Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde jak zacząłem grać amerykańcami to w ogóle odechciało mi się expić is-8. ;/ Żałuje, że poszedłem w ruski, niby mówią, że ta nacja jest OP.

 

Bylo zostac przy IS3 :P jeden z lepszych 8 tierowców, chyba tylko T34 moze z nim konkurowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fajnego moda pokazującego na liście czołgów grubość pancerza, średnią penetrację i takie tam ciach!ły. Tylko muszę obczaić czy to jest dla stockowych czołgów czy wymaksowanych.

 

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/157733-080-pogs-contour-icon-mod-3x-oxmaster/page__pid__2871119&do=findComment&comment=2871119

 

Graty dla Ath za wygraną w konkursie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tylko gdzie złoto w nagrodę ? ;p

 

---

 

Co do is-3 to fakt grało mi się nim nieziemsko i staty miałem dobre, na is-8 nie mogę się odnaleźć, mam najlepsze działo i jakoś nie czuje tej lepszej celności, za to we mnie wchodzi wszystko. ;>

Ale co tu się dziwić, jak kiedyś shermanem e8 penetrowałem właśnie is-8 strzałami pod kadłub.

 

Może pora zainteresować się tygrysem II, odblokowany, ale jeszcze nie kupiony. No i na T29 jeszcze mi zostały silniki. ;>

Turkina T20 mam, całkiem ok mi idzie i w ogóle, ale jednak większy fun mam grając HT, może dlatego, że wtedy jest większy wpływ na walkę w przypadku mniej ogarniętej drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że na kompaniach inaczej nalicza expa i kredyty, to prawda?? Na kompaniach można więcej zarobić??

 

Tak. Ponoć dostajesz expa za swoją bitwe + 50% tego, co przeciwnicy zrobili. Nie pamiętam, ale na kompaniach lepiej się zarabia i expi czołgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjal: Zjednoczenie Niemiec

 

Specjal trwa od godziny 7:30 2 października, do 7:00 5 października 2012. W czasie trwania specjala będziecie mogli skorzystać z następujących bonusów:

 

Trzykrotny mnożnik doświadczenia za pierwsze zwycięstwo każdego dnia

 

50% zniżki na następujące niemieckie pojazdy:

  • PzKpfw IV (czołg średni V tieru)
  • StuG III (niszczyciel czołgów V tieru)
  • PzKpfw III/IV (czołg średni V tieru)
70% większe przychody w kredytach na następujących niemieckich pojazdach:

  • PzKpfw V Panther (czołg średni VII tieru)
  • Jagdpanther (niszczyciel czołgów VII tieru)
50% zniżki na złotą amunicję

 

http://worldoftanks....unification-pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitwa: Erlenberg 2 października 2012 17:45:27

Czołg: VK 3001 (H)

Doświadczenia: 459

Kredytów: 19 719

Osiągnięcia w walce: Snajper, Rozpruwacz, Strzelec pancerny, Strzelec wyborowy

5 kili, 2469 dmg i bitwa w plecy nich mnie ktoś przytuli :)

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto bez premki.

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Południowe Wybrzeże 3 października 2012 08:48:04

Czołg: Panther II

Doświadczenia: 3 459 (x3 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 23 477

Osiągnięcia w walce: Medal Radley'a-Waltersa, Specjalista, Snajper

Edytowane przez ShaoLee
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za co ten medal Radley'a-Waltersa?

 

Od 1 października od godziny 07:30 do 16 października do godziny 07:00 ilość kredytów zarabianych niemieckim czołgiem ciężkim VII tieru, PzKpfw VI Tiger zostanie zwiększona o 25%.

 

Ze względu na zaistniały problem w trakcie wprowadzania podwyższonych przychodów dla czołgu PzKpfw VI Tiger przychody dla tego pojazdu zostały zwiększone jedynie o 20% zamiast 25%. W związku z tym, aby skompensować zaistniały błąd od teraz do końca trwania promocji (16 października) przychody dla tego pojazdu zostały zwiększone o 30%!

 

Od 16 października od godziny 07:30 do 1 listopada do godziny 07:00 ilość kredytów zarabianych niemieckim czołgiem ciężkim VIII tieru, PzKpfw VIB Tiger II zostanie zwiększona o 25%.

 

Dla posiadaczy tych czołgów (mam TII) to okazja do zdobycia expa bez dopłacania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maxymili

Maszu tu stare i nowe medale.

 

Dołączona grafika

- Medal Bioltera - nadawany pancerniakowi, który zniszczył w jednej bitwie 7 albo więcej czołgów i dział samobieżnych przeciwnika czołgiem lub niszczycielem czołgów. Może go otrzymać także pancerniak, który zniszczył 10 celów działem samobieżnym. Zaliczane są cele od czwartego poziomu i wyższe.

 

Dołączona grafika

- Orlika - nadawany za zniszczenie trzech lub więcej wrogich pojazdów (czołgów lub TD , artyleria nie jest wliczana) lekkim czołgiem. Cele muszą być co najmniej dwa poziomy wyższe od gracza.

