Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj ten pan polecił mi uninstall http://worldoftanks....503754747-PV71/ Polecam hit ratio ;] Niestety nie zrozumiałem jego master planu na wygranie bitwy Dołączona grafika

 

Delikwent może i orłem nie jest ale sporo gra arty więc i hit ratio jest jakie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Bezdroża 6 października 2012 16:35:48

Czołg: T32

Doświadczenia: 1 077

Kredytów: 35 372

Osiągnięcia w walce: Wsparcie, Snajper, Strzelec pancerny, Odznaka mistrzowska:II klasy

Ciut brak mi penetracji ale jakoś idzie, z nową wieżą myślę iż bedzie jeszcze lepiej. Dmg 3803.

 

ps. 2 wieża do T32 daję bonus do ROF ?

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyfarmiłem 1,8 mln kredek. Potrzebuję jeszcze ze dwa do 4502p. WR bez zmian. Tylko gdzieś tak koło wieczora przestałem jakby zarabiać: :blink:

- ciągle mam expa w top 5 teamu (najczęściej top 1), dmg na poziomie 2-5 tysięcy (top 3 teamu, najczęściej MVP)

- zarabiam 10-15k. Wczoraj wieczorem zgarniałem co najmniej 20k na czysto.

 

Ale chyba wiem czemu tak - skończyły mi się jakimś cudem bitwy z topowymi tierami. O ile rano było tego pełno, tak teraz jestem w topie i mogę co najwyżej trafić na równych sobie. Lipa, bo marnie się na takich bitwach zarabia- nastrzela się człowiek jak głupi, a zgarnia grosze.

Btw, widzę, że najczęściej w bitwach wpada 500-800 expa. Jak ktoś ma ponad tysiąc, to jest prawdziwym wymiataczem :lol:

Aha, dmg powyżej 1500 też już wypada jako "powyżej średniej". Ta gra jest dziwna :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie dziwić, wczoraj strzelałem z T43 w bok kv-5, na 7 strzałów 5 było krytycznych za 0, jeden rykoszet i jeden za ~200. Oprócz mnie nawalało do niego jeszcze 3 innych. Kv-5 miał w statystykach 32 trafienia.

Takich sytuacji jak wiecie jest mnóstwo...jak tu zadawać dmg panie premierze ? ;)

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem w pierwszej trójce w expie po bitwie to się zastanawiam czy ja jestem taki dobry czy reszta teamu taka głupia, bo na prawdę uważam, że średni gracz ze mnie, a często jestem w pierwszej trójce expa. No chyba, że głupio zginę co czasem mi się zdarzy, jak za dużo bitew mi dobrze pójdzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie dziwić, wczoraj strzelałem z T43 w bok kv-5, na 7 strzałów 5 było krytycznych za 0, jeden rykoszet i jeden za ~200. Oprócz mnie nawalało do niego jeszcze 3 innych. Kv-5 miał w statystykach 32 trafienia.

Takich sytuacji jak wiecie jest mnóstwo...jak tu zadawać dmg panie premierze ? Dołączona grafika

pzd

KV-5 to inna bajka, czołg jest przegięty i nie tylko z T-43 odbija. Już się mniej więcej nauczyłem gdzie do niego strzelać, ale to tylko z bliska, z daleka działa z penetracją 230+ wchodzą już w miarę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Port 8 października 2012 02:18:04

Czołg: StuG III

Doświadczenia: 1 662 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 21 635

Osiągnięcia w walce: Specjalista, Strzelec wyborowy, Strzelec pancerny, Odznaka mistrzowska:I klasy

nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie mam jeszcze top działa i nie robiłem tego wyniku z żadnej pułapki, zjeździłem całą mapę ;)

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba wiem czemu tak - skończyły mi się jakimś cudem bitwy z topowymi tierami. O ile rano było tego pełno, tak teraz jestem w topie i mogę co najwyżej trafić na równych sobie. Lipa, bo marnie się na takich bitwach zarabia- nastrzela się człowiek jak głupi, a zgarnia grosze.

 

Z tego wynika, że zarobki nie zależą od tieru czołgu w który strzelamy:

 

Payment for inflicting damage to the enemy

For every point of damage inflicted the tank receives Y credits, independent of the tier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że zarobki nie zależą od tieru czołgu w który strzelamy:

 

Zależą, zależą.

Jak masz 5 strzałów na minutę, a pod górkę ciśniesz 6km/h, to przyjeżdżasz na gotowe. I masz do wyboru albo nie strzelać wcale, albo zostać dobijaczem z jakiegoś szczątkowego hp (5-50).

Czasem się zdarzy, że wypadnie na ciebie jakiś med - strzelisz w niego dwa razy - zadasz pierwsze obrażenia (200-300hp), a jak już przeładujesz drugi raz, to nie ma do czego strzelać i zostaje dobicie.

Jak w końcu wpadniesz na równy sobie tier, to masz podobnie.

Jedyny wyjątek od tej reguły jest wtedy, kiedy sam jeden obstawiasz jedną ścieżkę (błogosławione niechaj będą lemingi), a przeciwnik w liczbie czterech nie kwapi się objechać cię z każdej strony i zdjąć, tylko bawi się w ciuciubabkę zza wzniesienia.

