Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Noo, t-43 zarabia teraz prawie jak t34 ;)

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Przełęcz 27 października 2012 16:32:25

Czołg: T-43

Doświadczenia: 1 896 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 33 579

Osiągnięcia w walce: Snajper

 

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, w słabej walce to ma 10k na czysto Dołączona grafika

Naprawa 8k,

ammo 0-34k przy słabej załóżmy, że strzeliliśmy 10 razy to 10k.

Dochód 28k.

Przy dobrej walce takiej że często się tak gra ale nie zawsze na czysto 40k. Maks co wykręciłem to 96500 dochodu bez prem - koszt ammo, chyba ze 30 Dołączona grafika albo coś koło tego i trochę za naprawy ale przetrwałem. Czyli na czysto 65k.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dałem Dołączona grafika

 

Akurat na tamtej walce 28k na czysto, wiec całkiem nieźle.

 

Przed chwilą na słabej, średniej w zasadzie bo wygranej i przetrwanej walce T34, 54k (37 na czysto). 2500 obrażeń.

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem dzis konto synowi do zabawy(7 lat) i oto rezultaty:

Victory! Map: Murovanka 27 października 2012 21:05:40

Vehicle: AMX 50B

Exp: : 1 410 Credits: : 74 250

Achievements: : Confederate, Sniper

z 6327dmg na 17 strzałow, skonczył żywy z 2%...

i lepszy, pokazywalem na klanowym, pojechałem teściową podrzucić do pracy a on se grał:

Victory! Map: Malinovka 27 października 2012 20:50:58

Vehicle: Bat Chatillon 25 t

Exp: : 1 791 Credits: : 93 786

Achievements: : Top Gun, Sniper

wystrzelil 26 kulek, 25 trafilo, 21 z peną...a wysoka kasa i exp za spotowanie. Tu zostal z 13%...6485dmg, przy czym ostatnim kilem była mysz...

 

I tera - czemu moj syn może tak grać a czesto gesto widze gimbusy i osoby dorosle grajace w cholere gorzej? Np IS8 z 14k/500/44% statsami?

Inna sprawa ze to może być DZIEŃ

tzn dzień w ktorym wszsytko się udaje i jemu sie trafiło.

Tak w ogole to syn ma wlasne konto, z win ratio 49% i 795eff, ale niski wynika nie z braku skila, jego topem są tera t32, vka, is3, a do zarabiania ma t25...i na nim ma 53% win ratio...nicku nie podam, bo jako ze nie ma 13 lat to ktos zawistny moze podpie...do wg i dostanie bana...

 

tak w ogole to zrobil mi dzis wszystkie gwiazdki(gram akurat w path of exile wiec nie mialem czasu/checi) i tak pacze...ze podnios mi win ratio o 0,0003%...co jest niezlym wynikiem...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli robiąc 3100 dmg miałeś "Życiowa bitwę Ferdkiem" ? ja widzę ze miałeś 8 miss'ow (tak je nazwijmy) i 10 penetracji czyli każdym z 10 pocisków zrobiłeś średnio 310 dmg gdzie średni dmg to 490 na pocisk a min 368 to się potem nie dziw ze masz AZ 1700 kredek na + ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie :

mam załogę na t29(1 perk + 80% kolejny, ale nie wybrany), i chciałbym przeszkolić tę załogę na t32 i teraz pytanie, czy spadnie mi % z tego niewybranego perka, ale będę miał wyszkolenie na 100%?, czy perk nie wybrany zniknie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W plebiscycie na najgłupszy team tego tygodnia wygrywa mój przeciwnik z tej oto bitwy :lol: :mrgreen:

http://www.mediafire.com/?ohqq5pcku5al7ry

W telegraficznym skrócie - jak w trybie assault zamienić się ze zwierzyny w myśliwego :lol:

 

Poza tym, nic ciekawego:

Victory!Battle: Karelia 28 października 2012 21:43:37Vehicle: E-50Experience received: 953Credits received: 34 046Battle Achievements: Sniper

Btw, zarobiłem na czysto 834 sreberka. Akurat na kratę browara dla załogi.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GWPantera też potrafi zaskoczyć, szczególnie ostatnio.

Zwycięstwo!

Bitwa: Step 29 października 2012 01:47:15

Czołg: GW Panther

Doświadczenia: 2 242 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 30 183

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska:As pancerny

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

http://speedy.sh/zUCqp/20121029-0147-germany-G-Panther-35-steppes.wotreplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artyleria 6 tieru po 8.0 to całkiem inna bajka - tak jakby w końcu przekładał się realny dmg na przeciętny - ściągam jednym strzałem T28, T30, KT, IS-3, czasem dwoma.

Wczoraj zdjąłem IS-7 na dwa strzały, nawet się nie spodziewałem.

Tylko najgorsze jest to, że jakkolwiek bym się czasem nie starał, to nawet 5000dmg nie wystarczy na nieogarnięty team.

