Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Prem ammo teraz się opłaca na działach typu troll, bo tam będzie można wyjść na zero nawet bez prmki. ;>

 

Potwierdzony bitwa na SU-152, 152mm, gold ammo, bez premki i zarobiłem 107 kredek:) Bitwa wygrana, ale raczej słaba, bo tylko 3 gold pestki i jedna HE zużyłem, no i niestety słabo losowało dmg bo wyszło mi około 1300dmg, więc zapewne jedna pestka poszła w ziemię.

 

No i widzę na stronie WoT'a, że IS czołgiem miesiąca i będzie +30% kredek.

 

Dopiero teraz zauważyłem, że na 122mm D-25T prem ammo to pociski HE:)

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki nowym 'optymalizacją' gra chodzi o jakieś 30-40% wolniej na moim firmowym laptopie, a fps w trybie znajpireskim spada do 11klatek dziwnie zacinąc jakby było 6.

 

Jak juz się Wargaming weźmie za poprawianie to zawsze cos skopie.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwile temu pisałem, że prem ammo IS'a to pociski HE, ale jednak nie, widocznie na stronie http://www.wotdb.info/ jest błąd, a w sumie szkoda, bo mogło by być całkiem zabawnie.

 

Taki teści SU-152 na gold ammo. Wystrzeliłem 5 złotych pestek, reszta HE, no i w bok KV-5 dałem gold ammo, a w sumie mogłem strzelać HE. Ogólnie przy mądrzej grze i nie strzelaniem only gold ammo, można spokojnie wyjść na zero, albo lekki plus. Linki dlatego, że forum nie chciało mi zaakceptować JPG. Dmg lubi różnie losować ale raczej blisko górnej i dolnej granicy, niż pośrodku.

http://vpx.pl/AAbn

http://vpx.pl/AAbf

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, nawet xvm stary działa.

Pograłem jakieś 40minut i nie wygrałem żadnej gry, Wszystkie gwiazdki zapalone nadal, średnio wg xvm max 2 graczy z wr powyżej 50%, ok 90% eff poniżej 600.

Wysiadam na dzisiaj, może w nocy się da coś pograć.

Edi:

Dopiero zobaczyłem, spadłem z 53 na 52 wr. Suuper.

Edytowane przez Beerd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w przypadku patcha 8.0 skopiowałem całą zawartość folderu z modyfikacjami i przeniosłem ją do wersji 8.1 i nie zauważyłem, żeby jakiś mod, w tym zoom, nie działał.

 

 

edit: Widzę, że Beerd mnie uprzedił ; )

 

 

edit: Ostatnia bitwa dzisiejszego dnia, to się nazywa mieć szczęście:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

E-50M ładnie pozamiatał:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeinstalowalem tydzien temu windowsa (upgrade 7--->8 ,) i pobralem sobie wot, nagle okazuje sie, ze wpisuje nieprawidlowy mail, czyzby usuneli mi konto? WTF, sprawdzilem na gmailu i mam nadal maila sprzed miesiaca, gdzie przypominalem sobie haslo, o co chodzi? nie mialem zadnego zlota, wiec w sumie strata to tylko kilka kilkadziesiat potyczek i pare czolgow

 

czy u was jest to samo?

 

moj nick to grzechuk, dorobek mizerny, ale nie chce mi sie nowego konta zakladac

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie trochę jednak daje po tyłku jak się nie trafi tymi 2-3 pestkami. Za jakieś 2-3 dni podejmę ostateczną decyzję czy będę brał te złote pestki. Miałem teraz bitwę w SU-152, przede mną Tiger II który lekko wychyla samą wieżę, strzelam wchodzi za 800, kolejne 2 strzały w ziemię, bo akurat gdy strzelałem, to 2 razy dosłownie na ułamek sekundy znikał i pomimo, że wyglądało, że pocisk dobrze leci to albo były rikoszety, albo lekko obok niego pocisk leciał, no ale w sumie to było jednak ryzyko strzelać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeinstalowalem tydzien temu windowsa (upgrade 7--->8 ,) i pobralem sobie wot, nagle okazuje sie, ze wpisuje nieprawidlowy mail, czyzby usuneli mi konto? WTF, sprawdzilem na gmailu i mam nadal maila sprzed miesiaca, gdzie przypominalem sobie haslo, o co chodzi? nie mialem zadnego zlota, wiec w sumie strata to tylko kilka kilkadziesiat potyczek i pare czolgow

 

czy u was jest to samo?

 

moj nick to grzechuk, dorobek mizerny, ale nie chce mi sie nowego konta zakladac

 

Może pobrałeś wersję US a nie EU. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeinstalowalem tydzien temu windowsa (upgrade 7--->8 ,) i pobralem sobie wot, nagle okazuje sie, ze wpisuje nieprawidlowy mail, czyzby usuneli mi konto? WTF, sprawdzilem na gmailu i mam nadal maila sprzed miesiaca, gdzie przypominalem sobie haslo, o co chodzi? nie mialem zadnego zlota, wiec w sumie strata to tylko kilka kilkadziesiat potyczek i pare czolgow

 

czy u was jest to samo?

