Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałeś rozpruwacza, czyli tylko dobijałeś te czołgi ostatnią pestką. ;> A reszta strzałów w ogóle dolatywała do celu, penetrowała ? Jakbyś wrzucił statystyki to by było łatwiej wydedukować czemu tyle w plecy jesteś.

Ja w swojej najlepszej walce T29 miałem 23 penetracje i ponad 6200 obrażeń także do póki nie widać szczegółów ciężko coś więcej stwierdzić.

 

Jaki dmg zadałeś?

 

16 trafień z 22 prób, 12 penetracji

dmg 2707

 

Kumam że nie zawsze be zpremki wychodzi się na plus ale miałem tym czołgiem naprawdę kiepskie mecze, z których wpadało trochę kasy. to jest dopiero VII tier

post-111021-0-98644300-1351596096_thumb.jpg

post-111021-0-56357900-1351596109_thumb.jpg

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 trafień z 22 prób, 12 penetracji

dmg 2707

 

Kumam że nie zawsze be zpremki wychodzi się na plus ale miałem tym czołgiem naprawdę kiepskie mecze, z których wpadało trochę kasy. to jest dopiero VII tier

 

No to masz odpowiedz, ledwo 12 penetracji na 22 strzały, do tego dużo dobijania, pewnie jakieś zero hity i taki efekt. Ammo dużo kosztuje i musisz się upewnić że pociski które wystrzelisz faktycznie coś zrobią. Za strzały chybione, odbite i hity za zero kredytów się nie dostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Ruinberg 30 października 2012 13:15:00

Czołg: GW Panther

Doświadczenia: 429 (grzywna za uszkodzenie sojuszników: 74)

Kredytów: 0

 

lol, na samym końcu podjechał mi nasz pershing i dostał w zadek za 547, zabrało mi całe 10k kredytów za 2 zniszczonych :(

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Robiłem zakupy na amazonie i dostałem kod poromocyjny do wot, tylko dla nowych graczy! Nie będę grał więc wkleję tutaj. Może komuś się przyda: EW4S9E4EK9NH8R

 

Niżej cytat z informacją o kodzie:

"Your invitation code is good for 1000 in-game gold and 3 Day Premium Account status. You must be a new player to receive these benefits and simply need to input the code when you create your World of Tanks account. The invitation code can be used only once, during the account creation process.

 

If you are already a World of Tanks player, this invitation code (Valued at $8.00) can be given to a friend to help them get started in the game.

 

Instructions for Invite Code (for New World of Tanks Accounts Only)

 

 

 

1. Click http://wotcode.com/Amazon/?pub_id=amzon_email_invite

 

2. Click the red PLAY FOR FREE button

 

3. Create Account page: enter your email, desired in-game name, and password

 

4. Scroll down and click “Have an invite code?”

 

5. Submit your invite code

 

6. Click Play for Free

 

7. Complete your registration with World of Tanks, then install and run the game. Enjoy!"

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update juz jest: http://dl.wargaming.net/wot/eu/files/WoT_0.8.1_eu_patch.exe

 

Pelna wersja jeszcze nie znalazla sie na serwerze ale przypuszczalnie bedzie to (najprawdopodobniej upload trwa): http://dl.wargaming.net/wot/eu/files/WoT_0.8.1_eu_setup.exe

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...