Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Kill me pls, 8 gier kw-is, nabijam ok 500 800exp na przegranych i nie mogę zdjąć gwiazdki, kur... to co się dzieje to jakaś masakra. Nawet jak sam będąc na środku losowania zdejmę 5-7 czołgów to przegrywamy.

 

Klasyka w sobotę...

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa MSI.

 

Niema to jak zostać zmiecionym w 2 min gry

Zwycięstwo!

Bitwa: Bezdroża 13 października 2012 20:32:33

Czołg: T-43

Doświadczenia: 868 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 10 077

 

ale odbiłem sobie w następnej

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Przełęcz 13 października 2012 22:03:39

Czołg: T-43

Doświadczenia: 1 082

Kredytów: 28 832

Osiągnięcia w walce: Snajper, Strzelec wyborowy

 

Ale i tak dużo lepiej mi się grało KV 1S

 

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SU-152 normalnie moja miłośćDołączona grafika Jak ja uwielbiam ściągać np. KV-1S na hita, albo jakiś inny czołg, no i jestem zaskoczony, że zarabiam bez problemu, bo z przegranej bitwy plus/minus 1k, ale z wygranej 10k na dzieńdobry. A to dopiero 80% załogi, brak rammera, wenty no i czołg nie obzczajony. Jak się nim dużej pobawię, wyszkolę załogę to może być ciekawie.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SU-152 normalnie moja miłośćDołączona grafika Jak ja uwielbiam ściągać np. KV-1S na hita, albo jakiś inny czołg, no i jestem zaskoczony, że zarabiam bez problemu, bo z przegranej bitwy plus/minus 1k, ale z wygranej 10k na dzieńdobry. A to dopiero 80% załogi, brak rammera, wenty no i czołg nie obzczajony. Jak się nim dużej pobawię, wyszkolę załogę to może być ciekawie.

 

To żadna niespodzianka - strzelasz mało, a każde trafienie urywa mnóstwo HP. Do tego, z racji niskiego RoF, bardziej przykładasz się do strzału i masz wyższe hit ratio (przynajmniej ja to zauważam u siebie) - wyciągnięcie 80%+ nie jest specjalnie trudne. CO z tego, że to 80% z 5-6 strzałów? ;)

Su-152 jest słodkie, a przy nowym MM jeszcze słodsze, aż normalnie chyba odkupię, bo ISU-152 już nie ma takich dobrych losowań (a raczej - losowania może ma, tylko przeciwnicy już z trochę innej bajki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m4r wczoraj tak miałem na TII, ja zrobiłem ponad 4K dmg, a team cóż kilku oddało 1 strzał przez bitwę(mój faworyt arta zrobił 400 dmg, a scoutów nie było i strzelał prawie do końca ).. Strach grać w weekend niestety.

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, jednego dnia 70% win ratio, drugiego dnia win ratio 30%

Tego 1 dnia wchodzą strzały z przyłożenia, minimalna za 0, drugiego dnia wypadasz na czołg w odleglosci 10m i nie trafiasz, wpadają strzaly za zero, dingow od cholery i kule grawitacja strasznie zakrzywia i lądują z 15m przed celem (ktory jest w odleglosci np 400m)

Zastanawiająca jest ta regularność tego co obserwuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Lakeville 14 października 2012 12:49:28

Czołg: Prototyp T28

Doświadczenia: 2 023

Kredytów: 48 900

Osiągnięcia w walce: Specjalista, Snajper, Strzelec pancerny, Rozpruwacz, Odznaka mistrzowska:As pancerny

Najlepsza jak na razie na nim :)

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Bezdroża 14 października 2012 13:08:18

Czołg: Prototyp T28

Doświadczenia: 1 465

Kredytów: 42 544

Osiągnięcia w walce: Specjalista, Snajper

 

Dziennie robię na nim po 40-50K exp :D tylko boki miętkie strasznie ma ;/

co do celności to na większości czołgów mam 70-80% nawet na AMX 13/90 gdzie niby nie trzeba się spinać bo jest w pyte kulek ;) to po prostu zależy od gracza

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żadna niespodzianka - strzelasz mało, a każde trafienie urywa mnóstwo HP. Do tego, z racji niskiego RoF, bardziej przykładasz się do strzału i masz wyższe hit ratio (przynajmniej ja to zauważam u siebie) - wyciągnięcie 80%+ nie jest specjalnie trudne. CO z tego, że to 80% z 5-6 strzałów? Dołączona grafika

Su-152 jest słodkie, a przy nowym MM jeszcze słodsze, aż normalnie chyba odkupię, bo ISU-152 już nie ma takich dobrych losowań (a raczej - losowania może ma, tylko przeciwnicy już z trochę innej bajki).