 

moj nick to grzechuk, dorobek mizerny, ale nie chce mi sie nowego konta zakladac

 

Co mi przychodzi do głowy, to logowanie na nieprawidłowy serwer. Może masz locale pochrzanione w Win 8, albo złego klienta ściągniętego i Cię wykopuje na serwer NA/RU?
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w przypadku patcha 8.0 skopiowałem całą zawartość folderu z modyfikacjami i przeniosłem ją do wersji 8.1 i nie zauważyłem, żeby jakiś mod, w tym zoom, nie działał.

 

 

edit: Widzę, że Beerd mnie uprzedił ; )

 

 

edit: Ostatnia bitwa dzisiejszego dnia, to się nazywa mieć szczęście:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

E-50M ładnie pozamiatał:

 

Dołączona grafika

 

ogólnie lamerski team miałem na froncie lowe i Proto a z tylu cały czas próbował mnie zajechać 13 90 wynik akcji taki ze mnie arty zjechała :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak obiecaliśmy, specjal zapowiedziany przez nas w przypadku wygranej w głosowaniu rozpocznie się w najbliższy weekend, 2. listopada o godzinie 7.00 czasu polskiego i potrwa do 5. listopada do godziny 6.30 rano. Korzystajcie zatem z ofert specjalnych, którymi są

Kod bonusowy dający 3 darmowe dni konta premium i specjalne materiały eksploatacyjne dostępne wyłącznie za złoto! Kod zostanie opublikowany jutro, więc nie zapomnijcie wypatrywać więcej informacji!

Zniżki na pojazdy (prawie) najwyższych tierów! Czołgi będą kosztować o 30% mniej, czyli tyle, co ich bracia z niższych tierów! Oto pełna lista czołgów objętych zniżką:

 

Czołgi średnie IX tieru

  • T-54 (radziecki)
  • E-50 (niemiecki)
  • M46 Patton (amerykański)
  • Lorraine 40t (francuski)
Czołgi ciężkie IX tieru
  • IS-8 (radziecki)
  • ST-1 (radziecki)
  • E-75 (niemiecki)
  • VK 4502 (P) Ausf B. (niemiecki)
  • M103 (amerykański)
  • AMX 50 120 (francuski)
Niszczyciele czołgów IX tieru
  • AMX 50 Foch (francuski)
  • T95 (amerykański)
  • T30 (amerykański)
  • Jagdtiger (niemiecki)
  • SU-122-54 (radziecki)
  • Object 704 (radziecki)
Działa samobieżne VII tieru
  • Object 212 (radziecki)
  • GW Tiger (niemiecki)
  • M40/M43 (amerykański)
  • Lorraine 155/51 (francuski)
Zniżką zostaną również objęte czołgi premium VIII tieru! Następujące maszyny dostępne w sklepie w grze będą dostępne 15% taniej!
  • Niemiecki czołg ciężki Löwe
  • Amerykański czołg ciężki T34
  • Amerykański czołg średni T26E4 Super Pershing
  • Niemiecki niszczyciel czołgów 8.8cm Pak43 Jagdtiger
  • Sowiecki czołg ciężki IS-6
Pięciokrotny mnożnik doświadczenia za pierwszą wygraną bitwę dnia.

50% zniżki na wyposażenie

50% zniżki na miejsca w garażu

50% zniżki na szkolenie i przeszkolenie załogi w ich głównej kwalifikacji

50% zniżki na reset umiejętności i atutów

 

Dziękujemy Wam wszystkim za okazane wsparcie, dzięki któremu osiągnęliśmy zwycięstwo! Bawcie się dobrze!

Raz, że zamiast dać kod do premki od razu to kitrają nie wiadomo po co, jutro rano nie będzie można gwiazdek ruszyć, aby bez premki ich nie robić. Dwa, że specjal jest do poniedziałku 6:30 rano, a nie jak zwykle do wtorku. Ale już wiadomo, że jest Dołączona grafika

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło to powodzenia z expieniem pojazdów, dzis dostawałem takie teamy iż miałem wrażenie grania z amebami. Event chyba też odpuszcze, zrobię tylko zakupy. Z dnia na dzień jest gorzej poziom obecnych randomów a tych z bety to poprostu koszmar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś w tym jest, praktycznie zawsze jak trafiam na sytuacje 1-1 wychodzę zwycięsko, a jestem noobem zwykłym.... dostaje becki jak wyjade na 2-3 przeciwnikow i mi gasienice odstrzela, a tak to sie chowam

 

screenik Dołączona grafika

post-136524-0-92793400-1351790230_thumb.jpg

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trawienny łącze się z tobą w bólu Dołączona grafika I cos z moich idoli http://imgur.com/a/HroBi#0 Miałem tez przyjemność być w teamie z graczem który mając kilka K bitew i hit ratio 19% twierdził iz gra for fun. Rozumiem iż można być amebą ale granie przy umiejętnościach to naprawdę samozaparcie. Muszę naprawde pomyśleć nad przerwą, ostanio jest wysyp graczy for fun. Szkoda że niestety utrudnia to rozrywkę innym.

 

ps.te cztery arty walczyły razem w jednej potyczce, strzelały prawie do końca...

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...