 

Dołączona grafika

- Oskina - nadawany za zniszczenie trzech lub więcej wrogich pojazdów, czołgiem średnim. Cele muszą być co najmniej dwa poziomy wyższe od gracza.

 

Dołączona grafika

-Burda - nagroda za zniszczenie pięciu lub więcej wrogich dział samobieżnych.

 

Dołączona grafika

-Kolobanowa - nadawany pancerniakowi, który został sam przeciw pięciu lub więcej czołgom i działom samobieżnym wroga i wygrał starcie.

 

Dołączona grafika

-Fadina - nadawany za zniszczenie ostatniego pojazdu wroga w bitwie ostatnim pociskiem, jaki masz dostępny w czołgu.

 

Dołączona grafika

- Billotte'a - nadawany pancerniakowi, który został zwycięzcą w bitwie i zniszczył przynajmniej jeden wóz przeciwnika. Aby go otrzymać, trzeba przetrwać pomimo otrzymania pięciu różnych uszkodzeń krytycznych i utraty 80% wytrzymałości.

 

Dołączona grafika

- Halonena - nadawany za zniszczenie trzech lub więcej wrogich pojazdów niszczycielem czołgów. Cele muszą być co najmniej dwa poziomy wyższe od gracza.

 

Dołączona grafika

- Raseiniai Heroes - nadawany za zniszczenie wszystkich pojazdów przeciwnika (minimum 14) w danej bitwie.

 

Dołączona grafika

- Patrol Duty - Pomóż swojemu zespołowi uszkodzić co najmniej 6 pojazdów przez ich wykrycie. Jeżeli dwóch lub więcej graczy posiada taką samą ilość wykrytych i zniszczonych pojazdów, lub jeżeli dwóch graczy lub więcej wykryje taką samą liczbę pojazdów, to osiągnięcie zostaje przyznane graczowi, który zdobył w bitwie najwięcej doświadczenia.

 

Dołączona grafika

- Tamada Yoshio - przyznany graczowi, który zniszczy 3 lub więcej działa samobieżne prowadząc czołg lekki, który był o minimum dwa tiery niżej w drzewku rozwoju, niż zniszczone działa samobieżne. Gracz musi przeżyć bitwę, aby otrzymać ten medal.Brothers in Arms: Każdy członek plutonu musi zniszczyć co najmniej 3 wrogie pojazdy i przeżyć. Osiągnięcie zostaje przyznane wszystkim członkom plutonu.

 

Dołączona grafika

- Radley'a Walters'a - nadawany pancerniakowi, który zniszczył w jednej bitwie 8-9 czołgów i dział samobieżnych przeciwnika czołgiem lub niszczycielem czołgów. Zaliczane są cele od czwartego poziomu i wyższe.

 

Dołączona grafika

- Pool'a - nadawany pancerniakowi, który zniszczył w jednej bitwie 10-14 czołgów i dział samobieżnych przeciwnika czołgiem lub niszczycielem czołgów. Zaliczane są cele od czwartego poziomu i wyższe.

 

Dołączona grafika

- Bruno - nadawany pancerniakowi, który został zwycięzcą w bitwie i zniszczył 3-4 pojazdy przeciwnika. Aby go otrzymać, trzeba przetrwać pomimo otrzymania pięciu różnych uszkodzeń krytycznych i utraty 80% wytrzymałości.

 

Dołączona grafika

- Tarsay'a - nadawany pancerniakowi, który został zwycięzcą w bitwie i zniszczył 5 lub więcej pojazdów przeciwnika. Aby go otrzymać, trzeba przetrwać pomimo otrzymania pięciu różnych uszkodzeń krytycznych i utraty 80% wytrzymałości.

 

Dołączona grafika

- Pascucci'ego - nagroda za zniszczenie 3 wrogich dział samobieżnych.

 

Dołączona grafika

- Dumitru - nagroda za zniszczenie 4 wrogich dział samobieżnych.

 

Dołączona grafika

- Lehvaslaiho - nadawany za zniszczenie 2 wrogich pojazdów, czołgiem średnim. Cele muszą być co najmniej dwa poziomy wyższe od gracza.

 

Dołączona grafika

- Nicholasa - nadawany za zniszczenie 4 lub więcej wrogich pojazdów, czołgiem średnim. Cele muszą być co najmniej dwa poziomy wyższe od gracza.

 

Dołączona grafika

- Lagland'a - zniszczenie 4 lub więcej wrogich maszyn, które zdobywają bazę (nie muszą znajdować się na terenie bazy w tym samym czasie).

 

Dołączona grafika

- Decydujący wkład (nagroda plutonu) - nagroda dla członków plutonu którzy łącznie zniszczyli 12 pojazdów przeciwnika.

 

Dołączona grafika

- Braterstwo broni (nagroda plutonu) - nagroda dla członków plutonu, każdy z członków plutonu musi zniszczyć co najmniej 3 pojazdy wroga i przeżyć.

 

P.S.

Może ktoś podepnie pod FAQ?

Edytowane przez Boxster
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...