówicie, że się lepiej gra? Chyba się jednak odbanuję :lol:

 

Też bym wrzucił na kilka premium tanków i X i IX tierów + ulubionych V i VI ale musiałbym chyba golda na allegro kupić Dołączona grafika

 

Mogę Ci zrobić gifta :mrgreen:
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 raz mi sie zdazylo ze broniąc w assaulcie przy stanie 3-4 żywych(ledwo bo ledwo ale zawsze, ja np mialem na t25/2 4%) w 59sek do konca był koniec bitwy.

 

A nie jest przypadkiem tak, że po upływie czasu, zegar nie pokazuje "0:00" tylko "0:59"... edit: Dokładnie to jest tak, że po upływie czasu, zaczyna odliczać od minuty.

 

 

Szkoda, że w nowym drzewku nie pokazuje ilości expa/kredytów brakujących do odblokowania/kupienia.

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień jakoś nie miałem okazji wykorzystać nowej fizyki, a właśnie miałem fajną akcję :D PzIII/IV zajął mi fajne krzaczki (Su-100) i ani myśli scoutować tylko będzie snajpował przez pół mapy (oczywiście ziomek z PL). Wypchnąłem z krzaczków i po sprawie :D Fajna ta fizyka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest przypadkiem tak, że po upływie czasu, zegar nie pokazuje "0:00" tylko "0:59"... edit: Dokładnie to jest tak, że po upływie czasu, zaczyna odliczać od minuty.

 

Wlasnie tak jest. W 7,5 tez tak bylo.

 

Czy w konkursie liczy sie kazda forma przegranej/remisu czy jedynie te powazne z duza iloscia killi/expa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień jakoś nie miałem okazji wykorzystać nowej fizyki, a właśnie miałem fajną akcję Dołączona grafika PzIII/IV zajął mi fajne krzaczki (Su-100) i ani myśli scoutować tylko będzie snajpował przez pół mapy (oczywiście ziomek z PL). Wypchnąłem z krzaczków i po sprawie Dołączona grafika Fajna ta fizyka Dołączona grafika

 

Ja dzisiaj TD'ka wrzucilem do jeziora na kampinovce. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko przedtem byłem w grze i musiałem się pożalić xD Niestety tylko jeden screen, bo zapomniałem zrobić screeny z pozostałych okienek.

 

 

Dołączona grafika

 

 

Kilka dni temu jeszcze na 7.5 też na stugu miałem jeszcze lepszą bitwę, gdzie na czysto zarobiłem 20k i nie pamiętam ile expa, tutaj na czysto wyszło około 15k. Oczywiście również przegraną.

Edytowane przez demon92
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 raz mi sie zdazylo ze broniąc w assaulcie przy stanie 3-4 żywych(ledwo bo ledwo ale zawsze, ja np mialem na t25/2 4%) w 59sek do konca był koniec bitwy. Dla mnie na szczęscie wygranej. Jeden czołg wroga był niedaleko bazy, nie miał szans przejecia, ale jako td miał szanse nas poubijac. Niemniej...gra sie skonczyła przy stanie 12:12 naszą wygraną.

Zapewne tak ma być...

Swoją drogą...wczoraj w 110E5 nie mogłem 5 razy z rzędu z odległości 10-20m spenetrować focha 155, gdzie wcześniej problemu nie było...ma blachy ze wzmocnieniem ceramicznym?

I jeszcze jakiś dziwny rykoszet na e50 na ufp....zawsze właziło chyba że skątował...

 

Ja natomiast miałem odwrotnie, grając M103 strzelałem w tą belkę u góry i wszystkie 4 strzały weszły, on jadąc na mnie 3 razy dingował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem i niestety wprowadzenie fizyki ujawniło nowy typ debili. Mianowicie typów (z naszego teamu), którzy utrudniają celowanie przepychając nas. Wczoraj dwa razy zdarzyło mi się, że ktoś ocierał się o mojego stojącego w krzaczorach Ferdka co skutecznie uniemożliwiało mi trafienie w cokolwiek.

Druga zauważona rzecz... Dawno nie grałem bez premki, ale to co się teraz dzieje z zarobkami jest straszne. Niedługo będzie można zarobić tylko 5-tym tierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...