Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Po patchu statystyki top graczy na tym TD spadły o 0,8% a to dużo. Nerf był skuteczny. Mimo to TD radzi sobie lepiej od wszystkich pozostałych TD X tieru z wyjątkiem AMX 50 Foch 155.

 

No może i skuteczny , ale jak to g... odbijało strzały z T30 oddane w bok to mnie nerw brał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to z tyłu przebije się nawet t-50-2 Dołączona grafika

Ogólnie jestem na tak choć jako priorytet mam M48A1 i AMX 50 Foch 155, E-75 i dopiero T110E4.

 

Przy okazji, As Pancerny na M3 Stuart ;) sympatyczna potyczka.

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E-75 daje multum frajdy gdy tylko pozna sie tajniki "kątowania" (nie wiem jak przetlumaczyc z angielskiego "angle (your tank)"). Jesli za wiklem jest kupka gruzu ktora osloni naped to dobrze ustawiony E-75 potrafi dingowac kazda pestke (no.. moze poza arta ale wiadomo). Niestety na otwartym terenie juz ta technika troche kuleje bo albo wystawisz dupe/ammorack albo przod/skrzynie biegow. Ja tam lubie ten czolg ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coś podobnego miałem, jak w tweakerze wyłączyłem chmury.

 

Nie mogę w tweakerze włączyć chmur, już nawet grę przeinstalowałem, po zainstalowaniu tweakera na czystą grę od razu pokazuje wyłączone chumry i włączenie ich nic nie daje, jakby się zapisało. Edytowane przez baka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o folder w którym znajdowała się gra, tylko folder, w którym znajdują się jej ustawienia. Nie wiem z jakiego systemu operacyjnego korzystasz, ale np. w Windows 7 folder z ustawieniami WoT znajduje się w takiej lokalizacji: C:UsersxxxAppDataRoamingwargaming.netWorldOfTanks

 

 

O jakim tweakerze mówicie?

WOT Tweaker 8.0

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@m4r good job Dołączona grafika szczególni końcówka Ci wyszła.

 

Uffff, grubo. M4r, gdzie celowałeś w T95? Wyglądało jak w dolną płytę, ale stał pod kątem. Dość ryzykownie, ale pięknie odpłynął. To już jest topowe działo?

 

p.s. A może kupić jednak JgTigera zamiast T110E4 ? jeszcze by zostało trochę kasy na inne zabawki Dołączona grafika

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - dolna płyta. Jakiś czas temu zrobiliśmy z kumplem sparring i po ponad 30 strzałach w przód T95 wiem, gdzie jest największa szansa na trafienie... Tam, gdzie celowałem, wydaje się być najpewniejsze miejsce.

A strzał i tak trochę na pałę. :lol:

 

To jest od niedawna wymaksowany JT. Jeszcze 180k expa do jpz E-100 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam bitewki po 4k dmg.

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Linia Zygfryda 9 października 2012 19:26:37

Czołg: T29

Doświadczenia: 1 369

Kredytów: 37 638

Osiągnięcia w walce: Snajper, Odznaka mistrzowska:As pancerny

 

---

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Malinowka 9 października 2012 19:48:54

Czołg: T29

Doświadczenia: 1 374

Kredytów: 37 772

Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Specjalista, Strzelec wyborowy

 

Bez premki ofc, z wyliczyło mi ponad 2k xp na bitwę. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lagi miał itp. ;> Bo w sumie ciężko sobie wyobrazić kogoś, kto doszedł o własnych siłach do is-7 i nie wie jak rozwalić KT.

Btw nie wiedziałem, że T29 tak ślicznie zarabia, z premką chyba bym nie potrzebował już premium tanka. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na akcję m4r to się nie dziwię, że mnie od noobów wyzwali w JT że kampie po krzakach zamiast na Kopalniach jechać na wzgórze. A wyzywali tacy jedni w Typie 59 skuleni pod budynkiem. Naoglądali się takich akcji i później wymagają od każdego ;P

Mnie jeszcze ze 30k do topowego działa.Nie jest lekko, mam też wrażenie, że JT zmięknął ostatnio.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurek, to co zagrał m4r to typowy przykład taktyki dostosowanej do sytuacji. Decyzja aby jechać na zwarcie i chować się za zamkiem była prawdopodobnie najlepsza dla tego typu TD. Amerykańce dla odmiany lepiej sobie radzą chowając się na zakończeniu podjazdu. i wystawiając tylko czubek wieży z lufą. Trzeba było jeszcze uwzględnić gdzie arta ma ostrzał, na podjazd miała rozjechany celownik ale tam gdzie stanął m4r akurat ma czerwone pole. Warto czasem pograć artą, nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na akcję m4r to się nie dziwię, że mnie od noobów wyzwali w JT że kampie po krzakach zamiast na Kopalniach jechać na wzgórze. A wyzywali tacy jedni w Typie 59 skuleni pod budynkiem. Naoglądali się takich akcji i później wymagają od każdego ;P

Mnie jeszcze ze 30k do topowego działa.Nie jest lekko, mam też wrażenie, że JT zmięknął ostatnio.

pzd

 

Akurat m4r miał masę szczęścia, że nie rozwalili go na samym początku jak zaszarżował swoim TD na wszystkie czołgi. Później wszyscy zaczęli się odwracać dupami i ogólnie nic ciekawego się nie działo imo. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj graliśmy cotygodniowego drużynowego ESL'a 7vs7 i wykorzystałem kilka złotych pestek z promocji 60% i co ciekawe dingi zdarzały się nawet na 13 90 Dołączona grafika, gra potrafi konkretnie wkurzyć a stawka była wysoka. Na szczęście opłaciło się bo zdobyliśmy 1 miejsce, 32000 golda na 7 osób piechotą nie chodzi Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurek, to co zagrał m4r to typowy przykład taktyki dostosowanej do sytuacji. Decyzja aby jechać na zwarcie i chować się za zamkiem była prawdopodobnie najlepsza dla tego typu TD. Amerykańce dla odmiany lepiej sobie radzą chowając się na zakończeniu podjazdu. i wystawiając tylko czubek wieży z lufą. Trzeba było jeszcze uwzględnić gdzie arta ma ostrzał, na podjazd miała rozjechany celownik ale tam gdzie stanął m4r akurat ma czerwone pole. Warto czasem pograć artą, nie? Dołączona grafika

 

Mój post oczywiście z przymrużeniem oka ;)

Co do taktyki w tej walce, nie wiele jej tam było. Na tej mapie w tym trybie w tym miejscu zawsze jest starcie tytanów (HT/TD)...a jak napisał ath, miał dużo szczęścia bo gdyby nie dostał po gąskach na początku to by padł jak mucha.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...