Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Bitwa przegrana ale medal jest

Porażka

Bitwa: Murowanka 3 października 2012 16:48:18

Czołg: VK 3001 (H)

Doświadczenia: 500

Kredytów: 12 470

Osiągnięcia w walce: Medal Lehväslaiho

 

ps. dzięki maxymili wiem że nick był od nas z forum, btw napisałem prośbę o klan w wolnej chwili plox o rozpatrzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

I'm back!

 

Dołączona grafika

 

Hellcat został bez amunicji, a ja ostatni AP wpakowałem w ich KW-3.

Typ bardzo dobrze ogarnął temat - rozwalił wszystko, co przeszło przez nasze lemmingi w wąwozie.

Edytowane przez m4r
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwila miałem ciekawą bitkę grając t-44, lemmingi poszły za mną, druga strona praktycznie otwarta... po jakimś czasie się to zemściło - przeciwnik capował bazę :D, to ja zawracam ...strzelam i niszczę elc, później rozpierdzielam kv3

ostatecznie udało mi się zbić z 99% :D ludzie się podniecili, komplementując mnie, ktoś mi jeszcze wyznał miłość... blee :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory! Map: Malinovka 3 października 2012 23:26:17

Vehicle: M46 Patton

Exp: : 1 984 Credits: : 63 277

Achievements: : Mastery Badge: "Ace Tanker"

Tak juz praktycznie na koniec kariery pattona(zostało 4k do next) udało mi sie zrobić acera...może jeszcze wyrównam do 50% bo poprzednie 2 tyg miałem takiego pecha do składów, że gwiazdki nim zaliczałem po np 4-8 porażkach z rzędu, obojętnie co bym robił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oberschlesien to ze slaskiego (wywodzi sie z niemieckiego) Gorny Slask Dołączona grafika widze ze kolega poluje swoja arta na wszystkich wspolklanowiczow Dołączona grafika

 

Kolega nie jest jeszcze w klanie Dołączona grafika

 

M4r wrzuciłbyś repleya?

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4r wrzuciłbyś repleya?

 

Nawet dwa, bo jeszcze mi się trafiła mocna (tzn śmieszna) bitwa na IS-8, tylko jej nie wrzucałem: Roznieśliśmy na Himmelsdorfie jakieś pojedyncze czołgi na górce, a potem wpadliśmy z dwóch stron między resztę ich teamu (10-12 gości) capujących flagę. I to była mega rzeźnia... chyba nie byli do końca świadomi, co się dzieje :lol:

 

Btw, ustawiałem grafikę... na high 30-40fps i jakiś dziwny, bliżej niesprecyzowany lag (np. strzelałem, to było słychać wystrzał, po czym z zauważalnym opóźnieniem pojawiał się ogień w lufie). Na very high było 30-40fps, czyli praktycznie tak samo.

Oprócz tego mapki są "przepalone" światłem - straszny kontrast (chyba wina postprocessingu), za jasno, no i tragicznie to wygląda. Straciłem na testowanie różnych ustawień z godzinę, po czym... wróciłem do ustawień grafiki sprzed patcha. 90+ fps, brak laga, wszystko widać idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś T30 po patchu? Nie wiem co robili przy nim, ale taka ilość rykoszetów lub strzałów krytycznych po których delikwenci dalej mieli tyle HP ile mieli to tego jeszcze nie było. Win ratio mi spadło o 1% po patchu. I najlepsze że nie wchodzą strzały w bok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ShaoLee

Też stwierdzam, że T30 po ostatniej akualizaji dostał ostro po [gluteus maximus]. Tak jak zawsze lubiłem ten czołg i praktycznie codziennie grałem nim 2-3 bitwy to teraz stoi i czeka na lepsze czasy. Jesli sytuacja się nie poprawi to dobije nim do tieru X i wymieniam na kredki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stockowa Pamtera

Zwycięstwo!

Bitwa: Karelia 4 października 2012 17:23:42

Czołg: PzKpfw V Panther

Doświadczenia: 808

Kredytów: 32 184

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska:II klasy

 

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Zatoka rybacka 4 października 2012 17:50:04

Czołg: PzKpfw VIB Tiger II

Doświadczenia: 1 135

Kredytów: 36 870

Osiągnięcia w walce: Snajper 4394 dmg to chyba mój najlepszy wynik dźiś

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj Dołączona grafika

Proszę uprzejmie:

IS-8

T34

 

Btw, trochę niemrawe działanie gracza i/albo skoki wieży, tudzież kamery to wina laga i skoków pingu. Wot jako-tako sobie z tym daje radę, ale często mnie wkurza, jak jestem 100ms do tyłu z pingiem i tam, gdzie normalnie bym kolesia zmiótł, on wprasowuje mi kulkę w weakspot, po czym ja strzelam na wiwat. No, ale mniejsza, rozpisałem się.

 

Strzały za zero - mam, mam. Wczoraj trzy razy w IS-4, kilka w IS-8, kilka w pomniejsze wynalazki. Na replayu IS-8 pierwszy mój strzał to piękne zdjęcie gąsienicy + 0hp... w plankton, który normalnie by spłonął żywym ogniem.

 

-=--==--=-==--

Whahah, akcja roku chyba: Wzięliśmy w kleszcze (ja w JT, i AMX 50 100) Leoparda. 50-100 przestrzelił go na wylot i zdjął mi gąsienicę :lol:

Edytowane przez m4r
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ISU dwoma strzałami zdmuchuje Ferdasa. Ferdowi brakuje czasu na trzecie przeładowanie, żeby wykończyć ISU. Sprawdzone nie raz i nie dwa. Przed tymi wszystkimi patchami jeszcze Ferd miał jak dingować, ale od jakiegoś czasu wchodzi wszystko (nie wiem jak w 8.0).

 

Zagadka:

- Co jest wredniejsze, niż Jpz E-100?

 

- dwa/trzy Jpz E-100

Tak, miałem w teamie (na szczęście). Klękajcie narody, jaką rzeźnię zrobili. Spotowałem im w E-50.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co nie zauważyłem trochę może słabiej, a co dzień robię na nim *. Może to kwestia farta, macie na nim 155mm?

 

Przecież dostaliśmy go od razu z takim działem. Miałem go zostawić bo T110E4 dostał nerfa, ale od patcha jest z nim masakrycznie. Zostało mi 4k exp do T110 i sprzedaje T30 na żyletki.

Zabierają się za brytole, a reszta dalej leży.

 

ferd czy isu? Dołączona grafika

 

ISU bez dwóch zdań. Jak dla mnie lepszy niż Ob.704 tylko bardziej papierzany ;)

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...