 

O, wczoraj miałem ostatnią bitwę w stylu "topowy tier + ogarnięci w moim teamie + nieogary w przeciwnym". Zrobiłem top guna:

- rozwaliłem leoparda (dobiłem z ~20hp)

- dobiłem t-34-85 - jeden strzał robiący zwykle ok. 400hp poszedł w czołg mający 140hp

- zjechałem T34 - trzy pestki, z czego jedna w gąsienicę za 0hp

- zjechałem drugiego T34 - dwie pestki, druga dobijająca

- rozwaliłem T25/2 - dwie pestki, druga dobijająca

- na finiszu nasz IS-3 wypadł przede mnie i dojechał przeciwnego KT z ~800hp (nawet nie ruszyłem w tamtym kierunku, bo nie widziałem sensu strzelania do wraku)

- ostatni strzał oddałem do 3001p, któremu jakimś cudem został 1hp, schował się za domem i akurat ja miałem idealną linię strzału. :mur:

 

Zadany dmg? ~1800hp, największy z teamu. Zarobiłem dzięki tym wybitnym strzałom jakieś 25k kredek.

 

-----

Dla porównania bitwa z wcześniej - 9 i 10 tiery, ja na dole listy (T34).

- trzy strzały w E-50M

- trzy strzały w T110E5

- kulka w IS-3

- dwa strzały w IS-7

- pestka w GW E

- coś tam jeszcze po drodze

Nie miałem ani jednego killa, w końcu zginąłem. DMG z bitwy to grubo ponad 4000. Kasa odpowiednio większa.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jedyny bonus jest za dobijanie do expa... a tak to sie pure dmg liczy.

Najgorzej jak widzisz delikwenta z 130hp, olewasz go(papier, 100mm armora max), zostawiasz za soba bo jedziesz ruszyc inne, mocniejsze czolgi, a lemming train zamiast ruszyć za tobą i go dobić to sie chowa i efektem dostajesz pestke w zad....oj naciełem sie tak parenascie razy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, miałem to też jakiś czas temu.

Zostawiłem zdetrackowanego skauta, żeby złoić doopę jakiemuś większemu TD (miałem już 5 zdjętych). Nie chciało mi się czekać na przeładowanie, a za mną jechały bodaj trzy czołgi.

Kolesie go dojechali i któryś taki tekst:

- Czemu go nie rozwaliłeś? Miałbyś pewnego top guna

- Mam to w d...

- W sumie dobre podejście

 

 

Btw, miałem w weekend dwie akcje z grupy "jechanie po premium".

Pierwsza skończyła się rozwaleniem kolesia (trafił na mnie :mrgreen: ) i skwitowaniem "za dużo gadasz".

Druga to jazda w stylu "przegramy, bo mamy noobów w premium, bla bla - cała dyskusja dwóch/trzech graczy. Skończyło się wyjaśnieniem głównemu lamerowi, że T34 miałem jeszcze zanim się z niego zrobił premium. To go uciszyło do końca bitwy.

Swoją drogą, jeszcze go wyśmiałem - napisałem mu, że noobów poznać po tym, jak piszą w swoim języku "pomocy", zamiast wcisnąć F7 na klawiaturze. Oj, oburzył się... może przez to, że chwilę wcześniej tak napisał, durny gimbus.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym im złotą kupę dał albo złotego dildo dla góównego designera odpowiedzialnego za to co widzimy z pacza na pacz "working as intended" i za całokształt

Kupiłem m48 (po tym jak ostro znerfili pattona i win ratio poległ mi na nim o 15% w dół) i kupa straszna, czemu wiedziałem że tak będzie?50m jest lepszy...powoli wbijam rus medy do t62 dla jego dps...i kilkunastu innych zalet...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potem CI powiedza ze nie chcieli Ci "fraga" ukrasc... Tak szczerze mowiac te wszystkie super grafiki i inne rendery, fizyka, TD tier 10 i inne duuperszwarce i powidla bylyby niepotrzebne gdyby przy logowaniu byl szybki test na IQ...

 

Żadnego testu nie potrzeba. Wystarczy aby graczy podzielono na trzy grupy wg wskaźnika efficiency rating lub pdobnego. Do 800 pierwsza grupa "newborn", od 800 do 1200 druga "average" i powyżej 1200 trzecia grupa "pro".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego testu nie potrzeba. Wystarczy aby graczy podzielono na trzy grupy wg wskaźnika efficiency rating lub pdobnego. Do 800 pierwsza grupa "newborn", od 800 do 1200 druga "average" i powyżej 1200 trzecia grupa "pro".

 

W taki sposób bardzo szybko pierwsza grupa dobije do drugiej grupy i w pierwszej grupie będą tylko nowo zarejestrowani gracze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest powiedziane, że z pierwszej do drugiej można a z powrotem to już nie. Zresztą samo istanienei grupy newborn ma taki sens, aby grali w niej niedoświadczeni niewprawni gracze z kiepskimi wynikami.

 

Nie raz wieczorem na M3 stuard trafiam w mojej lub przeciwnej pluton trzech wyjadaczy po 62% WR i eff 1400. I graj teraz nimi czymś co pancerza nie ma wcale, a działo o dmg 40 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w nowym drzewku przy niektórych czołgach jest cena - na brązowym tle - a przy innych jej nie widać - ceny pokazują się np. gdzieś na środku całego odkrytego drzewka. Czołgi dawno kupione/sprzedane, opacowane i w elicie... a ceny jakoś losowo... o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wygląda tak, że cena widoczna jest na czołgu, który został odblokowany, ale nigdy go nie kupiłem, a na czołgach kupionych/sprzedanych jej nie ma (pokazuje się dopiero, po najechaniu na dany czołg), więc wszystko jest tak, jak powinno być. Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...