 

 

A teraz związane trochę ze zbliżającym się eventem:

Wyfarmiłem przez weekend 2,3 mln kredek i już mi się nie chce. Na GW Tygrysa potrzebne mi jeszcze 1,5 mln, do tego co najmniej 1,5 mln na wyposażenie (same moduły, nawet nie gąsienice, działa i silniki). Nie chcę sprzedawać E-75, ale jeżeli nie wyrobię z kasą, to chyba go wystawię obok drogi z karteczką (nówka, mały przebieg, trochę zrysowany przód. Od dziadka Helmuta, co tylko na Ruskich od święta wyjeżdżał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, też farmię GW Tygrysa, GW Pantera faktycznie coś ostatnio się poprawiła, choć czasem jeszcze pudłuje 100% strzały. Zastanawiam się w ogóle czy warto zmieniać na GW T, bo słyszałem, że ma dużo mniejszy kąt obrotu działa, wolniejszy, mniej celny itd.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GWT nie ma prawie w ogole obrotu dziala. 99% czasu jezdzisz calym czolgiem. Pierwsza rura dosc celna ale dmg jaki zadaje przypomina mi mordege z 105mm na T34 jak byl na Tier9. Maus stoi.. stoi.. stoi.. strzelasz.. 200dmg.. stoi dalej :P Dopiero przy uzyciu 210mm mozna z przyjemnoscia mordowac Dołączona grafika Szczegolnie jak ktos ma dobre oko to mozna zaladowac AP i strzelac pociskami ze srednim dmg 1500 i srednia penetracja 300mm :)

 

kajs z internetu:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem, jak to się sprawuje przy ruszaniu wieżą - coś jak S-51, tylko bardziej :lol:

Ale nic, w końcu go trzeba będzie zrobić. GWP sobie, jednakowoż, zostawię. Załóg mam na tyle, miejsc w garażu też.

 

Meanwhile in WoT:

Victory!Battle: Murovanka 29 października 2012 16:58:35Vehicle: LöweExperience received: 1 640 (x2 for the first victory each day)Credits received: 65 569

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Lew - spotter :mrgreen:

Dwa (słownie 2) trafienia, reszta to dingi (6 szt.) i radosne spotowanie przeciwników, których dokumentnie zjeżdżał team, pochowany odrobinę dalej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się pożalić i poskarżyć

Wczorajsza gra T29:

Wylosowało mnie na 4czy 5 miejscu od dołu

 

Zwycięstwo, Rozpruwacz

Uszkodzeni wrogowie - 6

Zniszczeni wrogowie - 5

Wygrałem grę niszcząc Tigera

Zostałem sam z artą i byłem z siebie baaardzo zadowolony

Wyświetlaja się staty i co widzę:

 

Kredyty: 26028

dośw.: 1062

 

Łącznie: - 5109 za najlepsza do tej pory walkę na tym czołgu

Ja rozumiem, że zużyłem sporo drogiej amunicji (22 pestki) ale jakoś musiałem te wyższe tiery pokonać i nabić 5 fragów Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś rozpruwacza, czyli tylko dobijałeś te czołgi ostatnią pestką. ;> A reszta strzałów w ogóle dolatywała do celu, penetrowała ? Jakbyś wrzucił statystyki to by było łatwiej wydedukować czemu tyle w plecy jesteś.

Ja w swojej najlepszej walce T29 miałem 23 penetracje i ponad 6200 obrażeń także do póki nie widać szczegółów ciężko coś więcej stwierdzić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łącznie: - 5109 za najlepsza do tej pory walkę na tym czołgu

 

Po zmianach wprowadzanych konsekwentnie przez ostatnie pół roku nie zarobisz bez czołgu/konta premium (ok, zaraz mnie zbesztacie, że można zarobić - ale średnie zarobki po 5k nie nazywam zarobkiem - na T10 można wtedy zbierać przez 1000 bitew).

Już powoli monotonne staje się, że połowa czołgów w bitwach to Lowe, Typ, KV-5 i SP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się pożalić i poskarżyć

Wczorajsza gra T29:

Wylosowało mnie na 4czy 5 miejscu od dołu

 

Zwycięstwo, Rozpruwacz

Uszkodzeni wrogowie - 6

Zniszczeni wrogowie - 5

Wygrałem grę niszcząc Tigera

Zostałem sam z artą i byłem z siebie baaardzo zadowolony

Wyświetlaja się staty i co widzę:

 

Kredyty: 26028

dośw.: 1062

 

Łącznie: - 5109 za najlepsza do tej pory walkę na tym czołgu

 

Ja rozumiem, że zużyłem sporo drogiej amunicji (22 pestki) ale jakoś musiałem te wyższe tiery pokonać i nabić 5 fragów Dołączona grafika

 

Jaki dmg zadałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...