Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Mar95P gdybym miał kupować prem tanka zastanawiałbym się nad KV-5 (nie wiem czy jest jeszcze dostępny) oraz nad Super Pershingiem. Oba kosztują po ok 7500 golda

 

KW 5 wycofany, a SuprPershing strasznie mułowaty no i działo nie za cudowne(odczucia po teście).. Poczekam na Brytole, może jakiś nowy prem/tank dojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KV-5 pewnie będzie do kupienia raz na ruski rok tak jak Typek, a SP w końcu jest medem i kosztuje 7200 golda to cudów się spodziewać nie można. Ma ktoś SP? Ile to zarabia?

 

Począwszy od piątku 12. października od godziny 7.30 rano czasu polskiego aż do soboty 13. października do godziny 7.00 rano będziecie mogli korzystać z następujących ofert:

 

 

50% zniżki na zakup następujących pojazdów:

Czołg Średni III tieru M2 Medium Tank

Czołg Średni IV tieru M3 Lee

Czołg Średni V tieru M4 Sherman

Czołg Ciężki V tieru T1 Heavy

 

Czy marzyliście kiedyś o posiadaniu amerykańskich maszyn w garażu? Dzięki tym zniżkom będzie to o wiele prostsze! Dlaczego by nie wzbogacić swego garażu o amerykańską stal?

 

 

50% większe przychody na następujących czołgach:

Czołg Ciężki VI tieru M6

Czołg Średni VI tieru M4A3E2

Czołg Średni VI tieru M4A3E8 Sherman

 

Potrzebujecie szybko większego zastrzyku gotówki? Nie ma co sprzedawać z trudem zakupionych czołgów! Wykorzystajcie ten specjal i zarabiajcie o 50% więcej kredytów na tych maszynach!

 

 

Cieszcie się obniżką na konto premium:

3 dni za 250 sztuk złota

7 dni za 650 sztuk złota

 

Zaoszczędź złoto wykupując premium! Czy nie chodzi właśnie o to, by jednocześnie zaoszczędzić złoto i lepiej zarabiać?

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KV-5 pewnie będzie do kupienia raz na ruski rok tak jak Typek, a SP w końcu jest medem i kosztuje 7200 golda to cudów się spodziewać nie można. Ma ktoś SP? Ile to zarabia?

 

Mam i nie mam SP bo konto czeka na odblokowanie ;) ale grałem Super "P" zanim zostałem...... Co do czołgu to tak jak za 7000 golda to super ale...

Jest bardzo wolny i to jest jego największa wada i druga mniejsza to działo a dokładnie penetracja szału nie ma ale coś tam można pierdyknąć. Ale naprawdę bardzo fajnie nim się gra pomimo tępa żółwia dla nie obeznanych graczy jest śmiercionośny zwłaszcza jak walą pod podłogę ;) tam dopiero coś pokroju ISU/object przebić może ale nie musi (testowane) wieża ma płytę i bardzo dużo chroni ale można wyłapać pod itp. albo w dekle na wieży lub działko (chyba granatnik) też słaba strona to górna płyta przodowa dolną to i atomówka nie podoła ale tu już wchodzi choć też nie z byle czego.

Co do zarobków zarabiałem nim tyle samo baaa nawet i więcej udawało mi się niż t-34 a do tego koszta naprawy jak i amunicji są bardzo dużo tańsze.

Sam na sam rozwaliłem nim dwóch chińskich braci ;) którzy mnie napadli.

W skrócie mniejszy dmg niż w T-34 do tego czołg tańszy prawie o połowę a zarobki takie jak w chińczyku czy T-34.

Jeśli okiełznasz jego prędkość to fajny czołg do zarabiania.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoję na rozdrożu i mam pytanie co brać dalej .

 

Mam VK3601H i zastanawiam w co iść - w Tygrysa I , Panterę czy Tygrysa (P) .

 

Pod względem expa to wygląda tak : Pz VI - 45 K , PZ VI (P) - 52,5 K , PZ V - 65 K .

 

Oba Tigery mają identyczne wyposażenie i identyczną ilość HP , Tiger (P) ma trochę lepszy pancerz wierzy z przodu , boki mają na wierzy podobne .

 

Z tego co od kumpla słyszałem to T(P) jest wolniejszy od zwykłego T ( kumpel miał T(P) na max. chyba że załoga@100% i dodatki typu ostrogi/zawieszenie premium zmieniają prędkość ) .

 

Tigery to HT , Pantera to med - jak wyglądają na nich koszty napraw , ammo i ew. zarobki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadaj sobie pytanie, w co chcesz iść.

Jak w medy - bierz panterę.

Jak w HT - bierz Porsche.

 

Poza tym, sprostowanie: Porsche ma vmax większe od zwykłego tygrysa, chociaż wolniej się rozpędza. Poza tym - 200mm pancerza na przodzie (jak Ferdynand - to ten sam kadłub). No i mniej chętnie się pali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch notes 0.8.1

http://forum.worldof...81-patch-notes/

 

Takie 2 ciekawsze punkty.

Added possibility to purchase premium rounds using credits in addition to the current gold variant (prices are based on 1 gold = 400 credits exchange rates)

Added possibility for a platoon creator to exclude game modes for the platoon – this means that platoon will enter only game modes, which are selected in platoon creator options.

