Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

2-ch kumpli co mają już E75 tej teorii nie potwierdzają także może na mnie się gra nie uprze jak na m4ra. ;>

 

Przed chwilą 3001h próbował mnie staranować staczając się na mnie w górki, chyba się zdziwił, że to ja dostałem fraga w gratisie. Dołączona grafika

 

---

 

Btw zamierzacie grać brytolami ? Ja się nastawiałem na HT, ale jak zobaczyłem V-VII tier, które wyglądają prawie identycznie (churchill w pełnej krasie swojej brzydoty) to się trochę zdemotywowałem. Następne tiery też nie są za piękne a X już w ogóle failuje w moich oczach (klon niemieckiej wanny IX tieru). Chyba prędzej zrobię sobie francę niż brytków..

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hura! Pierwszy tier 10 odblokowany, i tak mnie nigdy nie bedzie stac zeby go kupic. Dołączona grafika

 

 

Researched:

Vehicle T110E5 researched. Undistributed experience spent: 185000. Free Experience spent: 0.

 

A tu jedna z ostatnich bitew na M103

 

Dołączona grafika

 

Na dole jeszcze hummel i s51 na koniec, bitwa wygrana razem z gosciem w IS8, byliśmy w sumie 2v6

Edytowane przez Kacimiierz
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega posiada prem tanka i twierdzi, że nie zarobi na X tier? Herezje prawisz, ludzie i bez prem tanka dochodzą do X tiera. Zresztą sam na teście grałem Lwem to wyszło mi, że 6 baniek to jakieś 12 wieczorków i to bez jakichś większych męczarni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupiłem IS7 i Bata a w garażu jest jeszcze JP E100 ofc is4 tez, wyfarmoine na KV1s i M4E2E4(dobra bitwa 30K+) co prawda z premium ale ty masz t34 ktory bez premium zarabia tyle co moj M4 z Premium :D szykuje się jeszcze T110E4(jeszcze daleko) i GW Typ E(40K exp) wiec wszystko w twoich rekach ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko, uwielbiam weekendowych graczy :lol:

Właśnie miałem akcję na klifie (E-50): Przeciwny team (w tym IS-8, zwariowany wariat) stwierdził, że fajnie będzie strzelać z góry. Plan był dobry, tylko zamiast wyjechać tam zanim ktoś z naszych ich wyspotuje, jechali do latarni jak siedziałem sobie spokojnie za górką i pakowałem każdemu z chętnych czopek za 400-600hp.

Jeden ich ogarnięty KT chciał mnie zdjać z flanki, ale po kilku strzałach ostrzegawczych w newralgiczne punkty pancerza ode mnie i przyjaźnie nastawionego T34 nie dał rady :lol:

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla mnie gra T34 to straszna udręka jest ostatnio, niby nie jest zły ale jego powolność, czas celowania i przeładowanie do tego śmieszne rykoszety od czołgów tieru 5 czy 6 skutecznie zniechęcają mnie do niego.

Ja tam wole grac czymś co sprawia mi frajdę, np takim m103, niestety często wiąże się to z tym, że przez to w jeden wieczór zarobie może z 200k. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem kolo z eff 1800 w m103

miał 1k bitew(czyli między 501 a 1499)...dobry był ale dostał sie w skoncentrowany ogień 2 art i 3 czołgów i padł w minutę...był u wroga.

Ale przebojem był jakiś kolo w skaucie(nie pamietam jakim, pokroju chafee czy oczko wcześniej) z effem 2k i 65% win ratio przy czym...miał 0k (czyli do 500 bitew)

 

Btw na kiedy spodziewacie sie pacza 8.1? Dadzą rady do końca miesiaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ich pobanowali i założyli nowe konta. A że już ogarniają konkretne czołgi, to takie kwiatki wychodzą.

