Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Epicka bitwa nie ma co.

 

Co do zarobków, to z VI tieru KV-1S potrafi nieźle zarobić.

 

Najgorzej jak zostaje 2-3 przeciwników i ma się sporą przewagę, bo wtedy geniusze zamiast normalnie próbować coś jeszcze ustrzelić to jadą popełnić samobójstwo, żebyś expa i kredek za nich nie dostał.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny zaobserwowałem coś dziwnego i znowu w roli głównej typ 59. Scoutuje, zabijam z bliska arte, nagle dostaje strzała a dwa metry ode mnie stoi właśnie typek, który się pojawił znikąd.. wtf. ;/

 

To zasługa nowego camo, czy po prostu jakiś bug z typem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widocznie bug, trzeba zgłosić do supportu, bo śmieszne to jest. ;>

 

---

 

zgłaszam się do konkursy na najlepszą porażkę ;> ripleja nie ma, bo nie nagrywam ;>

przy okazji zdobyłem nowy medal Radley'a-Waltersa, zadałem 6200 dmg, zabiłem 9 wrogów, ale to nie wystarczyło, żeby moja drużyna wygrała Dołączona grafika

a najlepsze na koniec, tak się podnieciłem, że przy 8 killach zrobiłem screena, dysk zaczął mielić, gra sfreezowała i w między czasie IS zaczął mnie kąsać od tyłu, phail jak cholera :D

 

bez premki ofc, na czołgu zrobione gąski, 105 i wieża

post-6909-0-93107600-1348943716_thumb.png

Edytowane przez ath
  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa fizyka daje możliwość uniknięcia części kosztów naprawy, choć nie do końca fair w stosunku do przeciwnika. Potrzebna jest tylko mapa z wodą - jeśli widać że bitwa jest przegrana to dajemy nura pod wodę. Załoga się topi ale czołg jest nie uszkodzony i za naprawę płaci się niewielki ułamek tego co normalnie.

Tak oszczędzam kasę grając na tierach IX-X. ;)

 

@zulik_

Demole's Damage Panel

 

http://worldoftanks....s-damage-panel/

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa fizyka daje możliwość uniknięcia części kosztów naprawy, choć nie do końca fair w stosunku do przeciwnika. Potrzebna jest tylko mapa z wodą - jeśli widać że bitwa jest przegrana to dajemy nura pod wodę. Załoga się topi ale czołg jest nie uszkodzony i za naprawę płaci się niewielki ułamek tego co normalnie.

Tak oszczędzam kasę grając na tierach IX-X. Dołączona grafika

 

A ja mam medal Kołobanowa za samodzielną wygraną przeciwko 5 lub więcej, w moim przypadku sześciu przeciwnikom. Musiałem wygrać, bo nie było gdzie dać nura Dołączona grafika

 

@ath

tak policzyłem, że jak byś to wygrał z mnożnikiem x5 i premium to dostał byś blisko 20k expa :P

Mocne :)

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za gra... Zacząłem robić amerykańskie medy. Doszedłem do M4 Shermana. Gra mi się nim wyśmienicie tylko mam na nim same porażki. Prawie zawsze gram z bandą debili (sam nie jestem uber pro, ale jak trzeba to potrafię zbić capa i nie pcham się w lemming train).

Do czego zmierzam - grając medemi jesteś dużo bardziej uzależniony od innych graczy w teamie. Sam niewiele zdziałasz. Grając HT'kami masz duuużo większy wpływ na wynik bitwy.

Edytowane przez bryndza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Defeat! Map: Siegfried Line 30 września 2012 18:27:10

Vehicle: T30

Exp: : 967 Credits: : 56 739

zrobilem 5500 dmg, lepszy byl tylko e75 z 5540dmg...

90% druzyny zrobilo mniej dmg niż miały hp ich czolgi, np nasz e50 zrobil 800dmg

pokonały mnie ostatnie 2 arty przeciwnika, nie moglem trafic z rozbitego działa między kolumnami...

 

http://www.sendspace.com/file/368hqh

Edytowane przez Gregu
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwer zajęty, trwają prace konserwacyjne

forum WOT nie działa, error 500

strona działa, ale ładuje się bardzo powoli.

 

Nie prawda. Wygrywajac bitwe dostajesz +50% exp i dodatek do kredek "na wejscie": http://wiki.worldoft...nce_and_Credits

 

Pacz ;) nigdy tego nie policzyłem a to spora różnica jest. Tak mi się jakoś wydawało, że x2.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mnie Boxster ubiegl. NA i EU mialy problemy z logowaniem z kuli NO_LOGINAPP. Zaraz sie okaze ze WG niechcacy naprawi problemy jakie niektorzy maja z fps lub pingami :P

 

No nic.. na TuskVisionNetwork leci "Chlopaki nie placza". Warto odswiezyc ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...