 

Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie będzie z gold ammo za kredyty korzystał. W przypadku 12 golda z pocisk to jest 4800 kredek za pocisk, przy wystrzeleniu 10 jest się 48k w plecy.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch notes 0.8.1

http://forum.worldof...81-patch-notes/

 

Takie 2 ciekawsze punkty.

Added possibility to purchase premium rounds using credits in addition to the current gold variant (prices are based on 1 gold = 400 credits exchange rates)

Added possibility for a platoon creator to exclude game modes for the platoon – this means that platoon will enter only game modes, which are selected in platoon creator options.

 

Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie będzie z gold ammo za kredyty korzystał. W przypadku 12 golda z pocisk to jest 4800 kredek za pocisk, przy wystrzeleniu 10 jest się 48k w plecy.

 

Nie w randomach - ale taka mozliwosc sporo daje klanom z ambicjami ale bez wlasnej prowincji.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ja o randomach mówiłem:) Bo dla początkujących klanów to jest ok. Chociaż można wozić 3-4 pestki na czołgach których się ma dość przy grindowaniu, bo mają np. żałosną penetrację.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie będzie z gold ammo za kredyty korzystał. W przypadku 12 golda z pocisk to jest 4800 kredek za pocisk, przy wystrzeleniu 10 jest się 48k w plecy.

 

Ja bym użył grając pluton. Samemu to raczej nie. Na pewno wolę kredytami niż złotem ;) złota ine wydał bym na pestki celowo choć raz niechcący tysiaczek wywaliłem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż lubię m103 to nie mam szczęścia do teamu na nim z małymi wyjątkami jak dziś:

Zwycięstwo!

Bitwa: Urwisko 12 października 2012 00:14:01

Czołg: M103

Doświadczenia: 2 662 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 47 989

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska:As pancerny

 

5,5k dmg

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy kody z wersji BOX się kumulują ?

 

Bo kupił bym sobie ze 3-4 wersje po 15 zł , wpadło by trochę kasy , kilka dni premium ( chyba że się też czasy kumulują ) i 3-4 k golda który mi jest najbardziej potrzebny .

 

Bo tak zanim odkryje Tigera P to sporo czasu minie a do tego trzeba by było wydać więcej kasy , chyba że bym poszedł w zwykłego - tego mogę mieć normalnie z VK3601 , Tigera P muszę odkryć za free expa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"- Added possibility to purchase premium rounds using credits in addition to the current gold variant (prices are based on 1 gold = 400 credits exchange rates)"

 

E-100, nadchodzę!!!!! Dołączona grafika

 

Edit: doczytałem ze tylko kulki Dołączona grafika co nie zmienia faktu ze pomysł dobry Dołączona grafika

(pisałem podczas bitwy na szybko Dołączona grafika nie ma to jak losowanie T7 z max pen 200 na T9..)

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba błąd bo7200 golda(SP) to jakies 2 880 000 kredek przy tym przeliczniku ;) jeśli będzie taka możliwość to od razu T34 i T26E4 mam w garażu :P

 

Premium rounds. Amunicję premium. Świta? Nie czołgi, tylko ammo.

Czołgi premium za kredki byłyby strzałem w stopę WG. Ba, headshotem. Chyba największym w historii gier online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznac ze WG znow zastosowal mistrzowska strategie. Ja premium pestek nigdy bym nie kupil (chyba ze zarabialbym gold na CW ale to inksza para kaloszy) ale juz wywalic 20k kredek na nie jestem sklonny. Problem w tym ze grajac E100 trzeba bedzie jeszcze drugie tyle poslac w piach na naprawy. Okazuje sie wiec ze bitwa na E100 bedzie mnie kosztowac jakies 40-50k kredytow! W jaki sposob najlepiej sobie to odbic? czolgiem lub kontem premium. Wiec w ostatecznosci i tak trzeba wybulic sie na gold. Tylko w innej formie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurza premium ammo artylerii. I chyba sobie je przetestuję, jak będzie taka opcja - i tak gram artą dla zabawy, a nie dla zarobku. No ale do rzeczy:

- stoję sobie kiedyś za budynkiem i ostrzeliwuję z innym czołgiem. Nagle - puf. Kilka metrów za mną wybucha pocisk z GW pantery. Obie gąsienice, silnik, pożar (w rezultacie ~1300hp mniej). Dystans eksplozji jednoznacznie wskazywał na to, że to było SPGR 36 z pięciometrowym splashem. Inaczej by mnie nie zarysował. Ja nie zarysowywałem w takich sytuacjach.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż lubię m103 to nie mam szczęścia do teamu na nim z małymi wyjątkami jak dziś:

Zwycięstwo!

Bitwa: Urwisko 12 października 2012 00:14:01

Czołg: M103

Doświadczenia: 2 662 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 47 989

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska:As pancerny

 

5,5k dmg

 

pzd

 

To m103 jest taki ciężki do grania, że wyliczyło Ci zaledwie (jak na IX tier) 1300xp na asa pancernego ? Z tego co czytałem, to miód malina czołg, kiedyś się do niego dobiorę, póki co T29. ;>

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ciężki...raczej nie, jak wspomniałem gra mi się nim dobrze, tylko do teamów nie mam szczęścia. Nie mam pojęcia jak to nalicza. Ostatnio ktoś wspominał, że ogólnie dostaje się mniej xp (czyżby kolejne zabiegi WG dla zwiększenia sprzedaży premki...?), więc te 1300 uważam za całkiem niezły wynik (co też potwierdza odznaka).

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...