 

Odnośnie T34... jest udręka, ale nie aż tak wielka jak by się mogło wydawać. Zbiera się i tak dwa razy lepiej od Lwa. Za to co mnie wkurza - strzelasz na dystans raz: pocisk leci w kosmos. Strzelasz drugi raz: pocisk znowu leci w kosmos. Za trzecim razem trafiasz w końcu. W lwie to jest praktycznie niemożliwe - strzelasz, to możesz mieć co najwyżej ding.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe jakbym widzial swoja przedwczorajsza bitwe na T34. Celuje centralnie i strzelam (co prawda bylo ze 400m) - pocisk znioslo w dol. Nie biore poprawki i strzelam znow. Kolejny raz poszedl w dol. Biore wiec poprawke i strzelam w ok 2/3 wysokosci przeciwnika (a byl to jakis Jagdpanther). Pocisk przelecial nad nim. Cisnienie mi sie podnioslo i zrezygnowany odjezdzam. Ale widze ze delikwent ciagle stoi to bez przymierzania jak tylko celownik znalazl sie w okolicy nacisnalem spust. Boom - ammorack :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły fun to jest na 1 tierze, ostatnio z kolegą Borysem gramy sobie na niskich tierach, czołgi jeszcze bez 100% załogi ale jak rzuci na same pierwsze tiery to się sporo dzieje, zresztą przeciwko 2 też ale to już zależy od reszty. A tak przy okazji to pierwszy raz tym razem WG płaci za zabawę w WOT'a, wczoraj mimo zajęcia 5 miejsca na ESL'u dostaniemy po ok 15 euro na głowę, może nie dużo ale za kilka bitew warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, Tetrarch, albo micro Maus i można siać śmierć i zniszczenie.

Najśmieszniej jest, jak widzisz, że możesz roznieść cały przeciwny team, tylko w końcu brakuje ammo.

Druga fajna akcja - jak trafiasz na jakiegoś równego sobie i walczycie oko za oko, dopóki któryś nie ogarnie, że jego team zamienił się w zgliszcza :lol:

 

Btw, na E-50 zamontowałem z ciekawości 88mm L100. Ciekawe działo - idealne na dystans + można trollować kolesi w HT, którzy deko się zapędzą - strzelasz w gąsienicę, potem drugi raz, potem trzeci... a artyleria robi resztę.

Mam wrażenie, że coś poprawili z tymi 88mm, bo zdarza mi się nie tylko zdejmować gąsienice X tierom, ale i zadawać im obrażenia (nawet panterą II).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem testowy do testów poszedł T34 z 371% załogą. Zresetowałem skille za golda i test:

 

Zamiast skilli indywidualnych (mentor itd) wziąłem BiA oraz naprawę cammo

 

Zmiana reloadu jest! Z 12,65 do 12.38 pytanie tylko czy opłaca się resetować skille dla takiej zmiany...

 

@m4r czy ja Cię przypadkiem nie upolowałem wczoraj jak śmigałeś T-20? Dołączona grafika

 

________________

Pantera II (88L71) strzał z ~400 metrów do Tigera 2 i ammorack ^^ -1200hp kochane działo ;)

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T20. Możliwe - od jakiegoś czasu patrzę na nicki tylko jak dodaję kogoś do blacklisty, albo jak widzę kogoś już do niej dodanego.

 

Jak ktoś chce (i ma cierpliwość do mnie i mojego kapryśnego netu), możemy pyknąć wieczorem coś w plutonie (bez TS i innych wynalazków). Jeżeli tak, dajcie znać.

 

Będę latał głównie 7, 8 i 9 tierem:

- jPantera + T20 (gwiazdki)

- Lew + T34 (bardzo głównie, potrzebuję kasy... dużo. Ze dwadzieścia baniek... mam 500k :lol: ).

- E-50 + IS-8 + JT (gwiazdki)

 

Dla rozrywki mogę wziąć cokolwiek z reszty stada (nie mam tylko 1, 3 i 5 tieru).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...