 

No ja właśnie myślałem, że będzie miał słaby credit factor czy jak to się tam fachowo zwie i że za 1-2 strzały będzie śmieszna kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory! Map: Ensk 14 października 2012 19:41:00

Vehicle: T34

Exp: : 3 530 (x2) Credits: : 111 654

Achievements: : Sniper, Kamikaze

fajna bitewka, najpierw skruszyłem t43, potem lorerein 80% hp, ubiłem ferda i sek potem wpadłem na lorka dobiajając jego 14hp, stąd kamikadze Dołączona grafika, doublekill Dołączona grafika

 

Hm...

inna bitewka:

Victory! Map: Westfield 14 października 2012 19:51:20

Vehicle: E-50 Ausf. M

Exp: : 3 266 (x2) Credits: : 78 150

Achievements: : Patrol Duty, Mastery Badge: "1st Class"

 

patrola zrobilem 1 raz, inna sprawa że scautami nigdy nie gram...ale miałem dobrą miejscówe...

4kdmg, 3 kile...ciekawe ile cza miec na ace mastera?

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o 8.0 czy testujesz 8.1?

Bo u mnie 8.0 generalnie śmiga ładnie na full detalach, tylko na 2 mapach (Autostrada i Południowe Wybrzeże) mam 10 - 15 klatek. Ciekawe czy w 8.1 to poprawią.

8.0, te mapy co pisałeś są zbugowane, bo coś zjada wydajność.

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecia bitwa na AMX'ie i taka niespodzianka (nabitych 9):

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Koło podbiegunowe 15 października 2012 00:33:49

Czołg: AMX 50 100

Doświadczenia: 4 500 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 58 069

Osiągnięcia w walce: Medal Radley'a-Waltersa, Specjalista, Strzelec wyborowy, Odznaka mistrzowska:As pancerny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VK3001 Full stock + Lakeville - jedziemy z prędkością ślimaka , a przy skrętach to prawię stoję .

 

Widzę że będzie ostra przeprawa w drodze do Tygrysa P .

 

O stary, jak sobie przypomnę vk3601h na stocku (w sumie podobna konstrukcja, może jeszcze wolniejszy Dołączona grafika ) to aż mi się zachciało odinstalować tą grę. :D Wtedy pierwszy raz odblokowałem sobie kilka komponentów za złoto, bo w takim stanie nie dało się jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecia bitwa na AMX'ie i taka niespodzianka (nabitych 9):

Czołg: AMX 50 100

 

Ja tego AMXa nie trawię. Zatrzymałem się na nim w rozwoju francuskiego drzewka i męczę go już chyba z pół roku :)

Zostało jeszcze z 30k expa, ale jakoś nie mogę się zmusić.

Ostatnio grając miałem wrażenie, że popsuli mu celność.

Może dacie jakieś rady, jak tym grać efektywnie? Podstawową zasadę tj. "zostać z tyłu" znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VK3001 Full stock + Lakeville - jedziemy z prędkością ślimaka , a przy skrętach to prawię stoję .

 

Widzę że będzie ostra przeprawa w drodze do Tygrysa P .

 

Ja nie wytrzymałem psychicznie i odblokowałem gąsienice, wieże i pierwszy silnik za free expa. Zresztą Tiger P też żeby był przydatny potrzebuje nowych gąsienic i długiej 88.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3001P... Tia, pamiętam.

Po bitwach na nim budziłem się w nocy z krzykiem :lol:

Wymaksowany jest tylko odrobinę lepszy od stocka. Na szczęście po nim grałem 3001H, który przywrócił mi wiarę w serię VK300x.

 

-=-=-==-=--=--=--

2 bańki zbierane w pocie czoła poszły się paść po kupnie i doposażeniu jPantery i T20. Żegnaj 4502p :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbierzmy może jakoś grupę i zagrajmy bo krew mnie zalewa jak gram z tymi ******* i jako jedyny w team'ie mam kille....

Co do optymalizacji to się nie zgodzę. 8.0 jest tragicznie zoptymalizowana- bardzo bardzo dużo osób w tym ja ma problem że używane jest tylko 60% gpu i nic nie da się z tym zrobić. W 7.5 mogłem grać na medium+ tekstury high, a teraz ze wszystkim na low mi klatkuje bo tak jak mówię wykorzystywane jest do 60% gpu co potwierdza wykres w mis afterburner i nie jestem z tym odosobniony.

 

Gratis mój ulubiony obrazek:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez GeMtin1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo obrazka wczoraj widziałem 310eff, kolo w is3 z 8k bitew...oczywiscie wuja zrobił....

co do optymalizacji to o ile na 1 kompie da sie spoko grac z 80-100fps, minimalny widziałem 50, to na 2 trzeba grać na standardowym renderze...i klatki na medium/high są podobne jak na 1...

więc wybór oczywisty....

nie wspomne przez litość jak toto lata na "złomku", czyli amd x2 3600@2,2ghz, 2gb ram i 7900gs 512mb....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...